Bejvalek se nezbavíš

Ghosts of Girlfriends Past

Všetky moje ex

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2009, 96 min

Kupodivu tahle americká komedie má na rozdíl od spousty podobných filmů něco do sebe...při náhodném přepínání televize nás vcucla.....Kdyby tohle natočili v Anglii se stejným hlavním představitelem (i Michaelem Douglasem) v trošku jiném duchu s anglickým humorem, klidně bych neváhala dát plný počet.(31.1.2011)

• Xmilden

Korejská válka skončila v roce 1953, takže nevím co by tam Robert Forster vůbec pohledával. V té době by mu bylo 12. Navíc ve filmu na mě nepůsobil dojmem 76 letého starce. Z čehož vyplývá, že kdyby jeho manželka měla třeba jen o 10 let míň bylo by jí 66 let. Přišlo by mě dost zvrhlé od našeho hrdiny že balí takovou babičku. Ale to jen taková malá odbočka na úvod. Film se svou morální myšlenkou prakticky neliší od ostatních podobných romancí. I tady si divák může být od začátku naprosto jistý napravením hlavního hrdiny. Originalitou na mě působili duchové, ale na druhou stranu film o komediální složku nezavadil, což je u romantické komedie zkrátka problém.(30.1.2010)

• nash.

Nápad zpracovat Dickensovu Vánoční koledu jako napravení promiskuitního sobce nebyl sám o sobě vůbec špatný, dokonce i některé momenty fungovaly tak jak měly, jenže tomu všemu těžce dával na frak děsivý McConaughey, zástup vedlejších figurek potácejících se často na hranici parodie, a dlouhá řada nezvládnutých scén, bezradných a často bolestivě selhávajících nejen v pointách.(9.5.2010)

• MartinezZ

Dost nudné a dost předvídatelné. Matthew jako arogantní lev salónů s "pohnutým dětstvím", Zbytečný Douglas, Emma hrající "šestnáctku" (WTF?), mě neznámá "Indka". To jsou jediné postavy, které si po skočení filmu pamatuji, všichni ostatní byli zbyteční, přinejmenším ničím zajímaví, stejně jako nudný průhledný černobílý děj, plný rádoby vtipných příhod a kdáků. Hodnocení: Film poněkud mimo. ~~~ 1,5*(13.10.2012)

Příjemná až originální romantická komedie, která, ač se to většině nezdá, vyhýbá přehnanému klišé. Ne vždy se mu ubrání, ale je to na hranici únosnosti a nějaká trapnost nezazní. Matthew McConaughey zraje s každým filmem a je to opravdový sympaťák. Jenn Garner jako zakaboněná bejvalka mi není úpně sympatická, ale do role sedí perfektně. Strejda Douglas výbornej. __ Příjemná podívana na nudný večer, velké překvapení. __ Já teda z vašich komentářů chápu, že jste úpní idioti. Jeden píše, že to není nic nového pod sluncem. Řekni mi o jiném filmu, který je tomuhle podobný. Druhá píše, že zkrocení nevěrníka je vrchol trapnosti. Podle všeho jsi tenhle film neviděla, slečno Sofie. A pro všechny ostatní, kteří tenhle film vidí jako předvídatelný. Zase... ukažte mi romantickou komedii u které není ZÁVĚR předvídatelný? Pokud nějaké najdete, spočítáte je na prstech jedné ruky. A to bych byly natočeny tisíce...(4.9.2009)

• - Zpracováno dle knihy Charlese Dickense "Vánoční koleda". (D3VIL)

• - Connor Mead (Matthew McConaughey) řídí Jaguar XKR. (Liqid)

• - Film mělo původně natáčet studio Walt Disney Pictures. Režírovat měl Kevin Smith a v hlavní roli se měl objevit Ben Affleck. Produkce začala na podzim 2003, ale rozpočet filmu a neúspěch Affleckovy Lásky s rizikem (2003) donutila studio od filmu upustit měsíc před zahájením natáčení. (HappySmile)