Aubrey Flemingovú (Lindsay Lohanová) unesú a počas niekoľkých dní, keď je nezvestná, ju znásilňujú, mučia a napokon vyhodia do priekopy. Idylické mestečko, kde žije, je šokované. Skutočné problémy však paradoxne nastanú, keď sa Aubrey vráti domov. Keď sa začne pomaly preberať z amnézie, zistí, že vlastne Audrey vôbec nie je, že je svoje identické dvojča. Psychológ by v tom hľadal príznaky schizofrénie, ktoré sa po takých traumatických zážitkoch občas dostavia. V skutočnosti je však za tým všetkým komplot... Alebo nie? Každopádne, pred Aubrey teraz stojí otázka, ktorú nebude ľahké rozlúštiť. A nemá na ňu ani veľa času. Jej dvojníčka je totiž v ohorení života. A niekde za všetkou tou lžou sa skrýva bolestivá pravda, ktorá zmení už tak dosť otrasené životy mladých dievčat... (TV JOJ)

burson

jediny dovod preco som videl tento film je,ze ho premietali v kine,v ktorom som robil.lindsay lohan mimochodom vobec nevie hrat a v tomto filme ma kvazi dvojrolu.na druhu stranu film nieje(ovela)horsi ako vacsina teen-vyvrazdovacich-hororov. otvaraci vykend 3 mil USD hovori za seba ()

GenGablenz

Tvůrci si sice na antioscarové maliny museli vzít nůši, ale to neznamená, že jde o vyloženě špatný film. Pokud divák přijme poněkud odvážnou sci-fi zápletku, s čímž jsem měl trochu problém, je fanouškem Lindsay Lohan, což se přiznám jsem, nemá alergii na modrou barvu a nevadí mu trochu laciného hnusu, který má asi diváka šokovat, pak je to film, na který se dá dívat. Škoda, že tvůrci nevyužili potenciál dobíjecích-vybíjecích se umělých končetin. Ale možná by se tak film dostal blíž jiného žánru. ()

chemik11

Osobně nechápu tak negativní ohlasy na tento film. Ano, není to žádná bůhvíjaká pecka, ale koukat se na to dá. Zajímavý námět. Konec možná trošku nedotažený, na druhou stranu - co mě zajímají důvody toho, proč ta zrůda vraždila, byl to psychopat, tak taky tak dopadl. Jo, možná by nejdřív hrdina, zvlášť když je to žena s umělou nohou a rukou, měl zavolat policii a nevtrhnout k vrahovi sama se svým nevlastním otcem, ale což, proč ne, však je to její sestra. Navíc je to hlavní hrdinka, přece to nejdůležitější za ní neudělá policii. Pravda, stáhnul jsem to hlavně kvůli Lindsay, ale mě se ten film prostě líbil, modrá mi ani nevadila, podle mě zajímavý námět, zajímavý nápad se stigmatickými dvojčaty, možná to chtělo ještě více rozvést, třeba příště. Navrch český dabing mojí oblíbenkyně Lucky Vondráčkové. Nejlepší byla stejně scéna, kde Dakota souložila a chudák matka dole se snažila to neslyšet :D Nebýt Lindsay, tak bych dal hvězdičky 3, ale mám pro ní prostě slabost. ()

Dyan84

Mě se film moc líbil, od začátku to bylo napínavé, s nepředvídatelným dějem. Pokaždé když už jsem si myslela, že vím zápletku filmu se stalo něco, co podstatně změnilo situaci. Dávám pět hvězdiček, film mě rozhodně nenudil. ()

Frndulina1

Některé scény mi tam přišli úplně zbytěčné, celý děj filmu jsem totálně nechápala.Jako nápad dobrej ale velice špatně zpracováno.Lindsay Lohan se na roli nehodí-oparvu jí šlo se jen kroutit u tyče. Konec pokažený...čekala jsem od toho mnohem víc. ()

EvicaSovica

Chvílemi se tohle tváří jako kvalitní film, na druhou stranu je to opět ujestost a tak trochu další krok vedle Lindsay Lohan. Kvalitní herečka v rozporuplném snímku. Lindsay umí šlápnout vedle a tentokrát opět šlápla. Dvojčata už si jednou bravůrně zahrála, ale tentokrát jí to moc nevyšlo. Scénář vypadá nadějně, ale v polovině filmu se to všechno zvrhne v jakousi slátaninu a člověk si říká: "Jako fakt"? 3 hvězdy, protože Lindsay. Párkrát se zavrtěla u tyče a jinak se myslím obstojně snažila podat dobrý výkon ve špatném filmu. Takže 3 hvězdy pro Lindsay.... modrá je dobrá. ()

MrMartinTm

Zlatý Maliňák za rok 2007 za nejhorší film a i když to není až taková katastrofa, jakou jsem čekal, dobrý film to určitě není :D Kritizovat se zde dá poměrně dost věcí, od naprosto debilní zápletky točící se kolem toho, že dvojčata mají propojená zranění, přes naprosto hnusný vizuál s podivnými přechody, pofiderní herecké výkony, samotný příběh a odhalení vraha, kterým je postava, kterou jsme viděli třeba 20 vteřin, až po extrémně špatný story telling. Pokud bych měl pochválit jednu jedinou věc, tak jakožto fanoušek celého námětu točícího se kolem rozpolcených osobností, tato část filmu mě celkem bavila. Ale upřímně, radši se podívejte na Moon Knighta nebo třeba Split, kteří tuto tématiku zpracovávají tak tisíckrát líp :D 3/10 ()