Scenáristé a režisér Krvavé hostiny přicházejí s další kapitolou této nové klasické hororové série. Je ráno po prvním útoku a ohavná masožravá monstra vpadla do blízkého městečka. Ti, kteří měli to štěstí, že přežili noc, se přidávají k zvrácené skupině místních, jejichž jediným cílem je zůstat naživu – za každou cenu. Krvavá hostina II: MASAKR představuje nesourodou skupinu postav – včetně dívčího motorkářského gangu a týmu mexických wrestlerů – a servíruje dvakrát tolik krve a dvakrát tolik částí těla! (oficiální text distributora)

Frajer42

No, já jsem tedy nucen tento díl hodnotit mnohem lépe než ten první, protože v tomto případě už jsem se dokonce i několikrát zasmál. Zhruba první třetina filmu stojí úplně za hovno, ale poté se film patřičně rozjede. Dovolím si pár menších spoilerů. No povězte mi, v kterém jiném filmu jste viděli smilnit nestvůru s kočkou, pitvu nestvůry, přičemž při každém dotyku jejího těla jsou snad všemi tělesnými tekutinami postupně nahozeni naprosto všichni kromě samotného pitvátora. Dokonce i dámy si přijdou na své, když bude nejedné z hlavních hrdinek stékat po tváři bílá tekutina, kterou mají ve vlastnictví pouze muži. Největší třešničkou na dortu však byla ,,záchrana" plačícího dítětě, což byla naprosto delikátní záležitost pro ty největší filmové gurmány. Skoro bych dal i ty 3*, ale než se pořádně film rozjede, tak je to hrozná nuda a ani postavy zde nejsou nijak výrazní sympaťáci. Takže takové lepší 2*. Popřípadně si to třeba někdy rozmyslím a přidám. EDIT: Což je vlastně teď. 3* Jinak bych měl těžké spaní. Pokrok od prvního dílu je tu obrovský. ()

Smok

Jedna hviezda za nechutnú pitvu plnú krvi, semena a zvratkov bandou ešte odpornejších motorkárok (fakt úchylnosť). Ináč celkom postrádam význam filmu a neviem, či na trojku nájdem silu. Ale kedže má podtitul "Šťastný konec", tak to zrejme risknem. ()

PetrPan

Druhý díl Krvavé hostiny přináší ještě béčkovitější, ale o to krvavější zábavu. Boří s nadsázkou konvence stejně jako první díl a v nechutnosti jde i o kousek dál. ()

klerik

Tradičné video pokračovanie, ktoré nevie, kde začať a preto použije tú najklasickejšiu a najmenej nápaditú schému. Napokon si však film nájde svoju cestu a hádže jednu zvrátenú bizarnosť na druhú. Vzhľadom na to, že film skvelo kulminuje, ide o skvelú zábavu, na ktorej je najlepšie to, že keď už nič nechápate, niekto z hrdinov sa pridá na vašu stranu: "Tak teraz som už videl naozaj všetko". Brutálny zlepenec plný nadšenia... Na takto zlom filme som sa naposledy bavil pri JEEPERS CREEPERS II a JASON X... ()

iamek

Tak ujetý céčkový horor jsem dlouho neviděl. Některé scény jsou tak nechutné, že budete zavírat oči. Musím dát 2* za šílenou fantazii u některých scén. ()

SeBig odpad!

Peace of shit? Complete shit! Tak první díl se mi libil ale že dvojka bude taková sračka jsem fakt nečekal. Postavy nevýrazný všichni mi tam lezli na nervy i to zasraný greenscreen, nejdebilnější efekty.. všechno bylo céčkový a odporně natočený. Tenhle film vymyslelo naprostý prase hnusný scény kde všechny poblije, posere, pochčije mrtvola, rozteklá nesmrtelná bába, dítě leticí vzduchem.. a ten konec je nejdebilnějš zakončenej. Prostě totální chujovina! ()

honajz odpad!

Zatímco v prvním filmu banda monster přepadla mírumilovný bar, ve druhém filmu z celkem tří se hrdinové dostávají do městečka zkázy. Nevím, jak se podobnému druhu filmů říká, jestli splatter nebo slasher, každopádně pro normální lidi od normálních lidí tohle není. Jedině, že vás vážně baví pozorování výkalů všeho druhu, pozorovat, jak někdo někde někam blije, nejlépe někomu do pusy, o sežrání miminka nemá cenu mluvit. Jo, pak je nějaká ta podivná soulož, když posléze z holky zbyde jen to přirození a nohy, pak tu běhají nějaké dvě lesby nahoře bez, dva liliputání, a celé je to tak zběsile sestříhané, že autoři museli být zhulení pod obraz, neb se na to nejen nedá dívat, ale většinou člověk ani netuší, co se vlastně v obraze děje. Děj to nemá vlastně žádný - pár lidí přijede do městečka a pere se tu s nějakými zombie nebo potvorami, kdoví, co to je. Postav je tu až moc, i když postupně vymírají po krutých smrtích plných úžasně stříkající krve, jsou zde také logické nesmysly (když přijedete do městečka a vidíte všude mrtvoly, zavoláte buď poldy, nebo zdrhnete, ne?), podivné úhly kamery, světlé filtry, skoky v čase - zkrátka vše, čím se dá divákova pozornost naprosto zlikvidovat. Moje pozornost byla zlikvidována tedy sakra rychle a asi bych v tom podivném městečku, kde se furt něco navzájem žere a furt je tu dost materiálu k obětem, nevydržel ani deset minut. A podobně s tímhle celým filmem, měl jsem problém nějakým způsobem jej dokoukat i na několikátý pokus. Asi jsem moc normální nebo co. ()

eraserhead666

Jednička mě zaujala svým nadhledem a nemilosrdnou záplavou povedeného humoru. Dvojka je slabý odvarem. Větší prostor pro monstra je spíše krokem zpět. Humoru je zde méně (pitva mrtvého monstra, znásilnění kočky), návrat některých postav z jedničky potencionálně nevyužit (blbá blondýna je zde naprosto zbytečná), postavy vcelku nezajímavé (výjimkou je jen gangsterka s růžovými vlasy a kladivy a liliputánská bratrská dvojice wrestlerů). Dost mě zarazil ten náhlý konec. Vysvětlit by ho mohl jen fakt, že ve stejném roce (souběžně???) byla natočena i trojka. Vidět to ale v kině, tak by mě ten konec dost nasral. Silný podprůměr, slabý průměr. Zde přesně platí - nevstoupíš dvakrát do jedné řeky. Všechno dobré, co tvůrci dokázali vymyslet, vyplácali už v jedničce... Více na mém blogu: www.hororovykabinetdreraserheada.blog.cz ()

ARI50

Opět dostanete další nářez ale zároveň další nesmyslné sračky v podobě lidí a monstra které jsou otřesná a hodně. ()

MáŠa

Jedničku jsem tu celkem i pochválil, ale dvojku už nebudu. Jestli si z prvního dílu něco vzala, tak spíš ty věci, které mi tam moc neseděly. V jedničce bylo dobré, že to bylo někde v opuštěném domě, že to bylo tajemné, divák pořádně nevěděl, co se děje, takže mohl být napjatý atd. Líbily se mi tam nějaké nápady, které se nesly v duchu, že sem čekal, že se něco stane, a ono se to nestalo a místo toho se za chvilku stalo něco jiného. To něco bylo občas až ironické. Tyto věci mi tam ale v něčem i vadily. Když se podívám na druhý díl, tak z jmenovaných chvál nezůstalo pomalu nic. Už tu máme nějaké městečko, obludy tam hned od začátku napadají lidi, nepůsobí to věrohodně už třeba kvůli tomu, že nejspíš většina lidstva minimálně v dané oblasti vymřela a takhle bych mohl pokračovat dál. Různé ironické žertíky zůstaly, ale už spíš v té formě, kdy to moc nepomáhá, ale výsledek spíše ztrapňuje. Efekty opět v rámci mezí, ale určite mohly být lepší. ()

matestlust

Extra brutální gore ujetina,mixlá humorem ala Troma,kterej mi naběhl přímo do vkusu.Jedna krvavá scéna následuje druhou,takřka celá sopáž je naplněna jen hektolitry hnisu,sraček,spermatu a hlavně krve.Oproti prvnímu dílu pro mě (jakožto milovníka gore uchyláren)o něco zábavnější. ()

JASON_X

Nerad se opakuju, ale co se dá sakra k tomuhle jiného napsat, než že je tu opět další zajímavé a zábavné béčko, které je opět brutálně domrvené skákající a vyzoomovanou kamerou. Stejný nešvar jako u prvního dílu. A oproti prvnímu dílu má ještě dvojka i o něco slabší děj, který je sice epičtější a bombastičtější a snaží se diváka zahltit všemožným bizárem a nechutnostmi, ale místy na mě tahle snaha působila trochu křečovitě, a celkově mě prostě komornější jednička bavila víc. Ale byl jsem rád, že dostala prostor postava Mámy Harley (i když jaksi nepřímo, skrze její sestru-dvojče), ocenil jsem odvahu tvůrců nechat v americkém filmu sežrat batole, no a nejvíc mě asi pobavila scéna, ve které dědek barman tluče svými stařeckými pěstmi blondýnu, aby jí ve finále ještě ukousl ucho. No a až na samém konci jsem potom zjistil, že je to de facto jen první část dvojfilmu, což mě trochu nasralo. Ku.va si s náma divákama hrajou na nějakýho zku.venýho Pána prstenů, nebo co?! ()

Terva

Pět minut běží film a už jsem slyšel asi dvacet sprostých slov. Devadesát procent z nich bylo úplně zbytečných, jen aby bylo zacelený místo ve scénáři, mimochodem dost ubohým scénáři. Film je masakr, ale totálně bezúčelovej, spousta mrtvol, litry krve a "netvorové" nejsou skoro vůbec vidět. Děj filmu naprosto o ničem. Hudební doprovod je docela dobrý. ()

corpsy

Tan tento splatter horor sa ale vôbec neberie vážne. Čo je dobre. ´´Sympatické´´ postavy, gore vyše hlavy a hlášky stavajú tento snímok k tým lepším béčkovým výplachom v tomto žánri. ()

mysiak

Po skvelej Krvavej Hostine...prichádza dvojka..ktoré je typickou dvojkou - divokejšia, vulgárnejšia, ohavnejšia, horšia...hlavná partia je absolútne nesympatická okrem mexických wrestlerov...sprostými slovami a vážne nechutnými vecami sa nešetrí, a odišiel aj nadhľad jednotky, ktorá si strieľala zo žánru..ostal len obyčajný slasher, ktorá ma nepobavil ()

iolaos

[unrated ]no to pozor --- vubec ne spatne .. ... tato surova odnoz horroru preci neni o sofistikovanych recenzich, no tak pánové :))) .... mimoradne zalezi na divakove rozpolozeni a urovni otrlosti... dbejte moji rady a tuto intenzivni nechutnost si zapnete az po jidle... .. 7/10 dockame se pokracovani :???? ()

kaylin

„Krvavá hostina 2: Masakr“ je otevřenější ve smyslu prostoru, ale jinak mi to přijde jen jako slabý ovar prvního snímku, který podle mého bořil hranice, a to především toho, co je ještě humor a co už by se dalo považovat jen za úchylnost. Druhý film nic z toho nemá a má jen prdlé postavy, které jsou místy celkem fajn, scény, které místy potěší, ale celkově prostě tolik nevyniká a nebaví. ()