Aubrey Flemingovú (Lindsay Lohanová) unesú a počas niekoľkých dní, keď je nezvestná, ju znásilňujú, mučia a napokon vyhodia do priekopy. Idylické mestečko, kde žije, je šokované. Skutočné problémy však paradoxne nastanú, keď sa Aubrey vráti domov. Keď sa začne pomaly preberať z amnézie, zistí, že vlastne Audrey vôbec nie je, že je svoje identické dvojča. Psychológ by v tom hľadal príznaky schizofrénie, ktoré sa po takých traumatických zážitkoch občas dostavia. V skutočnosti je však za tým všetkým komplot... Alebo nie? Každopádne, pred Aubrey teraz stojí otázka, ktorú nebude ľahké rozlúštiť. A nemá na ňu ani veľa času. Jej dvojníčka je totiž v ohorení života. A niekde za všetkou tou lžou sa skrýva bolestivá pravda, ktorá zmení už tak dosť otrasené životy mladých dievčat... (TV JOJ)

Fearoth

Lindsay očekávala od tohoto filmu, že se pro ní stane odrazovým můstkem do "opravdových" rolí, bohužel i když nebyl úplně nudný... především díky scénám u tyče, nebyl ani nijak zábavný a nebýt té "nervy-drásající" záhady, jestli jsou opravdu dvě, možná bych tento snímek ani nedokoukal :-) ()

cinema_cz

Stupidnímu thrilleru s ošuntělou zápletkou a děravým scénářem kraluje dvojrole herecky neschopné Lindsay Lohan. Nejhorčí film loňského roku otevírá novou dimenzi tvůrčí impotence. 20 % (Ci 04/2008) ()

Orhalmi

Trochu více překombinované, dost protahované napětí na závěr. Některé scény byli opravdu dost drastické. Na Lindsay L. se dalo dívat. Ono, hrát neumí, ale to nevadí. Dívá se na ni dobře. ()

rador

V tomto filme snáď bolo všetko. Thriller, horror , komédia, dráma, erotika. Ale v takom nezmyslenom deji nevyniklo nič z toho.. ()

magu

Zbytočne veľa spomalených, ničnehovoriacich záberov. Bez nich by to bolo podstatne kratšie a stráviteľnejšie. Chýbali mi aj niektoré vysvetlenia (vrah, motív...). Od LL ako od herečky veľké očakávania nemám, takže som to prežil. Keby to vzal do ruky iný scénarista a režisér... ()

DandaPiper

Hodně, hodně zlý. Začátek bych ještě bral, ale celkově se to s uběhlejma minutama posouvá kamsi do zvláštního-strip-na modrou ujetýho kanálu a nic z toho. ()

david666

Tolik přímých záběrů na "řezničinu" jsem u tohohle filmu opravdu nečekal. Navíc s L.Lohan. Vypadá to, že už pomalu končí s teenage filmy. A to je dobře, protože tahle slečna má talent. Jinak je film standartní. Má zajímavou zápletku, která by si zasloužila lepší zpracování. Třeba takový D.Fincher by se k tomuto filmu hodil a možná by ho dokázal vylepšit. ()

BEJB

Neviem čo mali s tou modrou farbou, ale viem, že mi to parádne liezlo na nervy a čo sa týka filmu, slabší priemer. Ale nápad to bol celkom dobrý. :) No a tá mačka, to bol hnus číslo 2. ()

uncle

Mám raději srozumitelnější thrillery, bez dávky nadpřirozena a digitálních efektů... Ale bylo to zajímavé.... Lindsey je dobrá herečka, jen tam ve svých 21 letech vypadá na 30 a její maminka Julia Ormond působí jako její starší sestra.... Občas brutálnější scéna, ale jako celek se to dalo.....kdo vraždí mě napadlo až skoro na konci, takže buď je to dobře natočeno, nebo jsem natvrdlý... :-) ()

saillor

Přišla jsem o prvních asi 15 minut, pak jsem někde v polovině na chvíli usla, ale nakonec jsem to doklepala až do závěrečných titulků. Za měsíc už patrně nebudu vědět, že jsem ten film viděla. Zůstane možná jen nepatrná vzpomínka na krvácející, usekávaný, přišívaný a nechutně černý prst...a kdybych byla chlap, tak možná ještě Lindsay nemravně se svíjející v sexy prádelku (ale na to stačí pár fotek z bulváru). Zbytečný filmový zážitek. ()

RealHonza

Tak tohle ani Lindsay nezachrání, celý je to divný. Autor se vyžívá v nechutných záběrech a modré barvě a od relativně nadějného začátku to jde úplně do kopru. Kdyby celý film byl jako druhá polovina, tak bych to nedokoukal, ale když už jsem zvládl půlku, tak jsem si říkal, že ta druhá půjde taky a třeba to bude mít nějaký smysluplný závěr, ale bylo to opravdu horší a horší. ()

veverysiak

No hrôza, je to chabé aj na hérečku Linsy, domotaný príbeh, ktorý sa chce hrať na krimošku, mystériu a triler a chlapi ho doprtili na pokazený šalát, takže 15%. ()

Mangus

Po tomto filme som mal celkom dobré pocity, myslím z kvality spracovania, takže keď som prišiel na csfd, bol som prekvapený tunajším hodnotením. Najlepšia scéna z filmu je prvá osobne si myslím, hlavne kvôli hudbe, ale aj Lindsay bola dobrá, tá tyč jej sadne. Film ma celkom dobré tempo, scény sú spravené dosť brutálne a pointa je tiež celkom zaujímava, aj keď nereálna. SPOILER: Kto nepozná teóriu o stygmách, alebo skôr mýtus o nich (tak ako som nepoznal ja), tak sa aspoň dozvie aké hovadiny ľudí, čo majú veľa času napadajú a čo všetko si dokážu vymyslieť. KONIEC SPOILERA. Film má svoju atmosféru, drží v zatáčkach :-D, vlastne v napätí a celkovo nejde o zlý počin. 7/10. ()

Blackouts

Lindsay to podla mňa opäť zahrala perfektne... ale samotný film to nezachráni. Zaujímavý scenár prevedený na filmové plátno v absolútne hroznej podobe s všadeprítomnou, a po čase pekne otravnou, modrou farbou. Mohol z toho vzniknúť kult, mohol to byť jeden z mojich najoblúbenejších thrillerov, ale nie... Hlavný problém celého filmu je, že som sa vôbec nebál, iba bol znechutény z tých prehnane detailných "rezacích scén". Ach! Je to proste hrôza. Dúfam, že sa Lindsay spamätá a namiesto takýchto nezmyslov nám prinesie ďaľšiu príjemnú komédiu na úrovni MEAN GIRLS alebo FREAKY FRIDAY. EDIT: nuž z tou Lindsey som sa mýlil... ()

Frollka

Kdyby se režisér věnoval spíše filmu, než koukání na LL jak se točí u tyče, jistě by ten film vypadal jinak a lépe. Hvězda za slušnou hudbu, druhá za snahu ()

Jessica_Biel

Scénář perfektní, Lindsay úžasná---hudba otřesná, režie smutná... ale i přes hlavně režijní zápor to ve mě udělalo dobrý dojem a skvěle jsem se bavil celý film! A přesně jak psala níže kolegyně LoLaa, bylo milé a krásné vidět Lindsay v jiné netradiční roli...a šlo jí to skvěle! ()

michalle9

Spoiler- takže nevím kde začít... Film je skoro 2 hodiny mučení které nedává smysl a jediné co to zachraňuje je tanec u tyče Lindsey Lohan, která u ní byla jako doma. Film získal 8 zlatých malin a po shlédnutí se není čemu divit možná ho zkouknu znova a možná ho i pochopím, ale film neměl špatný námět jen zpracování bylo hrozné (v každé scéně je modrá) 1* dávám jen proto že jsem se u filmu dost zasmál. ()

Pokri

Za mňa dokonca pomerne silné tri a som rád, že ma povesť tohto filmu neodradila. Má to atmosféru, napätie, zaujímavú (hoci mierne uletenú) pointu. Natočené možno slabšie a samotný záver je klasické klišé béčkových trilerov so ženskou hrdinkou, ale s tým bolo treba počítať. ()