Zabijáci lesbických upírek

Lesbian Vampire Killers

Horor / Akční / Komedie

Velká Británie, 2009, 83 min

• Morholt

No když jsem ten název uviděl poprvé, tak jsem si myslel, že to bude nějáký srandovní porno. Po bližším ohledání jsem to pornografickým neshledal a tak jsem to vydržel od začátku do konce. Je to taková blbůstka, u které jsem se sice párkrát zasmál, ale jinak to bylo totální, sem tam trapné, béčko s nepříliš povedenou ústřední dvojicí. I když se přiznám, že mě některé Fletchovy výlevy donutily k pousmání. Nicméně na víc než 30% to nestačí.(18.8.2009)

Inu, proč ne. Trocha dobrého pitiva, nějaké to jídlo, skvělou partu a máte stoprocentně zaručeno, že se nebudete nudit ani minutu. Ač je pravda, dámy prominou, že tohle je spíše jízda určená pro pány. Chápu nízká hodnocení, nechápu sám sebe, že jsem šel tak vysoko a výborně se bavil. Že by díky té konstelaci potřeb, jakou jsem popsal na začátku?(9.7.2011)

• sedm.1

Prvních dvacet minut je zábavných,oba hlavní hrdinové hláškují,holky jsou rajcovní jak svině,do toho řízná muzika,prostě nástup na pořádný úlet.Ovšem,když se objeví samotné rádobylesbické upírky a veškeré dění se přesune do jejich vesničky a dojde na jejich řádění,vše je spláchnuto rázem do hajzlu.Film okamžitě ztrácí veškerý drive,humor je nahrazen trapností,oba chlapíci trousí z úst blbost za blbostí,z šuk..ních bab se stanou prapodivně nesympatické fúrie a veškerá krev je nahrazena podivně nesmyslnou bílou cákající hmotou...?,zkrátka zbytek filmu je nekoukatelnou hovadinou.Už u spousty filmů jsem naříkal nad promarněným námětem,ale Lesbian Vampire Killers je jejich králem.Tohle mohl být nehorázně zábavný krvavý brak.Zatím se z toho ale stal nudný,blbý brak s trapností s velkým T.Díky bohu za Zombie Strippers,to je krvavá ulítlá zábava.Tohle je jen strašné zklamání,pozor všem na lákající název!(23.2.2010)

• zdepapepa

Řekl bych, že se tu asi s leckým shodnu, ale jako zavilý fanoušek dvoje Pegg-Frost musím povznést námitku vůči některým vysokým hodnocením - snaha přiživit se na britské parťačkokomické akčnosti, která už stačila obsáhnout detektivy-parťáky a zombie apokalypsu je patrná už jen z "kchůl" kombinace lesbiček a upírů. Stylizace a efekty ještě ujdou, snaha kdeco zachránit post-processingem už začíná značit, že někde je něco špatně, někde něco schází. Je to přesně jak zmínil Červeňák, chybí tu přesně ten humor výše zmíněné dvojice, jejich souhra, jejich vypointovanost scén. Ano, nějaké perly se tu také najdou, ale ke konci filmu už se zdá být 83 minut skutečně vražedných. Komiksové ladění zabralo, hezké holky nejspíš také, absence záplavy humoru a pořádné akce (krom pár interiérů a lesa, který vypadá pořád stejně, se prakticky nehneme) ovšem ne. I pokus se ovšem musí docenit, já si ho cením na silné 2 hvězdy, coby béčkový hit z půjčovny to asi bude dobré.(9.8.2010)

• kaylin

„Zabijáci lesbických upírek“ jsou filmem, který v sobě měl potenciál, ale nedokázal ho ani trochu využít, a tak se spokojil s tím, že se pokusil být vtipný, pokusil se být akční, pokusil se být trochu perverzní. Jenže všechno je jen trochu a nic z toho není dotaženo tak, aby se skutečně dalo hovořit o smysluplném filmu, který dá něco navíc. Tady není ani navíc ten humor.(4.3.2014)

• - Roli Heidi měla původně hrát Ashley Mulheron. (HellFire)

• - Když poprvé napsali v roce 2003 scénář, plánovali film tehdejší producenti MTV Paul Hupfield a Stewart Williams vydat rovnou na DVD. Režírovat měl Hupfield a postavu Fletche si měl zahrát Williams. (HellFire)

• - Silvia Colloca, ztvárňující v tomto filmu postavu upírské královny Carmilly, si upírku zahrála již dříve. Konkrétně ve filmu Van Helsing (2004), kde hrála roli Verony, jedné z Draculových nevěst. (tb_23)