Aubrey Flemingovú (Lindsay Lohanová) unesú a počas niekoľkých dní, keď je nezvestná, ju znásilňujú, mučia a napokon vyhodia do priekopy. Idylické mestečko, kde žije, je šokované. Skutočné problémy však paradoxne nastanú, keď sa Aubrey vráti domov. Keď sa začne pomaly preberať z amnézie, zistí, že vlastne Audrey vôbec nie je, že je svoje identické dvojča. Psychológ by v tom hľadal príznaky schizofrénie, ktoré sa po takých traumatických zážitkoch občas dostavia. V skutočnosti je však za tým všetkým komplot... Alebo nie? Každopádne, pred Aubrey teraz stojí otázka, ktorú nebude ľahké rozlúštiť. A nemá na ňu ani veľa času. Jej dvojníčka je totiž v ohorení života. A niekde za všetkou tou lžou sa skrýva bolestivá pravda, ktorá zmení už tak dosť otrasené životy mladých dievčat... (TV JOJ)

claudel

Věřím, že naturelu Lindsay Lohan tenhle film svědčil mnohem více, než třeba Můj auťák brouk nebo Mezi námi děvčaty. Já však preferuji její komedie. Největší zápor tohoto thrilleru spočívá v nevyváženosti udržování nápětí, nedokáže diváka strhnout, aby lapal napětím po dechu. Když už to začíná být zajímavé, tak se zápletka jako by zastaví, probleskne taneček ze striptýzového baru nebo nechutná vzpomínka na mučení. A Lindsay Lohan v poloze na koníčka bez ruky a bez nohy je asi opravdu jen pro fajnšmekry :-) ()

Sofia

Kdo chce vidět, jak si Lindsay Lohan přišívá prst, hurá do toho. Samotný film nemá daleko k odpadu, vyvažuje to jen chvilkové napětí (koukala jsem na to o půlnoci) nebo zajímavé barevné ladění do modra. Jen jsem si celou dobu říkala, jak se Julia Ormond mohla do něčeho takového dát ukecat? ()

ScarPoul odpad!

fajn Tento film to dokázal. Znechutilo mi lindsay lohanovú, znechutilo mi to modrú farbu pretože není jedného posraného záberu bez modrej. Je to drastické ale tak strašne hlúpe až ma zaráža tá miera stupidity. Raz to je aubrey inokedy dakota chce si prišit odmrznutý prst, není tam nahá, vôbec není sexi, jediné čo na tomto filme stojí za to je hudba ale to si radšej stiahnité soundtrack, lebo toto je utrpenie, som neveril, že môžem vidieť stupidnejší film ako data movie a epic movie a všetky filmy s kotkom a madlom a zabi te niekto tú vondráčkovú, pretože ako dabuje tak mi ide mozog z hlavy vyskočiť, hrať nevie, spieva hovadiny nech sa zamerá na jednu vec a robí ju poriadne a nie tri naraz a všetky na hovno. odpaaaad!!!! ()

Tommassi3

"Vypadám snad, že jsem v kómatu, kurva ??" Jedinej, kdo tady snad nebyl při natáčení v kómatu, je jako již tradičně fantastický John Leonetti se svou kamerou.. Byť se jednomu i dík všem těm filtrům a celkově zalíbení tvůrců v jisté barvě zdá, že vrahem musí být zákonitě někdo ze Šmoulů, skutečnost je mnohem prostší, bohužel však i stupidnější.. Ostatně celý tenhle sebevědomě hloupý snímek snad žehrá na kvalitní obsazení, když však rozhodně nemluvím o Lindsay, naopak herecky stejně hrozné, jak jsme si už u ní zvykli.. ()

Bast

Téma není špatné, bohužel se dočkalo ne zrovna kvalitního zpracování a tím se zabil všechen potenciál. Spousta věcí je jen načatých a nedotažených do konce, ale na odpočinkový film od kterého moc nečekáte to takové zklamání zase není. Z Lindsay tady všichni ucvrkávají, ale mě teda přišlo, že se na ty scény u tyče mohla trochu víc vypracovat - ve fitku. ()

Terva

CITÁT - Doufám, že se nám do vyšetřování nebude plést nějaký chytrák.......... Po úvodním přivírání očí a nechuti přišla docela zajímavá zápletka a já začal pozorněji sledovat. CITÁT - Vypadám snad, že jsem v kómatu ?............ Ve filmu je dominantní modrá barva je i na věcech o kterých bych to nečekal. Modrá vás dokáže svést ze stopy, vytočit a nebo zase naopak mnohé ukázat a naznačit. Sledujte prostě modrou. CITÁT - Nikdy se nespokoj z červenou.......... Myslím, že nebudu spoilerovat, když napíšu, že pozorný divák bude již od začátku vědět, kdo to udělal. Lehce erotický thriller z jednoduchým dějem. ()

moviesfan

Ani nevím co si mám o tomhle filmu myslet. Je geniální nebo je to naprostý propadák? Dejme tomu, že to je téměř průměr. Přijde mi to občas nudný, občas nechutný, ale zároveň je tam to ,,něco" nepopsatelnýho. Chtělo by to asi lepší zpracování. Ta modrá barva je skvělá až odpuzující. Občas jsem měl pocit, že sleduju kultovní filmek, někdy zas, že sleduju propadák. Hodnocení: 40% ()

corpsy

Občas sa zdá, že sám režisér nevie, čo tým chcel povedať. Je to fakt mizerne zrežírované a tá nevierohodná zápletka to ešte viac znásobuje. ()

ladko

Drogistka v hlavnej úlohe- to veštilo prepadák. A takmer sa tak aj stalo. Námet nebol zlý, na papieri to možno znelo dobre a dokonca aj trailery ma nalákali(a nebolo to tým Lohanovej tancom okolo tyče). Lenže čo z toho, keď sa z toho vykľula nakoniec skoro dvojhodinová nuda... ()

fannah

Ten konec mi přišel teda pěkně debilní a až v něm se naplno projevila stupidní nevkusná protivná hudba. Taky bych vystřihl všecky bordelové scény, takže by film měl hezkých 90 minut. ()

Hannibal92

Zlatá malina za Nejhorší herecký pár (Lindsay Lohan a Lindsay Lohan)? Tak to mě hodně rozesmálo :-D. Rozhodně si nemyslim že by to byl odpad. Je teda fakt že vidět Lindsay Lohan hrát v hororu je zážitek, ale obsadit místo ní někoho jiného, tak to nebude tak špatné. Ten neuvěřitelně zamotaný příběh se mi konec konců docela líbil. ()

SaNcHeZ_cz

Nesmysluplný namíchaný guláš, který hraje na notu Lindsay Lohan a modré barvy. Tvůrci očividně neměli větší ambice. Ve výsledku o ničem, jen pár scén s tančící/souložící Lohan zabalené do kabátku plochého thrilleru, který nemá co nabídnout. Opravdu ne. ()

mysiak

Dobrý nápad ale nasadiť tam Lindsay Lohan...to nemohlo dopadnúť dobre, veď ona nie je herečka, je tu síce dosť sporo odetá, ale to nestačí na utiahnutie celého filmu, ktorý bol dobre napísaný, ale pre inú herečku... ()

Lum3n

Základní myšlenka není špatná, ale výsledek dost pokulhává. Scénář je místy děravý, místy dementní, režie nic moc, zvlášť v závěru jsem se dost bavil, protože ty hororový scény mi silně připomínali scary movie. Jen ty zlatý maliny pro Lindsay Lohan moc nechápu, protože jedinný důvod, proč jsem to dokoukal byla právě ona a její výkon mi vůbec špatný nepřišel. ()

blackrain

Moc modré barvy, která byla snad všude. Příběh nění špatný, dalo se z toho vytřískat mnohem víc. Řezničinu moc nemusím. Bohužel tenhle film byl takový utahaný. Pointa na závěr byla docela dobrá. Lindsay Lohan už hrála v lepších filmech. ()

kaylin

Hned na první pohled má scénář několik problémů. Tím prvním - a největším - jsou dialogy. V některých scénách jsou opravdu neskutečně hloupé, což hodně výrazně snižuje dojem z toho, co divák sleduje. Nakonec, ty dialogy nejsou ani nijak skvěle zahrány. Druhým problémem je to, jak jsou do filmu vkládány naprosto zbytečné scény na efekt. A to ani nejsou scény nějak moc dobré, respektive skutečně efektivní. To se nemohla Lindsay aspoň svléknout? Co se filmu obstojně daří, to je udržet napětí, protože notnou chvíli nebudete vědět, co se děje. To je dobře, protože ono toho není moc víc, co by vás zaujalo. Pak už jde jen o tu pointu, a jak bude zvládnuta. Bohužel ani ta není nijak převratná a film jen ukazuje, že nemá žádnou strukturu, která by k pointě vedla, prostě se jen vystřelilo naslepo a ono to náhodou dalo malinko smysl. ()

René.girl

Film je prostě špatný, ale neřekla bych, že to je vina Lindsay Lohan - ano žádný převratný filmový výkon nepodává, ale rozhodně je podle mě na vině "pan" režisér. Námět filmu není vůbec špatný, ale tohle zpracování je prostě jedna velká katastrofa!!NIKDY VÍC!! ()

dawe04

Ačkoli si tento hybrid mezi hororem, kri-mi a dramatem možná nezaslouží tolik anticen, kvality zde vážně nenajdete. Originální nápad je zadupán, utopen a rozčtvrcen v hloupém scénaři, Lindsay Lohan je přesvědčivá jedině, když se vlní u tyče a nápadité barevné filtry a některé hezky natočené a nasnímané scény jsou naprosto zbytečné. Stejně jako celý film. ()

Dexter1

Tak to zas bola silná dávka americkej "slátaniny". Lindsay Lohan je naozaj strašná herečka a aby sa to ukázalo, tak jej napomáhal dosť amatérsky scenár. Námet bol dobrý, naozaj sa mi páčil nápad, ale aby sa stále vyplňovalo hluché miesto tým, ako sa Lindsay vrtí pri tyči? Pobaví ale nie stále. Plus ma ešte dorážala digitálna kamera, ktorú začínam nenávidieť. Jedna hviezdička za nápad a druhá za Linday´s Body. ()