V ulicích New Yorku začíná řádit sériový vrah, který u obětí zanechává básně popisující jeho hrůzné činy. Případ dostávají na starost dva ostřílení detektivové (Robert De Niro a Al Pacino), přičemž se ukazuje, že hříšník se může skrývat i v řadách policie. (Satan)

Nonna

Musím přiznat, na konci mě dostali. A díky tomu odpouštím poměrně rozvleklý děj, protože teprve nyní chápu, že být to nabušené akcí, konec nevyzní. Parťáci Al Pacino a De Niro jsou sehraní a jako přátelé snad ještě lepší, než jako protivníci. A to jejich stárnutí.....je ve filmu tak krásné. ()

harycek

Těžkopádný rozjezd, žádné napětí , žádná zápletka , utahané a předem jasné, jen dobří herci,závěr to trochu osvěžil, ale jinak vcelku nuda!!!! ()

Elessar.

Dosť priemerná televízna kriminálka... s Pacinom a De Nirom. Pamätáte si Heat? Tak toto malo byť zjavne niečo podobné, stretáníčka v reštikách, dokonca aj rovnaký kečup tam bol. Popravde už si to príliš nepamätám. Pokiaľ niekto hľadá niečo pri čom efektívne zabije svoj čas, je to priamo pre vás. Aj keď sú na obrazovke veľké esá, tentoraz obe, ťažko z toho urobia niečo, čo to nie je. Pôsobí to zdĺhavo a unavene. No možno ešte raz z čistého záujmu o takéto pozoruhodnosti si niekedy pozriem :) ()

david666

Zářná ukázka toho, že někdy ani dvě velké hvězdy nestačí k tomu aby měl film alespoň průměrnou kvalitu. Akce a napětí se zde rozplývá ve zbytečném řečnění. Prostě tvůrci chtěli aby Robert a Al vyplňovali téměř každý záběr. Pouze pro fanoušky výše zmíněných celebrit. ()

RomaS

Na scénáři tohoto díla není zajímavé téměř nic, žádné napětí, zvraty nebo hustá atmosféra. Závěrečná pointa je velmi snadno předvídatelná snad už v půlce flmu. Takže nebýt ústřední dvojice, byla by to jen velmi podprůměrná kriminálka. Tihle dva charismatičtí chlápci ji svými výkony zvedají z žumpy zapomnění. ()

Patr1k

niekedy mi príde, že ľudia, čo komentujú niekedy nevedia čo chcú a hladajú za vecami niečo viac ako tam v skutočnosti je, z mojho pohľadu to nie je až také zlé, herci svoje zahrali, i keď musím dať za pravdu, že Al už vyzerá strašne a scenár ozaj 0 bodov (sériový vrah z radov polície? to by mala byť bomba)... carla gugino je stále fešanda a kvôli nej si u mňa film drží priemer :) ()

Peťko

Jon Avnet si pravdepodobne predsavzal zničiť kariéru Ala Pacina. Prvý pokus menom 88 Minút sa mu v tomto duchu vydaril na výbornú. Pokusom číslo dva svoj zámer rozšíril na ďalšiu hereckú legendu, a darí sa mu celkom slušne. ()

Loranna

Dva detektivové před důchodem, předvídatelná zápletka a rádoby drsné hlášky. A k tomu kopec nudy. Za tento film by bylo skutečně „oprávněné“ zabít. Scénáristu i režiséra… nebo nejlépe všechny. ()

veverysiak

Ani starí psi ako Al a Robert nemohli pozdvihnúť tento nešťastný pokus aspoň na dohľad prvej ligy, to mdlé tempo možno brať s istou dávkou pochopenia ako zámer, bez tolerancie však zostáva priehľadná pointa, zbytočne naťahovaná a nešikovne maskovaná až do samotného záveru, som presvedčený, že to mohol byť silný príbeh, keby scenár od začiatku pracoval s odkrytými kartami a pohral sa s psychológiou konania dvoch hlavných postáv, tí dvaja kovboji si to zaslúžili, takže 55%. ()

Judhisthira

Tohle měl být Dexter postaru? :-) Ale ne, rozhodně to není tak slabý film, jak napovídá místní hodnocení. Pravda, nebýt tam ta sympatická detektivní dvojka hereckých osobností a velkých oblíbenců, asi by to stálo za míň. A těch pár vykrádaček Heatu, jestli to mohu tak přísně nazvat, myslím neurazilo. V pohodě podívaná bych řekl. 70% ()

p3tulko

Čo k tomu dodať: dobrý začiatok, zlý koniec. Čakal som o čosi viac hlavne keď sú tam obsadení takí herci ako Al Pacino De Niro. Ich herecké výkony sú samozrejme skvelé a svoje postavy poňali bravúrne. Nesedí mi však dejová línia, pretože už od druhej polovici sa dalo čakať ako to dopadne. Myslím, že podobných žánrov tu už bolo dosť a toto si žiadalo trochu lepšiu zápletku. Film určite nesklamal a čas strávený pri pozeraní určite neľutujem a asi nikto ľutovať nebude. ()

Kozlowski8

Lacině a béčkově působící dílko, které jen tak projde obývákem o odplyne do zapomnění. Málo nápaditý scénář bez překvapení, zvratů, napětí (i když se jako nápaditý a překvapivý tváří), bez nějaké přidané hodnoty, která by ho posouvala alespoň nad průměr. I když - jedna taková přidaná hodnota tady přece jenom je - Robert De Niro a jeho parťák Al Pacino. Ti dva mne budou bavit asi za všech okolností. 60%. ()

Arehanah

Al Pacino s De Nirem v jednom filmu = záruka kvality? Bohužel ne. Otřesný film, trapný příběh, žádná pointa. Ani tyhle hvězdy film nezachránily. "Na to je moc chytrej, aby byl tak blbej."....."Číslo 12 a jede se dál... ()

Saxos

Dobré herecké obsazení ještě neudělá dobrý film. Dva detektivové se snaží bojovat se zločinností každý svým způsobem. Škoda tady to byla docela nuda. Dexter by zaplakal. ()

KorenGeorge

Pacino a De Niro se opět potkávají a očekávejte další pecku ve stylu Heat. Tak to bohužel ani omylem.Tady jde pouze o béčkovou vyčpělou kriminálku s hvězdným obsazením. Scénář je plný děr a děj se nudně vleče jako smrad z ponožek. Oba herci jsou ve svých rolích křečovití, až to bolí. Všechno to zde působí tak nějak rádoby a já se mnohokrát nevyhnul pocitu trapnosti za to, co se na obrazovce odehrává. Závěrečná pointa není nijak působivá stejně jako celý tento kousek. Než tohle, tak už je raději pospolu ve filmu neuvidím. ()

Robert De Niro ve Varech

Robert De Niro ve Varech