• blackJag

Dost průměrná bullockovina, která se na začátek vytasí s neotřepanou profesí hlavní hrdinky (tvorba křížovek), potom ale tak šíleně prudí pravě onou hlavní hrdinkou, že je to na ránu za ranou (až do sladkého bezvědomí). Někdy k polovině se celé to peklo trochu láme, občas se člověk i zasměje (já osobně především u scén s narcistickým reportérem T.H. Churche), ale žádná sláva, to říkám na rovinu. Samozřejmou záležitostí jsou obsahové složky typu citových prodlev a proslovů falešných jako pětník, ale na to si divák u amerických středoproudých komedií musel zvyknou již dávno. II Scénář: Kim Barkerová. 45%(12.7.2010)

IIRozpočet $-miliónovIITržby USA $33,862,903IITržby Celosvetovo $40,127,259II Tržby za predaj DVD v USA $7,493,331 //počet predaných kusov 495,141II Trapošina, ktorá je miestami nečakane celkom milá ale niekedy aj príliš otravná, Sandra Bullock ušla ale takáto úloha jej moc nesedí. /25%/(28.11.2010)

Čekala jsem totální průšvih o bláznivé stalkerce, ale místo toho je to jen lehce přepísknutá mírná zábava o slečně, která už vážně potřebuje zakotvit a zoufale se přimkne k muži (přístavu), který o ni nestojí. Není to žádné veledílo, ale zahřeje souzněním duší, které, stejně jako zmíněná slečna, nemají pevný bod, a tak putují od senzace k senzaci, aniž by si příliš uvědomovaly, že to, co hledají, už mají. Totiž svoji vzájemnost a souznění. Bohužel, tenhle motiv nebyl dostatečně využitý.______ Těšila jsem se na nějaké prozření skupinky lovců senzací, že konečně pochopí, jak jejich povrchní směřování je jen zástěrkou touhy po něčem hlubším, ale toho jsem se nedočkala. Zůstalo jen u náznaků. Mainstreamový film se nejspíš zalekl vážnějšího tónu. Taky není ničím podložené, proč skupina poutníků za ničím najednou tak vzývá a podporuje Mary, která jen sledovala svůj blud o lásce. Kdyby ta holka byla aspoň milá i k ostatním, ale ona je jen sebestředná. Proto se nedá uvěřit, že by se o ní vůbec někdo zajímal.(3.3.2016)

Sandra Bullock s příšernýma vlasama v roli potrhlé ženské s děsnýma botama, která snad zákonitě musí otravovat úplně každého. Nicméně film byl na odpočinek dobrý, místama vtipný, prostě pohodová komedie, od které člověk dostane přesně to co očekával. Ocenění hvězdné maliny opravdu nechápu, tento rok tu bylo mnoho mnoho horších filmů. I když bych Mary Horowitzovou musela zabít, kdybych jí někdy potkala, kdyby mi rodiče dohodili Bradleyho Coopera, nejspíš bych se zachovala stejně a vrhla se na něj už v autě. 3*(9.7.2010)

• majxik

Není to vyloženě špatná komedie, jen na můj vkus místy příliš trapná a to mi často kazí celkový dojem. Takže pro lidi kteří nemají rádi sladké komedie, tak rozhodně tento film nemůžu doporučit, ale pokuď naopak máte rádi filmy které jsou sladké a zároveň jsou i docela zábavné, tak vás asi tento film neurazí.(15.9.2011)

• - Sandra Bullock při převzetí Zlaté maliny prohlásila: „Něco mi říká, že jste ten film neviděli. Kdybyste film skutečně viděli a pochopili, co se snaží sdělit, nebyla bych zde.“ Zůčastněným rovněž při předání rozdala DVD s filmem a přislíbila, že přístí rok poté, co se na film ostatní skutečně podívají, jej přijde cenu vrátit. Za proslov a hlavně účast na ceremoniálu sklidila velký potlesk. (Kamiiik)

• - Sandra Bullock získala za roli Zlatou malinu v kategorii Nejhorší herečka a společně s Bradley Cooperem další Zlatou malinu za Nejhorší pár roku. (Chrustyn)

• - Keď sa Mary (Sandra Bullock) kúpe vo vani, v pozadí hrá pieseň, ktorú spieva Helga Bullock - Sandrina matka. (misterz)