Noc v muzeu 2

Noc v múzeu 2

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA / Kanada, 2009, 100 min

Trošku přeplacaný druhý díl povedené a roztomilé jedničky. Vše podobné jako v prvním dílů akorát uvidíte více exponátů a akce.(25.5.2009)

• dex2man

Ani nevím proč jsem na to koukal,už jednička mě nebavila - snad jen že mám rád Stillera:) Film bez děje,se spoustou více či méně trapných postav na mě působil dost infantilně...snad je to zábava aspon pro děti(tak do 9ti let?),ale ani tim bych si nebyl jistý.(7.8.2010)

• predators

Po prvním díle jsem se na dvojku docela těšil. O to větší bylo mé zklamání ze spousty bezduchých dialogů, hluchých míst bez vtipu a bez špetky zajímavosti. Pro menší diváky zde chybí všechno, co bylo v jedničce...poučné hlášky a živější a veselejší ztvárnění celého muzejního dění... :-( A navíc je to místy dost nuda... :-( Za posledních 5 minut dávám...35%(5.9.2009)

• Zíza

Zbytečné číslo 2. To, co bylo fajn na jedničce, na dvojce jen vadí.(19.11.2010)

• MISSha

Více lepších a dražších triků, nadupanější Silvestriho hudba, nulový děj, nové postavy… Výsledek? Bláznivý miš-maš,scénáristé by zasloužily pár facek protože to co vytvořily, nemá k demenci daleko, o to víc mě mrzí, že je film určen pro děti. 2* za již zmíněnou hudbu a za Darth Vadera.(26.2.2010)

• - Jedná se o první film, jehož natáčení bylo umožněno v Smithsonian Institution. Filmovat zde autoři mohli pouze 1 týden. (willy1)

• - Reese Witherspoon měla původně ztvárnit Amelii Earhart. (CrypzzXD)

• - Ve filmu je několikrát slyšet hudba z filmů Indiana Jonese. (Zdroj: ČSFD.cz)