Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

corbeau

Opravdu perfektní plastelíňák. Ten kdo používá rčení jít jako stádo ovcí asi neviděl ani jeden díl, protože tyhle bílý vykulený potvory jsou všechno jen ne zpořádaný. A pak tu jsou prasata - hip hopeři, ovčácký pes, co ovcím pomáhá, místo aby je hlídal a fakt ujetej farmář. A ta malá ovečka s dudlíkem, ta je prostě neodolatelná. 95% ()

PollyJean

Bohužel i ovečka (který blázen to překládal?!) Shaun nabrala obvyklou seriálovou nemoc: první dvě série zcela dokonalé, třetí už začíná kolísat a čtvrtá znamená sešup dolů. Další (zatím) neznám. ()

Philoun1

No řekněte můžu dát méně než pět* za to by mě všichni ukamenovali a zasloužil bych si to, tak jako si tento večerníček zaslouží 100%. Škoda jen, že ještě nedošel až do naší TV aspoň by se děcka něčemu přiučili. ()

sellsakul

He’s Shaun the sheep He’s Shaun the sheep He even mucks about with those who cannot bleat Keep it in mind He’s one of a kind Oh life’s a treat with Shaun the Sheep. 100% ()

skinnee

potom ako som tu podarenu ovecku objavil v jednom dieli Wallace&Gromit sa mi do ruk dostalo vsetkych 40 dielov... a proste menej ako 5* sa neda dat. Niektore diely poslabsie ale to sa roztomilym oveckam da prepacit. Ale v kazdom dieli je stale dostatok vtipu a napadov. Mimika oveciek a vystresovaneho psa nema chybu. Takze vdaka tomuto vecernicku vidime co robia ovecky ked sa nepozerame a ked sa nahodou otocime v domneni ze sa nieco deje tak len stoja a prezuvaju travu. ()

fruitbueno

Jednou si vážně dám tu práci a budu počítat kolik "béééé" nebo "béééééééééééé" či "béééééééééééééééééééééééééé" se vyskytuje v komentářích uživatelů csfd:-D béééé ()

Heraldika

Nejradši si pouštím ovečky na svém mrňavém empétrojítku cestou vlakem, a když se po skončení dílu rozhlédnu po kupé, vidím hromadu nechápavých obličejů. Prostě se musíte smát hodně nahlas :-) ()

vitekpe

Diky existenci meho dvouleteho synovce V., jsem se mohl pobavit zase jednou jinak. Aneb Shaun the Sheep...roztomile... :-) ()

Cejny

Shaun the Sheep je naprosto brutálně úžasný animák. Vždycky se u toho pořádně nasměju a na zvednutí nálady ho rozhodně doporučuju. ()

pijavica

8,0/10 Čo robia ovečky (a iné domáce zvieratká) keď sa na ne zrovna nikto nepozerá. Ako večerníček pre deti jednoznačne za 5. ()