V ulicích New Yorku začíná řádit sériový vrah, který u obětí zanechává básně popisující jeho hrůzné činy. Případ dostávají na starost dva ostřílení detektivové (Robert De Niro a Al Pacino), přičemž se ukazuje, že hříšník se může skrývat i v řadách policie. (Satan)

sugar80

Naprosto průměrná kriminálka, kterou mírně nahoru tahá dvojice Al Pacino / Robert De Niro. I když se oba hodně snaží, na děravý scénář (opravdu by takový případ nebyli policisté schopni vyřešit o něco dříve než po X úmrtích?) nestačí. Hodina a půl uběhla a času stráveného s filmem nelituji, ale repete se asi konat nebude.______PLUSY: Oba hlavní představitelé a De Nirovo fuckování______MÍNUSY: Otřepaná zápletka a nelogičnosti ve scénáři ()

kisho

Noh, prave som sa dostal k tomuto titulu. Oboch hercov uplne zeriem...ale ta riedka obloha ktoru tu vidim ma prinutila si najprv pozriet Trailer v zalozke...." JAIX ! "...tak to vyzera na nejaku Julie Lescautovu...asi to posuvam do policky Emergency movies v pripade extremnej nudy pri vareni nedelneho obeda... zatial bez hodnotenia ()

Jerome89

Na tenhle film sem se hodně těšil, ale bohužel sem byl velmi zklamán. Avnet neni ani průměrný režisér. Atmosféra žádná a předvídatelný konec. ()

pan Spock

Uznávám, že jsem do toho šel hlavně kvůli Pacinovi a DeNirovi. Ze začátku jsem byl z děje trochu rozpačitý. Postupem času se to ale zlepšovalo a děj začínal být zajímavější. Nakonec se z toho vyklubala slušná detektivka, které bych dal poctivé tři hvězdy. Ovšem za herecké výkony hlavních představitelů musím jít o jednu výš. nemůžu si pomoct. ()

Rapollo

A to jsem tedy zklamán... Scénář natolik slaboduchoučký, že i exceletní herecká dvojička našich oblíbených kmotrů vyšuměla jako šampus ve sřevíčku moskevské prostitutky. Celý příběh je jen spletenec balastu se zápletkou, jejíž vyvrcholení znuděně tušíme už od první sekvence. Žádné napětí, žádná záhada. Al Pacino byl výjimečně vyspalý, nechrchlal, nepolykal prášky ani nemočil krev. Zato si neodpustil svůj oblíbený kožený kabát a výrazný prsten na malíčku. Naprosto zbytečný film. ()

McIron

Tak pozor, tak zdrcující komentář si to nezaslouží. Je to prostě klasická, normální krimi (ano, místy jako odpolední seriálovka, uznávám). Ale ti dva jsou fakt dobří, to uznejme... ()

BigRunner

Robert De Niro s Al Pacinem docela ve slabém filmu. Nijak mě to neuchvátilo a chvilkami jsem u toho usínal. Nijak výrazná zápletka, ani nějaký okamžik. Škoda, že se tak výrazní herci, které mám moc rád zaprodali takové béčkové detektivce. Prostě slabota. Dobře jsem u toho usínal. ()

StarFsh

Tak neviem, asi som videl úplne iný film, ako väčšina miestných recenzentov. Áno, chýbala tam kopa výbuchov a vystrieľanej munície, lenže to žáner "krimi/dráma" ani obsahovať nemá. Takže čo? Odporúčam deťom, aby ostali pri svojich imbecilných akčňákoch a druhý krát už radšej filmy pre dospelých nehodnotili... ()

PORTER44

Celý film drží nad vodou alespoň pro mě herecké obsazení a výkony jinak je film zbytečně ukecaný a zdlouhavý.Scénář a režie nestojí za nic.Sem tam se objeví napínavá a nečekaná zápletka a pak to spadne do nudy. ()

karelondatra

Cítil jsem, že to není úplně ono. Zavánělo mi to tuctovostí, ale zároveň to ani nebylo úplně laciné. Takové mírně lepší, neurážející krimi, balancující na hraně Nebýt tam de Niro s Pacinem, asi by to dopadlo o dost hůř, dokázali tomu vracet svým herectvím rozumnou polohu. ()

Necrophobic

Nebylo to zas tak hrozné jak jsem ,zde někde četl.Ale žádnej trhák teda taky ne .Béčkový film s hvězdným obsazením ,tak to je. ()

mdf

Duo Al Pacino a Robert De Niro mám rád,odvádějí standartní výkon,ale tady to spadlo do laciného béčkového krimi a to je velká škoda.Bez nich,by se na to koukal jen člověk vařící doma jídlo a ještě by si četl noviny. ()

andy60

I přes dvě herecká esa - tohle není dobrý film. K čemu jsou skvělí herci, když nemají, co hrát? Scénář jim k tomu nedává žádnou příležitost. Nudně vyprávěný příběh o vraždách s příchutí poezie, je úplně mimo mísu a já byl rád, když to skončilo. ()

Robert De Niro ve Varech

Robert De Niro ve Varech