Bejvalek se nezbavíš

Všetky moje ex

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2009, 96 min

• jojinecko

2,5*/5...Typická romantická jednorazovka akých je milión...(13.12.2009)

• Cival

Zívačka, která je tak ledabyle sepsaná, že do ní duchové, flashbacky a fantazie můžou vcházet kdykoliv a jakkoliv, bez pevnějšího vnitřního řádu. Ale důchodcovská verze Breckina Meyera a zkratka přes zasněžený les alespoň poctivě rozšířily seznam největších WTF sezóny. To není málo.(24.9.2009)

Soundtrack Rolfe Kent: 1. Ghosts of Girlfriends Past - All Too Much ,2. Hush - Gavin Rossdale ,3. Got a Lot of Love for You Baby - The Ralph Sall Experience ,4. Keep on Loving You - Reo Speedwagon ,5. You Can't Hurry Love - The Ralph Sall Experience ,6. Ladies Night - Kool & the Gang ,7. Safety Dance - Men Without Hats ,8. Yeah (Dream of Me) - All Too Much ,9. Holding Back the Years - Simply Red ,10. Sleep - All Too Much(10.5.2011)

Tento film je exemplárny prípad, keď sa moja topka správa schizofrenicky. Na jednej strane ortodoxní metalisti a drsňáci, ktorí by filmu sfleku nadrbali aj dva odpady (však brutale ;-)) a na druhej strane citlivejší občania, ktorí sa miestami prinútia vypnúť mozog a takéto kúsky s kľudom prevetrajú. Ja sa radím kdesi do stredu, (takže tak bude vyzerať aj hodnotenie) ale so žánrom romantická komédia mám zase na dlhší čas pokoj. P.S. Postava strýka (Michael Douglas) bola aj napriek jeho rokom ale neskutočne zábavná a namachrovaná.(24.11.2009)

Matthew kurevníky holt umí, o tom žádná, ale pořád stejné pózy se holt časem prostě omrzí. Přesto, že téma jak často a různě ojet samonabíječky, co lezou do a z postele z plezíru a jiných (ne)povinných důvodů, může být pro někoho zajímavé, nesmí se nic přehánět. Určitě ne v případě překombinovaného scénáře, kdy se míhají střihy reality s fikcí jak holky v jeho posteli, nebo se střídají dávno po smrti plejboj litující sám neví čeho, jindy pometlo něco mezi strašidlem a ohnivou ženou, že se neví či jde o komedii, drama, nebo rovnou tragikomický doják. Mimo solidní závěrečnou promluvu k nevěstě na útěku a proslov na veselce, film nepřesáhl slabý průměr, i přes nesporný šarm Matjůa a čarokrásnou Jenn. Ona je ozdobou každého snímku bez ohledu, on mi sedí více v chytráckých rolích typu Obhájce.(15.12.2013)

• - Film bol natočený prevažne v Ipswich v Massachusetts. (Greenpeacak)

• - Když jsou spolu na ulici Matthew McConaughey (Connor) a Michael Douglas (Wayne), můžete za nimi vidět obchod s názvem "Fezziwig's Books". Fezziwig je jméno vlastníka obchodu, kde byl Vydřigroš jako učeň v Dickensově "Vánoční koledě", na jejíž motivy tento film vznikl. (HappySmile)

• - Film mělo původně natáčet studio Walt Disney Pictures. Režírovat měl Kevin Smith a v hlavní roli se měl objevit Ben Affleck. Produkce začala na podzim 2003, ale rozpočet filmu a neúspěch Affleckovy Lásky s rizikem (2003) donutila studio od filmu upustit měsíc před zahájením natáčení. (HappySmile)