• KarelR

Od vánoční romantické komedie bych čekal humor, romantiku a sváteční atmosféru, ale Čtvery Vánoce nemají ani jedno. Vztah Vince a Reese je založen na tom, že si říkají "Miluju tě" každých patnáct minut, čas svátků poznáte pouze podle občasné koledy, hrající v pozadí, a vedlejší postavy jsou otravné až na půdu. Když navíc začne oscarová herečka házet dětmi ve skákacím hradu, člověku jen tuhne krev v žilách a nevěřícně třeští oči. Co tedy zbývá? Dvě vtipné scény (Josef/spasitel a Favreau/génius), spousta ohraného plkání o vztazích a pocit, že nudnější vánoční film asi neexistuje. Radši se vraťte o rok zpět a zkuste Freda Clause. 4/10 P.S. Nesnášíte Malin Akerman? Počkejte, až poznáte Kristin Chenoweth.(3.12.2008)

Z trailerů to vypadalo jako super komedie, nakonec se z toho ale vyklubal příběh, který je docela dost přitažený za vlasy a vtipy jsou moc nucené... Sice zde spousta lidí dost nadává, že tu není ta pravá vánoční atmosféra, ale myslím, že o tom to až tak být nemělo (i když je to v názvu). Spíš o rodinných vztazích/nevztazích, což zase film některými scénkami dobře vystihl (a to i s tím přeháněním).(9.12.2009)

• dezorz

V celku by ma zaujimala analyza niekoho zasveteneho. Na kolko pri standardnych filmoch na vysledok ma vplyv bezny filmovy stab, ktory robi to co ma naucene robit, a na kolko to dokaze ovplvyvnit rezer. A kto uci ten stab. A co ich uci? MOyno je to jeden jediny clovek, ktory yasadne ovplzvnuje preco co dekada, to iny look americkeho filmu.(24.1.2009)

• SallyZen

Boha jeho!! Pořád na sebe jen řvali a řvali a pak se usmiřovali a pak zase řvali... No nic extra to nebylo. Dost se mi líbili bratříčci Brada. Především Jon Favreau byl drsnej. Hlavní postavy mi k srdci teda vůbec nepřirostli. Vince měl nejlepší roli ve Vybíjené a podle mě to už nepřekoná a Pravá Blondýnka je prostě Pravá Blondýnka. Taková podprůměrná záležitost, kterou fakt znova vidět nemusím. 40%(29.12.2011)

Vtipné bylo setkání se šílenými rodiči, kdy se divák vžije do situací hlavních hrdinů, protože každý má takové exoty v rodině. Méně vtipné už bylo cukrkandlování mezi hlavním párem a jejich zjišťování, že se vlastně vůbec neznají a že chtějí ve svém vztahu pokročit dál. Jen další vsugerování ideálního amerického klidného vztahu, kdy se jen pusinkujete a nikdy nehádáte a jak se jednou pohádáte, tak se musíte hned rozejít.(5.1.2011)

• - Kvůli atmosféře byl začátek natáčení naplánován na prosinec. Hercům a štábu byla dopřána jen krátká přestávka umožňující oslavit Vánoce v rodinném kruhu. (Olík)

• - Během natáčení scény u večere byla Reese Witherspoon udeřena keramickým talířem do obličeje. Zranění si vyžádalo pět stehů a způsobilo zpoždění natáčení o tři dny. (Pethushka)

• - Mnoho důležitých scén ve filmu bylo výsledkem improvizace herců. (Greg)