Aubrey Flemingovú (Lindsay Lohanová) unesú a počas niekoľkých dní, keď je nezvestná, ju znásilňujú, mučia a napokon vyhodia do priekopy. Idylické mestečko, kde žije, je šokované. Skutočné problémy však paradoxne nastanú, keď sa Aubrey vráti domov. Keď sa začne pomaly preberať z amnézie, zistí, že vlastne Audrey vôbec nie je, že je svoje identické dvojča. Psychológ by v tom hľadal príznaky schizofrénie, ktoré sa po takých traumatických zážitkoch občas dostavia. V skutočnosti je však za tým všetkým komplot... Alebo nie? Každopádne, pred Aubrey teraz stojí otázka, ktorú nebude ľahké rozlúštiť. A nemá na ňu ani veľa času. Jej dvojníčka je totiž v ohorení života. A niekde za všetkou tou lžou sa skrýva bolestivá pravda, ktorá zmení už tak dosť otrasené životy mladých dievčat... (TV JOJ)

dyfur odpad!

...videl som veľa hlúpych filmov-toto bol jeden z nich.našťastie som pozeral v zrychenom móde-pretáčal niektoré sceny. preto ak niekto vie? prečo to ten dotyčný robil - unos,amputácie,mučenie. kto to bol? dôvod ? inak absolutne samoúčelné. a hlavne kto má aspoň základné vedomosti o anatomii-musí vedieť,že tak to nefunguje-preto tie drastické sceny boli vlastne smiešne-ak by prišla u ruku za chvíľu by vykrvácala a nie beháala ako raketa...a to ako si sama sebe prišívala prst...uplna kravina. ()

hhannie

Čekala jsem, že to bude lepší.. Ale bylo to akorát tak nechutné (upadávající končetiny mě fakt neberou) a plné nesrovnalostí. Dokoukala jsem to jen kvůli Lindsay, ale už to nechci v životě vidět. ()

cariada

Koukatelný, ale přesto ne nák povedený thriller o zmrzačené dívce co si myslí, že je někdo jiný. Pár odvážných scén za to stojí, ale to je asi tak vše. Přesto jako celek je to dost zmatené a nepřehledné, neboť se nám tu střídají ukázky z doby před tím než dívku zmrzačili a člověk se ztrácí v tom co je realita či jen vzpomínka. Jedno zkouknutí na to nestačí. ()

Juto

Film je celkom zadumaný a má zmätený tón. Je tam dlhý stred s pochybnými snovými sekvenciami alebo zmätenou realitou. V konečnom dôsledku mi je jedno, čo je skutočné a čo nie. Týmto filmom sa Lindsay Lohan snaží zbaviť svojho temperamentného imidžu detskej hviezdy. Čo sa jej vôbec nedarí. 3/10 ()

KajusaK

1* za závěr s odhalením pachatele..víc mi tam nc zajímavého nepřišlo, bylo to trapné , nudné a nezajímavé .. ne,opravdu nevěřím na takovou spojitost .. ()

Noviik

Dvě nominace na Zlatou Malinu 2008 si za dvojroli v thrilleru I Know Who Killed Me (Vím, kdo mě zabil), který s rekordními devíti nominacemi útočí na titul nejhoršího filmu roku, získala jedenadvacetiletá hollywoodská hvězdička Lindsay Lohanová. ... na tyhle hodnocení většinou nedám, ale zde tomu věřím. Neviděl jsem celý film, ale ani po tom netoužím. 2* jsou až moc. ()

dr.fish

Připadal jsem si, jako když vidím film z roku 1993. Tehdy se to tak točilo- trhané záběry, symbolika, retrospektivní halucino prostřihy. A myslím, že to tak asi chtěli natočit- jako retro biják. To bych řekl, že se povedlo. Nevznikla žádná klasika žánru, jen obyčejný film na hranici béčka. Lindsay Lohan je ve filmu přesvědčivá, v klidu ho táhne a drží nad vodou. Je to trochu zmatené, ale není to Hercule Poirot, aby vše sedělo do detailu. Já se chtěl bavit a cpát se při tom kafem a buchtou od maminky, a na to mi tento film bohatě stačil. 60% ()

Triple H

Úplná hovadina. Lindsay Lohan síce stále hrá pomerne slušne, ale postráda určitú sympatickosť, ktorou disponovala napríklad v Mean Girls. A jej vyžitý výzor veľmi nepomáha - striptízové scény sexi neboli ani náhodou. Film sa zo začiatku tvári veľmi tajomne, ale vykryštalizuje len do nudnej a nezáživnej kriminálnej zápletky. Spracovanie je ruka v ruke s dejom na úrovni televízneho filmu (otrasná hudba) a celé sa to vlečie ako sopel. Nuda a ľutujem, že som kvôli tejto žbrnde išiel neskôr spať a ráno bol unavený. ()

lennyd

Aubrey Flemmingová (Lindsay Lohan) je unesena. Po několika dnech je nalezena, ale má na sobě následky brutálního mučení (mj. amputované části těla). Sama si na nic moc nevzpomíná, ale neustále tvrdí, že vůbec není Audrey. Rodiče a lékaři si myslí, že je to pouze stresem vyvolaným z prožitých událostí, ale postupně i oni zjišťují, že Audrey nemusí být "jejich" Audrey, ale její jednovaječné dvojče ... Prvních 20-30 minut se ve filmu nic moc zajímavého neděje (když si člověk odmyslí pár dost nechutných scén). V této chvíli jsem viděl jasného adepta na "odpad". Ale jak se začal děj zaplétat a přidala se tam špetka mysticismu, rázem film získal na zajímavosti. I zprvu docela nezajímavá Lindsay Lohan se začala tvářit jaho herečka (to jsem nečekal, že někdy spojím jméno Lindsay a slovo herečka). V krvavých scénách se autoři docela vyžívají, takže pokud jste trochu slabší na žaludek, tak si radši pusťtě medvídka Pů... ()

venison

Klasický béčkový film se spoustou krve.. Myslím, že příběh je zajímavý, ale režie se nijak nepochlapila.. Příběh je rozmělněný, zmatený se zbytečnou spoustou postav a "slepých" uliček.. Tenhle snímek pravděpodobně zemře v zapomnění.. ()

PetrPan2

Nakonec to nebyla taková hloupost jak jsem čekal. Sice po třetině filmu už budete tušit kdo je vrah (dle přikázání pátera Knoxe, že vrah se vždy musí objevit na počátku filmu a vzhledem k nízkému počtu podezřelých...), ale kdo a proč tu není důležité. Duležité je tu proč věčně zadumaná a po jedné noze hopsající Lindsay Lohan se změnila z poslušné holčičky na divokou striptérku... ehm, totiž tanečnici. Škoda jen, že to nerežíroval takový David Lynch... ten by z toho vymáčkl pořádnou psychedelickou zvrácenost. ()

liuk

Tady se bude řezááát. Prsty, ruce nebo nohy. T-Bag hadr. Z pokusu o nějaké chytřejší porn-torture ale naštěstí hodně rychle sešlo a spíše se začlo vyprávět jakési podivné mysteriózno v kombinaci s detektivkou, ve které postavy vykonávají všechno později než by mohly, jen aby měl film celovečerní délku. Příliš velký úspěch v oblasti SBIG (So bad - it's good) se taky nekoná, ale své momenty rozhodně má. Ale když se zrovna nedá smát tomu, jak všelijak dokáže Linds využít ve svůj prospěch amputované končetiny, tak vcelku bodují hodně hezké filmové obrázky, kdy jasná modrá barva často jakoby vystupuje před okolí. Příběh je takový natupělý, občas působí divně a nelogicky, ale jeho premisa není úplně zlá a je tedy škoda, že nebyla více dotažena. A Rose McGowan musí být hodně šťástná, když na Lindsay kouká a sama si přiznává, že při tancování u tyče na ní zdaleka nikdo nemá. 2,5* - asi ve mě pořád buší částečný obdiv Lindsay, protože kdo jí tehdy před třemi roky nemiloval? ()

davidek

Tak jsem to tak nějak od začátku nechápal, ale to byl zřejmě záměr. Lindsay je nádherná. Jak se dá vyrůst v herectví. Úplně něco jiného než třeba Herbie nebo mezi námi děvčaty. Jinak pár chybiček se najde. Třeba s umělou rukou. Zlatej střed. ()

klima777

Vcelku zábavné. A nikterak zvlášť zmatené. Dvojčata, empatie, stigmata (či spíše odpadávající kusy těl) atd. Jen by mě zajímalo, zda všechny předchozí oběti (tedy nejméně jedna) též odmítly zdokonalovat svou hru na klavír, případně se účastnit soutěže mladých talentů... P. S. Sovy opravdu nejsou, čím se zdají být, tento axiom se opět potvrdil. 2,5 hvězdičky. ()

Soweek

Nene, už stupidní film sám o sobě jenom podtrhuje L. Lohanovou, dejte jí lízátko a pošlete jí zpět do herecké školky. Kterákoli holka by bez přípravy svedla lepší exotický tanec než ona. ()

made1

Film, kterému je nejvíc na překážku příliš velké množství krve. Kdyby jí ubylo, přibylo by nejspíš hvězdiček, protože příběh jako takový je slušný. Dobré téma dobře zahrané (Opominu-li kulhání a chybějící ruku, protože když herečka netuší, jak hrát, měl by přispěchat na pomoc režisér. Bohužel, nestalo se. Měl na očích modré brýle). ()

luckyduck69

Bohužel tento film mě nenadchnul, i když to vypadalo na slušné téma. Působí velmi zmateně a modrá barva tomu moc nepřidává. Dávám jen 1* za tanec Lindsay u tyče. ()