Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

KcarlosK

Tak tenhle filmík mě velmi mile překvapil. Nečekal jsem nic a dostalo se mi příjemného lidského pohlazení po duši. Kvalitní výkony, zajímavá myšlenka, skvělé lokality. Mam rád Hilary a mam rád Gerarda. Spojení obou dopadlo na jedničku. Spolu se Stardust zážitek roku. P.S. I love it. ()

Dusan-Be

Klasický chick flick, u kterého nezůstane oko suché a holky vám to pak budou donekonečna předhazovat :) Ale svou kvalitu to má ()

JIRKKA

To je náhoda, během týdne hned vidím svůj druhý film s Gerardem Butlerem. Na fotkách mi připadal vždycky obyčejný, ale zase byl výborný a zajímavý. Mám tyhle romantické filmy (ne Rosamunde Pilcherrrrr !!) rád. Hillary Swank je jistota a Kathy Bates by i z Ordinace v Růžové zahradě udělala oscarovou věc. ()

Crucifere

Film, který by měl v každém, kdo si prožil románek a hořké zklamání, vzbudit melancholickou náladu a následně zacelovat rány, které se ještě nezahojili. Není to film pro zástupy diváků čekající na příležitost zkouknout něco nového, je to film pro lidi, kteří se nebojí citů, bolestných, nebo i krásných vzpomínek, pro lidi, kteří se rádi vracejí do své minulosti, aby si zavzpomínali...Takové si myslím, že by mělo romantické drama vypadat. Velmi krásný film, kde srdcervoucí drama střídá vtip a odlehčuje tak situaci, aby opět zasáhl střed srdce a rozpohyboval tak tok citů a myšlenek. ()

karelchromy

Skvělý film se skvělým obsazením, krásným irským prostředím a docela zajímavým dějem. Nehledě na to, že se část děje odehrává v mém milovaném Irsku, kam se chci jednou přestěhovat. Sice příliš romantické filmy nevyhledávám, musím uznat, že mě tenhle film dostal. Víc takových! ()

F27

Výborný námět s těma dopisy. Pak spousta romantiky na hraně kýče. Jako chlapa mě to nudilo a náhody v ději mě trochu znechutily. Nicméně určitě to doporučím mámě a kamarádkám. ()

partyzanka

tady určitý originální nápad přece jen byl a scenérie panenského Irska vydobývá ode mně dvě hvězdičky.Ale víc ani náhodou. ()

terezkys

Co na tom, že je to sladké až hanba. Je to milé a osvěžující, krásné malé pohlazení po těžkém dni. Ono je těžké najít romantický film, u kterého by se vám nechtělo zvracet z dialogů postav. Při tomto filmu mě žádné nevolnosti nezastihly. Tleskám režisérovi i tvůrcům ()

tomkat

Že romantický film nemůže být bez kýče, s originálním nápadem, lidskými postavami a dobrými herci? Vsaďte se... P.S.: Na DVD si pusťte bonus o hře Snaps:-) ()

raca

Pořád jsem přemýšlel mezi dvěma nebo třemi hvězdičkami, nakonec jsem se rozhodl pro tři. Hlavně díky skvělému Gerardu Butlerovi a příjmené muzice která protíná celý film. ()

Pecca007

Má to originální nápad, LaGravenese vypraví příběh velmi dobře a má to i sympatické postavy včele s Butlerem (tady poukázal na svou multižánrost), Kudrow nebo Connickem, ale že by mě to nějak vzalo za srdce to napsat nemůžu. ()

borboleta

K hlavní postavě jsem si vypěstovala během filmu takovou averzi, že jsem měla co dělat, abych to vůbec dokoukala do konce. Asi jsem bez emocí a z kusu ledu, ale se mnou to opravdu nepohnulo. Proč bych se měla dívat na ubrečenou trapnou ženskou, ke které nemám žádný kladný vztah a je mi vlastně úplně jedno, co se s ní děje? ()

illilay

vyborny kvalitny film, ktory sa naozaj oplati pozriet... je to romantika ozivena stipkou humoru, pri ktorej som si vsak aj poriadne poplakala... vyborna myslienka, vyborny pribeh ako aj spracovanie... cloveka neomrzi si to pozriet aj viackrat ;) ()

lindouch

Řeknu asi jen jedno: neznám smutnější a zároveň tak vtipný a pozitivní film jako je PS:Miluji Tě. Skvělý film, se skvělými herci. ()

gyna

Čekal jsem od toho tolik, naprostou fantazii, až mě to nehorázně zklamalo.. Dva vynikající herci za poslední dobu, ale pro člověka, který na to kouká sám a čeká od toho asi až nadpříliš, až si z toho musí otevřít flašku vína, aby to vůbec dokoukal není moc pozitivní. Proto smutně a né rád musím dát takové hodnocení. ()

niky15

Tenhle film je naprosto nádhernej, dojemnej a veselej zároveň. U tohohle filmu sem se buď pořád smála anebo brečela. Zkrátka je to úžasný film, i proto že tam hraje Gerard Butler. Proto sem musela dát pět hvězdiček :) ()

BioRaj

Po celý film , jsem se nemohl nějak dostat do děje a to mohu o sobě tvrdit , že jsem romantická duše co i občas slzu ukápne . Připadalo mě vše nějak vnucované a herci dle mého názoru až na Kathy Bates, přehrávali . I přes příjemnou hudbu a kameru , jsem se u filmu nudil . ()

Andy.du

Než jsem se šla na tenhle film dívat, tak jsem si výjimečně nepřečetla obsah. Kdybych věděla o čem bude, tak se na něj asi nepodívám, protože nemám ráda smutné filmy. Ale nelituji. Člověk se hodně zamyslí nad svým životem, nad tím, co je vlastně nejdůležitější a že někdy je lepší řídit se srdcem, než rozumem. Nikdy jsem neviděla film, u kterého bych 10 minut brečela, 10 minut se smála a takhle neustále dokola. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)