Yes Man

• USA Yes Man (více)

mansonn

No ako zacat ,celkom dobry film,nato ze v nom hral Jim Carrey.Co sa reziserovi podarilo je ustrazit Jima aby nerobil moc svojich simpanzich grotesi ,ktore boli vtipne tak v ace venturovi ked lovil papouska.Ako sa moze zmenit zivot ked na vsetko poviete ano?teda riadne .Vtipne momenty strieda ku koncu vytriezvenie z naivity ktora mi na tom asi najviacej vadila.Ale inak film sa da pozerat a clovek sa aj zasmeje ()

picháček

námět je psotaven na velmi, velmi jednoduché myšlence. z ní pochopitelně plynou naprosto předvídatelné situace, ale komu to vadí? mně se to líbilo :) ()

supo odpad!

Když jsem viděl prvních 20 minut, tak jsem uvažoval o 5*, postupem času počet * klesal, až klesnul na nulu. Má stejnou chybu jako "Po čem ženy touží", to je výborný námět, ale konec úplně zničený. Hrdina má dobrý rozjezd, ale ke konci je "napraven" a "vyléčen" a hár máme tu happyend. Scénaristé to opět nedotáhli do konce, nerozjeli absurdno, kam se mohl dostat, a ne, absurdno není svezení bezdomovce do parku. Hodiny korejštiny byly dobré, ale na * to bohužel není. Carey se ve svých 47 letech k Deschanel vůbec nehodí, jejich vztah působí absurdně, uměle. ()

snupko13

Aj keď prvých 10-15 minút filmu sa mi zdal hrozne odfláknutý, akoby autori chceli preskočiť hneď k tomu najlepšiemu a začiatok len narýchlo zbuchať. Asi ako keď čítate rozprávku a Kde bolo-tam bolo len prebehnete očami. Ale inak je Yes man jeden povzbudivý film plný života, pre ľudí na okraji rímsy smrti alebo pre tých, čo nevedia sa zaradiť. Lebo tu sa zaradiť netreba :) .Nesúhlasím s niektorými komentármi, že šlo o nejaký výcuc scientologistov alebo ich parodovanie. To bolo len okrajove. Poenta filmu je podľa mňa trochu inde, užívať si život taký ako je v plnej kráse a nebáť sa trochu riskovať. ()

Domtchaa

takova prijemna komedie ... jim carrey byl vynikajici ... par hodne povedenych vtipu ... libil se mi ten napad na vsechno rikat ano a zmenit si tim zivot ()

gostly

Opravdu povedená komedie s geniálním Jimem Carreym a rostomile půvabnou Zooey Deschanel, který se velice příjemně sleduje a zaručeně pobaví. Dost mě štvou komentáře typu: "film má zvrácenou morálku", nebo "chybí logika", jelikož dívat se na každý film tímto stylem nemá rozhodně smysl. Tetsuo zřejmě rád bere vše doslovně, což často vede k těmto naprosto nesmyslným komentářům. Film nenabádá lidi ke spontánnosti, ale k tomu, aby více užívali života a jak i sám konec napovídá, na vše se ano říct nedá. Pro mne jasných 5* ()

Kašák

Yes! I když Jimovi Carreymu táhne na padesátku, zase je to ten starý dobrý Jim Carrey. Znovu potvrdil, že je to Pan herec. Scéna s vyndavacími zuby fakt stála za to ! ;-) Zooey k Jimovi skvěle padla, hodně příjemná filmová dvojka. Kéž by bylo víc lidí odvažných jako Carl, aspoň by na tom světě nebyla taková nuda. No, třeba si taky jednou zatelefonuju hlavou vzhůru...Kdo ví. P.S. : Ta Zooey je opravdu dokonalá :-) ()

panic25

přemýšlel jsem zda dát pět hvězd nebo čtyři nakonec jsem dal pět jelikož můj oblíbenec pan carrey opět ukázal mistrovství dělat ze sebe blázna, film má i hluchá místa,ale na druhou stranu nemám co bych tomu filmu vytkl takže pět hvězd ()

M4rtin

Příjemné překvapení, v němž jsem se bohužel trošku viděl. Možná to bude pro někoho inspirující. Film je možná po "uměleckých stránkách průměrný, leč nenudí ale baví. ()

1lomeno3

...you're saying yes, not because you have to, not because a covenant tells you to but because you know in your heart that you want to. ()

cobraSK

Jim už nie je čím býval. Márne sa snaží a pár krčovitých vtípkov tento film nevytiahnu z biedy. Priznám sa, že som čakal skvelú zábavu, pri ktorej sa budem váľať od smiechu po zemi, ale nestalo sa. Pár vtípkov mi síce vyčarili úsmev na tvári, ale to bolo len krátkodobé. Čudák, ktorému sa do života postaví čudácka kráska, to sme už videli v Elizabethtown, tam to ale fungovalo oveľa lepšie. Nechutná oral scéna so starou babkou sa hodí skôr do komédií typu American Pie, v tomto filme pôsobila nechutne a trápne. Yes man je pre mňa veľké sklamanie, čakal som rozhodne viac. ()

Vig

Jima mám ráda, beru i jeho "ksichty". Tenhle film trochu připomíná lepší film Lhář, lhář, jenže není tak komediální, ale za to romantičtější. Najdou se výborné scénky, třeba s mouchou na otevřeném oku, či porcování hlav v drůbežárně :) Bohužel film nemá až takový spád a dost jsem se chvílemi nudila. Líbí se mi obsazení poněkud (zatím) neznámých tváří a nápad, který by se leckomu hodil i ve skutečnosti. ()

dextrush

Jedným slovom - oddychovka. Pretože to je presne to, čím tento film je. Na komédiu trochu prislabé. Ani Jimov výkon nebol žiadnym hereckým vrcholom. Spôsob, akým došiel k poznaniu, že jeho život nie je v poriadku bol trochu pritiahnutý za vlasy. Ale dejová línia, ako si človek môže život užiť, ak chce, ma celkom zaujala. A pritom k tomu príliš veľa netreba.. len chcieť a prekonať vlastné zábrany. Presne preto bol tento film oddychový a príjemný. Povedal som si, že aj v mojom živote sa dá niečo zmeniť.. ()

Fhilipo

Neskutocne som sa na tomto filme pobavil. Patrím medzi Jimových fanusikov a vzdy sa za neho v debate rad pobijem. Myslím, ze toto je jeho najvydarenejsi film za poslednych par rokov. Jim Carrey vie robit taketo filmy ako nikto iny. Podla mna by mal ostat pri tom co vie robit najlepise i ked pozerat sa na stareho Carreyho v takychto rolach bude asi cudne zatial to netreba riesit. Film ma peknu hlavnu myslienku a ukazuje nam o co vsetko prídeme za kazdym ked povieme nie. A ze je toho dost vas tento film presvedci urcite :). Neviem ci by som mal odvahu povedat "ano" na to vsetko co on vo filme, ale sledovat ho ako to robi je zabava. Jim Forever :)). ()

cwdjelen

Vcelku zajímavá komedie, která ani nenadchne ani neurazí. V průběhu celého filmu jsme čekal od Carreyho větší herecký výkon ať už z komediální stránky ála Ace Ventura nebo z tragické stránky ála Věčný svit. Bohužel jsem se nedočkal. Ostatní herci mne nijak nezaujali. Komedie mě pobavila a a na čas zabavila, ale kromě zajímavého pohledu na scénu amerického sektářství (pokud si to člověk uvědomí, film je krásnou ukázkou vymývání mozků) mě ničím nezaujala. ()

galil

Nápad říkat na všechno YES mě zaujal už při prvním shlédnutí traileru. Jediné, z čeho jsem měl obavy bylo, že scenáristi tenhle skvělý nápad utopí v přívalu trapných scén. Naštěstí se tak nestalo a já se celou dobu velice dobře bavil. Pro ostatní: Opakovat stále dokola, že Carrey nemá tak gumový obličej jako před 15 lety je už trochu trapné. ()

freezer02

Jim Carrey zpět ve formě! Není to sice až tak výborné jako film s podobným tématem Lhář, Lhář, ale i tak nadprůměr a jedna z nej komedií poslední doby 75% ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí