Keith Ripley je starý zkušeny lupič, který se řídí nepsanými zákony zlodějů: odvést svou práci, krýt partnerovi záda, nezdržovat se a nikdy nespolupracovat s policii. Jeho bývalý partner Victor se těchto pravidel bohužel nedržel a zaplatil za to životem. Nyní však Keithovi docházejí síly a on dluží příliš peněz ruské mafii, aby se do nějaké větší akce pustil sám. Objevuje se ale Gabriel - mladý a poněkud temperamentní pomocník, který s Keithem nejprve těžko hledá řeč, ale později s ním vytváří sehranou dvojici. Společně se poušti do jejich životni akce, která by jim oběma - v případě úspěchu - zajistila klidný důchod. (oficiální text distributora)

Martin741

Reziserka Mymy Leder /Peacemaker, serial Pohotovost/ natocila len dalsi nudny a podpriemerny film /a plnym pravom prepadak/. Banderas hrat nevie, a LaoCzial ma film totalne nebavil. Uvod je vyborny, ale potom je tempo pomale, zdlhave a nic sa dohromady nedeje. Koniec to trochu napravil /dozvedel som sa veci zo zlodejskych filmov/, ale opat LaoCzial je Banderas ochoty hrat v kazdej blbine za par supov, o kvalitu tu evidentne neslo : 25 % ()

rakovnik

Zlodějská akce je hezky vymyšlená i napínavě zfilmovaná, herecké obsazení je uspokojivé, ale jinak nic nového a světoborného. ()

Attta

Tam kde je Freeman je zaručena kvalita. NE zde to teda rozhodně neplatí. Podprůměrný film, který ničím neurazí, ale ani nezaujme. Prostě slabota. ()

pakobylka

Nevím, jak vy, ale já jsem v průběhu klíčové akce nepociťovala téměř žádné napětí - skoro jako by ani nešlo o téměř neproveditelnou loupež, ale jen o nevinný čajový dýchánek za ospalého letního odpoledne. Pointa je překombinovaná víc než je zdrávo, leč s ohledem na předchozí vývoj zápletky přináší i poměrně osvěžující rozuzlení. Přesto víc než 3* pro "Zlodějskou partii" neuloupí. P.S.: Permanentně mě vytáčí každá SMSka napsaná či přečtená bez čtecích brýlí, neboť luštění písmenek na displeji mě stojí značné úsilí. Je to sice drobná, leč zároveň dosti nepříjemná komplikace, na kterou jsem si nezvykla - tím spíš, že ještě před pár lety jsem ji řešit nemusela. Takže asi nejsem ten nejvhodnější objekt pro reklamu na iPhone ... a Antonio Banderas ani Morgan Freeman nejsou z těch, kteří by mě dokázali přesvědčit, že se bez něho prostě neobejdu. ()

Juto

Tento thriller som si z časti užil. Problém je v tom, že narazíte na niektoré scény, vďaka ktorým sa budete cítiť ako idiot. Deju chýba iskra vynaliezavosti. 5/10 ()

PanZahadnyCZ

Odfláklý příběh i samotný film, který vsází na dva super herce. No, první půlka filmu se mi vůbec nelíbila, ale pak se to docela vyrovnalo, trošku nelogické, že dřevěná vejce jsou chráněna lépe než samotný prezident a že se Banderas intuitivně trefí do kombinace čísel, ale jako chabí krok režiséra, jak zakčnit film a udělat ho zajímavější to ještě docela beru. Nakonec se přiklonim k lepší straně hodnocení, protože se na to v celku dá koukat, ale jak řikám, slabé klišé, které by jste si normálně nepustili, maximálně ho možná shlédli v telce, když nic jiného nedávají... ()

Loki81

Ze se do takove kraviny nechal namocit nikym nezadany Banderas chapu ale Freeman by si prece mohl na stara kolena role vybirat, ne? Tak co dela omg v tomhle braku? ()

Radiq

...a tak se stalo, že z toho vzniknul klasickej (skoro pod)průměrnej heist film. Bylo jasný, že na konci musíme čekat nějakej zvrat, lae nebudu vám kazit překvapení a neřeknu vám, jestli zvrat bude nebo ne... i když teď je vám asi jasný, že jo. Ale třeba tak jenom mlžim. No Banderas už je celkem dědek a Freeman je dědek nestárnoucí, takže společně jim to celkem odsejpá jak popel z urny, která na ně už čeká... Radha Mitchell je krásná, to se nedá popřít a ani nemám žádný námitky na její hraní. Ze začátku mi dlouho trvalo, než jsem zjistil, jestli se to odehrává v Rusku nebo v US, ale né, tak blbej zas nejsu, jenom zmatenej. Být blbej, tak na to možná nepřijdu, jak to bylo zmatený. ééé, to je vše. ()

panMartin

Jedním slovem nuda. Žádná originalita se v tomhle směru nekoná. Klasický zlodějský film s několika zvraty kterých tu už bylo spousty. Hlavní zápletka je krapet překombinovaná. Škoda těch jmen, jež se tomu upsala. Ta jsou to jediné, co drží tenhle snímek nad hladinou plnícího se septiku. Nebýt Antonia a Morgana, tak je to absolutně nekoukatelný. A sexy úžasná Radha Mitchell ..... PS: ještě mladý neznámý ucho Hardy. Vloupačkové filmy mám opravdu rád, ale musí mít nápad a švih, což tento postrádá. ()

eJacques

Lidi tady píšou nudné - nesouhlas, předvídatelné - ani náhodou, a hloupé - to možná... Ale jako oddechovka dobré a konec všechno obrátil naruby - ten, kdo chtěl přechcat jiného, byl sám stokrát přečůrán... ()

Kulik.Z

Zklamání! Myslel jsem si, že když tam hraje můj milovaný Morgan Freeman, bude to velmi dobré... ALE bohužel musím říct: nic moc. ()

Lopezka1982

Průměrný film o tom, jak dva lupiči chtějí ukrást zlaté vejce. Předvídatelný děj, žádné napětí, moc mě to nebavilo... ()

st.jim

Když jsem se koukal na tenhle film, tak nevím proč ale vzpoměl jsem si na Dannyho parťáky (to byla ale uplně jiná liga). Tady mi vše připadalo strašně jednoduché a lehce předvídatelné. Nebýt Antonia a Morgana, tak je to absolutně nekoukatelný. ()

Mrkvič

Antonio Banderas jako vyjukaný poplašený zlodějíček. Jestli to byl účel nebo herecká práce Banderase, kdo ví, ale příšerný to bylo. Banderas vypadá už hodně mizerně a když někdo tak starý a pomačkaný hraje takovýho floutka, je to prostě k smíchu. A zbytek? Nezajímavý, nudný, uspávající :) ()

LiborGondek

Velmi dobré krimi s nečekaným koncem a hvězdným obsazením. Ano, existují i lepší, ale Zlodějská partie byla pro mě příjemným překvapením a dobře se na to koukalo. Freeman je i přes svůj věk stále jeden z nejlepších z nejlepších... 75% ()

Tyny

Banda zlodějíčků, kteří jsou strašně nenápadní až je to chvílemi vtipné. Pokud by hlavními herci nebyli Antonio s Freemanem, tak se na snímek ani nemá cenu koukat. Na druhou stranu je to pohodový filmy, který si musíte pustit někdy v klídku, když už nebude na co koukat. ()

Cushing odpad!

Ugh! (mezinárodně) Éto něvazmóžno! (rusky, ovšem latinkou) A camouflaged chick-film... (anglicky, jakž takž) Pejsek a kočička, ale spíš kočička, uplácali dort. Jakž takž se dá jíst. Pak toho už jenom litujeme... Režisér se jmenuje Mimi. Aha. Nechci být zase za sexistu šovinistu, ale leccos to vysvětluje... Antoniův zadek si říká o zlatou malinu a pořádný nakopnutí. Ženskej zadek se tam samozřejmě ani nezablejskne. Aspoň TEN bych byl schopnej a ochotnej ocenit... No nic. Další omyl. Proč já se vůbec na něco koukám?? ()

lennyd

Zlodějíček Keith Ripley (Morgan Freeman), po smrti svého nejlepšího přítele a parťáka, Viktora hledá nového kolegu, se kterým by se mohl vydat na poslední ránu - velkému ruskému sběrateli umění (a šéfovi mafie v jednom) Romanovovi, chce ukrást bájná vejce, vytvořená kdysi dávno pro jakousi carevnu. Gabriel Martin (Antonio Banderas) by na takovýhle kšeft mohl být ten pravý - ale nečeká je procházka růžovým sadem. Romanovovův sejf je jedním z nejstřeženějších míst na světě, a navíc někdo tu nehraje úplně čistou hru ... Dneska už asi nikdo neumí natočit jednoduchý film, ve kterém by nedošlo aspoň ke čtyřem zásadním zvratům, které celý děj dokonale přetočí a zkomplikují - ale Mimi Lederové se podařilo udržet alespoň trochu čistou základní linii - i když i tady jsou policajti zloději, zloději policajty, mrtví ožívají a živí umírají. Nicméně i Morgan Freeman i Antonio Banderas jsou natolik kvalitními herci, že ani na chvilku nevyjdou z role (při sledování Antonia jsem si několikrát vzpomněl na jeho podobnou roli v Assassins), a pro potěchu mužského oka je zde Radha Mitchel (chvilkama takřka bez oděvu)... ()