Keith Ripley je starý zkušeny lupič, který se řídí nepsanými zákony zlodějů: odvést svou práci, krýt partnerovi záda, nezdržovat se a nikdy nespolupracovat s policii. Jeho bývalý partner Victor se těchto pravidel bohužel nedržel a zaplatil za to životem. Nyní však Keithovi docházejí síly a on dluží příliš peněz ruské mafii, aby se do nějaké větší akce pustil sám. Objevuje se ale Gabriel - mladý a poněkud temperamentní pomocník, který s Keithem nejprve těžko hledá řeč, ale později s ním vytváří sehranou dvojici. Společně se poušti do jejich životni akce, která by jim oběma - v případě úspěchu - zajistila klidný důchod. (oficiální text distributora)

Vecko32

Jediný film kde se mi líbil A.Banderas byl Zoro a ani tento snímek to nezměnil. Těšil jsem se na Morgana, který mě nezklamal ale ani nenadchl. Byl to takový nemastný, neslaný zážitek. Jenom díky nečekanému vyvrcholení které začalo po hodině a čtvrt a končilo za 15 min, si u mě vysloužilo 50% ()

Dextwer

Dobré herecké obsazení. Slabší, ničím nepřekvapující příběh. Zajímavosti: * Scény z metra odehrávající se v New Yorku byly natočeny v Sofii (Bulharsko) a vozy byly ruské výroby.▐ Moje hodnocení: 55% ()

wallax

Taký normálny zlodejský film s celkom podareným odhalením na konci a sexicou Radhou Mitchell. Len by ma pri tomto type filmov niekedy zaujímali práve tie veci ktoré sa bežne neukazujú nakoľko by to asi brzdilo dej. Ale skutočne by som chcel vedieť ako sa dostať k falošnej vstupenke na večierok, ako získať zariadenia na nabúranie sa do zabezpečeného komplexu alebo na navŕtanie sa do najsuper trezora na svete, ako sa dostať k napr. stavebným plánom metra...proste som moc zvedavý ako to všetci tí lúpežníci robia a či je to skutočne také ľahké ako to práve (ne)ukazujú vo filmoch. ()

EnneX

Docela slušný film a dobrá krádež. Morgan Freeman je skvělý a i Antonio Banderas se snaží. Trochu víc akce by neuškodilo 70% Xmilden : nemyslím, že srovnání s Nicolasem Cagem je na místě. Cage je pan herec a opět dokázal solidně zaujmout ve výborném Proroctví. ()

Patr1k

Asi najslabší film od Mimi Leder z tých čo som videl, herecké výkony podpriemerné (Banderasova angličtina mi príde horšia ako Arnoldova :D a Freeman to nezachráni), dialógy takisto slabé, film pre mňa zachránila sexi Radha, vizuál a koniec koncov aj dej bol fajn, len ho bolo treba prepracovať a zvoliť iných hercov ()

The_God

Charistmatičtí zloději Antonio a Morgan v jaksi nedotaženém filmu. Zápletka i nápad docela zajímavý, ale pořád mi tam něco chybělo. Nějaké napětí nebo něco, co by mě prostě u tý obrazovky drželo, ať chci nebo ne. Škoda. ()

Kozlowski8

Morgan Freeman spolu s Antonio Banderasem se snaží okrást ruského klenotníka o jeho nejcennější kousek - vejce s diamanty - historický klenot ruské carské rodiny. Příběh se zpočátku zdá jednoduchý, v závěru graduje ve spletitých souvislostech a nabízí slušnou zábavu, i když některé situaci mi přišly mírně přitažené za vlasy a jednání Radhy Mitchell bylo od prvního setkání s Antoniem velice nepřesvědčivé a byla v něm cítit jakási vypočítavost. Podlehnout svůdné kráse Radhy však není těžké a Antoniovi to nelze mít za zlé. Právě za ten kreativní a spletitý scénář s mnoha nečekanými zápletkami si film zalouží tři hvězdy a slušných 60%, Freeman, Banderas a krása Mitchell přidávají dalších několik procent navíc - takže 65%. ()

LencaN

Potenciál tam byl, náznaky dobrých úmyslů taky, ale neklaplo to. Zlodějská partie je nevýrazná, za měsíc už vůbec nebudu vědět, o co tam šlo a to tam přitom hraje Banderas s Freemanem. Film doplatil na levnější výpravu, nezáživné lokace, malý počet postav a absenci pořádného překvapení. Byla bych ráda, kdyby mi spadla brada, ale ono se nestalo. Sice obrat nastal, ale takový polovičatý a málo vygradovaně podaný. Možná laxní přístup ke scénáři. Velice slabé a je to škoda. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

frenkie

Celkem slušný zlodějský film s jedním nečekaným zvratem a trochu kostrbatým závěrem. Není to žádné veledílo, ale dá se na to koukat, zvláště když se na place objeví velmi sexy Radha Mitchell. ()

R-Fitch

Takovej hodně nudnej a trapnej pokus o stylovou vykrádačku, podobnou Dannyho parťákům. Ovšem v tomhle případě se to filmařům naprosto vymklo kontrole. Film je nudný, nemá žádný spád, nemá žádné napětí, nefunguje v něm žádná přitažlivost, byť je o ní pokus velkej, na konci se pro změnu dočkáme překvapivého rozuzlení, kdy není nic tak, jak jsme si do té doby mysleli, no a když člověk teda čeká nějaký finální superodhalení či nějaké opravdu stylové zakončení děje, tak vyjedou titulky. No, aspoň že je tam Freeman, kterej prostě hraje pořád to svoje, ač je film celkově bezduchá krávovina jako hrom. ()