Čtvery Vánoce

• Austrálie

Four Holidays

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo, 2008, 85 min

Někdo se asi bude divit mým čtyřem hvězdičkám, ale má to jeden prostý důvod. Film jsem viděla několikrát a pořád mně baví, tak proč ne? Navíc mám Vince ráda a to tomu dodává ještě větší oblíbenost. Prostě je to podle mně pěkný, vtipný, dobře natočený americký film, kterých je sice plno, ale tenhle je něčím jedinečný. To bude tím Vincem, fanynka prostě, nenaděláte nic. 4*(29.10.2013)

• mil@n.fanatik

Pro mě nejlepší scénka je jak Brad přidělává staelit na střechu a postupně taťkovi v domě kabelem vše shodí.. Jak už to drží na posledním vlásku a odnese mu to tím i televizi a celou s pokojem rozbije zařve skvěle: TY PITOMČE! To jsem se zasmál a směju se ještě teď :-))) Jinak celkově průměrná, či mírně podrprůměrná romantická komedie, odehravájící se u rodin o vánocích, což ale bylo v tomto filmu na druhém či třetím místě... 50%(12.6.2011)

• jojinecko

Zas raz o tom, ako povrchný americký pár z rozvrátených rodín pochopil, že tá rodina (nech je akákoľvek drbnutá) je vlastne "fajn vec"...grc! Poslednú polhodinu som sa už výrazne vrtel, ale dopozerať sa podarilo...Každopádne podarené vtípky a nejaká tá romantická vsuvka sa nájde, len ich všetky treba hľadať lupou. Ešte, že Vince a Reese sú celkom ok, hoci niekedy som mal pocit, že aj oni trpia pri hraní niektorých scén:)(23.12.2009)

Kate a Brad ze sirotčince by ušetřili spoustu divákova času, ale na druhou stranu, mezi americkými komediemi, co mají v názvu slovo "Christmas" a v nich jejich atmosféru navozuje leda červenobílá Santa Clausova pokrývka pleše, patří Čtvery vánoce k lepšímu průměru. Co na tom, že mezi Reese a Vincem nefunguje žádná chemie. Spíš je to fyzika - konkrétně antigravitační efekt..(27.12.2011)

• necisty

Tenhle film mě zvládl tak jedině nasrat! Někdo říká, že první půlka je lepší, mě naopak přišla katastrofální a kdyby jsem věděl, že stíhám ještě jeden film při cestě SA, tak to vypnu a dám tomu odpad. Měl jsem dobrou náladu, chtěl jsem vidět komedii, ale tenhle humor mi fakt nepasoval. Když se u komedie ani jednou zhluboka nezasměji a jen opatrně křivím pusu do tvaru rozpláclé paraboly, tak je to fakt smutné. Don Jon si právě z těchto komedií dělal srandu a ano zas to dopadne dobře. Jednu hvězdu za zlepšení druhé poloviny a druhou za úplný konec.(18.10.2013)

• - Na psaní scénáře se se svými vzpomínkami podíleli i představitelé hlavních rolí. (Greg)

• - Jon Favreau hral Monikinho (Cortney Cox) milionárskeho priateľa Petea v seriáli Priatelia (1994), ale rozišli sa, keď sa chcel stať zápasníkom. V tomto filme hrá zápasníka. (S.Kok.i)

• - Mnoho důležitých scén ve filmu bylo výsledkem improvizace herců. (Greg)