Colee (Rachel McAdams) a T. K. (Michael Peňa) se vracejí po zranění z Iráku na měsíční propustku do Států, každý za jiným účelem. Colee chce vrátit rodičům svého zesnulého přítele jeho kytaru a T. K. míří za svou snoubenkou. Náhoda je dá dohromady s Fredem (Tim Robbins), který skončil svou vojenskou službu a míří domů plně se věnovat rodině. Společně na cestě za svými známými prožívají neobvyklou road movie plnou překvapení, nečekaných zvratů, tragédií, náhod a paradoxů, která postupně vyústí ve výsledek, který nemohl nikdo z nich předem předvídat. (Fallen_One)

babuca

Veľmi príjemne pozerateľný film o ľudských problémoch, ktoré dokážu výrazne ovlyvniť životy ľudí. Pre mňa až na hranici 5*. 85% ()

ghostwo

Krásně přirozeně plynoucí film. Asi hlavně kvůli třem hlavním hrdinům (a samozřejmě práci režiséra).Zjišťuju, že Peňu začínám mít docela rád. Už ve WTC mi byl sympatický, pak v odstřelovači a v podstatě ve všem dalším. Jde z něj zajímavá energie, působí skromně, klidně, civilně (to jen tak bokem).Věřím mu to jeho hraní. ()

tijst

Naprosto výjmečný a super film :) zajímavý scénář i střih :) dějově by se na to měl asi kouknout každý kdo o si myslí že je filmový fanda. Mě to hodně bavilo tři odlišní lidé (vojáci) z prvu vůbec neznámí a v průběhu děje se začnou podporovat .... má to koule a mě to prostě baví ()

Moczlej

Film má svoje kouzlo do posledních 5 minut filmu bylo mé bodování 5/5 ale hodně zamrzí konec . Takže proto 4/5 ()

Minoka

Dívala jsem se na tento film v duchu: ,,Očekávej málo, dostaneš více,,. A výsledek? Veskrze pozitivní. Sice tam byly takové srandy typu tornáda (což tam bylo lehce vnucené dějem). Ale i tak to byl neobyčejný roadtrip, obyčejných lidí - vojáků. ()

icewhite

Uvolňující a příjemná road movie tří obyčejných lidí, kteří prožívají radosti, starosti a jiné nástrahy života jako všichni ostatní a měli tu možnost je sdílet jeden s druhým. Šťastlivci. ()

Benoit

Nádherný film. Mám pro filmy typu Road movie slabost. V tomto snímku ale vládne přátelství. Nikdy nemůžete soudit nikoho hned po tom, co ho potkáte. Každý má na svých bedrech svoje starosti a je vždycky fajn, když máte kolem sebe lidi, kteří vám pomůžou a podpoří vás. Tomu se říká přátelství. Většinu filmu jsem postavám záviděl. Cestování, pohoda, dobrá parta. Na konci mi bylo ale smutno. Myslím, že ani jeden si nezasloužil takový osud, vrátit se do války. Takhle to ale prostě chodí. A ne! Vojáka z povolání bych opravdu dělat nechtěl! Takovíto lidé zaslouží maximální respekt! A ještě jedna věc by tu byla. Do Rachel McAdamsové jsem se doslova zamilovat! :D ()

Akinaz

Velmi příjemný film o jednom ne úplně standardně nalezeném přátelství... Road movie pro ty, kteří dokáží pochopit štěstí okamžiku i bolestnou pravdu poznanou ve vteřině... ()

viax

Návraty odkudkoliv kamkoliv nemusí být vždy snadné, Tady je to zpestřené řadou neuvěřitelných náhod. Omnia sponte fluant, absit violentia rebus. A to se mi líbí. ()

typa

Příjemná road movie, kde je všeho tak akorát, trošku dramatu, trošku komedie a hlavně sympatičtí hlavní hrdinové. ()

007hanka

Jako náborové video do US armády to zrovna moc dobrou službu nedělá, pokud ovšem někdo nepovažuje za benefit, že za dobu zahraniční mise přijde o rodinu a příležitostně i o koule. Ale zato mu (skoro) každý věrný Američan pěkně poděkuje, že bojuje... zač vlastně? Jo, za to, že bojuje v zemích, kde o americkou svobodu rozhodně nestojí žádný ze starousedlíků, ale to je přece jedno, kdo by se tý lůzy zaostalý ptal, žeano. Opravdu ztělesnění amerického snu o bílých plotech a dvěma hypotékami podepřených chaloupkách z prkýnek tak tenkých, že by i Potěmkin zíral. Jelikož nejsem chlap, unikalo mi i kouzlo Rachel, mně přišla jako sice ztepilá, ovšem jinak maximálně otravná a užvaněná nána. Celá ta hvězdopruhatá atmosféra byla leda na blití. Jednu z milosti za Tima. ()

Sejkorka

POhodovka. Má to mouchy, ale nejsou obtěžující. Povedená trojka cestuje po USA, tak se můžeme s nimi občas pokochat rozmanitou přírodou. Výborná Rachel AcAdams hraje zdánlivě hloupou uštěbetanou husičku s velkým srdcem. Nakonec se všichni tři vrátí do války. Ale určitě posíleni o jedno velké přátelství. ()

andy60

Šťastlivci mě učinili šťastným a proto nemohu jinak, než za plný počet. Navíc jde o můj úplně nejoblíbenější žánr - road movie, v tomto případě okořeněný humorem a trochou dramatu. Tu jejich cestu napříč Státy jsem si užil náramně a do Rachel se zamiloval od prvního obrazu. ()