Všichni milují Mandy Lane

• USA All the Boys Love Mandy Lane

Stredoškoláčka Mandy Lane (Amber Heard) sa cez jedno leto zmení z nepekného dievčaťa na krásku. Tým sa okamžite zvýši záujem o jej osobu u populárnych deciek zo školy, ktorí ju nakoniec pozvú na víkendovú párty na odľahlom ranči. Ako však zábava vrcholí, účastníci začnú za nejasných okolností miznúť. (ČSFD)

Smok

Keďže tu ešte absentuje slovenský názov, dovolil by som si ho doplniť. Mohol by napríklad znieť: "Šicke hlope ľubia Mandy Lajnovú", čo by ale nebola pravda, lebo ja nudné a predvídateľné strigy vôbec nemám rád. ()

SeBig

Ze začátku to vypadalo docela slušně. V průběhu se skoro nic nestalo a nakonec z toho vzejde pěkná picovina. ()

heyda

Tak trochu jiný horor (spíš teda thriller) než na který jsme v současnosti zvyklí. Začátek s hromadou mladých lidí sice nevypadá moc originálně, ale poměrně pomalé tempo podpořené (pro mě nepochopitelně) pomalými songy už naznačuje, že nepůjde o tradiční thriller. Když se v polovině filmu odhalí vrah, tak divák opět může být trochu zaskočený. Nicméně atmosféru to nepochybně má a těch pár hororových momentů je docela originálních. Pro mě teda škoda překombinovaného závěru a trochu jsem rozčarován samotným tempem filmu. 55% ()

rollman1

Je to klasický slasher, jen s tou výjímkou, že pointa je průhledná jak silonky a ještě k tomu je strašně tuctová, ostatně jako celý film. Na druhou stranu se na to dívá v pohodě i bez absence gore, Amber je prostě sexy a ostatní hrajou co můžou. Myslím, že se jedná o průměrný, dobře koukatelný kousek. ()

Nettrass

Já jí nemiloval. Mně byla nepřijemná od prvního pohledu. Potěšilo mně, že Mendy Lejnová, učinila na závěr za dost svému příjmení a teklo po ní samé lejno a ostatní hnusy. Jedna * + za to, jak se to v závěru vybarvilo ( teď nemyslím ty lejna ). ()

jonyyy

Řekl bych, že 47% je hodně přísné hodnocení. Podle mě to bylo velmi citlivě natočené, parádní práce s hudbou a se světlem. Herci sympatičtí. Možná to chvílema působilo až moc lacině a v prostřední třetině se z toho stala tuctová vyvražďovačka, ale za začátek a konec, hlavně jejich stylizaci, a taky tak trochu na truc, musím dát 71%. ()

SOLOM.

S velkými obavami jsem pouštěl tento film, protože již podle popisu děje na obalu DVD bylo jasné, že o žádnou originální záležitost se určitě jednat nebude. Již mnohokrát profláknutou zápletku jsem však byl ochotný přetrpět jen kvůli herečce Amber Heard, která patří mezi moje oblíbenkyně. Začátek filmu mě však trochu překvapil, přestože ani zde nebylo k vidění mnoho nového. Trpělivý divák musí opět překonat spoustu trapných dialogů a sexistických hlášek (narážek), kterých je v poslední době snad v každém americkém kousku plno. Náctiletí se u nich asi dosyta nasmějí, ale já spíš kroutil hlavou. Věty typu „kdo má menší penis, proč jí nemá vyholenou a kdo si s kým zasouloží“ mně už moc neberou. Když však na scénu přijde záhadný vrah a začnou umírat lidé, tak se mi nálada alespoň trošku zvedla. Byla jen velká škoda, že se všechno odehrávalo převážně ve tmě. O osvětlení se ani moc zmiňovat nebudu, protože pokud nepřilepíte oči k televizi či monitoru svého počítače, tak z toho moc mít nebudete. I tak mi však při jedné scéně přestal na chvíli chutnat oběd. Bohužel mé nejhorší obavy se naplnily a já téměř po celou dobu postrádal nějakou výraznější atmosféru, při které bych se přestal nudit. Pořád jsem doufal v nějakou změnu k lepšímu, ale podprůměrný scénář a režisérův um mi to neumožnil. ()

eraserhead666 odpad!

Všichni milují Mandy Lane? Tak za prvé – a kde všichni nechali oči? Obsadit do role postavy, z níž jsou všichni hotoví a všichni ji milují naprosto tuctovou holku? Čímž nechci říct, že by byla škaredá, ale žádná sex bomba, kvůli níž bych skákal ze střechy to ale také rozhodně není. To ta bruneta mě tedy brala mnohem více. Za druhé – znamená to, že se jí všichni kolem ní (evidentně i včetně spolužaček) chtějí dostat do kalhotek, že ji milují? Ale nechme té sémantiky. Na tomhle filmu je špatně naprosto úplně všechno - ultraslabý scénář operující s dementními, hloupými a velmi nesympatickými postavami, zápletka která postrádá to základní - motiv, kamera, neexistence děje, a i ten "povinný" zvrat na konci není nijak překvapivý. Záporáka film, jenž žánrově stojí zpravidla na neznalosti jeho identity, odhalí film už v polovině? Během prvních pěti miut mi bylo jasné, že mě ten film bude srát a znechucovat každou další vteřonou, která uplyne, přesto jsem ho dokoukal, abych se ujsitil, že tomu tak opravdu je. Ani v tom mě nedokázal překvapit. První půlka filmu je jen ta nejstupidnější teenagerovská komedie, ale bez humoru, a když dojde na krev, s kvalitou filmu to nijak nehne. Opravdu nechápu, že se v té dvacítce hodnotících, co se mi tu ukázala, neobjevil ani jediný odpad. Abych to shrnul - kecy o sexu, drogy, chlast a vrah, kterým jsem chtěl být já sám, abych ty stupidní postavy s radostí a zadostiučiněním pomasakroval. A věřte, že bych se vyřádil mnohem lépe, než ten patlal z filmu. Ani to prostě k alespoň trochu dobrému filmu nestačí. ()

ARI50

Krásna Mandy mě přemluvila až na po druhé ale jenom trošku protože nápad na film je bomba a kdyby tomu daly pořádnou šťávu byla by to fakt povedená vražedná záležitost. ()

Necrotongue

Další den mých filmových návratů nezačal právě nejlépe. I kdybyste mi paty pálili, nedokázal bych přijít na to, proč jsem film před lety ohodnotil třemi hvězdičkami. No, film... Tahle záležitost ve své podstatě ani nedisponovala nějakým příběhem, celé to bylo plytké jako Balaton. Za dialogy (a nejen za ně) by si měl dát scénárista sám dobrovolně přes držku, režisér se taky příliš nevytáhl a místo hororové atmosféry přišla jen zoufalá nuda. ()

Genero

Jsem velice pobouřen, když tady čtu názory, že je Amber nudná, tuctová, průměrná lesba a autorům těchto výroků bych doporučoval napříště vyhledávat na torrentech výhradně filmy typu All the Boys Love the Boys. Jinak je tento takyhoror nesmírná píčovina, ve které dlouhé minuty skupina notorických paniců diskutuje o tom, jak se neohrabaně dostat slečně Lane do trenek, což je mi naprosto k smíchu. Zde mi nezbývá než jim jít příkladem, světácky nagelovat přehazovačku, ustrojit se do džínové bundy s nášivkou Katapult a použít osvědčenou balící techniku Člen nižšího managementu s týdnem dovolené navíc a stravenkami z padesáti procent hrazenými zaměstnavatelem. A zakončit příběh odhalením, že vrahem je sériový loudil, to je opravdu nápad za všechna hovna světa, pane scénáristo! ()

Tommassi3

Ne, že by Amber Heard v mých očích vyvolávala dojem naprosté sexbomby, ani s žádnou jinou částí mého těla případně moc nezacvičila..;) Že bych z ní měl "husinu"..;) To zrovna ne, umím si vybavit minimálně patnáct dvacet "roštěnkovatějších" krasavic !! Ale svoje si v tomhle Levineově teenagerovském slasheru odehrála, stejně téměř zbylé herecké osazenstvo, až nezvykle v mezích civilnosti.. Celkově film, Levine moc mile překvapil, snahou vybočit z žánrové řady, což se do jisté míry i povedlo zejména díky neteenagerovskému soundtracku, poctivé realistické kameře a hlavně do posledních chvil nečekanému závěru !! Ta pointa nebyla vůbec hloupá, naopak mě vážně nadzdvihla a nadchnula !! Nebudu si na nic hrát, i přes velký počet "odkoukaných" hororů jsem nic prakticky do poslední chvíle nečekal.. ()

ambron

Netypická vyvražďovačka tínedžerov s krásne démonickou Amber Heard. Filmu ubližuje uspávajúce tempo so scénami kde sa nič nedeje a skoré odhalenie vraha. ()

JohnCZ

Takovej trochu víc retardovanej teen slasher. Blboučké to je asi záměrně, 2/3 filmy se nic moc neděje, sem tam nějaký ten mord mimo kameru a divák musí přetrpět hromadu debilních sexistických narážek, které sice sem tam pobaví, ale intelektuální nijak zvlášť neobohatí... Konec vcelku dobrý, ale mdlá pachuť zůstává. Díky Amber Heard se na to celkem koukat dá, ale zejtra nebudu vědět, o co šlo, a za týden si už ani nevzpomenu, že jsem to vůbec viděl. ()

Tryskomyš

Jeden z lepších teenagerovských horrorů. Je na něm zvláštní to, že se až do poloviny filmu (tedy až na tu smrt) tenhle film tvářil jako prima oddychový příběh. Pak nastalo klasické vyvražďování. Tady nebylo nic zajímavějšího, než v ostatních tuctových horrorech. Ovšem luxusní byl konec, i když skvrnku to mělo. Nějak tu zapomněli vysvětlit Proč? A ještě musím dodat pro tady ty pochybovače v Komentářích: Je krásná, jen mě trochu udivuje že si toho borečci nevšimli. Moje vysvětlení toho, proč to dělalal je, že asi proto, že přišla o rodiče. Všichni ostatní měli všechno, na co si vzpomněli a ona se asi cítila ukřivděná. A navíc byla krásná, a ti borci na ni pořádali pořád hony, jak na nějakou trofej. A to jí mohlo narušit duševní rovnováhu. ()

nirvana91

Dobrá hudba, premakané efekty... Tým sa ukončili ďalšie pozitívne vyhliadky na to, že sledujem FAKT dobrý film. Dej točiaci sa okolo nevinnej Mandy Lane, po ktorej (ako už z názvu vyplýva) všetci šli ako kŕdeľ supov, bol od začiatku dosť čitateľný, priehľadný. Aj keď musím priznať, že ma prekvapil ten nečakaný zvrat v závere. ()

Ozo

Hodně plytkej děj a už vůbec se mi nelíbil závěr - ale přidávám jednu hvězdičku za slušný gore a taky za tu blonďatou ne-Mandy holku, co se sice chovala jako .... ale koukat se na ni fakt dalo ;-) ==> jak píše LIVINGDEAD "průměrný horor na jedno podívání" ()

gogos odpad!

Po hodně dlouhé době se mi podařilo nedokoukat film. Neskutečně debilní úvod, který je naprosto o ničem, se nerozjede ani po pár desítkách minut. Absolutně nulový příběh, debilní a nic nedávající zápletka v kombinaci se ztónovanou barvou filmu jak z nějakého postapokalyptického snímku dává jasně najevo, že scénáristé se činili a režisér tomu nasadil koronu. Vše je završeno luxusním výběrem toporných herců, kteří umějí akorát tak vystrčit kozy, chlastat, mluvit o šoustání svých kamarádů a masturbovat pod mapou. Vydržel jsem 25 minut a s klidem na srdci můžu říct, že podobnou sračku jsem už léta neviděl... ()

kaylin

Hodně ovlivněn názorem Honzy Vojtíška jsem sledoval tenhle snímek, kde hraje onu Mandy Lane Amber Heard, což je herečka, kterou moc nemusím a která se mi nikdy nijak nelíbila. Popravdě, já na ní nic zajímavého nevidím v roce 2006 ani dnes. A stejně, jako je nezajímavá ona, je nezajímavý i tenhle film. ()

Eldrick

Škoda, že tu pěknou čubku fakt "nepomilovali" - rozuměj znásilnili. Mohl z toho být pěkný exploitation, takhle zůstalo u rutinní teenage vyvražďovačky. ()