Casey Beldonová (Odette Yustman) je vysokoškolačka v rozpuku, kterou trápí snad jen dávná vzpomínka na matčinu sebevraždu. Záhy se kolem ní ale začnou dít podivné věci, které nabývají čím dál zlověstnější charakter. Sny se prolínají s realitou, Casey se začne měnit barva očí, zdánlivě bez příčiny umírá kojenec, kterého hlídala… Na konci děsivé spirály, která ji přivede na samou hranici šílenství, Casey pochopí, proč její matka spáchala sebevraždu. Na rozdíl od ní se ale nepoddá a rozhodne se s temnými silami, které ji chtějí ovládnout, svést nerovný souboj. Pomáhat jí budou přátelé a hlavně židovský rabín Sendak (Gary Oldman), který jako jediný ví, jak dybuka zastavit. Nebo se tak alespoň tváří. (Bontonfilm)

parabellum

Film který uplácal pejsek s kočičkou. Tam kde mělo fungovat napěti, člověk div neusnul, tam kde měl být člověk překvapenej už dopředu věděl co přijde. Jednu hvězdu dávám za zajímavý nápad, druhou za posledních 20 minut. Zkouknout a vymazat !!!! ()

Yojimbo

Horor bez strašidelných scén a lekaček?! Divák je sice během sledování občas v napětí, ale kdyby věděl, co ho čeká, mohl by si klidně dát šlofíka. Taková nuda vtěsnaná do hodiny a čtvrt (bez záverečných titulků) je sama o sobě hororem, některé dialogy ještě hrůzostrašnějším. ()

AngelG

Občas pár dobrých scén.. ale jen občas!! Je prostě víc než jasné, že nemá vůbec žádnou cenu předělávat a znovu a znovu omílat duchařiny...protože pak to takhle dopadá!!! ()

jauzdu

Spousta herců, kteří vám někoho připomínají. Spousta scén, které už jste dávno viděli milionkrát. Nesmyslné lekačky. Předvídatelné osudy účastníků. Nevhodně zvolená hudba a její načasování. Pořád se na to ale dá koukat, když to berete s humorem. ()

KUFI

Stejne jako The Possession tenhle film stavi na zidovsky legende o Dybbukovi. Akoratze je min strasidelnejsi, ale o to vic nudnej. K mymu prekvapeni se tam ke konci objevil i Gary Oldman. Dalsi dukaz jak moc tenhle kdysi skvelej herec upadnul a stejne jako Nicolas Cage ted hraje v kdejakym skvaru. ()

Hartigan

Naprosto rutinní práce s velkými jmény, ale prázdným obsahem a žádným nápadem. Snad jediným pozitivem je vysokoškolačka Casey, co se může pochlubit sexy malou prdelku, kterou neustále vyšpuluje na všechny strany a ta menší, ale zajisté neposedná prsíčka, no byl jsem z toho vedle a to snesu poměrně hodně. Občas možná zafunguje nějaká ta bubákovina, ale víc jak tři celkově nenapočítáte. Určeno spíše pro mladší publikum. Očividně mě, jako starému pardálovi, už takové vysoce spotřební pohádky pro nic nedělají.. ()

Ondr@932

Jako nejdřív jsem byl přesvědčený, že to bude holý průměr, ale poslední třetina byla tak debilně udělaná, že nemůžu jinak. Celou dobu to má aspoň trošičku tu hororovou atmosféru, ale konec je prúser. 40% ()

GodKnows

Teda to bola celkom trapkovina. Strasna nuda sa taha celym filmom a prakticky nic sa nedeje. Jedina vec co sa mi ako tak este pacila bol ten stary dedo s vykrutenim krkom - pomerne bizardna zalezitost ale to je na HOROR :-DD velmi malo. Tym koncom ktorym sa nas tvorcovia snazili sokovat len potvrdili svoju nemohucnost akehokolvek prekvapenia. Jedna hviezda za Odette a druha za 87 minut :-D ()

cyright

Po shlédnutí jsem si musel ověřit, jestli tuhle věc nemají na svědomí pejsek s kočičkou. Nemají. Ale za produkcí stál pan Bay. Ahááá ;-). Audiovizuálně přestylizovaný bonbónek založený na umělých sladidlech. Jo a nevím proč, ale ta holka mi přijde jako ženský protějšek Haydena Christensena - vizuálně hezký, herecky prázdný. Toť můj dojem. ()

Bart16

Povím vám,ten David S. Goyer je opravdu rozpoluplná osůbka.Na jednu stranu dokáže napsat opravdu fantastické scénáře(oba nové díly Batmana) ale jak jde o režii,tak to je docela průměr.Stejně tak je tomu i u jeho nového hororu,který si nehraje na nějaký oscarový snímek,ale přesto tomu dost chybí.Už jsem si zvykl,že filmy produkované společností,kterou vlastní můj filmový bůh Michael Bay sice vypadají dobře,ale nejde v podstatě o nic víc než jen o oddychové jednohubky,které vás pro jednou docela zabaví,ale víckrát už po nich asi nešáhnete.Jinak Odette Yustman je pro mě docela příjemný filmový objev. ()

zberatel

Suhlasim s tebou cival,odette je pekny mix - proste kocka,ale tomuto filmu chyba mala drobnost co by ju vytiahla aspon do slusneho priemeru a tou je LEPSI A PREMYSLENEJSI SCENAR,goyer sa proste sekol a jedna nadherna baba sporo odeta to proste nedokaze sama utiahnut len svojim telom.. ()

cinemaboy7

Ze začátku celkem lákavý nápad z dvojčaty, genetikou, pokusy v koncentračních táborech a celkem racionálně uvažující sexy hrdinkou (má něco s okem-jde k doktorovi, za zrcadlem na ní vybafne dítě-zrcadlo ihned odmontuje atd). Potom jakoby tvůrci přestali používat mozek, nebo si řekli, že to stačilo, ať si to dotočí někdo jiný. Tak šel kolem fanoušek Exorcisty, film dotočil a zkáza byla dokonána. ()

E lan

Normální horor, který není ničím moc originální, snad jen tím námětem, který na první přečtení alespoň tak působí. Hlavní hrdinka je hodně podobná Megan Fox, nicméně je méně výrazná. Překvapivá účast Gary Oldmana bohužel film nezachrání. Celkem tedy lehký podprůměr... ()

Zevon

Po krátké chvíli zjistíte, co je pointa a potom už se jedná jen o klasická "překvápka" typu koukni do zrcadla, není tam nic, koukni podruhé a jejda, není to strejda.. atd. Kalhotky zaříznuté do zadku mi na rozdíl o ostatních nic neříkají, protože slečna Yustmanová balancuje na hranici anorexie a bulimie, vystouplé klouby, lícní kosti a vysazená pánev není nic pro potěchu oka, se divím, že jí ten šmejd nezlámal ruku, když kýchnul. K jejímu celkovému výkonu se vyjadřovat nebudu, je to kategorie nižší cenové skupiny, žádné překvápko...Co tady nacvičuje Oldman jsem nepochopil, že by z nudy, nebo z recese? ()

Luckyman

"Jumby sa chce narodiť ..." Dávam tomu len 3 ***, pretože to bolo celkom pekné a niektoré scény ušli, ale ku koncu sa už nebolo čoho báť. Dej bol dobré vymyslený, ale trošku od veci pozliepaný v jednotlivých scénach. Videl som už aj o mnoho lepšie horory. ()

lubomir91

No, ta jedna hvězda je asi jen za trailer a pak některé scény z filmu. Vypadalo to slibně.....ale bohužel jen další zklamání. Absolutní nuda a nic co by překvapilo. ()

Goyerův sci-fi Cliffhanger

Goyerův sci-fi Cliffhanger