poster

Noc v muzeu 2

 • USA

  Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

 • Slovensko

  Noc v múzeu 2

 • Velká Británie

  Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA / Kanada, 2009, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MATADOR
  ***

  Podruhé to samé, přeci jiné. Noc v muzeu podruhé je dle mého názoru mnohem zábavnější, pestřejší a hlavně namakanější, než-li první díl. Samozřejmě se opět jedná o filmíček pro dětské publikum, ale své si najdou i starší. Noc v muzeu 2 nepřináší něco, co by mělo někoho nějak zaujmout a přinést mu zážitky na měsíce dopředu, ale shlédnutí za to stojí, už jen díky opravdu velmi rozšířené škále nových postav, postaviček a vůbec všeho, co se ve filmu hýbe. Sice scénář je opravdu mizerný, ale to mi ani na chvilku nevadilo, jelikož u některých scén jsem se docela lámal smíchy, podobně jako prckové všude kolem ;-) Pestrá, zajímavá a především zábavná noc v muzeu podruhé.(28.6.2009)

 • TheDarKnig
  **

  Tak tohle si u mně Shawn Levy pěkne po... První díl byl dost dobrej vodvaz, vsechno bylo takové nové a vse do sebe zapadalo. Dvojka je už jen kvůli penězům a tak to i vypada. Totalní preplacanost exponatu je fakt k placi, u celeho filmu sem se ani jednou nezasmal, spis sem jen cekal, kdy skonci, hlavne kvuli tomu hroznemu trapnemu nudnemu ukecanemu, strasne ukecanemu faraonovi. A pak finale bylo taky trapne a bez zadne dobre pointy. Clive Owen uz taky nevali, Ben Stiller skoro vubec nehraje, a tak jediny dobry chlap tam byl Darth Vader, ktery...mlcel. Takze prumerne az slabsi 3 hvezdy a 3. díl už nechci, fakt nechci. Tak doufam ze steme vsichni slyseli. Protoze to by uz byl konec sveta s max 30% update: Prave sem se na to musel znovu podivat. No jeste vetsi des nez predtim a už uplne bez štavy. Takže ted už snižuju na 2 hvězdy SRACKA SRACKA SRACKA !!!!!(3.8.2009)

 • mil@n.fanatik
  **

  Zklamání... Nic mimořádného jsem od dvojky neočekával, ani se čekat nedalo, takže mě to ani moc nepřekvapilo, ale i tak jsem čekal, že to bude podobné jak jednička, že to bude navazovat v tom humoru, který mě u jedničky moc bavil a působil na mě příjemně, ale tohle pro mě byl absolutně zbytečný díl a ten humor byl pro mě nudný.. Jak se tam začali přít faraon a "jeho ochranka" proti Lerrymu a zbytku, tak mi to přišlo spíš jako parodie, takže celkově spíš zklamání... 50%(29.5.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Před zhlédnutí tohoto snímku, a vlastně ani po něm, jsem si nebyl jist, zda existoval důvod k tomu, aby Larry vložil do své svítilny nové baterie a dokázal s ní, že jeho kung fu je lepší než kung fu faraona, cara, císaře či gangstera. Nakonec jsem přitom nepatrnou stopu zábavy vyčenichal a i ten důvod k nočnímu návratu do muzea se našel - Amelie Earhartová. Ta byla skutečně skvělá, stejně jako Octavius rajtující na veverce či pravdomluvný Lincoln, ale vzhledem k poměrně zajímavému obsazení jsem přeci jenom doufal ve větší potrhlost.(16.8.2014)

 • Tommassi3
  *

  "Nějaký dotaz ??" - "Jeden bych měl.. Proč máte ženský šaty ??" ;) Nadržená Amélie Earhart v podání rozkošné Amy Adams, černobílý, či spíš bezbarvý, Al Capone, tragický Ben Stiller i skvělý Hank Azaria v jedné z nejtrapněji napsaných rolí své kariéry, oba totiž hravě strčí do kapsy opičí astronaut, který zřejmě napsal i scénář, ve svém kratičkém výstupu, to vše v sequelu naprosto rezignujícím na jakýkoli příběh, jehož fikční svět s nulovými pravidly, měl-li v prvním filmu trhliny, teď už jde o Mariánský příkop, platí za ten vůbec nejzoufalejší, jaký v podobné žánrovce za dlouhé roky pamatuji.. Jsem si jistý, že kanadský režisér Shawn určitě není až tak Levy, nicméně i přes ty fantastické výdělky, jimiž se jeho snímky pyšní, platí za velkou neznámou, když umí přijít s velkou peckou, aby se následně nesmírně ztrapnil, když paradoxně boduje spíše s malými projekty.. Těžko si však vysvětlit, kam se ztratil humor jedničky, to bude snad vědět Aerhartová, protože těch pár slušných dialogů rozhodně nezachrání tu směs infantilních vtípků, zbytečné romantiky a hlušiny, která za doprovodu směšně přepáleného soundtracku Alana Silvestriho, který sám sebe vykrádá jako nikdy, opravdu dost obtěžuje.. A Ricky Gervais ?? V rámci, dnes již bohužel, trilogie až trestuhodně nevyužitý, což v důsledku neznamená nic jiného než vroucné přání, aby tuhle kravku v Hollywoodu už konečně přestali tahat za cecíky, protože když těsně před titulky zazní geniální hitovka od Coldplay, jeden už je tak znechucený, že už si jí ani nedokáže užít..(19.6.2015)

 • - Amy Adams nesnášela upnuté kalhoty, které na sobě musela při natáčení mít, protože zvýrazňovaly její pozadí. (LittleMonste)

 • - Scénáristé Robert Ben Garant a Thomas Lennon si zahráli cameo roli bratří Wrightů. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Jedná se o první film, jehož natáčení bylo umožněno v Smithsonian Institution. Filmovat zde autoři mohli pouze 1 týden. (willy1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace