Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

• USA High School Musical 3: Senior Year (více)

„Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník“ nám ukazuje studentské „mazáky“ Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Třetí film navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny. (oficiální text distributora)

Kuny27

Teda na to že Troy (Zac Efron) řekl, že neumí valčík tak ho docela válí. :) Parádní choreografie! a děj, no, dalo se. ()

Ilhan

Nečekal jsem, že všechny tři filmy můžu přežít ve zdraví, ale kupovidu se tak stalo. Dokonce jsem si pár charakterů i docela oblíbil. Řekl bych ze všech tří tento díl nejlepší, avšak vyššímu hodnocení zabraňuje neschopnost tvůrců vymyslet něco originálnějšího, tolik otřepaný scénář tady byl už tolikrát. Nemluvě o tom, že to skoro to samé jako předchozí film a na můj vkus až příliš mnoho písní na jeden film. Na druhou stranu celkem slušné zakončení série a myslím, že plánovaný čtvrtý díl by už raděj neměl vzniknout. Oblíbené písně: žádné. 50 % ()

vodafone

Po nekonečném dohadování smím vnitřním já jestli mám podstoupit další pokračovaní děcek ze střední, optimismus zvítězil, i když tento film je podle mého názoru stále otřesný jeden a půl hvězdy, musím ho odlišit od předchozích. Film měl pro mě aspoň trochu děj a herci, už vymáčkli ze sebe trochu hereckého umu. ()

ThomasCrown

Možno je to tým, že nie som poškvrnený prvými dvoma časťami, alebo je to tým, že to bolo naozaj dobré? Jedno je isté, páčilo sa mi to a to muzikály nemusím. Aj môj štýl hudby je úplne iný, ale všetky pesničky sú tu také nejaké chytlavé, že som si poklepkával do rytmu. Choreografia nemala chybu, hlavne čo sa "Boys Are Back" týka. Skvele zohraté a prevedené. Ak už by vás hudba ani tanec nechytali, ešte stále je tu aj dej hovoriaci o tom pred akou dilemou teenageri v maturitnom ročníku stoja a pre mňa osobne je tu Vanessa Hudgens, ktorá je sladšia ako med:) ()

Darik

Pro mě nejlepší ze všech HSM. Povedené písně a přiznejme si to - o děj v téhle sérii vlastně nikdy ani nešlo ;) ()

peetriss

Bezduchá hloupost pro současnou americkou MTV generaci. Jedna lepší hvězdička pro několik choreograficky povedených hudebních čísel, kterých je možná pro takovýto film škoda. ()

Angie91

Zatím poslední díl série a podle mého nejlepší... Každý, kdo jen trochu zavzpomíná jistě nalezne v paměti ty krásné poslední dny na střední škole. Ta sentimentalita, loučení, slzy... navíc krásní lidé a spousta spousta hezkých písniček a tanců... Každý, kdo je jen trochu na duši mladý musí uronit aspoň jednu slzu... ()

katchi odpad!

Díky, už jsem zvracela..ty filmy pro mladé jsou čímdál tím stupidnější...vždyť i 5leté dítě je inteligentnější a rozumější než Troy, Gabriela a Sharpey... ()

Marys

Áno, síce je to zárobkový trhák pre pubertou omámené detičky, ale mne sa na to celkom dobre pozeralo. Možno mám trochu precitlivenejšie obdobie, ktoré prispelo k mojej chuti k tomu´to filmu, ale tak, hudba pekná, fajn to ladilo, dalo sa na to pozerať a napriek všeliakým dojemným absurditám dávam vysoké hodnotenie. ()

lareinna

Znova som si pozrela všetky tri filmy High School Musical, pekne za radom. Rozhodla som sa upraviť svoje hodnotenie na vyššie, pretože som si uvedomila, že to má omnoho viac do seba ako sa pôvodne môže zdať. Je veľa amerických „komédií“, v ktorých je obsiahnutý tzv. fekálny humor a je jediným zmyslom filmu a ničím iným ani nezaujme (snažila som sa to veľmi slušne vyjadriť). Takéto bludy majú často krát vyššie hodnotenia. Tak sa teda vrátim k tejto trojke filmov High School Musical, ktorá si zaslúži oveľa viac, pretože je to slušné a neškodné (a to je veľmi dôležité, keď si uvedomíme akú cieľovú skupinu divákov z hľadiska veku, to má prevažne osloviť). Vyžaruje z nich energia, mladý a športový duch a veľmi dobre sa na to pozerá. Mladí sú zohraní, výborne spievajú, skvele tancujú.. ...a byť príležitosť, šla by som si zaspievať a zatancovať s nimi :) ()

Lovely.Bones

Rozhodně nejlepší díl (pro zatímní) trilogie! S tím rozpočtem (11 mil.) si neskutečně vyhrály a je vidět, že tohle už nebylo děláno pro televizi. Herci se skvěle vžily do už známých postav. Výprava vypadá mnohem líp, režie i kamera taktéž. Jediné, co bych tomu vytknul na rozdíl od prvních dvou dílu, je absence nějakých chytlavých písniček. Ano, ty písničky jsou hezké, ale v době psaní tohoto komentáře si už ani na jednu nevzpomenu. Samozřejmě, že to není žádně velké umění, ale jako roztomilou romantickou jednohubku na čtvrteční večer to je ucházející. ()

Pokračování, kam se podíváš – 2. část

Pokračování, kam se podíváš – 2. část