Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Don se snaží pomoct Sylviinu synu Mitchellovi, který nedokončil školu a byl uschopněn pro vojenskou službu. Nepatřičně nadnese celý problém na večeři se zástupci Chevroletu a Ted slíbí, že zatahá za nitky. V agentuře se rodí konflikt zájmů kvůli dvěma klientům, vyrábějícím džusy. Pete řeší matčin vřelý vztah k jejímu novému ošetřovateli a Sally vidí svého otce v choulostivé situaci. (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na rozdíl od určité nejistoty v případě předchozí epizody mám o důvodu neudělení páté hvězdičky jedenáctému dílu naprosto jasno. Je mi jasné, že dovádění se sousedkami, spása vlastní matky před morálním úpadkem a lov na krysu k ději taky patří, ale já bych dal určitě přednost dalšímu vývoji na poli profesním, protože ve firmě se právě teď dějí věci.... No, tedy měly by se dít, ale vzhledem k výše zmíněnému na ně jaksi nedošlo. / Poučení: Chceš si užít? Klíč na štorc to jistí. ()

ZeroCZ1233 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To je tak, když celá epizoda brázdí klasickými kolejemi, když tu náhle dojde ke zvratu, jenž možná ne tak kulervoucně zasáhne nás, jako diváky, ale ovlivní zainteresované postavy, jejichž cesta se zvrátila ze světla do temnoty. ()

Reklama

Galerie (18)

Reklama

Reklama