Reklama

Reklama

Blondýnka Kate a její partner Brad spolu žijí už několik let, užívají si života a v jednom mají jasno. Oba pocházejí z rozvedených rodin, a tak sami nechtějí žádnou svatbu, žádnou klasickou rodinu, žádné děti, žádné příbuzné. A to znamená i žádné Vánoce v rodinném kruhu. Proto se každý rok omluví svým rozvedeným rodičům i zbytku příbuzenstva a odletí si užít svátky k moři. Letošní cesta na Fidži však skončí dřív, než začala, kvůli mlze byly všechny lety zrušeny. Bradovi a Kate se nepodaří sehnat žádnou náhradní dopravu, navíc je osloví televizní reportérka do živého vstupu k situaci na letišti. Vzápětí jim začnou volat příbuzní, kteří je viděli v televizi, a tak dvojici nezbývá nic jiného, než slíbit, že během jednoho dne oslaví čtvery rodinné Vánoce. Jsou odhodlaní zkrátit návštěvy na minimum, ale netuší, co všechno je čeká. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (325)

nunka 

všechny recenze uživatele

Zo snímku aj keď je ovešaný vianočným pozlátkom necítiť ani štipku vianoc, nie je vidno ani jednu snehovú vločku, nedýcha z neho ani za mak romantiky a vlastne toto vôbec nieje romantická komédia...ale americká, filmárska kvázi vianočná a hlavne tragédia...kto by totiž čakal, že vianoce sú hlavne o rodine a vzájomnej blízkosti...hm.. ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Popcorn do jednej ruky, cola do druhej, priateľku usadiť vedľa a zábava so sympaťákom Vincom a rozkošne šušlavou Reese môže začať. Očakávania neboli extra vysoké, zarehotať sa dá, účel teda splnený. Snáď len toľko, že nebyť vianočných stromčekov s pár škatulami pod nimi, tak si myslím, že vianočná nálada sa minula v iných filmoch. Aj tak ale silné tri. ()

Reklama

PauloZ 

všechny recenze uživatele

První polovina (první dvě vánoční zastávky) jsou věru rozverná zábava, která baví i přesto, že je více či méně trapná. Každopádně druhá "vážnější" polovina s hledáním životních hodnot a snahou bořit vztahové bariéry posílá Gordonovo dílo do kytek tuctových komedií. O vánočních svátcích však neurazí a snad i místy pobaví. Jako celek ale moc nic. Učebnicový příklad standardů nenáročné zábavy. ()

jojinecko 

všechny recenze uživatele

Zas raz o tom, ako povrchný americký pár z rozvrátených rodín pochopil, že tá rodina (nech je akákoľvek drbnutá) je vlastne "fajn vec"...grc! Poslednú polhodinu som sa už výrazne vrtel, ale dopozerať sa podarilo...Každopádne podarené vtípky a nejaká tá romantická vsuvka sa nájde, len ich všetky treba hľadať lupou. Ešte, že Vince a Reese sú celkom ok, hoci niekedy som mal pocit, že aj oni trpia pri hraní niektorých scén:) ()

SallyZen 

všechny recenze uživatele

Boha jeho!! Pořád na sebe jen řvali a řvali a pak se usmiřovali a pak zase řvali... No nic extra to nebylo. Dost se mi líbili bratříčci Brada. Především Jon Favreau byl drsnej. Hlavní postavy mi k srdci teda vůbec nepřirostli. Vince měl nejlepší roli ve Vybíjené a podle mě to už nepřekoná a Pravá Blondýnka je prostě Pravá Blondýnka. Taková podprůměrná záležitost, kterou fakt znova vidět nemusím. 40% ()

Galerie (51)

Zajímavosti (14)

  • Mnoho důležitých scén ve filmu bylo výsledkem improvizace herců. (Greg)
  • Či už sú to scenáristi, režiséri alebo hviezdy, každý prispel, aj keď len mierne, do deja filmu zdieľaním svojich vlastných skúseností. (S.Kok.i)
  • Kvůli atmosféře byl začátek natáčení naplánován na prosinec. Hercům a štábu byla dopřána jen krátká přestávka umožňující oslavit Vánoce v rodinném kruhu. (Olík)

Související novinky

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2

20.12.2007

Pravá blondýnka Reese Witherspoon se po těžkotonážním dramatu Odvlečen vrací k lehčím žánrům. Režisér Seth Gordon už brzy odstartuje natáčení komedie Four Christmases, námětem vzdáleně připomínajícím… (více)

Reklama

Reklama