Reklama

Reklama

Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (379)

predators 

všechny recenze uživatele

Hodně příjemná záležitost! Né, že bych se nějak popadal za břicho, to v žádném případě, ale bylo to hodně přirozené a opět ze života, takže si z toho člověk odnese i nějaké to poučení. :-) Herectvo v čele s McDonaldem, tedy pardon, McConaugheym výtečně doplňoval duchařík M. Douglas a i ostatní se nenechali nijak zahanbit. Rodinná romantická komedie na nějaké to odpoledne jak má být... 70% ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Dickensová koleda v romantickom prevedení ? Tak trochu áno. To ale vôbec nevadí, pretože herecký je to perfektné obsadené a Matthew McConaughey ma obrovskú charizmu, s ktorom uhrá celý film a nikomu to nevadí. Film je predovšetkým komédia čo je dobré, pretože ta romantická časť filmu je klasická a zároveň, tak trochu nuda. Zrežírované je to dobre, humor tomu nechýba a minimálne do polky filmu sa budete určite baviť. Teda, aspoň tak som sa bavil ja. 70% - 3* ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Rutinních romancí s komediálními prvky každý viděl moře. Některé jsou profláknuté, že se televize předhánějí, která je nasadí častěji, jindy jde o křeč a nudu. Bejvalky jsou někde mezi tím, ač by z hodnocení tady mělo být patrné, že patří spíš do druhé kategorie. Rozhodně nepatří. Do noty se mi strefily parádně. Bezohledný sukničkář a fotograf polonahých děv Matthew McConaughey se se svými krátkými známostmi rozchází po síti, možná na tom ovšem něco změní blížící se svatba jeho mladšího bratra (jinak tuhle tradici považuje za naivní a zbytečný obřad), kde je i jeho bývalá láska a světice Jennifer Garner. Do toho občas vyskočí duch strýčka-divocha s tváří Michaela Douglase a další duchařské postavy, až se divák bojí, že to tvůrci nemůžou ukočírovat. S přivřením obou očí můžou. I když se děj tříští na slabší i milé epizody. Já chemii mezi ústředním duem vnímal, vkusné dialogy mě bavily. Režisér Mark Waters je jedním z těch šťastlivců, kterému divácký oslík stále třese zlaťáky. Jeho komedie pořád poměrně baví, dojímají a vydělávají. Bejvalky sází na výborné herecké obsazení, trefné dialogy i dojemný dojezd mnoha scén. A prostě každý občas potřebujeme podobný kus odehrávající se pod limonádovou hvězdnou oblohou. Nadhodnocené 4*, ale s ohledem na hodnocení tady i trochu natruc. ()

khedy 

všechny recenze uživatele

Nevím proč, ale ten Matthew McConaughey je mi velmi nesympatický a výjimkou nebyl ani tento snímek. Moje nesympatie vůči hlavnímu hradinovi však vyvážila moje oblíbenkyně Emma Stone. Celkově se film tváří dost originálně a originální momenty se tam opravdu i najdou. Jako celek však ničím novým nepřekvapí, ale ani ničím neurazí. ()

larelay 

všechny recenze uživatele

Ale no, zase az take zle to nebolo. A nech to znie akokolvek otrepane, niektori z nas by naozaj potrebovali podobny wake-up call. Keby bolo obsadenie ine, urcite by bola hviezda nizsie, ale za cholericku a ujacanu Sandru, nechutne slizkeho Matthewa, povabnu Jennifer a neuveritelne sarmantneho a sexistickeho Michaela davam o jednu viac. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (9)

  • Zámek, který je možné ve snímku zahlédnout, je totožný se zámkem, jenž se objevil ve filmu Čarodějky z Eastwicku (1987). (oje)

Související novinky

Problémové filmy

Problémové filmy

10.02.2008

Dva snímky se v posledních týdnech dostaly do vážnějších potíží, ale podařilo se je včas zachránit před tzv. development hell (peklem nikdy nezrealizovaných projektů). Mark Waters, od něhož brzy… (více)

Reklama

Reklama