Zabijáci lesbických upírek

• Velká Británie Lesbian Vampire Killers (více)

Jimmyho pustila k vodě další holka. Přemluví proto kamaráda Fletche, aby s ním vyrazil na venkov zapomenout. Na radu vesničanů najdou nocleh v opuštěné chatě, kde shodou okolností pobývá i parta místních děvčat. Jimmymu a Fletcherovi ale přestane být do smíchu, když se z děvčat z ničeho nic vyklubou krvelačné lesbické upírky... Nemyslí na nic ... jen na krev. (oficiální text distributora)

MrMir

Solidní odlehčená atmosféra, vizuálně zajímavé upírky :o), dva ňoumové v hlavní roli, křupanský venkov, stříkající sliz, rakouská sjetá upírka po níž zbudou jenom silikony, posvátná zbraň ve tvaru "Didlo" meče, sprostě nadavající kněz.... prostě překvapivě pohodová záležitost, která rozhodně neurazí. Nečekejte od toho parodickou šílenost (typu Drákulovin) ani akční nářez (typu Blade) a bude spokojeni. V hlouby douše bych dal za 4hvězdy, ale bylo by to nespravedlivé :o) vůči ostatním mým 4hvězdičkovým. ()

LukKon

Vôbec, ale vôbec by mi nevadilo, ak by sa to po úvodných scénach zmenilo na béčkové porno. Možno by sa mi film páčil o niečo viac ako toto čudo. No ale za pekné postavičky a za to, že som sa párkrát fakt zasmial, ani nie tak na vtipoch, ako na stupidite tvorcov, dávam 2*. ()

vieriX

Tohle byla opravdu velká hovadina myslel jsem že mě co se týče upíru nemůže nic překvapit ale lesbické upirky to byla fakt síla. Jako nemůžu říct že bych se úplně nudil ale kdyby tam nebyli ty pěkné ženské tak by to byl totální odpad. ()

lappet

Přiznávám, že do doby, než jsem shlédla tento film, jsem netušila, co je to dildo...tedy vlastně až Google mě poučil. ()

Black3R

Toto bol vtip?? WTF ... strašná blbosť, nemohol som sa na to dívať a nedokážem v tom filme nájsť nič čo by stálo aspoň za jednu hviezdu, alebo možno ten meč a pekné baby :)....15% ()

percussor369

Tento film som vedel, že si musím pozrieť, hneď keď som počul názov. Nesklamal. Bol vtipný od začiatku do konca. Začiatok bol o niečo slabší, ale koniec bol perfektný. Škoda, že sa hneď od začiatku nebojovalo s upírkami. ()

Krahulda

Toto dílo je potřeba brát s rezervou. Když nebudeme řešit děj a vše ostatní okolo a měli bychom hodnotit pouze hlášky, které se ve snímku objevují, tak by tento film byl hodnocen velmi vysoko. Nicméně tento film je poněkud kontroverzní tzn. buď se Vám bude líbit nebo nebude. Já osobně pohlížím na tento film jako na střelenou, ulítlou komedii, která mě dosti pobavila. ()

Pitryx

Vcelku dobrá komedie, když přihlédneme k tomu, které věkové kategorii je určena. Efekty, pravda, nic moc, ale místy jsem se opravdu bavil. A to upírské filmy nějak moc nemusím. 201207147754/8240 ()

asader

Tento film vypadal ze začátku velmi dobře,ale od té doby co unesli hlavního hrdinu to začala být čím dál tím větší nuda.Některé vtipy byli docela povedené,ale bohužel ten film má velké chyby jako,že když holky odjížděj autobusem je den a potom je scéna,kdy se jim porouchá autobus je noc a ještě je stihnou dojít kluci pěšky a hned potom následuje další chyba,kde se jim porouchá autobus nastoupěj kluci a najednou funguje a takovýhle hrubky snižujou kvalitu tohoto filmu.Takže moje hodnocení je 1 a půl hvězdičky a zaokrouhluju na dvě aspoň za ty krásné slečny a za nápad natočit takovouhle horor/komedii.Realizace ovšem byla trošku horší. ()

kenny79

Člověk neví jestli se má smát, nebo brečet. Jestli to má být horor, tak je to k smíchu. Pokud je to komedie tak mléko (nebo co to bylo) jako krev upírek nestačí. Přesto dávám dvě * jednu za krásné upírky a druhou za to jak to nakonec vše ..... dopadne. Jen doufám že kvůli závěrečné scéně nenatočí pokračování. :( ()

patsandor

Já se docela bavil. Film si na nic nehraje a drahej taky asi moc nebyl. Pořád mi to bylo milejší než ty americký rádoby sexy komedie vařící z prvních Prciček. Škoda, že nevyužili víc ty úpírský nahotinky :-)). ()

moonaless

Tento film mě lákal jenom kvůli upírům, které mám ráda (a ne, není to kvůli Twilight). Jinak jsem vážně čekala, že to bude jedna z mnoha lehce zapomenutelných komedií o ničem. Bohužel i přes tento předpoklad mě tohle „dílko“ zklamalo. Hned první chyba byla, že jsem si ho pustila v českém znění, protože už po chvilce mě dabing tlusté hlavní postavy vyvyšující tón druhé části slova někam do nebeských výšin neskutečně vytáčel. Druhá chyba už nebyla moje, ale tvůrců a to protože to s demencí obou hlavních postav dost přehnali. Dobře, možná to mělo působit komicky, ale u mě se to vážně mihlo účinku. Další mínus filmu byl až moc jednoduchý a rychlý děj, který probíhal jakoby bezstarostně, všechno se řešilo v takovém klidném shonu, kdy člověk ani nestačil zaznamenat nějakou změnu a už tu byly další a další. Vlastně jsem v polovině filmu vůbec nechápala, co chtějí tu další polovinu dělat. A nakonec mě zklamala i ona upírská tématika, hlavně protože její představitelky byly slabé a pomalé: strašně dlouho čekaly, než se zakously někomu do krku, a tak daly „klaďasům“ možnost vzít pánvičku a majznout je po hlavě, která následně lehce upadla. Takže nakonec jednu hvězdičku dávám asi jen za to, že jsem viděla i větší zvěrstva... a že upírky byly moc hezké. ()

rogger

Ten názov je určite to najlepšie. Ťažká béčkovina,zo všetkými svojimi trikmi, kúzlami a ťahákmi. Pravda síce je, že sa režisér ani nesnaží brať sa nejak vážne ale aj tak si myslím, že takéto klenoty je fakt pomaly aj zbytočné natáčať..Aj keď v nedelu po opici lahká téma lezbických upírok nemôže uškodiť. Takže 1* ()

Thovt

sice už jsem viděl mnoho lepších hororových parodií, ale ta očividná radost z tvorby tohodle filmu, jasně hlásící "OD FANOUŠKŮ PRO FANOUŠKY", to je důvod, proč jdu s hodnocením tak vysoko. jen mimochodem: hlavní dvojice podezřele připomíná duo Pegg/Frost ()

xLOBOx odpad!

Jediná dobrá věc na tomto "díle" je název.. kvůli někomu jsem to již musel vidět několikrát (tak co dáme za film? jo tohle to zni skvele.. ne to je fakt shit.. ja to taky nevidel to dame :-/) opravdu blbost, jak tomuhle někdo může dát 4*? o_O ()

sAreOn

Asi trošku nadhonocuji, ale co už. Bavilo mě to (možná i díky velice vtipným titulkům, které většinou byly úplně mimo mísu - ještě, že umím anglicky ;)). Jinak taková typická hororová komedie. Poměrně dobře zpracovaná - moc se mi líbala ta komixová stylizace. ()

Ellway

Doporučuju nenechat se odradit názvem. Tenhle filmový exemplář plný ujetých hlášek, samozřejmě pěkných koček ( u kterých si hošani bohužel neškrnete) stojí za vidění, třebaže k hororu to má vážně daleko, což ale vůbec nic nemění na tom, že na meč s „kokotem“ budete vzpomínat ještě pěkně dlouho. Jediné varování – nekoukat na tenhle filmový kousek s intošem. ()