Casey Beldonová (Odette Yustman) je vysokoškolačka v rozpuku, kterou trápí snad jen dávná vzpomínka na matčinu sebevraždu. Záhy se kolem ní ale začnou dít podivné věci, které nabývají čím dál zlověstnější charakter. Sny se prolínají s realitou, Casey se začne měnit barva očí, zdánlivě bez příčiny umírá kojenec, kterého hlídala… Na konci děsivé spirály, která ji přivede na samou hranici šílenství, Casey pochopí, proč její matka spáchala sebevraždu. Na rozdíl od ní se ale nepoddá a rozhodne se s temnými silami, které ji chtějí ovládnout, svést nerovný souboj. Pomáhat jí budou přátelé a hlavně židovský rabín Sendak (Gary Oldman), který jako jediný ví, jak dybuka zastavit. Nebo se tak alespoň tváří. (Bontonfilm)

SigSauerP228

Vzhľadom k nízkemu hodnoteniu som od tohto filmu veľa nečakala, ale príjemne ma prekvapil - ešte nikdy predtým mi pri žiadnom filme neprebehlo toľko zimomriavok po chrbte. Behanie mrazu po chrbte, neustále napätie a strach, keď človek nevie, čo sa stane, bezpodmienečne patria k dobrému hororu, a film Nenarodení toto všetko mal. Aj keď je tu veľa podobností s ostatnými duchárskymi filmami, tvorcovia predsa len vymysleli niečo nové (teda aspoň pre mňa nové), ale zase na oplátku trochu pomiešali súvislosti - veď kto kedy videl, aby sa vykonával „exorcizmus“ na človeku, ktorý nie je posadnutý diablom, iba je prenasledovaný duchom? Keby nebolo tohto absurdného konca, možno by som ulakomila aj na 5 hviezdičiek. ()

Patrik200s

Na čele filmu ako to už v hororoch tohto typu býva je neznáma dievčica, ktoré má problém. Bežný problém bežného hororu ako je tento. ()

Likan7

Četl jsem Civalův komentář a půl filmu jsem nevěřícně kroutil hlavou. On má s tou Odette Yustman fakt pravdu! Jinak Nenarození jsou stejný film jako těch dalších 150, které znáte. Vůbec nic Vás na něm nepřekvapí, lekaček tu je sice požehnaně, ale jsou tak průhledný, že leknout se dokáže jen málokdo, jestli vůbec někdo. Potěší jen chlap s otočenou hlavou, aby pak zase rozesmál PES s otočenou hlavou. Zajímalo by mě kdo přinutil podepsat film Gary Oldmanovi, takový herec to snad nemá za potřebí ne? Ve vedlejší roli tu je ještě neznámý Idris Elba, ale to je tak všechno, co by se o Nenarozených dalko napsat...Neurazí, nenadchne ale naštěstí to je dostatečně krátký. A pokud mělo finální rozuzlení fungovat, tak je spíš k smíchu.. ()

LakiyL

Nuda,nuda,nuda.Aspoň sa je na čo pozerať- Odette Yustman. Bohužial to je jediná vec čo je v tomto filme dobrá.Aj keď jej herecký výkon nijak zvlášť neoslní. ()

boo-boo

Vtákovina, ktorá aj napriek svojej krátkej stopáži zvláda neuveriteľne nudiť a naťahovať sa...Hrdinka, ktorá mi zhola nič nepovedala (aj keď herečka je to vážne pohľadná), absencia atmosféry (AKEJKOĽVEK!!), príbehové zvraty a posuny, ktoré originalitu nevideli ani z rýchlika, ľakačky, ktoré čakáte pomaly už cestou do sály... Celé je to akoby narýchlo zlepené a záver nestojí ani za fajku dymu, lebo po čomkoľvek čo ste predtým videli vám už je vážne jedno, ako to cele skončí. Čo povedať, vážne nuda a zbytočnosť...30% ()

DjMetal

Akoze.....V pohode horor,ale je to stale to samé. Uz sa moc opakuju tie horory...v pohode tie prekrutene hlavy,alebo ta mamka v tom sne,fuuuj...to bolo huste,ale no..za kratky cas sa to tam nejako vyjasnilo. A kukal som to cez den tak som sa nelakal...kuknite to v noci.je to lepsie. A tu prdel co ma sem na obrazku,tak nema taku...v skutocnosti ju ma mensiu,ale tiez na kusnutie. ()

PB2

Některé scény, třeba ty s tvory s obrácenýma hlavama, bylo dost strašidelné, ale celkově se mi zdá, že film nějak selhává... jakoby se rozhodl vydat se nějakou cestou, po chvíli to zabalil a šel jinou. O logice se taky moc mluvit nedá, ale zese tak špatný film to není. ()

Kozy9

Silne podpriemerná lacná lakačka s gýčovitým príbehom bez štipky inovatívnosti či pútavého deja. Väčšinou sa nudíte a zaujímajú vás iba dve veci: Prečo to vyzerá ako scary movie? a Prečo sa nechal Oldman ukecať na takúto trápnosť. Samozrejme tí, čo sú zviknutí báť sa, sa báť budú. CELKOVÉ HODNOTENIE: 30% ()

acn odpad!

Potrat. Sex. Kalhotky. Dupa. Prsa. Nacisté. Židi. Démoni. Rituály. Vesmírné bytosti. Bůh. Ďábel. Exorcismus. Levitace. Kalousek. Voda. Vzduch. Nemrtví. Malé děti. Malé nemrtvé děti. Zombie. Zrcadlo. Život v jiné dimenzi. Život v zrcadle. Chanuka. Oběšenci. Matky. Strach. Babiš. Špatnej oběd v kantýně. Sebevražda. Zlo. Učitel tělocviku. Gary Oldman. Dvojčata. Počůraná klika. Ruská vodka. Létající Čestmír. Drákula. Leslie Nelson. Alkoholismus. TV Nova. Reykoranteng. Star Dance. Tenhle film má všechno. A je to strašná pejčovina. ()

lusa

Celý čas som sama seba hecovala, že už už už.... A veľké O neprišlo. Práve naopak, celé astmatické tempo to tak nejak nedokázalo udýchať. Slušné lakačky, starnúci stále yummy Gary, aj dej to malo, masky miestami za potlesk, ale..... Málo soli, povedala by som. Možno, keby sa toho chopil niekto iný.... 3* ()

Loreleis odpad!

Vážně jsem se snažila najít na tom filmu něco dobrýho, ale nepodařilo se mi to. Jasně, mužské pohlaví možná ocení hlavní představitelku, ale mě na tom filmu nezaujalo nic. Jestli se začnete po 20 minutách nudit, pak jste štastnými lidmi, protože mě to začalo nudit snad po prvních pěti minutách. Jediný, co mi celý film vrtalo hlavou, nebylo kde nebo kdo je ono "zlo" , ale jak mohl Gary Oldman v něčem takovém vzít roli. To vážně stále nevim... ()

ktzc

Film nebyl zas tak špatnej. Sice to jsou všechny možný hororový scény (+ Dr Mengele a jeho pokusy) naplácaný do jednoho hororu s hezkou herečkou, ale výsledek se mi kupodivu líbil. Při scéně se psem s převrácenou hlavou jsem dostal záchvat smíchu. Také zhasínající světla, vždy když je dybbuk na blízku neoplývala zrovna originalitou. Jen nechápu jak se mohl skvělý Gary Oldman nechat zatáhnout do filmu tohoto ražení, ale nadruhou stranu jsem mu vděcný, že film drží nad vodou. ()

Pai-Mei

To je slabé. Herecký výkon hlavnej hrdinky snáď horší nemohol byť. Aspoň, že sa na ňu dobre pozeralo. Ani Gary Oldman v tej svojej miniúlohe nevytrhol film z biedy a koniec bol tak predvídateľný, že namiesto toho, aby film vytiahol z hlbokej vody, potopil ho ešte viac. ()

Soubi

Nebylo to zase až tak úplně špatné...určitou atmosféru to má (to můžu možná přičítat kinu, kde jsem zhlédl tento film a slečně, která seděla vedle mne). Nicméně chyb jak máku, chlapec není vůbec strašidelný, ještě že tam byla Odette a Gary, bylo se aspoň na co dívat :) ()

angel.CZ

Zajimavý horor od začátka až do konce!Sice duchařinu moc nemusím ale když se to začné prohlubovat do 2.Světové války a koncetračních táborů a zasáhne to 3generace tak to chytá už trošku na šťávě.Nevím proč to má tak bídné hodnocení.Jen škoda a možná jediná věc kterou bych tomu vytknul je že tam bylo více mrtvých než muselo. ()

Solverino

Celkově to nebylo až tak strašné, docela slušné lekačky, spousta vaty a vykradených jiných filmů. Další kousek na kterej se brzo zapomene... díky aspoň za toho Gary Oldmana. ()

Goyerův sci-fi Cliffhanger

Goyerův sci-fi Cliffhanger