Bejvalek se nezbavíš

Ghosts of Girlfriends Past

Všetky moje ex

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2009, 96 min

Matthew kurevníky holt umí, o tom žádná, ale pořád stejné pózy se holt časem prostě omrzí. Přesto, že téma jak často a různě ojet samonabíječky, co lezou do a z postele z plezíru a jiných (ne)povinných důvodů, může být pro někoho zajímavé, nesmí se nic přehánět. Určitě ne v případě překombinovaného scénáře, kdy se míhají střihy reality s fikcí jak holky v jeho posteli, nebo se střídají dávno po smrti plejboj litující sám neví čeho, jindy pometlo něco mezi strašidlem a ohnivou ženou, že se neví či jde o komedii, drama, nebo rovnou tragikomický doják. Mimo solidní závěrečnou promluvu k nevěstě na útěku a proslov na veselce, film nepřesáhl slabý průměr, i přes nesporný šarm Matjůa a čarokrásnou Jenn. Ona je ozdobou každého snímku bez ohledu, on mi sedí více v chytráckých rolích typu Obhájce.(15.12.2013)

• Sofia

Matthew McConaughey je jako nenapravitelný děvkař dokonalý (stejně jako Michael Douglas v roli jeho strýce-ducha), ale stokrát omletá klišé "miluju náhodný sex / nikdy nevěř v monogamii / hysterická nevěsta" nepřináší vůbec nic nového a nakonec ani nic moc vtipného. Předvídatelný happy-end alias "Zkrocení notorického nevěrníka" by se dal zařadit do jedné z vyšších kategorií trapnosti...Pozdější update - ano, závěr filmu považuju za trapný, ale za ještě trapnější považuju navážení se do jiných uživatelů ve filmových komentářích - že, milý Lesumire?(17.6.2009)

Waters nesklamal. Síce už nenatáča s takou ľahkosťou a prirodzenosťou ako v prípade freaky friday a mean girls, ale aj tak sa jedná o jeden síce ničím neobyčajný, ale veľmi príjemný filmík. Čo musím na začiatok pochváliť je, že mi herec McConaughey vôbec nevadil. Toho herca úprimne nemám rád, ale tu som ho akceptoval ako základný prvok filmu a kupodivu ma nesral. Garnerová neskutočná, po dlhej dobe úloha, ktorá jej perfektné sadla. Čo sa týka ostatných tak tý sú buď až príliš v pozadí, alebo až príliš zbytočný. Celá zápletka postavená na duchmi prítomnosti, minulosti a budúcnosti, trocha pripomínajú Dickensonovu vianočnú koledu, ale keď to zamotáme a znova rozmotáme, a sadneme si s polovičkou k takémuto filmu, jednoducho nemôžeme nič pokaziť. Plus ma film naozaj nenudil a krásne som sa pri ňom bavil, preto dám trocha nezaslúžené 4*(26.9.2009)

Příjemná romantická komedie na jedno zkouknutí. K pohodovému zážitku přispívá nejvíc sympatické herecké obsazení včetně vedlejších rolí (kouzelný Michael Douglas, Robert Forster, atd.), vtipně napsané dialogy se spoustou hlášek a v neposlední řadě výborný písničkový doprovod (mj. chytlavá "Keep On Loving You" od REO Speedwagon zazní dokonce dvakrát). // Film uveden v létě 2014 v letním kině Bohumín.(11.7.2014)

Soundtrack Rolfe Kent: 1. Ghosts of Girlfriends Past - All Too Much ,2. Hush - Gavin Rossdale ,3. Got a Lot of Love for You Baby - The Ralph Sall Experience ,4. Keep on Loving You - Reo Speedwagon ,5. You Can't Hurry Love - The Ralph Sall Experience ,6. Ladies Night - Kool & the Gang ,7. Safety Dance - Men Without Hats ,8. Yeah (Dream of Me) - All Too Much ,9. Holding Back the Years - Simply Red ,10. Sleep - All Too Much(10.5.2011)

• - Connor Mead (Matthew McConaughey) řídí Jaguar XKR. (Liqid)

• - Film bol natočený prevažne v Ipswich v Massachusetts. (Greenpeacak)

• - Zpracováno dle knihy Charlese Dickense "Vánoční koleda". (D3VIL)