V ulicích New Yorku začíná řádit sériový vrah, který u obětí zanechává básně popisující jeho hrůzné činy. Případ dostávají na starost dva ostřílení detektivové (Robert De Niro a Al Pacino), přičemž se ukazuje, že hříšník se může skrývat i v řadách policie. (Satan)

bigbebi

Takže po pravdě: 1)Skvělé obsazení 2)už ne tak skvělý scénář 3)až na pár momentů zívačka 4)pointa nakonec někoho překvapí víc jiného míň 5)finále se střelbou a zbytečným natahováním nedojímavého konce jednoho z nich Sumasumárum žádná sláva, ale díky těm dvěma aspoň tři ()

oceanic6

Nikdy v živote sa mi ani len nesnívalo,že niekedy napíšem niečo takéto na film v ktorom sa v hlavných úlohách predstavia Al Pacino a Robert De Niro,ale TOTO je NESKUTOČNÁ KRAVINA!!! A môže za to podpriemerný scenár a HLAVNE totálne neschopný "režisér" Jon Avnet, ktorý už raz strápnil Al Pacina v najnudnejšej detektívke nového milénia - 88 MINÚT! Hodina a pol nudy , nudy a ešte väčšej NUDY a miestami dokonca sami môžete vidieť, že Pacino a De Niro sa vo filme vyslovene nudia! Dôvod prítomnosti ďalšich známych tvárí ako John Leguizamo,Donnie Wahlberg,Brian Dennehy alebo 50 Cent pre mňa zostáva záhadou. Na záver filmu potom príde pointa,tá nepatrí medzi najhoršie,ale sračke takéhoto rangu už nepomôže nič.....ACH TO BOLA NUDA! 1* za Pacina a De Nira :) ()

Mangus

Ja by som to s tou kritikou zase tak moc nepreháňal. Righteous Kill je dobre natočené krimi so známou sympatickou dvojicou, ktorí sú stále skvelí a mojú čo ponúknuť. Myslím, že minimálne 3 hviezdičky si film zaslúži a jeho absolútne zatratenie nie je nutné. Myslím že chlapci opäť ukázali, že nato ešte majú, a že nás držia v napätí aj po 14 rokoch od Neľútostného súboja, aj keď to už nie je rovnaká úroveň. 7/10 ()

Stealth2

Dávám 4 hvězdy pro ty dva chlapy. Pochybuji, že se ještě s oběma setkáme v jednom filmu. Film není zas tak špatný, konečné rozuzlení je překvapivé. Bohužel ale jako celek to fakt není ono. Vyloženě mi vadil béčkový Brian Dennehy, co ten tam pohledává....nechápu. ()

ZekiZeki

Je mi trochu záhadou, proč si hvězdy takové svítivosti jako svůj druhý společný film po geniálním, 13 let starém Nelítostném souboji vybrali právě tento opravdu chabý a skrz naskrz tuctový scénář. Režisér se snaží pointu zakrýt seč mu síly stačí, ale prostředkem mu k tomu je pouze zmatený střih. A tak trošku zkušenější divák již po dvaceti minutách ví, o co tady běží. Alespoň já tedy ano. ()

Vozy

Dvě herecké esa své generace, škoda, že z tohoto spojení vznikl tak průměrný film. Naprosto předvídatelný konec už od začátku filmu. ()

romero24

Když se tihle dva Pánové dají dohromady, čekáte cosi kulervoucího ve stylu Nelítostného souboje a ne průměrné krimi. Hrát tam někdo jiný asi by bylo i o hvězdu více, tohle tak trochu zklamání. ()

draxxi

Proc tak slaby hodnoceni? To si tihle dva bardi nezaslouzi... Pravda, jedna se o prumernou krimi, ale pointa me prekvapila, a urcite jsem se nenudil... 13/2/2021 68% ()

Bragi66

Fandím jim asi i neobjektivně - prostě klasika. Skvělá rozehrávka mezi hlavními herci, kteří oba hrají policajty, ale jeden z nich ve svém volném čase vraždí zločince a na jejich tělech nechává své veršované vzkazy. ()

rotas

Byl jsem na vážkách jestli dát dvě nebo tři hvězdy, film je tak nějak mezi, bez hvězd které v něm hráli bych tomu dal o jednu,možná jednu a půl hvězdy méně. Ve filmu není nic co by tu předtím nebylo a když tak nad tím přemýším, tak ty hvězdy nakonec dám přece jen dvě. ()

maken

Tento film je ako kukurica v stánku v Tatrách - neslaný a bez chuti. Aspoň že sa tam Robo zamyslel: Našou prácou je, aby bolo 99% populácie v bezpečí pred tým jedným percentom. Problém je, že polovicu života musíme tráviť s tým jedným percentom, a čím lepšiu prácu odvádzame, tým menej si tých 99% myslí, že nás potrebujú.. Nemajú o ničom predstavu. ()

DusaAn

Zase tak špatné jak tady někteří píší to není. Ale nebýt Pacina s De Nirem nestálo by to opravdu za nic. Tři hvězdičky za průměrné krimi. ()

Robert De Niro ve Varech

Robert De Niro ve Varech