Když se srazí vlak s autem, málokdy je to veselé, tentokrát však jeden z cestujících z automobilu přežil. Mladý chlapec však na tom není psychicky ani fyzicky příliš dobře. Stejně jako strojvůdce, který měl celou nehodu přímo před sebou. A mezi těma dvěma začne pomalu vznikat podivné přátelství. (oficiální text distributora)

made1

Na začátku filmu jsem přemýšlela o tom, jestli to Kevin Bacon tak odfláknul, nebo to chtěl přesně takhle zahrát - tak ledabyle. Na konci už jsem se vyznala v tom jeho rádoby necitlivém přístupu. Kdo miluje moc a otevřeně, riskuje zlomené srdce. Někdy se to ale i přesto vyplatí. ()

DavidS.

Po prvních minutách absolutně předvídatelné. A také ne příliš uvěřitelné. Možná i proto to ve mně, i přes rádoby silné téma, nezanechalo žádné emoce. ()

zbysik

Tak vidim, ze se Kevin pomerne s uspechem vymanuje ze skatulky zapornych hrdinu a docela obstojne nam to demonstruje prave v Krizovatce osudu. Film s absenci vetsich ambici, sazejici na silny pribeh, zabaleny do prirozeneho herectvi, kde pomerne s obtizemi nalezama stopy po nejakem lacinem kyci a kde jsou pojmy zivot X smrt uzce svazany, kdy se v nekterych momentech az nebezpecne pokouseji spojit do jednoho celku, aby se na hranici tohoto plneho protikladneho souzneni nahle vse zhroutilo a vy zustavate s beznadejnym pocitem nedotazenosti teto stranky filmu. ()

mirkaaa

Dojemné drama, které nepostrádá hloubku a lidskost. Nutí nás přemýšlet o tom, jak je vlastně život křehký a vzácný, což si ale většinou uvědomíme, až v mezních situacích, kdy přijde nějaká nemoc či tragédie. ()

ElizabethB

Možno predvídateľný, ale aj tak smutno-krásny príbeh, vďaka ktorému som trošičku dúfala v zázrak, ktorý sa nekonal...Tento film rozhodne stál za tých pár sĺz ;) a i keď Kevina Bacona nemusím, jeho herecké podanie oceňujem, tak ako Marciu Gay Harden, no mojím “best” zostáva Miles Heizer, v úlohe malého Daveyho…PS: Kimon to nemohol opísať lepšie... ;) 7/10 ()

Luqi

No, po zhliadnutí filmu a zistení mena režisérky si vravím, že to známe priezvisko asi nebude len zhoda náhod. A ono je to skutočne tak............ Nie, že by dcérka tatkovi vyrovnala a tento film bol niečo svetoborné, ale na režisérsky debut to vôbec nie je zlé. Nejaký ten talent asi po tatkovi predsa len zdedila............ No chcelo by to lepší scenár a trochu premyslieť chovanie postáv. Tie situácie, v ktorých boli hrdinovia filmu boli až príliš šialené a niekedy to vyzeralo, ako keby sa nič nestalo............... Celkovo taký lepší priemer............. Dúfam, že od Alison ešte niečo uvidím............. ()

alambert

V tomhle filmu absolutně nejde o děj, který vůbec nepřekvapí. Jde o vážně povedené herecké výkony, kdy z herců vyloženě vyzařuje bolest. Kdybych se dočkal jasnějšího konce, ještě bych jednu hvězdu přidal. Já prostě nemám rád otevřené konce. Příběh podle mě má mít začátek a konec. Tečka :-) ()

Deratizer

Drama, které působí přesně tak, jak se jeví obsah filmu, čili depresivně. Kevin Bacon není špatnej v této roli, ale mnohem více patří do rolí akčních, toto byl pro něj jen takovej oddychovej odklon od pořádné a nadupané akce. Spíš by se do takové role hodil jiný charakterní herec. ()

Dan

Zaujala mne postava Toma - poměrně chladného chlapa neprojevujícího se citově prakticky vůbec vůči svému okolí. Takový nositel jednoho z aspektů mužství všedního dne. Celkově se mi film líbil, jen mi přišel v některých aspektech příliš hollywoodský... ()

Tipko

Oceňujem herecký výkon najmä Marcia Gay Harden ako zomierajúcej manželky, z ktorej sa na chvíľu stane matka. Jej hrdinské gesto vo filme, spolu s manželom, že si zobrali do rodiny chlapca, ktorému tragicky zahynula vlastná matka, je vzorom pre všetkých rodičov. ()

dogma97

Scénárista poněkud ztratil soudnost a debutující režisérka (dcera Clinta Eastwooda) se takto namíchaného slzopudného materiálu nadšeně chopila jako rozená rutinérka. Celkově ušlechtilý námět a kultivované zpracování včetně solidního herectví, ovšem citový kalkul z té načinčané hromádky čouhá na první pohled. ()

masekjc

Povedené psychologické drama o klasickém soboji lásky a smrti navíc podtržené kvalitním vykonem hlavních herců ()

jafuska

tragický příběh syna, který přijde o matku, a najde novou rodinu, aniž by tušil, že brzy přijde o dalšího blízkého člověka, kterého začne mít rád, drama jak má být ve filmu, emoce, smutek, radost, ale i beznaděj, i když jsem to už jednou viděla, ráda jsem se k tomu ještě jednou vrátila ()

Miloško

Silno citovo natočený film,dráma o smrti zo skvelým hereckým triom Kevin Bacon-M.G.Harden-Miles Heizer.Takéto filmy sú síce plné klišé a predvídateľné ale chvalabohu,že aj z americkej produkcie s času na čas niečo také výjde.(DVD,05.10.2008) ()

croftak

Ač film kterej by měl vyvolat nějaké emoce u díváka, tak se mu to jaksi nedaří. Špatně řežijně zvladnuté to za prvé, za druhé postavy nemají moc prostoru a přijdou mi umělé. Předvídatelnost děje, dialogy, všechno průměr. ()