I Love You Phillip Morris

• USA I Love You Phillip Morris (více)

Steven Russel (Jim Carrey), šťastně ženatý muž, se dostane do problémů a odpykává si trest ve vězení. Zde se setká s Phillipem Morrisem (Ewan McGregor), do kterého se bezhlavě zamiluje... Inspirováno skutečnou událostí. Skutečný Steven Jay Russel se proslavil mnoha bizarními útěky z vězení, které realizoval vždy v pátek 13. Vydával se za soudce, lékaře, údržbáře. Při jednom útěku přepadl banku, když ho zatkli, předstíral infarkt a v nemocnici tvrdil, že má AIDS. Další útěk se mu zdařil, když si přebarvil vězeňský mundúr na zeleno a vydával se za bachaře. Poslední útěk se mu povedl v roce 1998 a po něm následoval trest 144 let za mřížemi. Bylo mu naměřeno IQ 169. (Bioscop)

M.i.k.e

Carreyho mám rád,McGregora taktéž,takže tohle se mi snad ani nemohlo nelíbit.Carrey už několikrát dokázal,že zvládne i "vážnější" role a i tady si většinu filmu krade pro sebe.I Love You Phillip Morris rozhodně není třeskutou komedií,ale zároveň ani plnohodnotným dramatem,tudíž je potřeba k filmu přistupovat s potřebným odstupem.Kdo čeká typicky Carreyovskou komedii,nebo naopak srdceryvné drama bude pravděpodobně zklamán.Já osobně sem se bavil dobře... ()

Chen

Úžasně zahrané komediální drama o jednom notorickém podvodníkovi, který neví, kým je, ale ví, že miluje Phillipa Morrise. Je to svižné, zábavné, ale romantická rovina mě úplně minule a to mě rozbrečí i pohlednice se štěňaty :)). ()

Antabelus

Film jsem ani nedokoukal, asi jsem na to prostě slabá nátura. Jenom vím, že nic podobného už ve filmu, na který se dobrovolně a především z vlastní iniciativy dívám, vidět nechci. ()

Martin741

Mne homosexuali nevadia. Moj vztah k nim je ambivalentny, utocit nebudem, mne sa nechce ale ani podpora nepride. Panske zadky nepovazujem za sympaticke, ne, ne. . 4 % ()

deepend

I Love You Phillip Morris...trochu zvláštní film, komedie/nekomedie o jednom týpkovi co žil spořádaným životem až do chvíle kdy mu docvaklo, že je gay...a pak to naplno roztočil:-) Chvilkama se to tváří jako romantická gay komedie a chvilkama jako drama až z toho vznikl takový zvláštní patvar. Každopádně Jim Carrey jako nenapravitelný lhář nemá chybu, stejně tak Ewan McGregor jako cukrouš Phillip..."dost bylo romantiky, pojď šukat" :-) ()

lebowski!

Pravda je taková, že Carrey coby komik už nikdy nepřesáhne svou dřívějšími filmy vysoce nasazenou laťku. Ať se snaží sebevíc. Proto by se měl spíše věnovat vážným rolím a dál se rozvíjet. Tento film, ač je jakkoliv originálnější, je horší než "předvídatelný" Yes man. Nejpovedenější je pak pasáž ala "Prison break", zbytek mě nudil a zklamal. ()

Langy10

I love You Phillip Morris je komedie, co prostě stojí za shlédnutí.....fakt se nasmějete hlavně Jimu Carreymu, který hraje netradiční roli homosexuála, která do něj mi fakt nejde. Po zhruba tak 20 minutach jsem si rek, ze to bude kravina, ale pak se to postupne rozvijelo, až na konec, kterej byl z celíhi filmu uplne nejlepsi... I love You Phillip Morris se tak stal dobrym filmem ... Hodnotim to spise 3+, ale nic na tom nemeni, nez ze to byla vyborna komedie :) ()

Abes

Carrey a McGregor jsou bezesporu největší buzmy v halyvůdu. U filmu, ke kterému po pár dnech píšu komentář a už ani nevím jak to dopadlo to trochu strhnu, vlastně to sthnu hodně protože se mi vybavuje jen pár vtipných scén. Jak se říká, dvě hvězdy jsou pořád dobrej film. ()

Sinn

Ach jo, jsem to ale citlivka! Když oni byli tak sladcí...a navíc podle skutečný události, to prostě nemůžu jinak! (Oni asi ti kuřbuřti budou taky jenom lidi neboco....) ()

Elyssea

"Enough romance... let's fuck" Romantika tak sladká, že se divím, že Phillip neměl diabetický záchvat. Přesto trhle zábavné, místy dojemné, ale hlavně velmi hřejivé. A upřímně, kdo by pro ten Ewanův rozkošně nevinný kukuč neudělal všechno (ne)možné? Ukrutně jsem se bavila, takže přivírám oči a pálím pětihvězdu. Shame on you, George W. Bush! ()

joker.george

Někde se asi stala chyba, spoustu chyb a ty se právě dokázaly vzájemně trochu znegovat.Ta největší (nebo spíš v tomto případě největší šok) nastala kolem první půlhodinky a jelikož jsem ji vůbec nečekal, tak se z následků oklepávám ještě teď... Jinak mě film i díky té nevšední atmosféře docela bavil a třeba Ewan McGregor (u Carreyho mi to tak divné nepřišlo) bude mít co dělat, aby se u mě zbavil škatulky ,,homosexuála'', ale aspoň jeto důkaz výborného výkonu... ()

Crawler-D

Nemastné, neslané, a tak i dost zbytečné. Komediální ladění dává prostor pro herecké nadsazování výkonů, a tak nakonec vzniká švanda, která mi stále připomíná tzv. heterosexuální pohled na homosexuály, tj. že se nemohou chovat zcela rozumně, ale musejí být tak trochu exoti. Ostatně by mě dost zajímal pohled rozumného homosexuála na tenhle "film založený na pravdě". ()

wohna

Tak Ewanovi McGregorovi už nikdy nebudu věřit, že je heterosexuál. Homosexuála zahrál s bravurou. Blondatý modroočko. No k zakousnutí :-) Velice úderná komedie. Některý scény byly obzvlášt peperný. ()

DruidKarel

907. hodnocený film: Máte rádi tyhle dva? Muž na měsíci, Maska a spousta jinýc snímků je devizou Jima Careyho, který se skutečně blyští jako diamant. Evan McGregor se pro zmínku ukázal v sérii Star Wars či Ostrově. Radost pohledět na tyhle dva pány. Pak jen si ale představte, že dvě seperstar filmového plátna si zahrajou dva homosexuály ve vězení, kdy jeden pro druhého lže a podvádí. Smutný, vtipný a dokonale rafinovaný snímek, který umí pobavit i donutit člověka pozorně sledovat. 4* ()

Amroth666

Čekal jsem na to dlouhou dobu a hrozně jsem se těšil. Čekal jsem po shlédnutí asi tohle: Budu celý vysmátý, uvidím všude samý buzny a na csfd tomu dám pět hvězd. Od všech těchto předsudků odečtěte půlku. Zklamalo mně to. Mám rád Jima Carreyho v komediích i v dramatech, tohle je něco mezi tím, ale chybělo mi tam víc Carreyovských hlášek a jeho bezchybných komediálních dršek. Vynahradil mi to sice svými gusty a gesty Ewan McGregor, který společně s Carreym předvědli excelentní herecký výkon, ale to nestačilo. Chěl jsem jednou být herec, radši ale nebudu. Když jsem viděl ty dva, co tam dělali, asi bych se posral. Hodně mně překvapil i příběh a hlavně mně překvapilo, jak to bylo natočeno a provedeno. Očekával jsem jednoduchou komedii a ono tohle. Zvláští charakteristika žánru. Zdálo se mi, že když se to nejméně hodilo, buzíci si dopřávali zážitek. Ještě bych film srovnal s Brunem. Na levlu buzíků to je stejné, oba filmy se liší svými hereckými výkony. I L.Y.P.M. je daleko lepší na herce a daleko lepší na příběh. Oba filmy mi ale nějak nesedí. Ten styl se mi moc nelíbí. Phillip Morris ale vítězí tuto menší kategorii. ____ Láska je zvláštní věc. Dělá vás šťastnými, dělá vás smutnými. Nutí vás dělat věci, které byste dřív neudělali. Láska může za to, že tu ležím a umírám. ____ ()

cubajz

podvodnická story ála Chyť mě když to dokážeš oděná do buzního kabátku stojící na výborných výkonech obou hlavních představitelů (McGregor je opravdu hódně přesvědčivý:). ()

TommyLeeJape

Nevím no. Postavit celý film na vykloktaném, análně znásilněném výplachu (jo, čtete dobře) Catch Me If You Can, to je celkem slabota. Nechci říct, že by se mi to úplně nelíbilo (pohled na dva líbající se gaye teda určitě není můj šálek čaje, ale když o tom ten film je, dokážu onen gayfaktor akceptovat), jenomže mě to ani nijak zvlášť nenadchlo, místy i celkem nudilo. Sorry Jime. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

09.03.2008

Carrey + McGregor = velká láska

Carrey + McGregor = velká láska

25.12.2007

K Vánocům patří příběhy o lásce, a tak tady pro vás jeden máme. Co na tom, že je to láska homosexuální a odehrává se za mřížemi? ;-) O komedii I Love You Phillip Morris, která bude režijním debutem… (více)