Dva bratři se rozhodnou unést dceru jednoho zazobaného chlápka. Avšak vše se (jako obvykle) zamotá a bratři nedostanou ani korunu a ocitnou se v pěkném maléru. Chatka, ve které ukrývají unesenou, je odříznutá od civilizace, navíc mají v patách gangstery, ti je mají za úkol zlikvidovat a dovézt dívku do bezpečí. A tak jim nezbývá nic jiného, než se dát na útěk. K jejich smůle naráž na opuštěné stavení, ve kterém je čekají větší hrůzy, než si kdo z nich dokáže představit. (Ssimca)

iolaos

tak toto je pecka, trefujici se primo do meho gusta... mixaz britskeho humoru a splatter horroru se skvele naaranzovanyma vrazdama je presne to co od teto skatulky filmu cekam. Od Dawn of the Dead (04) jsem se nebavil vice. doporucuju vsemi deviti z deseti. ((ti-mpri-čr sen-si-tif.. ROFL))..............a dokonce tam hraje i Bronislav Poloczek :)... ()

kaylin

Asi jsem čekal, že to bude ještě o něco zábavnější, trochu styl "Tucker a Dale vs. Zlo", ale přesto jsou zde scény, které krásně staví na hlavu slasher jako jeden z nejzprofanovanějších hororových žánrů. Navíc je to úžasně drsné a je zde gore, za které by se nemusel stydět žádný hororový snímek. Zábava, ale mohlo by to být ještě lepší. ()

stuntmanMIKE

Škoda... tento film mal potenciál stať sa kultovou záležitosťou, ale žiaľ nestalo sa... Pomalší rozbeh a hluché miesta to celé brzdia. Námet je však zaujímavý tak ako postavy... je tam typický anglický humor a super dialógy... ()

O´Neill

Hvězdičku tomu dám, a to jen proto že jsem vydržel až do konce. Jinak zcela zbytečný film. Říkál jsem si, že to bude druhý Zombieland, no, to jsem byl na omylu. ()

bourec

Tak to ne,tohle ne.První půle nuda napěchovaná trapnym anglickym suchym humorem,a jak se objevil on,tak parodie jako prase.Tomu říkám moc pěkná kokotina.Škoda,bejt to film o sýru,tak by to mělo víc smyslu.30%. ()

moviefreak

Nestava sa casto, ze v slashery fandim postavam nech preziju co nadlhsie a hlavny zaporak ma absolutne nezaujima. Tak smutne priblble postavy treba vidiet. Klise nakoniec si mohli odpust ale to su pravidla. ()

Fallen_One

Černá britská komedie je něco mezi Nula od nuly pojde a Texaským masakrem motorovou pilou. Kombinace těchto aspektů může být buď totální shit nebo bezvadná podívaná. Andy Serkis a Jennifer Ellison jsou asi největšími tahouny, Doug Bradley je asympatický (jeho postava) asi jako střevní chřipka. Dobrý scénář a (ne)klasický konec. Rozhodně nadprůměr. ()

Radiq

První půlka vypadá jak klasickej film s existencema, kteří svou blbostí zhatí plán na lehce vydělaný prachy (část vesměs komediální). To se však neočekávaně změní s druhou polovinou, která film promění v survival horor (a místy se opravdu lze chvíli bát). Připomnělo mi to podobnej britskej vyvražďovací film z lesů Izolace, která ale byla přece jen trošku lepší. Tady ale zase zářil Andy Serkis. ()

okkac

Pokud plánujete únos s cílem vydírat, jako hlavní hrdina David v podání Andyho Serkise, ujistěte se, že si za parťáky nevyberete někoho jako je váš bratr, který má strach z můr a musí se co chvíli hlásit své tlusté manželce, a kamaráda, který moc inteligence nepobral (-"Máš mobil?" -"Mám, ale je vybitý." -"A nabíječku máš?" -"Mám." -"Tak mi ji dej!" -"Je v klubu." -"A co tam kurva dělá???" -"Je v zásuvce." -"To byla řečnická otázka!!!"). A taky si dejte pozor, aby vám vaše oběť nedokázala pořádně zatopit, jako v tomto případě velmi vyvinutá blondýna s velmi sprostým slovníkem. K tomu si ještě připočtěte chatu v lesích a nedalekou farmu, kde bydlí jeden velmi nepříjemný člověk (nebudu to tady prozrazovat, je to takové překvapení po hodině filmu) a na průser je zaděláno. ---Britové opět dokazují, že žánr hororu, i když v tomto případě komedie se špetkou hororu, zvládají v současnosti ze všech nejlíp. Tady se bude častěji smát, než bát a to i u gore scén. 7/10 a to i díky tomu, že jsem se na to díval v noci na chatě taky u lesa, což umocnilo zážitek. ()

tom88

Taká menšia blbinka rozbiehajúca sa ako krimi alebo thriller s prvkami komédie, ale ku koncu sa to niak obráti naruby a je z toho horor tipu vyvražďovačky. Trocha tupé a ploché, ale vcelku baví a treba dodívať do konca. Film nie je pre každého, ale stojí za pozornosť. Andyho Serkisa som v tomto nečakal, ale zahral fajn. 62% ()

markuc

Prvnich dvacet minuto slibuje celkem netradicni podivanou v podobe akcni komedie. Komedie se pomalu vytratila behem tech dvaceti minut a z akce zustala jen divna slatanina. Dival jsem se na to v noci,ale hororove mi na tom neprislo zhola nic - takze zustava pitoma slatanina spocivajici v nepovedenem unosu. ()

Cushing

Jakás takás zábava, ale pokud to neuvidíte, o nic nepřijdete. Slušný začátek, dokonale iritující blondýna uprostřed, ale poslední třetina už bez jakékoli originality i ambic... (tvůrci se patrně chtějí nasquattovat do Hollywoodu...) Všelijaké horory viděné i slyšené, zde zmixované --- a... bezradně zředěné. Dokonalá lhostejnost. ()

lennyd

Dva bratři, David (Andy Serkis) a Peter (Reece Shearsmith) unesou dceru šéfa nočního klubu Tracey (Jennifer Ellison). Bohužel jejich žádost o peníze je nevyslyšena, a od šéfova syna Andrewa (Steven O'Donell) dostanou pouze tašku plnou kapesníků + návdavkem dva nájemné vrahy. Vše se ale trochu zamotá (hlavně díky totální imbecilitě obou Davidových kompliců) a nakonec všichni skončí na blízké farmě, kde žije někdo, kdo moc nemá rád, když ho někdo vyrušuje. A pokud už tak někdo učiní, většinou skončí rozkrájenej na malé kousíčky ... Ke Cottage jsem přistupoval s nedůvěrou (i když kombinaci Komedie/Horror Britové umějí na výbornou, vzpomeňme například na Soumrak mrtvých). Cottage je přesně ideální směs komedie a horroru, kdy nevíte jestli se máte bát nebo smát. Navíc režiséra Paula Andrewa Williamse jen tak nějaká kapka krve neuspokojí, takže se dočkáme velmi brutálních a velmi originálních umrtí jednotlivých postav (kam se hrabou ty emerické horory ve stylu Texaského masakru). Z hlavních rolí exceluje hlavně Andy "Glum" Serkis a "růžová" kráska s prořízlou pusou (doslova). Málem bych zapoměl pochválit skvělou hudbu - ideální pro tento druh filmů (i když se i zdálo, že je trochu vykradená od tvůrce hudby "komixo-hororů" Dannyho Elfmana... ()

ivan bohatyr

Černý anglický humor v horovém podání jako parodie na loupež -> můj šálek čaje. Komu ovšem černý humor a horor nic moc neříká, tak tento film nedoporučuji. ()

Javad

Strelené postavičky, super hlášky a čierny krvavý anglický gore humor = fajná zábava (samozrejme pre tých čo majú tento druh komédie radi). ()

Yoshimitsu

Správně trhlá britská horor komedie se dvěma pakama, sprostou blondýnkou a ohavným zabijákem. Já se dost bavil. Dávám 75% ()

Wade

Šel jsem do toho bez očekávaní a vyplatilo se. Solidní humor + gore + dobrá maska vraha + skvělá vulgární Jennifer,která má ode mě jednu hvězdu. Hatchet na britský způsob a vůbec ne špatný. 65% ()

Nemrtvý, kam se podíváš

Nemrtvý, kam se podíváš