poster

Slečna zamilovaná

 • anglický

  All About Steve

 • slovenský

  Slečna zamilovaná

Komedie

USA, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DavidS.
  ***

  Třetí film v řadě, kde se mi Sandra Bullock zatraceně líbila. Pokud měl někdo herecky šťastný rok 2009 a znovu si tak nakopnul svoji kariéru, byla to právě ona...Její bláznivý křížovkářský diblík byl okouzlující a zcela zastínil "Bokovkáře" i kluka z "Vegas" a propůjčil této jinak průměrné komedii něco navíc...(28.12.2009)

 • Hakha
  **

  Lehký podprůměr… je to taková jednoduchá oddychovka, která nenadchne ani snad neurazí, ale nevím jestli bych se vůbec dodíval, kdyby zde nehrála rozkošná Sandra Bullock (myslím, že si Zlatou Malinu nezasloužila). Některé komediální scénky jsou parádní, ale celkově je film svou zábavností nekonzistentní a vychází mě to na 2 hvězdičky...(24.8.2010)

 • M.i.k.e
  *

  nevtipná a místy mocně iritující záležitost.Až si člověk říká,jestli to hvězda formátu Sandry Bullock má zapotřebí.Ne snad,že by svojí postavu zahrála špatně,ale ta sama o sobě je tak neskutečně špatně napsaná,že mě osobně byla od samého začátku krajně nesympatická a nedokázal sem se s ní sžít,natož jí fandit.Z celého obsazení to tak zachraňuje snad jen Thomas Haden Church.Protentokrát přistála zlatá malina ve správných rukách...(9.6.2010)

 • Fr
  **

  ,,Mary, proč nemůžeš být jako každá jiná holka?“….,,Mary, odkud bereš všechny ty zbytečné informace?“… ,,Mary, proč takhle mluvíš a nosíš ty stupidní červené boty?“..... Film o tý nejotravnější a nejšílenější holce, která se svoje prázdná místa pokouší zaplnit slovy, křížovkami a Stevem. Bohužel jen zaplňuje už tak přeplněné místo mezi průměrnými romantickými komediemi. Sandra je fakt výborná, je šílená, je… ale je i vtipná? Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Zajímá mě, který slovo v křížovkách nikdy nenajdu. 2.) Znám holku, co nosí červený vysoký boty. 3.) Chci se stát tvůrcem křížovek. 4.) Jsem zamilovanej do S.Bullock a takto ji to dokážu. 5.) Romantických komedií není nikdy dost. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne(31.7.2010)

 • M1k9
  **

  Obsahově velice jednoduchá komedie u které si hodně lidí odpočine. Někdy je to však nudné. Sandra tady hraje naprostou blbku, ale jde jí to. Je teď ve velmi dobré formě a doslova září. Průměrné komedie režírovány pro americkou síť ji prostě sednou a už má nějaké ty herecké zkušenosti, které ji naskočily nejen s věkem, ale hlavně s kvalitním a pravidelným obsazováním do hlavních rolí. Zaplatit si kvalitní herce, nebo vymýšlet něco nového a originálního. Co je jednodušší? Marketingová volba je jasná. 2.5/10(17.5.2010)

 • - Na filmovom plagáte drží Mary (Sandra Bullock) v ruke červeno-biely dáždnik. Vo filme je však modro-biely. (misterz)

 • - Sandra Bullock obdržela Oscara za hlavní herecký výkon ve filmu Zrození šampiona (2009), přičemž den předtím převzala Zlatou malinu za snímek Slečna zamilovaná. Poprvé v historii se tak stalo, aby protagonista převzal obě ceny v jednom roce. (Yardak)

 • - Sandra Bullock získala za roli Zlatou malinu v kategorii Nejhorší herečka a společně s Bradley Cooperem další Zlatou malinu za Nejhorší pár roku. (Chrustyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace