Keith Ripley je starý zkušeny lupič, který se řídí nepsanými zákony zlodějů: odvést svou práci, krýt partnerovi záda, nezdržovat se a nikdy nespolupracovat s policii. Jeho bývalý partner Victor se těchto pravidel bohužel nedržel a zaplatil za to životem. Nyní však Keithovi docházejí síly a on dluží příliš peněz ruské mafii, aby se do nějaké větší akce pustil sám. Objevuje se ale Gabriel - mladý a poněkud temperamentní pomocník, který s Keithem nejprve těžko hledá řeč, ale později s ním vytváří sehranou dvojici. Společně se poušti do jejich životni akce, která by jim oběma - v případě úspěchu - zajistila klidný důchod. (oficiální text distributora)

venison

Čekala jsem od toho zoufale málo, ale dostala jsem od toho celkem dost :-) Príma zlodějskej film (když teda moc nepřemejšlíte nad tím PROČ?) aneb jak podfukáři podfouknou podfukáře :-) Něco jako slabší mix Dannyho parťáků a Pasti :-D ()

zdenny

Atraktivní duo stálic hollywoodského filmu diváka určitě příjemně navnadí. Jenže film typu "najdu si parťáka a udělám poslední velkou zlodějnu" u mě moc nezafungoval. I přesto, že zde byla určitá zápletka, která třeba i trochu překvapí. Jinak po asi čtyřech dnech ve mně z filmu nic nezůstalo. A to by si, myslím, mělo. ()

NoFiction

Banderas ten už snad neumí ani hrát, naštěstí to trošku zachraňoval Freeman, ale stejně to stalo místy opravdu zaprd. ()

JohnSmith

Jsem hollywoodský producent, nemám zrovna moc financí,ale něco přeci. Tak si vemu dvě hvězdy,no spíš je to hvězda a půhvězda.Freeman je pan herec,ale občas skočí i po něčem jako nabízím já. Banderas už dávno není co býval, takže ten prací určitě nepohrdne.Tak a co režie?No moc peněz už mi nezbývá, tak co třeba Mimi Leder?Dlouho točí jen pro televizi, ta mě moc stát nebude. Tak a teď ještě někoho, kdo by ten napsal "originální" scénář o dvou zlodějích. A sakra,došly mi peníze. No tak to nějak poskládáme,dáme tam víc zápletek,ať z toho není nikdo moc moudrej, dodáme tupý policajty co se štěkaj s FBI a ono to nějak dopadne. Něco na tom určitě viděláme,stačí titulek:Freeman a Banderas - nejlepší zloději v akci. ()

smolicek04

Antonio Banderas fuuuuuuuj otrasný herec, aspoň v tomto filme. Neviem prečo to Morgan Freeman zobral, ale tiež ma nejak nedostal. ()

klima777

Neoriginální (což by tolik nevadilo); bez jiskry (což vadí, a hodně). Hvězdičky jsou pro Freemana (Banderas je zde, žel, pouze na ozdobu). Slabý film. ()

blackJag

Obvyklý loupeživý twist - průměrný taneček žánrových klišé, kterému okrajovou pozornost vydobude slušné obsazení. Je to sice počin poněkud blbějšího rázu (opravdu tupé zvraty a myšlenkové nedotaženosti), nicméně právě ona herecká svita drží celou tu paseku někde kolem toho průměru a sem tam vám i dovolí se pobaveně pousmát. Scénář ovšem bez pardónu na draka. Film je i na IMDB v originále uváděn jako THICK AS THIEVES, co si ale vybavuji, je v titulcích jednoduše označen jako THE CODE. 50% ()

Mr.KarlAdler odpad!

Na co si to tu kdo hraje? Bez přemýšlení musím hodnotit až takhle nízko, protože tenhle "kousek" břečky mě pořádně vytočil (a ke všemu na Vánoce!). Nesmyslně vykrádající předešlé úspěšné filmy (třeba Dannyho parťáky), všechno působí nereálně, neuvěřitelně, dialogy jsou trapné (Banderas ještě víc). Mám už po krk podobných akčních vyblízátek bez originality, co na to v nejmenším nemají. A že uvidím totálně špatný film s Morganem Freemanem, mě zaskočilo snad úplně nejvíc. Adios, kuci, zbytečné plýtvání energií, časem a penězi. ()

VooDoom

Za závěr filmu dávám tři hvězdičky, až takový zvrat jsem nečekal :) Jinak bych to nazval, opravdické klišé s iphonem :D ()

giovanni3

Tento film jsem shlédl pouze skrze Freemena a nic jiného jsem o filmu nezjišťoval. Co jsem dostal? 104 minut nudy. Akce ve vlaku byla trapná od začátku do konce. Náhodné setkání s Radhou, která si hraje na Rusku bylo opravdu nečekané. Pak řešíme tento vztah a dlabeme na nějaké kradení (holt účast Banderase), abychom rozlouskly velmi bezpečný trezor za chvilku s důrazem na skrytou kameru a nezměnitelný obraz trezorové místnosti. Slabota a dávám slabé 2z5. ()

Arius

Je to škoda že Morgan sa v ostatnej dobe objavuje v samých béčkových,otrepaných záležitostiach akým bola aj zlodejská paria. X-krát obmielaná téma vsadena do kúsok modernejšieho sveta, čili ste videli viac profesionálnej improvizácie pri zdolávaní ťažších prekážok, ináč ničím nezaujalo. Kludne by som mohol polovicu filmu prespať a vedel by som povedať presne čo sa udialo.Zaslúžené dve hviezdy. ()

BMAJTZ

Žádná originalita se v tomhle směru nekoná. Klasický zlodějský film s několika zvraty kterých tu už bylo spousty. ()

herr_carter

"jsem zavázán sergejovi, jelikož dřív jsem byl jeho spolupracovník, pak umřel, tak to přešlo na mě a teď tu minci dávám tobě, jelikož seš zavázenej mě a okradem fjodora, jelikož mi jde jednak o princip a jednak to vlastně vůbec nechápu". Že se v podobné konině objeví Banderas, to by člověk asi tak nějak i čekal, ale že dám jednou filmu, kde účinkoval Freeman jednu hvězdu, to by mě tedy ani ve snu nenapadlo. Tupý, nudný a nelogický film..................moje hodnocení = 2 z 10. ()

rozbris

Docela slušný krimi příběh o "dvou" kriminálnících, lépe řečeno loupežnících, co mají v krvi krást a tak si vydělávat na živobytí. Na konci je docela slušná zápletka, kterou jsem teda vůbec nečekal a která mě docela zaskočila. Morgan Freeman odvedl svůj "obvyklý" slušný profesionální výkon starého pardála v loupežích. Na druhou stranu Antonio Banderas mě také milé překvapil svým výkonem jako mladý a ambiciózní pomocník starému pardálovi:-) Já jsem se určitě slušně bavil na 65%. ()

Lukoboss

Další z filmů, který nejspíš sází na hvězdný obsazení a je jim to k ničemu. Chvílema je to natolik hloupý, že divák nestačí zírat a snaha udělat film plnej zvratů a překvapení se teda nepovedla. Prostě a jednoduše je to průměrnej film, kterej propaguje iPhone až až... ()

vorenus

Už vím, proč jsem o tomhle filmu nic neslyšel, protože nestojí, ani za zmínku.Je fakt, že A.B. a M.F. potřebujou taky nějakej ten cent na kavu. ()