Blondýnka Kate a její partner Brad spolu žijí už několik let, užívají si života a v jednom mají jasno. Oba pocházejí z rozvedených rodin, a tak sami nechtějí žádnou svatbu, žádnou klasickou rodinu, žádné děti, žádné příbuzné. A to znamená i žádné Vánoce v rodinném kruhu. Proto se každý rok omluví svým rozvedeným rodičům i zbytku příbuzenstva a odletí si užít svátky k moři. Letošní cesta na Fidži však skončí dřív, než začala, kvůli mlze byly všechny lety zrušeny. Bradovi a Kate se nepodaří sehnat žádnou náhradní dopravu, navíc je osloví televizní reportérka do živého vstupu k situaci na letišti. Vzápětí jim začnou volat příbuzní, kteří je viděli v televizi, a tak dvojici nezbývá nic jiného, než slíbit, že během jednoho dne oslaví čtvery rodinné Vánoce. Jsou odhodlaní zkrátit návštěvy na minimum, ale netuší, co všechno je čeká. (TV Nova)

Yojimbo

K vánocům už neodmyslitelně patří nějaká ta romantická komedie. Čtvery vánoce z mého pohledu tento žánr rozhodně nenaplnily. Oba hlavní představitelé působí spíš jako dobří kamarádi, kteří se nás snaží o své lásce přesvědčit neustálými polibky, jenže z jejich racionálního přístupu k životu čiší jen chlad. Z návštěv u jednotlivých rodičů se také dalo vytřískat víc, kdyby se tedy scénáristé nesnažili o co největší variabilitu, která je dovedena do absurdnosti. Vtipných scén je poskrovnu, tedy - člověk se tu a tam zasměje, ale do smíchu mu rozhodně není, když si uvědomí, že se smál jen zkrátka těm méně trapným vtipům. ()

chemicquei

Na ten film jsem šel hlavně kvůli Reese. A stálo to za to, nejenom po stránce obsazení... Několikrát jsem se opravdu nefalšovaně zasmál. ()

towstit

V poslednej dobe vsetky dobre a vcelku blaznive komedie sa v poslednej polhodine premenia na mravnostnu, lubostnu romancu s krasnym a dokonalym zaverom. (Boh zehnaj Hangoveru, kde cely film stal jednoducho zato). Vianoce na stvrtu su toho jasnym prikladom, a tak po serii vtipnych ale aj trapnych forkoch ci situaciach pride nuda ze by z toho jeden Pad na hubu. A vianocna atmosfera z toho dycha podobne ako z Barbara Conana. :D ()

Stíba

Moc nemusím ten styl kde nepříliš dobrá v tomto případě navíc ještě v některých scénách až dost nevkusná komedie se najednou snaží být uhlazená a rádoby za srdce chytající. Tohle byl přesně ten způsob a nebýt mé náklonosti k osobně Vince Vaugha a toho, že pár míst bylo vtipných, hodnocení by kleslo i níž. ()

darkreider

Na to, že mi je Voughn tak nesympatický mi to prišlo veľmi znesiteľné. Neviem, či si za hodinu vôbec spomeniem na niečo iné ako Reese pred zrkadlom, ale na jeden sobotný večer je to akurát. Favreau je čím ďalej väčšia korba. ()

beckham-

Rozhodně jedna z nadprůměrných komedií, hodnocení by mělo být daleko vyšší. Nasmál jsem se více, než u jiných lépe hodnocených komedií. ()

VerenaLord odpad!

Proč mi tohle někdo dělá. Jak může existovat film, ve kterém je snad více sprostých slov než těch ostatních? Neuvěřitelně pitomá rádoby komedie, o lhaní, řekněme mírným nesympatiím k vlastní rodině a o hádkách a hloupostech. Nenašla jsem jedinou pozitivní věc, za kterou bych mohla udělit alespoň jednu jedinou hvězdu. ()

Jakubik

Hodně nevtipná komedie. Taková ta klasická omývačka bez nápadu. Ani komedie ani romantika zkrátka jasna špatný film… ()

chrispe

Napoprvé jsem to vypínala po druhé návštěvě. Letos jsem tomu dala druhou šanci. Popravdě... není o co stát. ()

Torgal

Tak nejak bez chuti. Chémia medzi ústrednou dvojicou neexistuje a to, že sa film odohráva počas Vianoc by si nezúčastnení divák ani nemusel všimnúť, atmosféra sviatkov nula bodov. Neviem prečo je to označené za romantický film, keď romantiky tu je čo by sa za necht vošlo a že by to bolo ktovieako humorné sa tiež povedať nedá, takže aj prívlastok komédia je nadnesený. Určite jeden z najslabších vianočných filmov, ale aspoň sa dá pozrieť bez úhony. 5-/10 ()

Petyas

Příjemná a pohodová komedie. Hlavní dvojice velmi sympatická, scénář příjemný, spousta opravdu vtipných scén. Nasmál jsem se dosytosti. 60% ()

Ondr@932

Dobrá sympatická komedie, která je chvílemi až přehnaně komediální či dokonce trapné. Ale to nevadí já jsem se bavil dobře. A hlavní dvojice mi tam pěkně sedla. 65% ()

Plechpetr

Do kolekce našich vánočních filmů to patří už delší dobu, ale já tomu prostě na chuť nepřišel. Pro mě to asi není tak zábavné. ()

MeaCulpa

Nebavil jsem se sice nějak královsky, ale hodinka a půl mě utekla celkem příjemně. Překvapivě málo romantiky a vtipných situací. Opravdu mě dostaly jen dvě Vaughn jako Josef a Favreau jako genius. Jednohubka na kterou až na zmíněné scény rychle zapomenu. 5/10 ()

Saimon

Dobře,dobře šlo možná o buranovitější humor a příběh byl prolezlý proklatým klišé a věcmi již tisíckrát viděnými jinde. Ale lhal by ten,kdo se,alespon moment vubec nebavil!:) ()

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2