Hra na utrpení

Tabitha. Shelby. Lisa. Jsou to dávné kamarádky, každá z nich však kráčí svou cestou. Budou ale sdílet tentýž hrůzný osud, neboť se vrací zdánlivě nevinná událost z jejich školních let, aby je naplnila hrůzou. Cosi – kdosi – chce odplatu: zvrácenou... rafinovanou... výsměšnou, drtivou, vražednou pomstu. Tři ženy a další oběti musejí v kamenné síni, plné vězeňských cel, podstoupit krutý boj o přežití. Kdo bude žít? Kdo zemře? Vše se děje pro čísi zábavu. Scenárista Jake Wade Wall (Stopař) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikají nový filmový nájezd do říše hororu: ztlumte světla – a zesilte strach. (oficiální text distributora)

Crybaby

Klaunov ako symbol pre horor odsudzujem. Po neskutočne zbabranom Dead Silence to vo mne ale nezanechalo len negatívne pocity a myšlienky. Klaun tak ako rýchlo prišiel, tak aj zmizol a postupne opadli skoro všetky predsudky voči tomuto filmu. Jedna vec, ktorú som nedokázal počas celého filmu dostať z hlavy, bola vrcholná stupidita skoro všetkých postáv, ktoré tam boli dlhšie ako minútu. Podľa mňa by si zaslúžili od "The Laugh-a" aj viac. Ja som pri sledovaní určite netrpel. ()

Nikolas__

Hele, na to že se jedná o film s "vraždícím (?)" klaunem, tak se jednalo o celkově ambiciózně působící horor, ke všemu docela kvalitní. Rozhodně to není nic skvělého, začátek působil více než fajn a znepokojivě ale potom se film tak trochu motá a připadal mi zvláštně sestříhaný, nebo respektive rozfázovaný. Všechny složky v tomto filmu se dělí na ty skvělé, na ty průměrné a na ty fakt nic moc. K těm podprůměrným patří podle mě charaktery, které se tak úplně nepodařilo divákovi prodat. Každopádně na jedno shlédnutí úplně v pohodě a nějaké scény fakt dobré a znepokojivé (klaun na křesle, myš). ()

brasek

Ty človeče, čakal som blbosť... ale nebolo to vôbec zlé. Myšlienka skvelá, snáď tie poviedky by mohli lepšie vyzerať. ()

Venceslao90

Úvod filmu na té dálnici byl příšerný, potom následovala scéna s klaunem, ta byla zase naopak výborná. Kdyby se v tomto duchu nesl celý film, tak bych se vůbec nezlobil. Nakonec se to všechno ale zvrhlo v hroznou kravinu, ve které se divák špatně orientuje, děj je vyprávěn nepřesvědčivě a navíc s hroznými dírami v logice. Naprosto zbytečný horor. Slabší dvě hvězdy. ()

Pantai

První a třetí část po dvou hvězdičkách, ale prostřední to vytáhla celkově na tři - velkého klauna řadím na vyšší příčky mého soukromého žebříčku nejstrašidelnějších hororových postav. V jedné místnosti s ním bych si NIKDY neustlala,brr. ()

johnnie78

Z hlediska elementární logiky je tenhle snímek absolutně nebratelný, a myslím, že jsem snad nikdy neviděl film, který by až tak moc nedával smysl. ALE!!! Když si odmyslíte logiku, Amusement je parádní horor - po scéně s klaunem se i Pennywise musí stydět a příběh se starým domem/muzeem/sanatoriem, ve kterým mizí lidé, obsahuje minimálně jedno místo, při kterém jsem vážně nahlas zakřičel leknutím, což se mi snad nikdy nestalo. Škoda dost stupidního konce, který tuhle bestiálně úchylnou jízdu shazuje snad ještě víc, než ty obrovské díry ve scénáři. ()

Easykill

Prvních deset minut vypadalo na parádní, béčkovou jízdu. Bohužel vzápětí jsem byl vyhozen raketovou rychlostí z omylu! Hloupý, neatmosférický bullshit vlastně o ničem. (spoiler alert! Ale tohle asi dojde každýmu) Tři blbý čubky se na škole vysmívaly skoro neškodnému retardovi. A ten si chce hrát. That's all! Druhé bohužel, ty jeho hry jsou bezduché, prázdné, bez nápadu a nakonec i bez mučení či krve. A ten dementní, otravný smích byl fakt na solidní granát. Vlastně nevím proč jsem to trpěl do konce. Snad jsem čekal, že dorazí nějaký vzrůšo. No, za něco stalo cca posledních 15 minut. Fuck that shit! ()

depresario

Celkom zaujímavý horor, najmä vďaka dobrej kamere. Horšie to je s rozdelením filmu na tri minipríbehy, ktoré sa v závere pretnú v očakávanom finále. Hlavným záporákom je pošahaný brainiac, ktorý si vybavuje účty s tromi kamarátkami z detstva, ktoré zrejme nechápali jeho zmysel pre humor. Záporná postava mohla byť zaujímavým mixom medzi Mikom Myersom a vynálezcom Orfanikom z filmu Tajemství hradu v Karpatech, bohužiaľ neoplýva ani štipkou charizmy a tak jeho "diabolský" smiech je skôr na smiech. ()

afroman001

Za tu scénu s šaškem kdy jsem musel 2x pauznout dávám 3 * :-))) sem se fakt bál nesnáším tyhle šašky nejhorsi na tom bylo to že sem to předvídal a v tom byl ten vtip (strach) I přesto že už to zde tisíckrát bylo. ()

R@gn@rok

45%....."Pěkné tvářičky opět v ohrožení života", takto by se klidně mohl nazývat podtitul k filmu.Ale teď vážně, na video film překvapivě povedené, tři příběhy splývajíci v konečném účtování v jeden sice nijak oslňující, ale přesto dostačující, aby dostal svůj poctivý nášup hvězdiček.Již zde mnohokrát zmiňovaná scéna s klaunem u mne vyvolala po delší době nepříjemné mrazení v zádech a i to, se odrazilo na celkovém hodnocení. ()

Majklkm

Tak zpočátku nebudete chápat. Tři rozdílné, na sebe nijak nenavazující příběhy, ve kterých vždy někdo zařve. Jediné, co tyto příběhy spojuje, je úchylný smích, podobající se smíchu týpkům, holdujícím různým zvráceným úchylkám a skutečnost, že v nejlepším vše skončí. Ono vlastně nebudete chápat celý film a ikdyž možná budete tušit, přesto stále budete čekat něco extra, co vás vytrhne ze židle, gauče, či otomanu. V závěru ale, kdy při vysvětlení, které příde v posledních sekundách, zjistíte, že vaše čekání bylo marné a tušení správné. ()

lapatata odpad!

Stejně jako např. série Saw jde o úchylný film od úchylného režiséra pro úchylného diváka. Všichni jmenovaní by si měli zavčasu zajít k psychiatrovi. ()

Fritaaa

Co tak nízké hodnocení? Tohle je opravdu, ale opravdu povedený film! Od prví minuty se něco děje, provází vás nejistota a funguje i atmosféra s napětím. Takových filmů bych prosil víc. Zamrzí jen konec, přesto jde o povedenou tvorbu. ()

Little_Sawy

Nemůžu říct že jsem umírala nudou, ale skor utrpením. Poprvé jsem viděla hororvé povídky a musím říct že kdyby, kdyby se to drželo v tom duchu co měl první příbeh, psychopat na dálnici, pak druhý příbeh. Tam jsem měla mírně Dejavu, protože Klauny zduše nenávidím, připadají mi nějvíc děsivý a praštený zároveň, že vůbec chodí po domech schovavají se v ložnici a pák najednou vraždí. Kdyby se tito povídky drželi v teto rovině bylo by to super. Tá poslední a zároveň ukončujíci povídka byla nic moc, taky "vraždy" byli suché a trapný..Že já jsem to vůbec našla.. ()

Jansuper

Tak jo, co sem to teďka zase sakra viděl, jedna z nejbizarnějších píčovin co sem zatím snad viděl, tyhlety nemají vůbec spatřit světlo světa a vůbec nevím proč vlastně sou, ušetřete mi prosím mozkové buňky a čas, o tom filmu sem slyšel před delší dobou a má zajímavý název a zajímavý plakát na kterým je ten děsivý klaun, ale to nevíte o tom že ten název vůbec nesouvisí s filmem, aspoň sem nechápal proč se to tak jmenuje, nemáto ani hlavu ani patu, strašně blbě splácané dohromady, staly se ve filmu věci které ani nevíte proč a už o nich dokonce filmu neuslyšíte, postavy o kterých už dokonce filmu neuslyšíte, strašně špatně to navazuje na sebe, ty postavy působí spíše prostě nesimpaticky a těžko se v tom člověk vyzná, ty lokace nechápu a nevíme ani jak se na určité místo naše postavy dostanou a proč tam sou, ten příběh sem nakonci filmu možná asi pochopil ale jinak sem celý zbytek filmu až nakonec ten příběh nechápal, bez napětí, bez lekaček, lyrické a blbé, jednu hvězdu dávám za scénu v domě kde byl ten velký klaun, to je jediná scéna která za něco stála a kde ste něco aspoň pocítily, ten klaun vypadá jako fakt dobře. O té scéně s tím klaunem v tom domě bych řekl víc aby ste pochopily proč byla tak dobrá ta scéna že díky ní má tato píčovina, 1 hvězdu ode mě, ale nechci spoilerovat a zkazit vám tu jedinou dobrou scénu z celého filmu ()

Pattrick

Hodně zajímavé, zajímavě vykonstruované, ale když vidím ze začátku, že se to bude ubírat typickým vraždícím způsobem, tak vypnu mozek a přichystám se na řezbu. A ejhle, tady místo řezby přijde zvláštní zápletka, která při mém vypnutém mozku se nějak ztratila a když jsem se snažil pochopit co se vlastně děje, byl najednou konec. Zajímavé scény, které mě bavily. Atmosféra při dílčích příbězích houstla a byl jsem napjat. Ale co mě děsilo, byla ta pitomost postav, hlavně v závěru kdy mohly sbírat nože po zemi a nic. Ale tak, solidní, ale nedostačující do excelentnosti. ()