poster

Baletní střevíčky (TV film)

 • Velká Británie

  Ballet Shoes

Drama / Rodinný

Velká Británie, 2007, 90 min

 • Kate...
  ****

  Opravdu je velká škoda, že jako TV film postrádá potřebnou délku, díky které by se některé situace daly pořádně rozvinout. Ale jinak moc pěkné drama, jehož děj se odehrává v krásném prostředí. Co se týče herců, myslím, že není moc co vytýkat, spíš naopak, herci své role ztvárnili skvěle, obzvlášť Lucy Boynton hrající Posy. Jak rychle ten film uběhnul, bohužel...(1.8.2008)

 • zuza99
  ****

  To byl tak fajn film, čekala jsem hodně průměrný, ale ne. Doba a prostředí, ve kterém se děj odehrává se mi hodně líbily i hudba byla fajn. Určitě by se našla triliarda nedostatků, ale po zhlédnutí jsem měla o dost lepší náladu a pocit, že jsem dlouho neviděla tak příjemný film. Přitom nebyl tak výborný co se týče kamery světla atd., ale herecké obsazení film hodně vyšvihlo. K tomu ještě nechyběl nejvíc nejšťastnější konec. Amen.(24.3.2013)

 • JohnCZ
  **

  Klasickej britskej rodinnej televizní film, kterej nemá čím extra zaujmout a jediným tahákem je Emma Watson, která vzhledem ke své roli nic moc herecky světoborného nepředvádí. Není to ani moc o baletu, ani moc dramatické, herci dost přehrávají ( z části asi za to může i ten otravnej akcent) a laciný konec to zabil úplně. Hvězdu za film, hvězdu za Emmu.(1.7.2016)

 • Elyssea
  ****

  Slabší čtyři hvězdičky. Emma konečně předvádí hezký výkon, ovšem její filmové sestry jí tvrdě šlapou na paty. Pro mě byla hvězdičkou Emilia Fox. Škoda, že příběh je naivní a konec filmu se topí v nahromaděných klišé. Jako kdyby si scénárista říkal: "Honem tam každému šupneme dobrý konec a už aby to bylo."(20.2.2010)

 • katasta
  *

  Film naprosto o ničem a hraní Emmy Watson mi přijde taky dost tragický. Kvůli vysokému hodnocení jsem se na Ballet Shoes docela těšila, krom toho sem chtěla Emmu vidět i v něčem jiném než v Harry Potterovi. Nějak se tu ale nedokázala zbavit výrazu Hermiony, byla děsně nepřirozená a ty dvě malé neznámé herečky hrály lépe než ona. Na celém filmu se mi nejvíc líbila Yasmin Paige, a tim to bohužel asi tak končí.(31.1.2009)

 • Emma Watson

 • - Ve scéně, která je jen v nesestříhané DVD verzi, hrají tříletou Pauline Fossil střídavě nevlastní sestry Emmy Watson dvojčata Nina a Lucy. (Neffy)

 • - V této adaptaci Emilia Fox hraje roli Sylvii Brown. Emiliina matka, Joanna Davi , hrála roli Theo Danes v roce 1975 v seriálové adaptaci stejného příběhu. (Neffy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace