Aubrey Flemingovú (Lindsay Lohanová) unesú a počas niekoľkých dní, keď je nezvestná, ju znásilňujú, mučia a napokon vyhodia do priekopy. Idylické mestečko, kde žije, je šokované. Skutočné problémy však paradoxne nastanú, keď sa Aubrey vráti domov. Keď sa začne pomaly preberať z amnézie, zistí, že vlastne Audrey vôbec nie je, že je svoje identické dvojča. Psychológ by v tom hľadal príznaky schizofrénie, ktoré sa po takých traumatických zážitkoch občas dostavia. V skutočnosti je však za tým všetkým komplot... Alebo nie? Každopádne, pred Aubrey teraz stojí otázka, ktorú nebude ľahké rozlúštiť. A nemá na ňu ani veľa času. Jej dvojníčka je totiž v ohorení života. A niekde za všetkou tou lžou sa skrýva bolestivá pravda, ktorá zmení už tak dosť otrasené životy mladých dievčat... (TV JOJ)

chmíří

Typická hollywoodská slátanina s "cool" kamerou a vymazlenou "pointou". Takže 1* a ty 1* navíc patří Lindsay ta se mi líbí i s jednou nohou a rukou. ()

vaja

Vůbec jsem nečekala, že se u I Know Who Killed Me člověk taky pobaví... :) Chápu, že se Lindsay asi chce vymanit z rolí v romantických teen komediích, ale v tomhle případě šlápla trochu vedle. Talent nepochybně má, bohužel tady neměla moc příležitostí ho ukázat. Film je lehká variace na úchylárny typu Saw nebo Hostel. Sadisti se u toho tedy poměrně málo vyžijou, přestože o záběry na řezané, sešívané, upadlé a zmrazené prsty tady není nouze. Scénář je jinak naprostá hovadina. Třeba pižlání ruky vraha sekáčkem, nebo při vybité protéze, ehm, se Lohan podaří vykopat hrob... Takže cílová skupina diváků pro tento snímek mi nějak uniká. ()

Pavlík

18. 01. 2010 (22.); film jsem viděl celý, ale bohužel v jiném pořadí než od začátku a zatím na pochopení pomalu přicházím, u tyče je opravdu Dakota či Aubrey výborná ()

baXter

Přemýšlím co na tento snímek říct. Na jednu stranu to bylo ubohé, spatne zahrané a chvílemi nelogické, avsak na druhou stranu se mi to zdálo docela poutavé a cekal jsem co se v které chvíli stane, nestalo se prakticky skoro nic, a mozna prave proto me to zaujalo. Lindsay je proste "hrdinka". Vsechno to vyresi, zapornaka zabije, a jeste zvladne vykopat hrob se svym zivym dvojcetem. A to vsechno s urizlou rukou a nohou damy a panove !! :D to si zaslouzi prece 4 hvezdy ^^ ()

MareT.

Zápletka je velice neotřelá a zajímavá! Tudíž stačí jen nasadit tu správně šokující pointu, něco zvláštního...Nepovedlo se! Je to místy zmatené a konec pohřbil veškeré mé nadšení z první poloviny filmu, kdy jsem si lámal hlavu nad tím, jak to všechno asi bude! I když to není zázrak, myslím si, že tolik zlatých maliln si to nezasloužilo! Naopak, nemůžu pochopit, jak někdo mohl přehlídnout o 200% horší Epic movie! Je to prostě mírný podprůměr! ()

kolemjdouc

Příběh byl dobrý ale na mě byl dost krvelačný.Někdy méně znamená více.Ale zvědavost jaký bude konec mě donutila to dokoukat.Celý čas nic nenaznačovalo tomu kdo je vrah ()

Prochy38

Nebudu nikomu brát jeho hodnocení, proto asi trochu vystoupím z davu. Někteří píšete vykrádačka, pak asi nejsem moc znalý, páč mně to jiný film nepřipomnělo. Ale to jako v dobrém. Proto ode mě 4*. Lindsay, ač nikdy asi nebude dobrá herečka, mi přišla úplně v pohodě, u tyče jí to fakt seklo. Pointa nebyla špatná. Líbilo se mi to. I když hned jak našla na té poličce tu cenu bylo mi jasné, kdo vrahem bude... A taky to vyšlo. Ale to jsou podrobnosti. U mě spokojenost. A seru na všechny maliny! ()

katchi

I know who killed me mám v PC už dost dlouho...když jsem to poprvé zapla, byla jsem dost vystrašená...řezničina není moje parketa. Nakonec jsem se odhodlala a film jsem skoukla celý. Co na to říct. Myslím, že Lin už definitivně skončila s teeen filmama. Je to dobře..myslím, že bylo na čase:) Jenže nevím, zda tohle byla ta pravá role. Film není špatný. Námět je velmi originální. Záměna identit se mi hodně líbí. Ale horší to je s tím filmovým zpracováním. Uchylka na modrou je víc než zajímavá a myslím, že je to skvělý nápad:) horší je to s těma stryptýzovýma scénama a divokým sexem...to bych trochu zkrátila...a místo toho trošku vylepšila celkové pojetí..KOnec byl dost zajímavý...a šílený bylo i jak lindsay s jednou rukou a jednou nohou stihla tolik věcí a ještě zachránit dvojče..:D nojo...americkej film CO se týče Lindsay Lohan, nehrála špatně. Celkem jsem ji to i věřila. Nicméně tento film nikdy nebude hitem...jedině kdyby byl přepracován... ()

Wienczaa

Pro Lindsay Lohan dost neobvyklá role. Film je na americkou produkci tohoto typu dost nonkonformní, což je třeba ocenit. Zajímavý počin, pokud nemáte rádi zabředlé klišé thrillerů tak toto se Vám bude líbit, doporučuji, tento film stojí za pozornost. ()

cherita

Do odpadu to nehodím, protože ten závěr přece jen dával větší smysl, než jsem čekala a ani Lindsay Lohan se mi nezdála bůhvíjak „malinová“. Kdyby pan režisér nepotřeboval mít všechno modré, čímž asi chtěl dát najevo, jak je děsně art, bylo by to takové obyčejné mírně krvavé hororové béčko – zážitek za jednu hvězdičku. Ale modrá je dobrá, takže přihodím ještě druhou. P.S. pro ty, co se nebojí spoileru: Taky vás rodiče v dětství přesvědčovali, že chodit na hodiny klavíru vám nemůže ublížit? ()

Clavius odpad!

Lindsey Lohan a její herecká kariéra jde od Pasti na rodiče volným pádem dolů. Tímto filmem pouze potvrdila, že už dopadla a nevěřím tomu, že by se ještě někdy zvedla. Velká škoda, byl z ní cítit nějaký potenciál, ale v tomto snímku pouze ukázála, že hraje z rutiny, aby si vydělala asi na návykové látky, protože zde není nic, než jen nuda. ()

Pitrsss

Jestli náhodou držíte v ruce tenhle film, okamžitě ho jděte vrátit, případně ho vyhoďte. Vážně je to pitomost. ()

Saintes

Velice mizerné orgie modré barvy a odpadávajících částí těla. Pokud to byla komedie, zaslouží si to hvězdičku navíc, při scéně s přišíváním prstu nebo u závěrečného duelu s vrahem ve stylu "jak ty mně, tak já tobě" jsem se opravdu zasmála. Pokud to však měl být thiller, bylo něco sakra špatně. A vidět Lohan svíjet se u tyče zase taková pecka není ;). ()

Driscoll

Naprostá ztráta času. Námět sám o sobě by možná mohl vyústit v něco zajímavého, ale nestalo se tak - scénář je slabý, stejně jako herecké výkony; forma je divná (ne zajímavá ani zvláštní... jen divná!), napětí absentuje (o strachu ani nemluvě). Co zbývá? Uřezané ruce a nohy... prostě troška toho starého poctivého samoúčelného násilí. Jenže to je na film, který se prezentuje jako thriller, víc než málo. ()

arthur.22

Lahůdka pro béčkaře. Ač mě to neskutečně bavilo, víc než jednu hvězdičku nedám, ani kdyby mi někdo vyhrožoval, že ségře uřízne prst. Paradoxně zjišťuji, že Lindsey Lohan mi na celém filmu vadila nejmíň (asi že má hezký nohy.. hezkou nohu). Rádoby symbolika v podobě modré barvy se trochu vymkla z rukou a je to šmoulovatější než šmoulové, opravdu jen symbolicky jsou tu vidět všechny ostatní barvy. Vlastně ještě červená, krev teče kudy to jde. Stejně jako jiným je mi záhadou účast J. Ormond. A kabaret zbožňuju, ale ten Dakotin nic moc. ()

noelcoward73

Tohle bylo dost slabé! Jsou mnohem lepší filmy na téma dvojčat. Nejlepší komediální asi Jeden den v New Yorku, rodinné fantasy Kronika rodu Spiderwicků, horory Zhoubné zlo nebo Sinister 2. Tohle je dost nudné a nezáživné. Kouknul jsem se na to hlavně kvůli (pozdější) potížistce a mé vrstevnici Lindsay Lohan. Role dvojčat měla mnohem lepší ve filmech Past na rodiče a Mezi námi děvčaty, kde se objevil také Mark Harmon (ex NCIS). Mimochodem, s Jamie Lee Curtis uvažují o pokračování, prý už mají i nějaký námět :-) Tady bylo možná trochu zajímavé, že zde bylo zachyceno to, co se často u dvojčat uvádí: že když jedno zemře nebo je zraněno, druhé to nějak pocítí taky. Ovšem nejsem lékař nebo psychiatr, takže nevím, zda to je skutečně možné, nebo to je jen výplod fantazie. Osobně se kloním k té druhé možnosti. ()

xavierr13

Oh my gosh, čo to malo byt? Absolútne som to nepochopil, o čo celú dobu v tomto filme ide, čo je vôbec pointou. Najviac divný film, čo som kedy videl strašné niečo až zvláštne záhadne. ()