Lovec pokladů Ben Finnegan touží najít poklad zvaný Královnino věno, který se potopil společně se španělskou lodí Aurelia. Zatím se však potýká s finanční tísní, která je stále horší. Dluží peníze gangsterovi přezdívanému Velký Králík. Navíc nestihne rozvodové stání a přijde nejen o manželku Tess, ale také o zbytek skromného majetku. Finn využije náhody, která mu do cesty přivedla milionáře Nigela Honeycutta, pro něhož pracuje Tess jako stevardka. Díky záchraně klobouku jeho dcery se dostane na jeho jachtu a milionáře natolik zaujme, že získá jeho pomoc při hledání pokladu. Ukáže se však, že není jediný, kdo po něm pátrá. Při honbě za pokladem jde o život a Finn se musí rozhodnout, jestli je pro něj přednější poklad, nebo Tess. (TV Nova)

mosnak

...uf ten film je tak slaďoučký,že to není ani možné :-( Kate Hudson předvádí hrozný herecký výkon a celkově je tento snímek nepovedený, plný trapných situací :-((( 15% ()

mira007

Dobrodružný film moře, sluníčko, palmy, který si pletu s Do hlubiny (2005), ale tohle je stejně prázdné, ikdyž vizuální zážitek je fajn relax.  Po tomhle jsem nikdy nevěřil, že ten splašenej Matthew jako umí hrát, ale on pak získal Oscara a dneska chce kandidovat na guvernéra. ()

rcorp

Zoufale nudná sračka. Romantické to není vůbec, vtipy tam jsou dobré asi tři a akce je naprosto sterilní. Zbytek je jenom nezáživná vata. Ženské publikum si asi užije svaly Matthewa McConaugheyho, pánové mají smůlu, protože Kate Hudson někdo ukradl prsa a ta druhá osoba ženského pohlaví je má zase vytesaná ze dřeva a přiklihovaná na svoji 12letou postavu, takže taky nic moc. A horší soundtrack už jsem dlouho neslyšel. 2/10 ()

Atheas

Říkam ANO, příjemné, koukatelné. Sahara na moři dalo by se říci. Uvodní scéna s potopenou lodi hned na začátku opravdu pobaví. ()

Santino7

Opäť romantická komédia s ústrednou dvojicou Kate Hudson a Matthew McConaughey. Je vidno, že títo dvaja si na pľaci naozaj rozumejú, pôsobia sympaticky. Navyše tentoraz im do karát hrá aj to, že celková romantická zápletka je doplnená o štipku dobrodrúžstva pri hľadaní pokladu. No a samozrejme humor, bez neho by to nešlo. Miestami síce nie príliš najvydarenejší, občas až priveľmi stupídny a prízemný, no dá sa to vydržať. Osobne si myslím, že sa na to pozerať aj dá, len od toho netreba samozrejme čakať nejak extra veľa, potom by prišlo sklamanie. 3/5 ()

hakon

film v peknych barvickach, s hezkymi tvarickami a o hledani pokladu je jen kycovity spektral vseho, co jste uz nekde videli. vtipu to tak moc nepobralo, ale presto...presto Kate a Matthew zvladaji svou souhrou dodat filmu aspon to neco, co jej drzi u prumeru. navic se naucite mluvit pod vodou a nelezt do morskych jeskyni ;) 5/10 ()

Rehooo

Moc jsem si od tohoto filmu nesliboval. A dobře jsem udělal. Žánr -Akční / Dobrodružný / Romantický- mi to moc nepřipadalo. Většinou mi to přišlo spíš jako komedie. Avšak jako velice špatná komedie. Ani Kate Hudson nedokázala už tak utopický film vyzvednout aspoň o kousek výš. Ale ať jen nekritizuju. Je pravda, že ve filmu bylo pár vtipných scén a hlášek. Bohužel to však nestačí na lepší než podprůměrný film. ()

ypres.bass

blbost, blbost, blbost! ovšem Kate Hudson v plavkách a Alexis Dziena v plavečkách meších než je nezbytné si po hvězdičce zaslouží ()

kowalski

Já to příznám, že Sahara se mi líbila. Ale tohle už je guláš, kterej neodsejpá.Divím se Sutherlandovi, že to takovjech ptákovin leze a odříkává tam ty větičky jako kdyby byl retardovaný stejně jako filmová dcera. A Steve Zahn by byl taky lepší (promiň) než Ewen Bremner. ()

Meteorista

Je tam moře, jsou tam ženský v plavkách a je tam Kate Hudson... v plavkách - a to je to hlavní. Za ni 2 hvězdy, za film jednu a když se to sečte, dává to průměrnou komedii... Hehe no dobře, zase tak špatné to nebylo, jen mi tam prostě neseděla někdy ta akčnost, o kterou se tento snímek snažil. ()

Matli

Parádně rozjetá dobrodružná komedie, která dobrodružnou komedií opravdu je. Několikrát jsem se naplno zasmál a hledání pokladu ve stylu dedukce a hádanek, to je prostě moje. Za zmínku stojí i krásná příroda, hlavně ta pod vodou, tam bych se taky chtěl potápět. Matthew do své role jde naplno, jako vždy, takže 80% ()