poster

Gintama - Gintama. (série)

 • Japonsko

  銀魂.

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Komedie / Sci-Fi

Japonsko, 2017, 4 h 48 min (Minutáž: 24 min)

 • massdonfel
  *****

  Jedinné negativum této série je, že má pouze 12dílů... :/(27.3.2017)

 • Jeoffrey
  *****

  Gintama pro mě vždy byla synonymem dokonalého anime - vtipné, akční, dějově i myšlenkově na výši, neskutečně originální a hravá se schopností udělat si legraci z čehokoli i sama ze sebe. No a Gintama jdoucí do finále je úžasná záležitost, kdy především ta akce a intenzita všech zážitků je neskutečná a já zažívám naprosté blaho a napětí, které se vymyká jakékoli stupnici...(8.1.2017)

 • Flatron
  *****

  Battle on Rakuyo arc - po prvom diely tohto arcu nemám jedinú výčitku. Je až neuveriteľné, že pri záplave toľkých okukaných anime námetov si Gintama stále drží kvalitu a navyše už sa nemôžem dočkať ďalšej epizódy. Ďalšia zaujímavosť, že hneď úvodná scénka epizódy je narážkou na Saikiho zo Saiki Kusuo no Psi Nan. Zatiaľ jasných 5* a predpokladám, že hodnotenie meniť nebudem. Všetky tie jednotlivé súboje sú jednoducho pastvou pre oči pre všetkých fanúšikov shounen žánru v rámci anime.(9.1.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace