Akce se odehrává kdesi ve východní Evropě. Skupina amerických sportovců se potká ve vlaku. Tohle však není normální vlak..... Během jízdy se cestující začínají ztrácet. Jsou vězněni a mučeni v kovových klecích sadistickým vrahem a jeho pomocníky. Námět byl vzat z hororu TERROR TRAIN, ve kterém si hlavní roli zahrála Jamie Lee Curtis. (LIVINGDEAD)

Slasher

Poměrně bezzubý 'trainsploitation' horor, nejblíže má skutečně asi k HOSTELu - který je ovšem mnohem zábavnější. Část týmu amerických zápasníků a zápasnic se zdrží a nastoupí až do vlaku, ze kterého je úniku leda tak po částech... Po cestě do Oděsy bude spousta času poznat spolucestující zlořády - doktorku, průvodčího, řezníka a dva vidláky. Je to velký průměr bez nějakého většího spádu. Jelikož mám podobných filmů nakoukaných řadu (ale snad i kdybych neměl), vůbec ničím mě to nezaujalo. Hlavní hrdinka byla zajímavá na pohled a řezník měl taky charisma, ale to je tak asi vše. Hrůza to není, prostě jen polozáživná naředěná 'drsňárna' - (ne)berte. ()

LIVINGDEAD

Já už mám depresi jen z toho, že vidím vlak. Nesnáším cestu vlakem a v paměti mám stále cestu vlakem do Rumunska a Bulharska, kdy se nám v Rumunsku porouchala lokomotiva a my 48 hodin stáli v poli. Obklopili nás Rumuni a neustále žebrali a když jsme jim nic nedali, tak nám házeli do oken hlínu, kameny a nebo se dokonce i na vlak vychcali (z vyvýšeného plynového potrubí). Takže umím si představit vlak na Ukrajinu a tento příběh neberu jako fikci, ale realitu. Co se týče filmu, tak řezání parádní :-) Odebírám jednu hvězdičku za šerednou hlavní hrdinku. Pokud by tam byla dlouhovlasá blondýnka s pevným poprsím, dal bych 5* :-) Ale to už by byla fikce. ...........................Ségra mne přinutila dát filmu 5* :-) ()

J*A*S*M

Po delší době zase jeden americký pohled na východoevropský vidlákov. A to mnohem méně kvalitní než ten Rothův. Fanoušky gore hororů Train nejspíš neurazí, ale hledat zde byť jen náznaky chytrého příběhu je zbytečné. Ten film je občas tak připitomělý, až to skutečně působí zábavně (kupříkladu bulharský zabiják, jemuž se oběť schovala pod vagón, jej radši vlastnoručně odtlačí, než aby se pro ni sehnul). Strašné je i herecké osazenstvo, mezi kterým kupodivu nevyniká ani Thora Birch, neboť ani jí nelze uvěřit žádnou zahranou emoci. Train si sice dovolím označit za jeden z těch snesitelnějších hororových kusů, které jsem v posledním cca měsíci viděl, avšak i tak to bude pro většinu diváků ztráta času. Takže radši nebrat... ()

Lateef

Druhý nejhorší vlakový film, který jsem kdy viděl (na tom "prvním" místě zůstává brutalsračka Snakes on a Train, ve které had sežere vlak). Logiku někdo napíchnul na hák a vyrval ze scénáře, vlak splašili někde na šrotovišti a obsazení naprosto odpovídá žánru. Strašná nuda. Předvídatelné. Ultralaciné. Nemám víc co dodat, tři řádky jsou až až. ()

tron

Bože to bola chobotnica. Gore miestami skutočne dosť intenzívne a prostredie vlaku má niečo do seba skoro v každom horore (neviem prečo), ale veľmi veľa to ku dnu sťahujú amatérska réžie, nepresvedčivé, až pornografické herecké výkony (Thora, veď tebe bola po Americkej kráse predpovedaná neskutočná kariéra!!!) a scenár, ktorý len ťažko mohol byť ešte horší. Tento film produkoval Thorin otec. Bez komentára, práve som totiž odpadol. ()

• Příběh měl být původně remakem filmu Terror Train (1980), nakonec však dostal svůj vlastní koncept. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)
  • Snímek měl premiéru na filmovém festivalu Screamfest Horror 16. října 2008. (Terva)