Slečna zamilovaná

• slovenský

Slečna zamilovaná

Komedie

USA, 2009, 95 min

Krížovka ako život.........Strešťená Sandra Bullock v roli Mary a jej podivuhodný pohľad na život ala krížovky...........A ono to ani nevypadá, a nie je to vlastne ani hneď zreteľné, ale snímok má aj hlbší význam a niektorých ľudí akiste donúti k zamysleniu...( a to nebýva práve v komédiách zvykom....).(17.5.2010)

• honajz

Po půl hodině jsem měl chuť postav Sandry Bullock zabít nebo nechat na doživotí zavřít do cvokhausu. Kdyby ten film byl radši o těch zpravodajích a jejich suchých hláškách, udělali by líp. http://www.dvdextra.cz/dvd-recenze/slecna-zamilovana.html(17.5.2010)

Dnes jsem shlédla čtyři komedie (konkrétně Moje žena a jiné katastrofy, Jen přes její mrtvolu, Zahulíme uvidíme 2 a Slečna zamilovaná) , z nichž u tří jsem po pár minutách zabrousila k internetu a během jejich sledování surfovala, aniž by mi cokoli podstatného unikalo, jen tahle komedie, od které jsem si moc neslibovala, mě přesvědčila se k internetu neuchylovat a sledovat jí pozorně až do konce... Slušně jsem se bavila, pár scén mě rozesmálo a dobrá nálada vydržela i dlouho po dokoukání... Sandru Bullock nemusím, ale v tomhle filmu mi nevadila a do konce mě její Mary slušně bavila... Není to žádná perla, ale po dnešním komediálním maratónu si uvědomuju, že natočit zábavnou komedii není žádná sranda a tahle u mě jako jediná uspěla.(15.9.2010)

• blackJag

Dost průměrná bullockovina, která se na začátek vytasí s neotřepanou profesí hlavní hrdinky (tvorba křížovek), potom ale tak šíleně prudí pravě onou hlavní hrdinkou, že je to na ránu za ranou (až do sladkého bezvědomí). Někdy k polovině se celé to peklo trochu láme, občas se člověk i zasměje (já osobně především u scén s narcistickým reportérem T.H. Churche), ale žádná sláva, to říkám na rovinu. Samozřejmou záležitostí jsou obsahové složky typu citových prodlev a proslovů falešných jako pětník, ale na to si divák u amerických středoproudých komedií musel zvyknou již dávno. II Scénář: Kim Barkerová. 45%(12.7.2010)

• M.i.k.e

nevtipná a místy mocně iritující záležitost.Až si člověk říká,jestli to hvězda formátu Sandry Bullock má zapotřebí.Ne snad,že by svojí postavu zahrála špatně,ale ta sama o sobě je tak neskutečně špatně napsaná,že mě osobně byla od samého začátku krajně nesympatická a nedokázal sem se s ní sžít,natož jí fandit.Z celého obsazení to tak zachraňuje snad jen Thomas Haden Church.Protentokrát přistála zlatá malina ve správných rukách...(9.6.2010)

• - Na filmovom plagáte drží Mary (Sandra Bullock) v ruke červeno-biely dáždnik. Vo filme je však modro-biely. (misterz)

• - Keď sa Mary (Sandra Bullock) kúpe vo vani, v pozadí hrá pieseň, ktorú spieva Helga Bullock - Sandrina matka. (misterz)

• - Sandra Bullock obdržela Oscara za hlavní herecký výkon ve filmu Zrození šampiona (2009), přičemž den předtím převzala Zlatou malinu za snímek Slečna zamilovaná. Poprvé v historii se tak stalo, aby protagonista převzal obě ceny v jednom roce. (Yardak)