poster

Slečna zamilovaná

 • anglický

  All About Steve

 • slovenský

  Slečna zamilovaná

Komedie

USA, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  *

  Po půl hodině jsem měl chuť postav Sandry Bullock zabít nebo nechat na doživotí zavřít do cvokhausu. Kdyby ten film byl radši o těch zpravodajích a jejich suchých hláškách, udělali by líp. http://www.dvdextra.cz/dvd-recenze/slecna-zamilovana.html(17.5.2010)

 • playboxguest
  ***

  Dnes jsem shlédla čtyři komedie (konkrétně Moje žena a jiné katastrofy, Jen přes její mrtvolu, Zahulíme uvidíme 2 a Slečna zamilovaná) , z nichž u tří jsem po pár minutách zabrousila k internetu a během jejich sledování surfovala, aniž by mi cokoli podstatného unikalo, jen tahle komedie, od které jsem si moc neslibovala, mě přesvědčila se k internetu neuchylovat a sledovat jí pozorně až do konce... Slušně jsem se bavila, pár scén mě rozesmálo a dobrá nálada vydržela i dlouho po dokoukání... Sandru Bullock nemusím, ale v tomhle filmu mi nevadila a do konce mě její Mary slušně bavila... Není to žádná perla, ale po dnešním komediálním maratónu si uvědomuju, že natočit zábavnou komedii není žádná sranda a tahle u mě jako jediná uspěla.(15.9.2010)

 • lesumir
  ***

  Sandra Bullock až po pětí letech od Crashe dostala šanci znovu ukázat, že hrát umí. Dokonce ty možnosti byly tři a jak tady, v Návrhu nebo v Blind Side ukázala, že zvládne nekompromisní šéfku, sexy maminu i potrhlou a nechutně chytrou lamičku :-) Ty proměny jsou tak markantní a ukazují, že dovede zahrát opravdu všechno, proto ji za sebe dávám titul nejlepší herečky za rok 2009. FIlm sám o sobě drží pohromadě díky "podprahovým" vtípkům a hereckému talentu snad všech herců na place. Tři a půl.(28.12.2009)

 • Lencha
  ***

  Sandra patří mezi mé oblíbené herečky. S rolí prdlé zamilované Mary se vypořádala dobře. Stále jsem si ale říkala, proč žena, které je 45 let přijala roli, která se k jejímu věku tak nějak nehodí. Já bych do toho nešla. Připadala bych si sama před sebou divně. Hrát káču, která se po jedné schůzce naslepo zamiluje do chlapa a pak ho nahání po všech čertech... Sandra je pořád pěkná baba, ale už je na ní znát věk. Bohužel. Rolí, které představují potrhlé dívky, které se chovají jako puberťačky, už by se měla vyvarovat. Svého komediálního ducha může prezentovat i jinak, než podivným výrazem ve tváři, poskoky a třepajícíma se rukama. Umí to i inteligentnějším způsobem. A i když byl film poměrně zábavný, chyběla mi v něm romantická tečka. Náznak tam byl, závěr byl slušný, ale... Tři hvězdy.(12.3.2011)

 • Aljak
  **

  Film ako taký to nebol zlý - scenár bol v podstate celkom slušný, ani spracovanie nebolo zlé, celkovo tu bolo mnoho zaujímavých a hlavne vtipných momentov. ALE herecké obsadenie na konkrétne role mi prišlo ako obrovský omyl! Sandra Bullock ako fanatická stalkerka? - tak táto rola k jej hereckému prejavu vôbec nesadla. Takže hlavne toto bolo najväčším mínusom celého filmu. Sandra je skvelá herečka, ale nie na takúto rolu - nieže by to zahrala zle, len to k nej proste nepasuje. Ostatok bol znesiteľný, ale myslím, že celkovo to všetko malo oveľa väčší potenciál. Ale na zasmiatie a ako taká oddychovka to nebolo vôbec zlé...(31.3.2013)

 • - Sandra Bullock získala za roli Zlatou malinu v kategorii Nejhorší herečka a společně s Bradley Cooperem další Zlatou malinu za Nejhorší pár roku. (Chrustyn)

 • - Keď sa Mary (Sandra Bullock) kúpe vo vani, v pozadí hrá pieseň, ktorú spieva Helga Bullock - Sandrina matka. (misterz)

 • - Sandra Bullock při převzetí Zlaté maliny prohlásila: „Něco mi říká, že jste ten film neviděli. Kdybyste film skutečně viděli a pochopili, co se snaží sdělit, nebyla bych zde.“ Zůčastněným rovněž při předání rozdala DVD s filmem a přislíbila, že přístí rok poté, co se na film ostatní skutečně podívají, jej přijde cenu vrátit. Za proslov a hlavně účast na ceremoniálu sklidila velký potlesk. (Kamiiik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace