V Atlantic City se schyluje k boxerskému utkání v těžké váze. Místní detektiv Rick Santoro (Nicolas Cage) nemůže mezi rozvášněnými fanoušky chybět. Rád sází a rád použije svou policejní placku, aby profláknutého bookmakera suše obral o pár stovek dolarů. Detektiv Santoro totiž není žádný svatoušek. To jeho přítel z dětství Kevin Dunne (Gary Sinise) je vzorem všech ctností. Dotáhl to až na pravou ruku ministra obrany, který se cestou z raketové střelnice zastavil na boxerském utkání roku. Gong. První kolo. Čtrnáct tisíc fanoušků šílí v dunivém rytmu levých háků černých šampiónů. Mezi nimi se skrývá jeden ledově klidný atentátník s prstem na spoušti. Ministr obrany je zavražděn několika výstřely. Dívka, která se k němu na poslední chvíli připletla, mizí s prostřeleným ramenem v davu, zachváceném hysterií. Detektiv Rick Santoro instinktivně tasí revolver, ale marně hledá cíl. Sportovní aréna je neprodyšně uzavřena. Všichni jsou podezřelí. Santoro a Dunne se okamžitě pouštějí do vyšetřování plného dramatických zvratů a nečekaných překvapení. (oficiální text distributora)

Dantte..

Velmi nedoceněný film, který servíruje skvělé prostředí hotelu, vynikající atmosféru, skvělého Cage a velmi kvalitní zápletku o zkorumpovaném policistovi, který je v podstatě dobrák a dobře ví, kde je jeho míra zkorumpovanosti. 80% ()

stiewe

Aby se celý Thriller odehrával v jedné budově se jen tak nevidí a je to škoda. Skvělá režie kterou ovšem po chvíli kazí předvídatelnost děje a její rychlý úpadek. ()

donkocicak

Čekal jsem od toho víc. Nicolas Cage dobrý jako vždycky, ale film mohl být ještě napínavější. Já se celkem nudil bohužel. ()

dannyd14

Dosť dobre vyšliapaný dej, hlavne napínavý, dobré herecké hviezdne obsadenie, ale film je ľahko odhadnuteľný v závere. ()

HarqAlAda

Úvodná scéna Cageovho nástupu je nášup, ktorý predpovedá silný zážitok z filmu a ten sa aj dostaví. Najmä vďaka kvalitnej réžii a bravúrnemu obsadeniu. Film vďaka ktorému som si zamiloval hercov Nicolas Cage a Gary Sinise. Piata hviezda dole za slabší, aj keď stále dôstojný záver. ()

Duke90

Začátek je spíš na přes hubu, protože v onom nestříhaném záběru Cage nesnesitelně přehrává. Později už si dá naštěstí říct a při samotném vyšetřování se konečně drží při zemi a používá už jen zdravé sebevědomí, aby se dopátral patřičných odpovědí. Samotná zápletka mi ale v konečné fázi přišla docela nezajímavá a to počáteční napětí začalo rychle upadat. Gary Sinise je ale parádní záporák, i když na takovou úroveň, jakou měl jeho psychopatický únosce ve Výkupném s Melem Gibsonem, už se tentokrát nevyšplhal. Pro mě tedy spíš slabší De Palma, který si ale bez problémů najde mnoho jiných příznivců. ()

Brooks

De Palmove režijné finesy a Burumova kameramanská práca musia nadchnúť každého filmového fajnšmekra. Úvodná sekvencia na nič nečaká, nastolí závratné tempo a okamžite vtiahne do deja. Následné vyšetrovanie už nie je také pôsobivé, pretože scenár je z ranku jednoduchších, hlavný zvrat si vyplytvá priskoro a ďalej už nič moc neponúka. Finále už potom patrí k tým najslabším v De Palmovej kariére, ale kvôli tej formálnej stránke, ktorá neprestáva prekvapovať až do záverečných titulkov, sa ten film jednoducho nedá nezbožňovať. A do toho noirovo temná Sakamotova hudba, štýloví Cage so Siniseom a krásna Gugino. Moja veľmi obľúbená "depalmovka". ()

BrunoA

Solidni akcni film, v ramci zanru ujde. Gary Sinise jako hlavni parchant prehrava Nicholase Cage, ale o to tady nejde. Napeti se vyvolat podarilo, takze film splnil sve "poslani" ;o) ()

HanSolo

Jeden z nejlepších thrillerů 90. let, jehož scénář téměř všichni zkritizovali, ale mě naopak přišel perfektní. Režie Briana De Palmy úžasná, kamera a hudba také a o hereckých výkonech ani nemluvně. ()

subic

Nicolas Cage pobíhá ve vypůjčené košili jistě od Nicka Slaughtera a Brian De Palma taky umí natočit lepší kousky. Podle mě jde snad o nejhorší film do roku 2005, kde má titulní roli Nicolas Cage. ()

kubilov

Dokonalý De Palma. Ta první polovina, co to jako bylo? Jeden z nejlepších okamžiků De Palmovy režisérské kariéry. Ta kamera, ta kompozice.. no nádhera. Vlastně celkově celý film je natočený naprosto famózně. Příběh správně devadesátkově ujetý a Nick Cage v hlavní roli je už takový nezařaditelný fenomén. Vesměs výrazně nadprůměrná podívaná. ()

PlayEasy

Jedná se o velmi povedenou detektivku s překvapivě solidním Cagem, kterého ale hravě předčí jeho ďábalský protihráč Gary Sinise. Snake Eyes by vlastně nebyl ničím výjimečný Thriller, nebýt De Palmova trochu výstředního, o to více originálního a zajímavého režisérského přístupu. Děj se pravidelně vrací, atentát vnímáme z perspektiv několika svědků/pachatelů a dle toho se dopátráme pravdy. Škodou tedy zůstává jen fakt, že De Palma vyloží karty ještě před půlí(!!!), čímž se film v poslední dvacetiminutovce bohužel promění v tuctový akčňák. Přesto pozitiva naše výtky hravě přetlačila a my hlásíme spokojenost. 75% ()

johnsnow

Uvod je fakt skvelý, avšak potom netvrdím, že sa nedeje nič zaujímavé ale zvrat som odhalil extra rýchlo a to mi k Depalmovi nesedí. Napriek tomu však film ktorý sa dá pozrieť. silné 3* ()

majk_n

Dobrou atmosféru a napínavý děj podtrhuje skvělá práce kamery s úchvatnými nájezdy. Scéna, kdy přejíždí nad hotelovými pokoji je perfektní ()

kadef

Úžasný triller. Vynikající herci, zvláště Gary Sinise. Jeho výkon se dal přirovnat i k výkupnému. První půlka filmu je fascinující. Nicolas Cage jde stadionem, terorista střílí-panika, kasino a hotel. Dobrá je i hudba a kamera. Konec je ale hodně utahaný. Strácí se to tempo a svižnost, které byly na začátku. Scénář je dobrý. Po Ryanovy můj druhý nejlepší film z roku 1998. ()

Efreeti

Když se nad tím člověk trochu zamyslí, tak si musí uvědomit jak je celá zápletka bizardní a naprosto nesmyslná. Tento film postrádá jakoukoliv logiku ()

harycek

Bezva snímek pouze mne krká , že Gary Sinise opět hraje hajzla jako ve výkupném!!!Protože já ho radši vidím v kladných rolích!! ()