Casey Beldonová (Odette Yustman) je vysokoškolačka v rozpuku, kterou trápí snad jen dávná vzpomínka na matčinu sebevraždu. Záhy se kolem ní ale začnou dít podivné věci, které nabývají čím dál zlověstnější charakter. Sny se prolínají s realitou, Casey se začne měnit barva očí, zdánlivě bez příčiny umírá kojenec, kterého hlídala… Na konci děsivé spirály, která ji přivede na samou hranici šílenství, Casey pochopí, proč její matka spáchala sebevraždu. Na rozdíl od ní se ale nepoddá a rozhodne se s temnými silami, které ji chtějí ovládnout, svést nerovný souboj. Pomáhat jí budou přátelé a hlavně židovský rabín Sendak (Gary Oldman), který jako jediný ví, jak dybuka zastavit. Nebo se tak alespoň tváří. (Bontonfilm)

LordBeeDoO odpad!

Tento rádoby horor ukazuje, jak je možné teoreticky zajímavé téma s potenciálem pro kvalitní psychologický film zazdít prázdnými dialogy, nulovou atmosférou a snahou kombinovat co možná nejvíce mytologických pojmů do jednoho balastu. Nejděsivějšími scénami celého hororu jsou bezdůvodné lekací střihy a to je smutné. A film nezachrání ani fakt, že se na něj někdy dobře dívá díky Odette Yustman, protože pro horor toto žádnou hodnotu nemá. Ruce a oči pryč od tohohle děsu! ()

ViktorEl

Priemerný horor s poriadnou kráskou, citácia z Premiere a mali pravdu, aj keď som sa nenudil, lebo stále sa niečo dialo, a sem tam aj tie ľakačky boli celkom dobré, ale ako sa už o týchto duchárskych filmoch hovorí všetky sú v poslednej dobe na jedno kopyto. Niekto by už mohol prísť s niečim novým a nespoliehať sa len na pekné ženy v spodnom prádle. ()

Venous666

Je to takový mix všeho co jsme už viděli, a tak už ničím nepřekvapí. Ale bohužel to bylo ještě horší než okoukané jednotlivé scény. Osobně si myslím, že při první polovině natáčení se scénáristovi rozlilo kafe na scénář a od té doby všechno tahali z patra. Protože to podle toho vypadá. Ještě bych zkousnul ten začátek, ale klik a úplný propadák. Ztratil jsem se a nakonec mi to vůbec nevadilo.Aspoň, že tam byl na chvilku G. Oldmana. ()

Mallinali

V rámci žánru zahustí váš potemnělý pokoj tísnivou atmosférou, slušnou porcí lekaček a nadprůměrnou kamerou. Zajímavé jsou i konce snových pasáží, které většinou nekončí obvyklým prostřihem k probuzenému snílkovi. Hudba slušná, i když za chvíli si na ní nevzpomenu. Stejně tak i fešanda Odette Annable, která neurazí, ale ani nepošimrá ve slabinách. Jenže tu jsou dialogy a tam scénář dopadnul jako ti sedláci u Chlumce. Hlášky typu "Pojďme se pobavit.", nebo "Vy nevěříte že vám tu můžu pomoct (a proč by tam jako jinak chodila?)", těch je v celém filmu dvanáct do tuctu. Když od toho ještě odepíšu i zkratkovité vyprávění, nižší hrst originality a fakt, že místní bestie dost opisovaly od Nenávisti, jsou to suma sumárum hodně silné tři hvězdičky (ale zaokrouhluju nahoru, zdejší hodnocení pod 50% si to nezaslouží). ()

Mchazik

U pár záběrů jsem se lekla na tolik, že jsem si málem šplouchla do kalhot. Ale má to být horor a tohle na to nestačí. Možná kdyby to bylo lépe propracované, protože se myslím že kdyby se tam zařadily hororové prvky (tedy než ty co tam byly), tak by z toho mohl být i v celku slušný horor. No kdyby ... ()

Snake.Charmer

Po technické stránce slušný film, který však ubíjí naprosto tupý, předvídatelný scénář, který je jakousi patlaninou všeho možného, již několikrát viděného. Malé bezvýznamné plus za Spitfire od The Prodigy. ()

Wardan

"Někteří lidé jsou dveřmi, zvláště pak dvojčata, protože ty jsou zrcadly." Cože?! Nehorázně pitomý, místy směšný a zkratkovitý guláš navařený z motivů z asi tak dvaceti jiných hororů. Goyer navíc ani pořádně nerežíruje, ale hází scény na sebe jak odpadky. Naštěstí má docela smysl pro vizuál, několik lekaček docela funguje (myslím, že dvě) a Djawadiho hudba není úplně špatná. Rutinní bída - 1 a 1/2. ()

jamesjimbo

ten film byl neuvěřitelně komplikovanej a rozhodně to nebylo promyšleností scénáře :D pár lekaček a krásná odette, 2,6 hvezdičky :) ()

#47

Jako občasný divák hororů dávam slušné 3 hvězdičky...upřímně nechápu jak může někdo napsat "lekačky nelekaly", "lekačky byly nudné" nebo "lekačky byly laciné"....no laciné možná trochu...ale svůj účel plně zvládly a hodněkrát se mnou pořádně zacloumaly, přestože jsem většinou čekal že něco příjde. Slintat nad Odette Yustman veřejně nebudu (soukromě snad můžu :-)), jestli tenhle film vykrádá jíné...no věřím že je to tak, ale mě to relativně bavilo...to propojení s nacistickými pokusy (podotýkám že reálnými), dokonce se tam mihne záporák par excellance J. Mengele, konec je sice trošku slabší...ale celkově nadprůměr. ()

BathoryMan

Priemerný teenagerský horor,ktorý vykráda scénky z iných hororov ako na bežiacom páse!Ochrnutý starec/dievčatko kráčajúce po schodoch v Exorcistovi,posadnutý čierny knaz/černoch nakazený vírusom zúrivosti v O 28 dní potom,ničenie zrkadiel/horor Mirrors a mohol by som pokračovat dalej..Tento horor neprináša nič nové a viac ako báť sa prinom budete nudit a nepomožu mu ani sexy telo hlavnej hrdinky či Gary Oldman v úlohe rabína. ()

kostej_

Zvýšená míra strašidelnosti opět sráží celkové hodnocení. Pro časté konzumenty horroru a pro ty, kteří se rádi nechají strašit a nesnaží se pod tlakem hledat logické chyby, velmi slušná záležitost. ()

Lobotomas

Proč se musí točit takové zbytečné nudné filmy jako je tento. Snad jen taková slova jako nulová atmosféra a neoriginalita mohou přesně vystihnou oč tady běží. Na druhou stranu viděl jsem i horší. Dvojčata všech zemí třeste se, pán temnot přichází.. ()

issoumaila

Pomerne dosť slušne natočené... Ja osobne som od toho na to hodnotenie čakal menej... Teda som spokojný... Až na tie oči to bolo dosť odporné... :) 7/10 ()

DHDV

Spíše drsná „pohádka“ než horor. No, obvińovat horor, že je to kopie x dlaších filmů je v dnešní době docela univerzální nařčení, ale to nebudu rozebírat. Film je to lehce stravitelný s krásnou herečkou a ostaní herci sou taky dobří. Co se týče příběhu , tak ten je směřován do „lidských morálních“ zásad. Hudba, kamera, střih je úměrný rozpočtu filmu… co více si přát, měl film zabavil a bavil takže 4! ()

IGNI

Jako, moc na duchařiny nejsem a původně jsem se na film kouknul jenom abych počkal na scénku Odette v kalhotkách, nakonec se z toho vyklubal dle mého solidní duchařský film, i když mé hodnocení zančně pokulhává, protože duchařský filmy nejsou mé oblíbené horory, a chápu že více duchařsky osvícení uživatelé budou mít zřejmě jiný názor. ()

BeranSon

Nevím co bych k tomu chtěl dodat, jen to že je to podprůměrný, nudný, příběhově omšelí, herecky neatraktivní, trikově neskutečně laciný film, který sice po celou stropáž nic nenatahuje, ale i přes to je plný absolutně amatérských prvků. Když sem od jedné kamarádky slyšel, že je tenhle film extra-špica bylo mi už jen podle toho jasné, že to bude přesný opak. Někdo prostě nemá vkus na ženy a někdo na filmy. Ale i po tom co jsem si vytrpěl těch 85 minut v křečích a zoufalé nudě dávám i přesto dosti stravitelné 2*, protože mám relativně vlídnou náladu a existují i horší filmy a ještě k nim se přidávají i filmy opravdu mnohem horší. - 3/10 - ()

maZSlicko

Vsechno pri starym..A ani nenarozeni neprineslo nic noveho.Bafajici deti(to uz sme videli nespocetkrat),vsichni kamaradi a milovani umiraj ( to uz sme videli snad vsude).Pouze modrookou odette Yustman v bilich spodarkach a kratkym sexi tilku,nenarozeni vysvihne o tridu vejs.. :) ()

Goyerův sci-fi Cliffhanger

Goyerův sci-fi Cliffhanger