Reklama

Reklama

Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (379)

larelay 

všechny recenze uživatele

Ale no, zase az take zle to nebolo. A nech to znie akokolvek otrepane, niektori z nas by naozaj potrebovali podobny wake-up call. Keby bolo obsadenie ine, urcite by bola hviezda nizsie, ale za cholericku a ujacanu Sandru, nechutne slizkeho Matthewa, povabnu Jennifer a neuveritelne sarmantneho a sexistickeho Michaela davam o jednu viac. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Příběh je klasická romantická komedie střihnutá se sladkým nadpřirozenem, což je blbý až hanba. A ono se v tom i přesto objeví tuna známejch herců, kteří to ale naštěstí ještě dokážou vytáhnout z té žumpy. Nejlepší je na tom určitě moje milovaná Emička, která vlastně vůbec jako Emička nevypadá. Ona ve skutečnosti v tom filmu vůbec nevypadá jako hezká holka. No, ale i tak se to přežít dá. Samotný film o sobě nic nenabídne. Legrace jsem si moc neužil, ale mělo to takovou tu tradiční kostru, která na zkouknutí při nedělním povalování u gauče docela ujde. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA $55,250,026Tržby Celosvetovo $102,512,802Tržby za predaj DVD v USA $23,280,270 //počet predaných kusov 1,485,937 ║ Klasická tuctová záležitosť o spytovaní svedomia, ktorá nemá čím prekvapiť ani ničím extra pobaviť. /40%/ ()

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Welcome to the Freakshow...Marku, ty zvíře, co to bereš za scénáře? Za Freaky Friday jsem te zbožnovala, za Just like heaven obhajovala před početnou sortou odpůrců, ale za Bejvalky tě nejspíš pošlu leštit boty- polepšení Casanovy skrz jedinou čistou dětskou lásku je klišé samo o sobě, ale dobře tvarovaný Matt a uber-roztomilá Jennifer by to vzájemnou chemií uhráli na přijatelnou remízu. Nicméně- co ten šílený svatební pár- ženich pod pantoflem a hysterická nevěsta? Ty šílené družičky, které vykazovaly znaky nesvéprávnosti? Ty průvodkyně po postelové minulosti ? A další podivné postavičky a ona sci-fi zápletka v čele s Míšou Don Juanem Douglasem? Bizarní, praštěné prvoplánovostí a stupidní- víc, než je v romantické komedii nutné. Proč tedy mířím tak vysoko? Protože já a Jen jsme už od Alias nejlepší kamarádky. 5/10 ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

On je to takovej klasickej cukrovar, postupně se přidává na cukru až se člověk tý sladkosti úplně lekne. Začátek nemá chybu a Matthew dávající kopačky třem holkám na ráz se okamžitě stává miláčkem šílejícího publika, ovšem zleva utočí Jennifer, pozor jde Matthewu po citech a následuje první tvrdý faul Matthewa. Matthew však vstává oklepe se i dál utočí na divákovu bránici, ale co to, soupeř z družstva romantiků zcela proti pravidlům povolává do boje tři duchy nemající ani kapku smyslu pro humor a Matthew dostává jeden úder za druhým, na hřiště vlítává Michael a ač z družstva romantiků pomáhá svým vtipem Matthewovi na nohy, ale najednou opět přibíhá Jennifer a dává vtipu jeden smrtící úder za druhým. Zápas vyhrává na body romantika, ale Matthew bojoval o divákův úsměv jak lev a zaslouží si naše uznání. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (9)

  • Zámek, který je možné ve snímku zahlédnout, je totožný se zámkem, jenž se objevil ve filmu Čarodějky z Eastwicku (1987). (oje)
  • Film mělo původně natáčet studio Walt Disney Pictures. Režírovat měl Kevin Smith a v hlavní roli se měl objevit Ben Affleck. Produkce začala na podzim 2003, ale rozpočet filmu a neúspěch Affleckovy Lásky s rizikem (2003) donutila studio od filmu upustit měsíc před zahájením natáčení. (HappySmile)

Související novinky

Problémové filmy

Problémové filmy

10.02.2008

Dva snímky se v posledních týdnech dostaly do vážnějších potíží, ale podařilo se je včas zachránit před tzv. development hell (peklem nikdy nezrealizovaných projektů). Mark Waters, od něhož brzy… (více)

Reklama

Reklama