Reklama

Reklama

Blondýnka Kate a její partner Brad spolu žijí už několik let, užívají si života a v jednom mají jasno. Oba pocházejí z rozvedených rodin, a tak sami nechtějí žádnou svatbu, žádnou klasickou rodinu, žádné děti, žádné příbuzné. A to znamená i žádné Vánoce v rodinném kruhu. Proto se každý rok omluví svým rozvedeným rodičům i zbytku příbuzenstva a odletí si užít svátky k moři. Letošní cesta na Fidži však skončí dřív, než začala, kvůli mlze byly všechny lety zrušeny. Bradovi a Kate se nepodaří sehnat žádnou náhradní dopravu, navíc je osloví televizní reportérka do živého vstupu k situaci na letišti. Vzápětí jim začnou volat příbuzní, kteří je viděli v televizi, a tak dvojici nezbývá nic jiného, než slíbit, že během jednoho dne oslaví čtvery rodinné Vánoce. Jsou odhodlaní zkrátit návštěvy na minimum, ale netuší, co všechno je čeká. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (321)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

První část filmu byla vtipná. Hlavně veškeré scény s bratry Barda mě spolehlivě sejmuli. No a dárky na limit 10 USD, to znám z dětsví taky, akorát že u nás byl finanční limit jen na dárky pro mě, který se posunul jen jednou a to roku 1996, když došlo k všeobecnému zdražení černých ponožek. Druhá půlka filmu je dobrá leda tak jako zvuková kulisa pro odstrašení holubů co mě sedaj na okenní parapet a klovou do něj. ()

KarelR 

všechny recenze uživatele

Od vánoční romantické komedie bych čekal humor, romantiku a sváteční atmosféru, ale Čtvery Vánoce nemají ani jedno. Vztah Vince a Reese je založen na tom, že si říkají "Miluju tě" každých patnáct minut, čas svátků poznáte pouze podle občasné koledy, hrající v pozadí, a vedlejší postavy jsou otravné až na půdu. Když navíc začne oscarová herečka házet dětmi ve skákacím hradu, člověku jen tuhne krev v žilách a nevěřícně třeští oči. Co tedy zbývá? Dvě vtipné scény (Josef/spasitel a Favreau/génius), spousta ohraného plkání o vztazích a pocit, že nudnější vánoční film asi neexistuje. Radši se vraťte o rok zpět a zkuste Freda Clause. 4/10 P.S. Nesnášíte Malin Akerman? Počkejte, až poznáte Kristin Chenoweth. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

No co, že film má tolik procent a kolikrát je fakt hrozně blbej. Já se u něj nasmál tak, že bych to ani nečekal. A upřímně nechápu tak špatný hodnocení. Možná tam chybělo víc vtipnejch scén, ale ve výsledku to fakt zase až tak strašný není. Je to taková pohodová ptákovina, a jako ptákovina to taky funguje. Tak proč někdo nemá přirozený smysl pro humor a musí to kritizovat jako neskutečnou kravinu, protože většina těch věcí prakticky není ani možná? ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $80miliónovTržby USA $120,146,040Tržby Celosvetovo $163,733,697Tržby za predaj DVD v USA $26,062,589 //počet predaných kusov 1,643,497║ Až nečakane príjemný film, ktorý je dosť príbehovo vyvážený, nehádže do sledujúceho žiadne premrštené neúnosné veci či nechutnosti, všetko bolo v norme a ešte aj pobaví. Akurát ma prekvapuje ten slušný rozpočet, ktorý z veľkej časti musel padnúť asi na honoráre hercov. /80%/ ()

imf 

všechny recenze uživatele

Tady se zas někdo příliš snažil. Chemie mezi Vaughnem a nemístně kostnatou Reese do sálu ani nedorazila, kadence hit-n-miss gagů připomíná poslední ferrellovky a romantiku byste v příběhu dvou volnomyšlenkářů taky hledali marně. Opravdu do tuhého však začne jít, když roztomile cynické postavy objeví kouzlo rodinných hodnot. Dá se to vydržet v podstatě jen díky vedlejším postavám (ne že by byly bůhvíjaké, ale rozhodně jsou výrazné) a velmi střídmé stopáži. Vypadá to, že v poslední době máme nárok jen na jednu průměrnou romantiku ročně. 27 šatů mělo premiéru na jaře. ()

Galerie (48)

Zajímavosti (14)

  • Na psaní scénáře se se svými vzpomínkami podíleli i představitelé hlavních rolí. (Greg)
  • Podľa správ a médií sa Reese Witherspoon a Vince Vaughn počas natáčania navzájom nenávideli, hoci nikto nevie prečo. Počas výroby uniklo do tlače množstvo príbehov o napätí na scéne medzi nimi. (S.Kok.i)

Související novinky

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2

19.12.2007

Pravá blondýnka Reese Witherspoon se po těžkotonážním dramatu Odvlečen vrací k lehčím žánrům. Režisér Seth Gordon už brzy odstartuje natáčení komedie Four Christmases, námětem vzdáleně připomínajícím…

Reklama

Reklama