Blondýnka Kate a její partner Brad spolu žijí už několik let, užívají si života a v jednom mají jasno. Oba pocházejí z rozvedených rodin, a tak sami nechtějí žádnou svatbu, žádnou klasickou rodinu, žádné děti, žádné příbuzné. A to znamená i žádné Vánoce v rodinném kruhu. Proto se každý rok omluví svým rozvedeným rodičům i zbytku příbuzenstva a odletí si užít svátky k moři. Letošní cesta na Fidži však skončí dřív, než začala, kvůli mlze byly všechny lety zrušeny. Bradovi a Kate se nepodaří sehnat žádnou náhradní dopravu, navíc je osloví televizní reportérka do živého vstupu k situaci na letišti. Vzápětí jim začnou volat příbuzní, kteří je viděli v televizi, a tak dvojici nezbývá nic jiného, než slíbit, že během jednoho dne oslaví čtvery rodinné Vánoce. Jsou odhodlaní zkrátit návštěvy na minimum, ale netuší, co všechno je čeká. (TV Nova)

sigf07

K tomu, abyste si skutečně vychutnali Čtvery Vánoce, je nejspíše třeba aby byl čas adventu, kdy je člověk oblblý vánoční atmosférou a s žaludkem plným cukroví rozdává neobvykle velkorysá hodnocení. Nebo když neodvratně hrozí nějaká velká rodinná sešlost. Vaugh a Witherspoonová podávají chabé výkony a vypadá to, že si toho jsou velmi dobře vědomi. Přeci jen k tomu, aby se náležitě předvedli, potřebují silnější příběh a ten v tomto případě chybí. Vychází mi z toho průměrná rodinná komedie, kterou v dohledné době nemusím znovu vidět. Ale jak už jsem zmínil výše, hodně záleží na tom, kdy film uvidíte. V mém případě šlo o 27. říjen a snad proto jsem nebyl nijak oslněn. ()

milaneg

Od americko-německé komedie jsem nečekal zázraky, ale výsledek mě stejně dost zklamal...! Pár světlých okamžiků nezachrání ani romantiku, ani komediálnost!! Možná by bylo lepší si přečíst obsah a představit si, jak by to mohlo být, než vidět, jak to dopadlo. ()

Kejdyna

Stupidní a neuvěřitelně trapný film! Čekala jsem průměrnou komedii, ale tohle byl vážně propadák, až jsem se chvilku styděla, že se na to dívám. Najednou mi moje rodina připadá naprosto normální. A proč si Reese v nějakých scénách vůbec nebyla podobná? ()

bono22vox

Čím víc, tím líp tentokrát neplatí. Štědrý den u vás doma bude dost možná vtipnější. Nebo aspoň trapnější. ()

lakart

Nic náročného, převratného a trapného to není. Jenom obyčejná vánoční komedie s naštěstí dobře napsanými dialogy a snahou o dobré herecké výkony, které nehíří trapností a vyčpělostí. 60% ()

boni

Nános patosu, jenž se dá tolerovat v jedinou roční dobu, a to o Vánocích! Za to, že si tento film nenechám ujít prakticky žádné Vánoce, tak tam ty mírně neobjektivní čtyři hvězdy patří. ()

dino.h

Nic originálního, ale jako klasická jednohubka velmi příjemné. Pro fanoušky Vince určitě stojí za shlédnutí. Ten prostě klasicky perlí (scénka v kostele :-)). ()

KdG

Vince Vaughna ani Reese Witherspoonovou moc nemusím, ale tady jim ty role padli jako ulité. Scény s montováním satelitní antény, nebo bohoslužba byli fakt mazec. Taky rodinní příslušníci stáli za to. Co jsem ocenil, že konec nebyl typicky klišovitý, ale s celkem dobrou pointou. ()

IronRocky

Průměrná komedie na dosti ohrané téma. Pár vtipných situací tam je, kterým jsem se zasmál, ale jinak je film docala chvílemi dost trapnej. ()

Gromit

Existují sice daleko lepší a vkusněji natočené komedie (např. Nesvatbovi), ale musím říct, že jsem se u Čtverých Vánoc slušně pobavil. Vince Vaughn a Reese Witherspoon mají obdivuhodný komediální talent a v tomto filmu jej využili naplno. Poctivé 3*. ()

Ogrb

Na Vánoce je ten film díky atmošce a fajn ústřední dvojce fajn, ale v jiným ročním období za nic neručím! 6/10 ()

Jacccob

Pár povedených vtípků se najde, ale to je tak všechno. Po náročném dni v práci vypnout u takovéhle blbosti proč ne, během vánočních svátků to ale v životě nezapnu. ()

Emafera

Netvrdím, že je to kdoví co, ale celkem jsem si díky tomuto filmu o Vánocích odpočinula od pohádek a sranda to občas byla. ()

papilon395

Nevím, proč jsem si to pouštěla, když nemám ráda Vince Vaugna. Pak mě překvapilo, kolik hvězd zvučných jmen bylo ochotných vzít tak špatný scénář, ale donutila jsem se dívat do konce. Není to ani vtipné, ani zábavné, jenom trapné. Takový ten buranský americký humor, jenom to mate názvem. ()

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2