Příběh tří osiřelých děvčat (Pauline, Petrova a Posy), které adoptuje výstřední průzkumník strýc Mathew a jeho neteř Sylva. Příběh odehrávající se v Londýně 1930 poukazuje na splnění tří dívčích snů. Přes veliké finanční potíže se dostnou k učiteli baletu. Na podiu se všechny tři snaží si přivydělat, aby své sny mohly považovat za uskutečněné. Jejich zápas o svá přání balancuje jak střevíčky na place. (Vontorman)

Hellboy

Lepší průměr..Hezký spíše holčičí příběh, ve kterém pochopitelně všechno dobře dopadne:) Je poměrně zručně natočený, ale mohlo by to být v mnoha ohledech lepší a momentálních 85% je skutečně až moc. Ale dobře se na to kouká, film nenudí a rychle odsejpá. Když navíc vezmu v potaz, že se jedná o televizní film, mohu udělit i 4****. ()

Malarkey

Hlavním tahounem tohoto filmu je bezesporu Emma Watson, která předvádí opravdu dobrý výkon, o tom bezespory pravda je. Jen ten film samotný za prvé mě nepřitahuje samotným dějem a za druhé je natočen tak trošku postaru, pomalu, decentně, nenuceně a hlavně příšerně utahaně. Takhle to vypadá, že jsem se na ten film koukal jenom kvůli Emičce, a já skutečně koukal. Ballet Shoes je taková hodně osobitá rodinná zábava, která rozhodně nezaujme každého příběhem, ale hlavní představitelkou určitě ano, a to je pro mě hlavním tahákem. Jinak tomu nemůžu dále nic jiného vytknout. Emička byla prostě skvostná, ta to dle mého utáhla přiměřeným způsobem, jinak bych se u toho asi unudil. To téma mi skutečně nic neřiká, ale i tak bych řekl, že tři hvězdičky mu jako rodinnému filmu bohatě stačí. ()

Dan9K

Emma Watson sem, Emma Watson tam, hlavním tahounem tohohle filmu nebyla ona, nýbrž nepříliš známá Lucy Boynton v roli Posy, která byla dokonale uvěřitelná, charismatická a roztomilá. Emma Watson mě příliš nepřesvědčila a trochu mě mrzí, že všichni vidí v tomhle filmu jenom ji. Jako celek se totiž jedná o velmi pozitivní a hezký snímek, který je však pro mě zároveň i trochu depresivní. Vždycky ve mně tyhle příběhy vzbudí rozpaky, jelikož jsem vždycky měl stejné ambice, jako hlavní hrdinky, jen v trochu jiném oboru a nedaří se mi tolik, jako jim :-). ()

Němi

Příjemný a dobře zpracovaný televizní film, který má asi jedinou chybu - a to, že je příliš krátky. Děje se toho tolik a je tu několik zajímavých postav (tři sestry, jejich dvě opatrovnice a čtyři nájemníci), které jsou všechny kvalitně zahrány a napsány, že by si film zasloužil minimálně 3/4 hodiny navíc. Ovšem takhle film krásně hopem utíká v takové až pohádkové náladě. __CZ titulky: tady ()

Rex Mundi

Milé, chutné, čarovné, trochu dojímavé, trochu idylické, trochu zábavné i romantické... Vyložene ženský film pre potechu duše. A absolútna povinnosť pre všetky ženy, ktoré si v zime schúlené pod dekou s horúcim kakavkom v ruke s radosťou aj po piaty krát pozrú Malé ženy. Toto je presne ten druh filmu, ktorý zahreje spolu s kakavkom :-) ()

• Ve scéně, která je jen v nesestříhané DVD verzi, hrají tříletou Pauline Fossil střídavě nevlastní sestry Emmy Watson dvojčata Nina a Lucy. (Neffy)
  • V této adaptaci Emilia Fox hraje roli Sylvii Brown. Emiliina matka, Joanna Davi , hrála roli Theo Danes v roce 1975 v seriálové adaptaci stejného příběhu. (Neffy)