Ambiciózní Renata točí reportáž o mystice v současné době, navštěvuje rituály satanistů a náhoda ji nakonec zavede k legendě o dávných chodbách v podzemí staré Prahy. V domě, jehož sklepení by mohlo být bránou do tajemného labyrintu, se začnou ztrácet lidé. Jakoby se v podzemí pod domem cosi probudilo k životu. Pověst o středověkých katakombách a další stopy o ní vtáhnou do děje i mladého historika a Renatina bývalého přítele (Jan Zadražil), experta na statiku sklepů (Martin Zbrožek) a Renatinu exotickou spolubydlící Kiaru (Mary Coronado). Pod sklepem domu opravdu objeví další skryté chodby a v honbě za senzačním objevem se je na vlastní pěst rozhodnou prozkoumat. Romantické dobrodružství trvá ale jen chvíli. Nekonečný a nepřehledný Labyrint chodeb bez konce budí hrůzu a skupině brzy nezbývá než zoufale volat o pomoc a začít bojovat o holý život. Teprve v podzemí se navíc ukáže, že každý ze „ztracených“má své důvody, proč se tam vydal. Je nebezpečnější nepřesná mapa nebo jedno dávné tajemství? Co se v Labyrintu skrývá? Je jisté, že odpovědí se nedožijí všichni. (oficiální text distributora)

Lucasion

České filmy, na které se těším, bych mohl spočítat na prstech jedné ruky. Labyrint měl sakra problém se dostat do kin a ještě větší cesta ho čekala na dvd. Ano z dobrých osmdesáti procent jsem to chtěl vidět kvůli Lucce v hlavní roli. Přičemž mě dost zajímalo jak se češi vypořádají s nálepkou "horor". No výsledek je doslova půl na půl. Střih kazí celou první půlku filmu. Prostřihy na "podzemní" scény jsou myšleny dobře, ale spolu s nepřehledným dějem a rychlých střihem výjde tento nápad vniveč. Další je na vině scénář, který vede odnikud nikam a zápletka tak ve výsledku ztrácí smysl. Bratrstvo, náhrobek, Viktor - to jsou všechno zápletky, který ve filmu absolutně ztrácí smysl. Na druhou stranu se musí pochválit dusivá atmosféra poslední půl hodiny filmu. Parádní hudba, která atmosféru jen dotváří. Takže když to shrnu, tak to ve výsledku není vůbec zlý, protože poslední půl hodina v podzemí je opravdu parádně natočena. Kdyby nebylo tolik hloupý omáčky a nesmyslného střihu okolo, mohl to být super zážitek, takhle jen podprůměrný. (48 %) ()

Terva

CITÁT - Tady se ztratila spousta lidí, mělo by se to někomu nahlásit.......... Na tento snímek jsem se velmi těšil. Koupil jsem dvd a.....nechtěl ho pustit. Začal jsem se bát. Nakonec jsem to překonal a podíval se. A dojem. No, je to dobré. Labyrint chodeb pod Prahou umožňoval sem tam nějakou tu lekačku, ale je vidět, že tvůrci nechtěli spadnout do laciného hororu a drží se té mysteriózní části příběhu. Dokonce i baterie koupené v Alza.cz vydrží až do samého konce. Lucie Vondráčková je dobrá zpěvačka, hezká žena, má příjemný hlas a role Renaty ji sedla a je vidět, že i bavila. Z příběhu se tak díky ní stal hezký Český mysteri polodokument o jedné pražské záhadě. CITÁT - To nedělejte, možná tam jsou lidi......... ()

joehot

Achich ouvej. Když už se někdo konečně pustí do zajímavého, u nás netradičního projektu, proč to musí dopadnout takhle? Vždyť námět by možná nebyl úplně zlý, jen se do něho pustit z jiné strany. Absence dobrých scénářů, to je to, co naši kinematografii v současnosti trápí - Labyrint má scénář, který bych označením "blbý" de facto pochválil. Herci nejsou tak teatrálně přehnaní jako jinde, přesto jim do filmových výkonů hodně chybí. Ostatně, zhanit by se dal každý aspekt filmu. ()

kaylin

„Labyrint“ je hezký pokus, ale prostě u toho pokusu zůstává. Nemám pocit, že by tenhle film dělal člověk, který má ponětí o tom, jak natočit horor. Prostě měl nápad, který se mu líbil, možnost dostat se do zajímavých lokalit, kde by mohl natáčet, a tak se do toho pustil. Proč ne. Český hororový trh je malý, mohlo by zaujmout v podstatě cokoli. Jenže lidé mají povědomí o tom, jak by měl vypadat kvalitní hororový film. Tohle není ten případ. ()

blackrain

Praha je magické a mystické místo, a to nemusí jít nutně o její podzemní chodby nebo stará sklepení v domech, které už něco pamatují. Taky jsem jeden podobný sklep navštivila, ale měla jsem dost rozumu na to, abych se šmejděním přestala. Nápad popvažuju ze velmi dobrý, ale zpracování už trošku pokulhávalo. Pořád mi k úplné spokojenosti něco chybělo. Zdálo se mi to nebo měla Lucka Vondráčková v každém záběru jinak udělané vlasy. Jednou je měla nadýchané a vyfoukané, pak zase splihlé a délka byla taky diskutabilní. ()

M.i.k.e

na české poměry a navzdory zdejšímu hodnocení mnohem méně blbé než sem čekal.Co víc v určitých momentech ve druhé půlce se tvůrcum celkem daří pracovat s atmosférou a po laxní první polovině se dá labyrint bez problémů odkoukat.V jednu chvíli bych snad dal i čtyři hvězdy,ale vzhledem k tomu,že první půlka připomíná kriminálku Anděl a celem trvá,než se vše správně rozjede,zůstanu u tři.navíc i ten konec je takový hodně uvařený z vody.Každopádn snaha se cení a klidně víc podobných filmů...60% ()

rakovnik

Když začnu neobvykle od konce, tak pokus o horrorový thriller dopadl vskutku po česku, kdy pointa byla tak pitomoučká, až se člověk musí smát a říkat si, že tohle jsme fakt my. Stejně jako ostatní, musím konstatovat, že scénář je největší slabina tohoto filmu. Scény se střídají, aniž by do sebe nějak zapadaly, chvílemi jsem nevěděl, kde a proč to jsme. Druhou největší slabinou bylo obsazení nesympatickými herci. Jediným vyčnívajícím nad ostatní byl Jan Zadražil, i když připouštím, že Lucie Vonráčková mi tentokrát ani moc nevadila. Scény ze "středověkých" (pečlivě vybetonovaných) katakomb měly konečně tu správnou atmosféru, ale musím skončit tak, jak jsem začal. Jakýkoli pokus o horror zabíjí naprosto hloupoučký scénář, kdy logika zabloudila v katakombách ještě dříve, než do nich vlezly postavy filmu. ()

honajz2

Tohle bylo co? Celou dobu čekáte, čekáte a nedozvíte se nic. Celých 50 minut čekám na to, kdy vlezou do toho labyrintu. Nakonec si kladu další a další otázky. Hvězdička za pár dobrých scén a za nápad. ()

cariada

Pokus o český horor, když už nic tak se musí ocenit aspoň ta snaha. Hlavně první půlhodina mě děsně nebavila, a měl jsem co dělat to dokoukat. Dosta mě vadilo to neustále časové přesouvání děje, kdy to působí dost chaoticky. Pak v podzemí už to docela jde, sice se postavy chovají tak akorát na pár facek. Pointa průměrná. Ps ani Lucka to moc nezachránila, moc jí to tu nesluší. ()

bourec

Obrovská píčovina,která se jen prvních dvacet minut tváří koukatelně,aby se postupně film svážel až do trapnosti,a na konci tam ty neherci řvou jeden přes druhýho jak stádo dementů.jestli tomuhle někdo říka film,já říkám velký hovno.20%. ()

Joges

Podle hodnocení u filmu to zas takový průšvih nebyl. Záhady a mystéria doprovazejí diváka po celý film, točilo se velmi často v pražských podzemních chodbách, což bylo alespoň pro mne dost poutavé a zajímavé, Lucie Vondráčková hraje o stošest, první polovina filmu a výstavba děje je zajímavá, jen konec pokulhává. Labyrint se mi líbil, vůbec jsem se v něm neztratil, nemám tedy nejmenší důvod udílet filmu odpad. Rád se nechávám unášet záhadami. ()

zette

Jen krucek od odpadu, nudne a bez napeti. Herecke vykony spatne, scenar temer neexistuje. Nez takovy, radeji zadny film. ()

ecceHOMMO

Námet to asi zlý nebol, ale utopil sa v zlom scenári, kamere a šialenom strihu. Aj by som Lucke doporučil vyberať si lepšie scenáre, ale hold keď sa v našich ( česko - slovenských) končinách dostane ponuka na hlavnú rolu, asi sa to automaticky berie....príležitosti moc nie je. Toto proste bolo mnohokrát nelogické, blbé a zmetené. ()

Johnny.ARN

Nie zlé. Scenár síce deravý ale snaha a atmosféra sa filmu jednoducho uprieť nedajú. Náš Attonitas bol trochu viac hororový, ale toto malo aj trochu mystiky. Lucka ukázala zase úplne inú postavu ako napr. v Babovreskách. Obidve jej celkom sedeli. Škoda logických dier a neustálych otravných flashbackov. Ale po dopozeraní som si povedal, že môže byť. Jedna za Lucku, jedna za atmosféru a jedna za snahu+poklad. Kto pozeral, chápe. 3 z 5 ()

LadyPupu odpad!

Ajajaj, to tedy byla ptákovina. Zadražila mám ráda, dobře se na něj kouká, ale tady jsem po půl hodině trpěla a prosila, ať to skončí. Moje chyba, že jsem čekala cosi jako je Ztracená brána. Ztracená Lucka a její parta byl průšvih. ()