Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

• USA High School Musical 3: Senior Year (více)

„Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník“ nám ukazuje studentské „mazáky“ Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Třetí film navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny. (oficiální text distributora)

Uhura odpad!

Wow, to je veledílo. Člověku se nechce uvěřit, že je to všechno "na vážno". Herci tančí a hrají jako retardovaní a po chvilce zapřísaháte Všemohoucího, aby zase nezačali zpívat. Některé scény vypadají jako klipy z 80. let (bohužel ne záměrně), takže se sem tam i docela pobavíte, ale jinak totálně nekoukatelné. ()

Zajija odpad!

Hlavní je, že to máme zasebou a další HSM nás doufám nečeká! Náctileté holky určitě pláčou a drásá jim srdce, že Zac si s Vanessou v Novém Mexicu už ani nezatančí, ani nezaspívají.. Odpad! ()

Suzie1 odpad!

Já vlastně nemám nic, proti sledování špatných filmů-většinou se zasměju tomu, jak vůbec mohl někdo takovou blbost vymyslet. Ale tohle už je spíš k pláči a já si rvu vlasy, že jsem tomu vůbec obětovala celých 107 minut, přičemž i kdybych se měla 107 minut jen škabat na zádech, bude to lépe strávený čas, než sledováním tohohle. Jo, je to mizernej kýč, ale to bych ani tak neřešila jako to, že mě tak strašně štvou uječený blondýny (A. Tisdale), ten vážně strašně trapnej happy end, kterej je jasnej asi tak od druhý minuty filmu. Toto, je totální zvrhlost a nejhorší na tom je, že je to určené pro děti. Chudáci děti. ()

ab.dul

Tohle jsou typičtí američané, co omílají pořád dokola to samé a teď si k tomu ještě zazpívají. Dřív mi to nevadilo, ale jak čas plyne, tak mi to začíná lézt na nervy. Buď svůj, buď svůj...I jako muzikál naprosto "o ničem". A co se příběhu týče...k tomu se radši nevyjadřovat. Téma jako: Jsme tu poslední rok, musíme předvést něco velkolepého, je už k smíchu. Pro mě Maturitní ročník není, ale takové puberťačky,co žerou Efrona asi ocení :-). ()

amyth odpad!

Třetí díl odpadu je automaticky supermegaodpad. Platí to samé co u dvojky - směšné, že někdo dokáže dát takovému paskvilu třeba i tři nebo čtyři hvězdy - to je potom dobré srovnat u daných jedinců čemu všemu dokázali dát stejné hodnocení, mnohdy jsou to totiž oskarové klenoty. Nemám slov ()

Renie42

Tohle je podle mně nejslabší. Mě to už vůbec nebavilo, ty písničky se mi pomalu zdají tak podobné jako u předchozích filmů. Jediná světlá stránka bylo asi posledních 20 minut, ten muzikál, předávaní vysvědčení. Taky jsem kdysi chtěla mít hábit a prapodivnou čepici, ale to je emerický zvyk. Jak to tam tak krásně je nalajnovaný, tenhle půjde na tuhle univerzitu, támhleten zas na tu další, jako by to měla být nějaká povinnost a ne rozhodnutí samotného studenta. ()

Lennie

Po naprosto děsné dvojce jsem čekala ještě něco mnohem horšího, takže tohle je skutečně "nad očekávání" ()

Boudyy

Zachránila to hudba. Jinak je to po scénáristické a vizuální stránce stejná sračka, jako předešlé dvě části. ()

vipeerr

Nejsem žádný Efron nadšenec. Ale myslím že tady na sobě Zac zamakal. Dvojka byla oproti 1 totálni propadák a Ortega to věděl. Tak udělal vše co mohl a jakš takš to vylepšil. 4 * dávám jen z důvodu že tenhle film/muzikál nemá ve své kategorii konkurenci za posledních X let. Ovšem herecky to nebylo určitě top. Nicméně dokonce sem se na to šel podívat i do kina. A nelituji. ()

Havala odpad!

...prej rozšířená edice. Neměl by někdo uvažovat o nějakých zúžených edicích? Mnoha rodičům by se ulevilo. ()

ManOfPhoenix

Není to jen otravný film z Disney. Ne, je to prostě film o lidech, ze střední školy, kteří vyjadřují svoje pocity, tancem a hudbou. Mě především dojalo to, že se ti přátelé rozejdou a každý se uvidí někde jinde. Tím samozřejmě, úplně všechny postavy. Tyhle filmy o dospívajících na střední jsou bezva. Tedy, pokud jsou zábavné a nejsou ve stylu Avalon High či v něm nejsou dětské hvězdy, které moc nemusím v těhle filmech. Zkrátka, povedený závěrečný film. ()

AgnesDee

Nevím, jestli je to alkoholem, který jsem při tomto filmu pila, ale jak choreografie, tak písně i technika natočení se mnohonásobně zlepšili od minulých dílů. ()

DarweyD

Není to první díl, takže to uplně originální kouzlo mu trošku chybí, ale takhle podařené zakončení této kontroverzní trilogie si asi nikdo nepředstavoval. Potřetí a tentokrát pořádně. Vysoká produkce je znát již od první scény, a esence HSM z toho stříká na všechny strany. ()

kubilov odpad!

Neviděl jsem jedničku, neviděl jsem dvojku, ale docela náhodou nedávno trojku. A proboha, už nikdy víc. V žánru to nejhorší z nejhoršího. Navíc tupé, nelogické, nenápadité... ()

lektvar

V zastúpení hlúpych, blonďatých tínedžeriek by som mala dať 5*, ale keďže nie som ani jedno z toho, tak dávam len štyri. Hehe milujem stupídne filmy so stupídnymi postavami a stupídnym dejom, a tento patrí na the top of those movies. Intelektuáli všetkých krajín sveta polibte mi prdel. ()

BradleyT

Další ze série muzikálu. Dá se říct, že nijak nevybočuje ze standardu předchozích dílů. Pro milovníky tohoto žánru pěkná podívaná - v muzikálu ovšem nemůžete čekat bůhvíjaký promyšlený a dramatický příběh. ()

Prubner

Pro trojku platí totéž co pro dvojku. Neníá tu ani jedna chytlavá písnička, není tu žádný zajímavý příběh a ani taneční choreografie není moc nápaditá. ()

Pokračování, kam se podíváš – 2. část

Pokračování, kam se podíváš – 2. část