Casey Beldonová (Odette Yustman) je vysokoškolačka v rozpuku, kterou trápí snad jen dávná vzpomínka na matčinu sebevraždu. Záhy se kolem ní ale začnou dít podivné věci, které nabývají čím dál zlověstnější charakter. Sny se prolínají s realitou, Casey se začne měnit barva očí, zdánlivě bez příčiny umírá kojenec, kterého hlídala… Na konci děsivé spirály, která ji přivede na samou hranici šílenství, Casey pochopí, proč její matka spáchala sebevraždu. Na rozdíl od ní se ale nepoddá a rozhodne se s temnými silami, které ji chtějí ovládnout, svést nerovný souboj. Pomáhat jí budou přátelé a hlavně židovský rabín Sendak (Gary Oldman), který jako jediný ví, jak dybuka zastavit. Nebo se tak alespoň tváří. (Bontonfilm)

epsyn5

Odette je sice kočka, ale jedny bílé kalhotky film neutáhnou, také garyho oldmana mohl hrát kdejaký vocásek m jeho potenciál je v tomto filmu smrštěn do mínusu...Navíc tady téměř nic z hororových prvků nefunguje a jedná se spíše o komedii.... ()

fErnesto

Jednu hvědičku za trailer. Minimálně strašidelné, spíš se bojíte scén, kdy utichne hudba a je zřejmé, že odněkud, při infarktovém střihu a hudbě, vyskočí zase nějaký zombík. Horor, který Vás donutí zavírat oči, ale bohužel kvůli tomu, jak je strašný. Jak taky mohl dopadnout film, kde vymítání zlého ducha vede černošský židovský kněz, který je zároveň basketbalovým koučem a o exorcismu ví mnoho, protože o něm psal disertační práci. ()

Vital

Nevim jak se jemnuje te kluk,cose jí pořád zjevoval,ale protože jsem ho viděl už nesčetněkrát v různých hororech,hrál myslim i v Kruhu,tak mi spíše připomínal něco jiného.Je tu spousta lekaček,a vlastně nic jiného tu nenajdeme.Atmosféra je v celku pěkná a vlastně co asi nejvíc přitáhne lidi na film je hlavní propagonistka,a jeslti je tenhle plakát všude možně vystavenej,tak je mi líto tvůrců,kteří lákaj více na kočky,než na dobrý děj ()

SONYAGENT

V okamžiku, kdy jsem si přečetl Vaše komentáře, jsem hodil film do šuplíku a vytáhl ho po pár měsících, kdy mě k němu přemluvila má hororově zaměřená přítelkyně. A film mě nezklamal. Souhlasím, že efekty odrazů v zrcadle apod. je staré a známé a mnohé to nepřekvapí, avšak stále dostatečně vyděsí. Mě se líbil film i díky Oldmanovi a krásné O.Yustman, která dodala filmu to, co u jiných hororů chybí. Děj byl poměrně plynulý a díky tomu, že film nebyl příliš dlouhý, dalo se na něj koukat a bavit se od začátku do konce. ()

Jurij

Modré oči mě děsí, ale z dětí v hororech skoro šílím hrůzou (např. Kruh, Sirotčinec), proč to netuším, ale v někrerých částech jsem měl až nechutně nahnáno... ()

LordMalak

Jak tak čtu komentáře, většinu diváků zaujalo pozadí hlavní hrdinky. Není to u hororu špatně?:-) Ale ono je to asi jediné, co uvízne v paměti. Je zde sice několik "bububu" momentů, kdy sebou trhnete, ale jinak je film totálně o ničem. Šílená splácanina bez hlavy a paty. ()

Sparhawk68

Nemyslím, že je to špatný film. Typická lekačka. Koukal jsem na něj kolem půlnoci a docela jsem se v jistých momentech i bál. A to je přece účelem hororu! Nechci tady řešit, jestli je něco z něčeho "vykradeno" nebo ne. A že je titulní hrdinka zbytečně sympatická a že ji to ve spodním prádle sluší absolutně není na škodu věci. Dávám slušné tři hvězdy! (55%) ()

PavHer

Nic moc nového pod sluncem, takhle trapných hororů bylo a bude nespočet. Prázdný děj a nulová atmosféra.. kam tohle vede.. ()

cocostorm

Tenhle film se mi docela líbil. Samozřejmě, viděla jsem i lepší horory, ale dalo se to. Místy jsem se opravdu vylekala. Zvláště v těch chvílích když se jí ten kluk zjevoval! Jako fanynka Cama Gigandeta jsem si přišla na své, když se tam zjevil do půl těla nahý..;-) ()

wrzec

Naprostá debilita, slátanina a ostuda za kterou by David S. Goyer zasloužil pár facek. Totálně nezáživný pokus o horor, u kterého jsem spíše nevěřícně kroutil hlavou nad všechnou to nelogičností a topornými herci (kde není co hrát, tam ani Gary Oldman nezabere). David S. Goyer dokázal, že jako kvalitní scénárista (Blade 1 a 2, Batman Begins, The Dark Knight) se prosadit dokáže, ale pokud se ujme režie (Blade-Trinity, The Unborn) tak se musí ještě hodně učit. Naštěstí poslední výtvor Goyera je celkem svěží seriál "FlashForward", ale na něm se podílí více tvůrců. ()

shalash

Je to takový druh hororu, který vás má jenom vylekat, není v tom nic o čem přemýšlet. Hudba a triky jsou na dobré úrovni za to si to zaslouží ty dvě hvězdy, ale ten zbytek. Nevím jestli to neměla být parodie na zaříkávnání duchů ve školce, jestli jo, tak se jim to nadmíru povedlo. Pominu mnoho hovadin, které se ve filmu objevují. Nejvíc mě asi rozesmál pes s obrácenou hlavou, ten byl asi tak děsivej jako můj plyšáček na půdě. Oceňuju horory, kterých se bojím jenom si na ně vzpomenu: děsivé, bezvýchodné situace. Tady je to ale bohužel děláno pouze na efekt. Není o co stát. ()

TBS

Niektoré scény stáli za to (Odette Annable v nohavičkách) inak zbytok filmu úplná zlátanina, film sa chcel hrať na všetko ale vo výsledku je nič. Keď sa zajtra zobudím aj zabudnem že vôbec existuje. ()

uprchlice

Nudný a nepříliš kvalitní horror. Příběh, který jsme už několikrát viděli. Dokola omyvané téma a v tomto případě i nudné provedení filmu. Žádný z herců nebyl sympatický a moc talentu taky nepobrali. Nevím, z čeho chtěl režisér vytěžit, ale z "úspěchu" tohoto filmu to rozhodně nebylo. Unborn je zkrátka nesmysl, který vznikl ze srandy, nebo z nudy tvůrců, kteří počítali s úspěchem, což se jim samozřejmě nevydařilo. ()

Wez

Film je to zcela průměrný,ale mě se líbil a nenudil jsem se u něj-mám podobné filmy rád a tento měl navíc zdařilé efekty a atmosféru,takže za tři+jednu za překrásnou Odette Anable,jejíž herecký výkon se mi taktéž velmi líbil(a naprosto nechápu,proč každej píše sračky,že je to jen laciná kopie Megan Fox???) ()

Pythonator

Takže o čom je tento tuctový a vesměs nezáživný horůrek? Ano, přesně tak. Je to přesně o tom jediném záběru, který je zvěčněn na plakátu. Je to o dokonalém zadečku Odette Annable. ()

Goyerův sci-fi Cliffhanger

Goyerův sci-fi Cliffhanger