Casey Beldonová (Odette Yustman) je vysokoškolačka v rozpuku, kterou trápí snad jen dávná vzpomínka na matčinu sebevraždu. Záhy se kolem ní ale začnou dít podivné věci, které nabývají čím dál zlověstnější charakter. Sny se prolínají s realitou, Casey se začne měnit barva očí, zdánlivě bez příčiny umírá kojenec, kterého hlídala… Na konci děsivé spirály, která ji přivede na samou hranici šílenství, Casey pochopí, proč její matka spáchala sebevraždu. Na rozdíl od ní se ale nepoddá a rozhodne se s temnými silami, které ji chtějí ovládnout, svést nerovný souboj. Pomáhat jí budou přátelé a hlavně židovský rabín Sendak (Gary Oldman), který jako jediný ví, jak dybuka zastavit. Nebo se tak alespoň tváří. (Bontonfilm)

Dr.Loomis

Jeden z lepších hororových filmů,které jsem viděl v poslední době..Nemám důvod tomu dávat menší hodnocení...za mě 75% ()

toomm

Miluju duchařiny všeho druhu. Otázkou však zůstává: "Dokáže Unborn nabídnout něco nového?" Odpověď je jednoduchá: "Nedokáže". Je to jasný důkaz nenápaditosti scénaristy, který vlastně jen vzal nápady z předchozích hororů a zpatlal je dohromady. Asi nejvetším problémem je, že asi v první půlhodině filmu se vám naskytne zajímavá podívaná, která však prozradí vše, co může tenhle povedeně zpracovanej film nabídnout. Bohužel ani konec nepřinese vlastně nic moc zajímavého nebo překvapivého. 40% ()

Cechyno4

Zdejší hodnocení sedí. Znovu nic nového pod sluncem. Ten kdo již viděl pár hororů nemá být čím překvapen. Dávám dvě hvězdy. Jednu na krásnou tvářičku v podání Odette Yustman a druhou za posledních 20 minut na které se dalo vážně dobře dívat. Jinak ovšem hodnotím tento film jako podprůměrný. ()

Dzejna35

Už jenom proto, že mě před tím přátele varovali, že je to blbost o ničem, mě měl zastavit na ztrátou hodinky a půl mého života. Film měl svoje lekací scény o tom žádná, ale který horor ne. Odette Annable, která pobíhala čtvrtinu filmu v kalhotkách je sice fajn a pro muže pěkné spestření, ale asi bych to oželela. Děj je trošku přehnaný a místy opravdu nesmyslný. Myslím, že tenhle horor si svou „modrou barvu“ procent zaslouží. ()

DandaPiper

Svou hloupostí a nestrašidelností ve scénach, kdy se o to urputně snažilo mě to naprosto vytáčelo. Hvězda za Cama Gigandeta. ()

Petr59

Průměrný horror. Viděl jsem sice i horší, ale i daleko lepší. Je pravdou, že nápad nebyl špatný. Duch se pokouší ovládnout lidské tělo, to je pro mě celkem přijatelné. Ve filmu byly skutečně i scény, při kterých mě běžel mráz po zádech. Horrorová atmosféra ve filmu byla. Ale moc se mi nelíbilo třeba jak se duch projevoval. Promění se ve psa, kterému se otáčí hlava, pak ovládá mysl nějakého malého kluka, to bylo takové, pro mě zvláštní a nezáživné. Herecké výkony průměrné. Konec mohl být dobrým zakončením filmu, ale spíše kvalitu filmu snížil. ()

heavy66

Teorie o dybbukovi je přiměřeně strašidelná a dvojče Megan Fox dostatečně krásná, nevinná a vystrašená, takže to může fungovat. Lekačky jsou ale laciné, zvlášť ty příšerné zvuky, na úkor atmosféry. Těšil jsem se na Gary Oldmana, ale nezahrál nic. Horrorové dětičky škrtící se pupeční šňůrou in utero (ach ta dnešní mládež!) nejsou originální, to vymyslel už Stephen King. Ale nenudil jsem se, takže dohromady u mě 50%. ()

wilczo2

Keď som na tom bol v kine, bol som tam len ja, moja kamarátka... a prázdne sedačky... Totálna vykrádačka iných hororových filmov, ktorá dostáva 2 hviezdičky za Odette poskakujúcu v nohavičkách pred zrkadlom... ()

Todd_Hewitt

Doporučila mi to kamarádka a mě zaujal docela trailer. Ale že to bude taková nuda, jsem opravdu nečekal. Herci jsou otřesní, prostě typická béčková blbost, která nemá co nabídnout. ()

gotham

Neuvěřitelně stupidní pseudohoror, navíc od scénáristy takových majstrštyků. Nebýt v hlavní roli kráska Odette, která navíc umí i hrát, tak bych to po 20 minutách vypnul. Není zde nic strašidelného, divák si nevytvoří s postavami či s příběhem osobní vztah a je mu jedno, jak to skončí, hlavně aby už byl konec. Chválím pouze za Odette, délku filmu a za konec, který se narozdíl od zbytku filmu povedl. 20% ()

theFtip

Zase až taková blbost to nebyla, dalo se na to v pohodě dívat. Dalo by se říct taková oddychovka, u které se nesmí přemýšlet, pár lekaček, jedno vymítání, a to vše jen kvůli tomu, že "Jumby se chce narodit." :D ()

pekko

Nakombinovane vsetko mozne, co horory mavaju aj nemavaju, ale nic z toho, nie je sa coho bat, ani poriadne zlaknut, dej slaby. Kamera sa stale toci, pozor na morsku chorobu. Tak ufnukanu postavu ako je tu Casey som este asi nevidel, preafektovane cele. Zle. ()

Kennedy_R

Mně se to líbilo, děj byl děsivý, občas jsem se leknul, jsou zde i krvavé a nechutné scény, co víc si od horroru přát. Občasné nelogičnosti nebo hluchá místa, či slabě zahrané scény mají i lépe hodnocené snímky. Zde si nemohu příliš stěžovat. Jako strašidelný film za mě rozhodně dobrý a navíc s hudbou Ramina Djawadiho. ()

Lancer

Hollywood má tendenci vykrádat všechno co se dá. Vycucá kabalu, vycucá kladivo na čarodějnice...když děláte čaj ze stokrát převařenejch lístků, dostanete tohle. Vlastně jsem to viděl jen kvůli tomu zadku z plakátů. A takhle jsem se nesmál ani na leckteré komedii... ()

david666

Vůbec to není tak špatné jak jsem čekal dle recenzí. Jasně, nic nového film nenabízí, ale určitě si v dnešní době velice slabých hororů drží určitý standard. Navíc na Odette se dobře dívá:-) Pár lekaček tady je a "pavoučí běh" známy z Vymítače ďábla mě opět dostal. ()

FincherD.

Film Nenarození měl zůstat raději nenarozen. Film, diky němuž jsem se akorát nasral, proč? Protože jsem se na něj díval. ()

Peťko

Slabučký horor, ktorý nemá štipku atmosféry. Hlavná hrdinka je samozrejme 10-tka čo sa týka vzhľadu, ale herecky je s konkurentkou Megan Fox na tej istej, nizučkej úrovni. Podľa traileru to vyzeralo celkom slušne a Gary Oldman vzbudzoval nádej kvalitnej dávky strachu. Film som si musel pozrieť na dva-krát. Pri prvom pokuse som proste zaspal, čo tiež o mnohom svedčí. Inak som si nemohol nevšimnúť extrémny product-placement, ťahajúci sa celým filmom. MacBooky, IPody a samozrejme IPhony sú nám tu celý čas neskutočne drzo podsúvané ako tie najsprávnejšie produkty bez ktorých sa cool človek dneška nemože zaobísť. ()

Goyerův sci-fi Cliffhanger

Goyerův sci-fi Cliffhanger