• greetchen

Jako Slečna Drsňák i v Návrhu byla Sandra Bullock (v rámci možností) okouzlující, ztřeštěné role jí sednou. Tady už je to ale trochu moc přitažené za vlasy. Sandra se sice snaží a místy je vskutku roztomilá, ale výsledek je spíš zoufalý. Není špatná ona, snaží se ze své role dostat maximum, špatný je ten film sám o sobě. Na romantickou komedii je v něm prabídně málo vtipu, romantiku jsem tu nepostřehla už vůbec. A ten konec s dolem je prostě zoufalost sama. Dvě hvězdy, alen jen kvůli těm šíleným rudým kozačkám.(22.5.2010)

Když jsem si to pouštěl, očekával jsem příběh o ničem a myslel jsem si, že to nějak přetrpím a že si jen bezmyšlenkově odpočinu. Ovšem opak se stal skutečností. Jedná se o bláznivou komedii, kde mi Sandra Bullock svým chováním a neustálým protivným žvatláním připomíná jednu naší kamarádku. Ovšm to mi nebránilo v tom se pořádně zasmát a těšit se na každou další komickou a nepředvídatelnou situaci.(8.12.2013)

• nash.

Dvě hvězdičky a obě jsou pro Sandru Bullock, která v jinak nezáživném, nepříliš zábavném a dějově velmi řídkém příběhu o ničem, kouzelným způsobem vytvořila potrhlou hyperaktivní „mimoňku“, která si díky své mimořádné inteligenci uvědomuje jak moc je občas mimo, přesto však energii a zničující vodopád informací, které neustále chrlí na všechny strany, nedokáže držet na uzdě. Sama o sobě je zábavná, děsivá, okouzlující i dojemná. Člověk si ji prostě musí oblíbit a může jen litovat, že se nemohla jako kulový blesk prohnat lepším příběhem.(8.5.2011)

• Gereth

V celém filmu se nenašel jediný okamžik, kdy bych se zasmál. Toliko ke komediální složce. Co se týče romantiky, tak těžko nějak fandit a rozplývat se nad postavou, kterou máte chuť zabít už hned od prvního momentu, kdy se objeví na scéně. O příběhu asi ani nemá moc cenu diskutovat, je dokonce ještě hloupější než bývá u průměrných amerických romanťáren zvykem. A to už je co říct. Ať se snažím sebevíc, opravdu nenajdu jedinou věc, kterou bych mohl pochválit. Zahozený čas. // 25%(22.1.2010)

IIRozpočet $-miliónovIITržby USA $33,862,903IITržby Celosvetovo $40,127,259II Tržby za predaj DVD v USA $7,493,331 //počet predaných kusov 495,141II Trapošina, ktorá je miestami nečakane celkom milá ale niekedy aj príliš otravná, Sandra Bullock ušla ale takáto úloha jej moc nesedí. /25%/(28.11.2010)

• - Sandra Bullock obdržela Oscara za hlavní herecký výkon ve filmu Zrození šampiona (2009), přičemž den předtím převzala Zlatou malinu za snímek Slečna zamilovaná. Poprvé v historii se tak stalo, aby protagonista převzal obě ceny v jednom roce. (Yardak)

• - Keď sa Mary (Sandra Bullock) kúpe vo vani, v pozadí hrá pieseň, ktorú spieva Helga Bullock - Sandrina matka. (misterz)

• - Sandra Bullock získala za roli Zlatou malinu v kategorii Nejhorší herečka a společně s Bradley Cooperem další Zlatou malinu za Nejhorší pár roku. (Chrustyn)