Vzrušení začíná ve chvíli, kdy dobrodružství ožívá! Ben Stiller vévodí hvězdnému komediálnímu obsazení v roli Larryho Daleyho, bývalého nočního hlídače v Přírodovědném muzeu, ve kterém výstavní exponáty po setmění ožívají. Nyní však Larry se svými nočními přáteli čelí novým nebezpečím v Smithsonově institutu, kde poněkud rozmrzelý egyptský faraón odhaluje svůj ohavný plán převzít vládu nad muzeem… a pak i nad celým světem! (Magic Box)

Blazis34

Pohodové pokračování sci-fi komedie zachycující život hlídače v museu, kde znovu oživnou exponáty a chystá se mezi nimi boj. Noc v muzeu 2 stejně jako jednička má výborné herecké obsazení, avšak v tomto díle už trochu chybí nápady a tak to je takové přeplácené od všeho trochu, ale i přesto je to pěkné dílo na jedno zkouknutí. ()

BradleyT

Pokračování nijak nevybočuje z kolejí prvního dílu, oceňuji dobrý nápad. Nicméně člověk si musí přiznat, že to až taková zábava nebyla, možná mladší diváci budou více nadšeni. ()

Paladin25 odpad!

Wow. Prvý diel som nevidel, ale toto bolo fakt tvrdé. Načo sa preboha točia takéto filmy. Jeden z najhorších aké som v poslednej dobe (22 rokov) videl. Ten film mi neponúkol nič, smial som sa iba na tom aké to bolo hlúpe a zbytočné ( tak dobre aby sa nepovedali páčili sa mi tí Einsteinovia ale fakt len oni) Takéto filmy by sa fakt nemali točiť a určite by sa nemali vysielať v kinách. ()

Weirdman

Neuveriteľný upgrade prežila Noc v múzeu. Po katastrofálne zakapanej jedničke naklusala táto nekontrolovaná šialenosť. Kráľ večera je ten riman na veveričke, sekunduje mu opičák kozmonaut so zelenými svetlicami a vrcholom filmu je liliputánsky a-la-300-fight s čiernobielymi topánkami. Odporúčam zastrčiť baterku za opasok a pred vzhliadnutím filmu miernu intoxikáciu etanolom... (▲) ()

Martin888

No jo to horší jak jednička, ale do kina jsem na to už šel s tím, že to bude blbost. Blbost to byla, takže žádné překvapení se nekoná. Přesto všechno tam bylo pár scén, kde jsem se i zasmál a u filmu jsem ani moc nechrápal. ()

White-Man

Oproti jedničce značný propad kvality. Tam kde jednička dokázala rozesmát a podavit, dvojka ztrácí na plné čáře. Na druhý díl jsem se těšil, ale jak to poslední dobou bývá, druhý díl vzal všechno příliš velkolepěji a to ji značně ublížilo. ()

rafix

Další úspěšné pokračování dobrodružná komedie s dobrým hercem Benem Stillerem. Mě se to osobně líbilo. ()

Ltblue

Pokračovanie už nie,nikdy viac prosím nie.Videl som nad tím velkú katastrófu,ktorá sa nedala vôbec pozerať,ale chválim toho že som nad tím vydržal pozerať aspoň 20 minut :-).Za to dávam 1* ()

Vimrak158 odpad!

K tomuto filmu nemám moc co říct. Jednička byla povedená, a přestože to byla hovadina,dalo se na to koukat.Tentokrát už ne.Z kina jsem nikdy neodešel,u tohoto filmu jo.To myslím mluví za vše... ()

Forum.

Jediný důvod proč jsem si tenhle film stáhl byl , že jednička i přes to , že byla uplně čistě oddychová mě pobavila a musel jsem se na ni dodívat (rád dodívat). Ale to už čo je ? Totální , totální pičovina u které mi bylo trapně víckrát než u Televarieté v roce 1974. Otázka je, kde je chyba. Jak může film s obrovskými prostředky s velice dobrými (ikdyž už trochu tápajícími) herci a s opravdu dobrým nápadem tak propadnout do těch nejnižších pater pekla. Jednoznačně je to tím scénářem. Nic jiného nehledejte. Je mi to vážně líto, protože je to výborný nápad a zkazit ho tímto způsobem je hřích. Plus má samozřejmě nápad a prostředí , ale nic víc. 20% ()

xDamaj

Film se scénářem asi o dvou stránkách (možná i přeháním), ale s neskutečným přívalem nápadů každou chvíli. Noc v muzeu 2 je skutečně ohodně "větší" ve všech směrech, než první díl. Kazí ho však otravné promlouvání do duše všech postav a trapné debaty o smyslu života každých pět minut. Chtěl jsem dát dvě hvězdy, ale za Amy Adams a Dartha Vadera dávám tři. :) ()

Lajty

O hodně slabší než jednička. Pro mě docela zklamání. Chvílemi moc přeplácané, oproti jedničce, kde bylo aspoň nějaké to tajemno. ()

Marty_cz

Od Noci v muzeu 2 jsem prakticky čekal to samé co od prvního dílu a musím říct, že jsem se do toho celkem trefil. Tak přenést desku jinam a tam jenom oživit více exponátů zasadit do toho jednoduchý děj nebyl moc těžký úkol. Každopádně tímto dílem si myslím to mohlo skončit, jelikož vidět na plátně třetí film v tomhle rozměru už by nemuselo být tak hezky průměrný. A rozhodně být autorama, tak bych se do toho ani neodvážil. Tak taky co by asi tak mohli natočit? Někdo donese desku třeba do Hollywoodu a ožijí všechny filmové atrapy? Ne to už by byla nejspíš nuda ()

blondboss

Bol som prekvapený, keď som videl, že ide pokračovanie Noci v múzeu, nakoľko už jednotka bol dosť ťažký priemer. Dvojka ju určite neprekonala a v podstate to bol len vizuálny výplach s absenciou akéhokoľvek náznaku zmysluplného deja. Hviezdička za nádhernú Amy Adams. Inak ale som sa nudil ako blázon a v tomto prípade sa dá hovoriť o jednej z najzbytočnejších sérií vôbec. Slabé. 40 % ()

Cameron Crowe dobrodružný

Cameron Crowe dobrodružný