Casey Beldonová (Odette Yustman) je vysokoškolačka v rozpuku, kterou trápí snad jen dávná vzpomínka na matčinu sebevraždu. Záhy se kolem ní ale začnou dít podivné věci, které nabývají čím dál zlověstnější charakter. Sny se prolínají s realitou, Casey se začne měnit barva očí, zdánlivě bez příčiny umírá kojenec, kterého hlídala… Na konci děsivé spirály, která ji přivede na samou hranici šílenství, Casey pochopí, proč její matka spáchala sebevraždu. Na rozdíl od ní se ale nepoddá a rozhodne se s temnými silami, které ji chtějí ovládnout, svést nerovný souboj. Pomáhat jí budou přátelé a hlavně židovský rabín Sendak (Gary Oldman), který jako jediný ví, jak dybuka zastavit. Nebo se tak alespoň tváří. (Bontonfilm)

Peťko

Slabučký horor, ktorý nemá štipku atmosféry. Hlavná hrdinka je samozrejme 10-tka čo sa týka vzhľadu, ale herecky je s konkurentkou Megan Fox na tej istej, nizučkej úrovni. Podľa traileru to vyzeralo celkom slušne a Gary Oldman vzbudzoval nádej kvalitnej dávky strachu. Film som si musel pozrieť na dva-krát. Pri prvom pokuse som proste zaspal, čo tiež o mnohom svedčí. Inak som si nemohol nevšimnúť extrémny product-placement, ťahajúci sa celým filmom. MacBooky, IPody a samozrejme IPhony sú nám tu celý čas neskutočne drzo podsúvané ako tie najsprávnejšie produkty bez ktorých sa cool človek dneška nemože zaobísť. ()

sAreOn

Do teď přemýšlím, co všechno tvůrce inspirovalo při tvorbě tohoto filmu - je tam Osvětim a nácci, jsou tam zlí duši, škaredý děti, Židi, hlavy otočený o 360 stupňů, exorcismus... a dál radší nebudu pokračovat. Jak už to v poslední době u amerických hororů bývá - vemem sexy kočku a a ostatním už pak nezáleží. Opak je pravdou. ()

Patr1k

horrory nemusím, sú síce prípady, kedy som jednoducho uznal, že išlo o kvalitný snímok, trailer na tento film som videl v kine a musím povedať, že ma zaujal, zhliadol som film, a povedal som si, že ak nebude mať nejaký horror vyššie hodnotenie ako 75% tak nesledujem...tu je vidieť ako sa celkom zaujímavý námet dá totálne preflákať, jediné plus filmu je pre mňa vizuálne spracovanie... NECHODTE NA TO DO KINA - peniaze mi s kludným srdcom pošlite na účet, nájdu lepšie využitie ()

Leyla

Nemůžu si pomoct...za poslední dobu jsem shlídla pár hororů co jako by vylezly z americký pásový výroby, a The Unborn z porovnání vyjde rozhodně nejlépe. Ačkoliv jsem nebyla schopná přesně pochopit jak to s tim kdo po kom a proč vlastně jde, docela jsem se bála..atmosféra se myslím celkem povedla, k tomu pár solidních lekaček...znám stokrát lepší horory, ale jak říkám, jsem ráda, že jsem se konečně u hororu zas projednou bála, proto asi ta jedna hvězdička navíc...ve srovnání s jinou konkurencí by Unborn jistě nevyšel tak dobře. (BTW. co je to proboha za horor, kdyz je na coveru polonahá žena?:-D ) ()

veverysiak

Sú kúsky, ktoré keď pozerám prvýkrát, mám čítankové deja vu, toto je ten prípad, a nezmenila ho ani celkom chutná Odette, lebo tiež je akýmsi klonom neviem síce prečo ale hviezdnejšej Megan, párkrát ma myklo, no to pre mňa nie je merítkom dobrého hororu, a preto to celé už nemá zmysel ďalej komentovať, takže 50%. ()

Skank

Víc než dvě hvězdy si to odmne nezaslouží, ke konci to začne mít trochu šťávu ale celkový dojem je nuda... BAF! ()

Rieux

Deti ako hororovy objekt priniesol do sveta filmov Friedkin so svojim Exorcistom. Odvtedy sa uz velakrat ludia snazili tazit z toho ze aj pohlad na dieta dokaze sokovat. Chlapec ktory hraje hlavnu matohu v tomto snimku prilis hororovo neposobi, skor flegmaticky. Cely pribeh je vyumelkovany, prinasa len to, co uz sme videli inde, miesa to dokopy a tvari sa cely cas smrtelne vazne. Chyba je najma v tom ze cele je to urobene iba kvoli scenam "lakackam", ktorych je sice dost ale na ostrielaneho divaka hororov prilis nezaposobia. Nema to hlbsi zmysel, nasli by sa aj nedomyslene veci, skratka, obycajny horor, ktory ale neplni ani tu ulohu strachu. ()

Ellway

Tohle že je horor?! Slabost příběhu a absence pořádných lekaček degraduje tenhle film sice na koukatelný, ale podruhé si ho pustí vážně málokdo, nehledě na to, že cosi jako pokus o vymítání chlapcova ducha z těla hlavní hrdinky ke konci filmu působí dost fádně a filmu dost ubližuje. ()

racing666

Neni to nic novýho a převratnýho, jak je zde již mnohokrát řečeno. Je spousta podobných filmů (hororů) tomuhle nebo s podobným příběhem, ale mě se to celkem líbilo. Mě film neurazil natolik, abych dal nižší hodnocení. 60% ()

Snooper

Škoda té přeplácanosti a nelogičnosti v druhé půlce filmu. Jinak zručně natočená duchařina bojující se slabým scénářem. Vymyslet v dnešní době něco smysluplného je celkem kumšt. Proč by si autoři namáhali mozkové buňky, když stačí tu a tam něco obšlehnout. Film pak stejně vydělá nějaké ty zelené kámoše, pač lidi se prostě rádi bojí. Čert ví proč... ()

Nut

Překombinovaná klišovitá blbost, ve které nacházíte jednu nelogičnost za druhou, podivně prostříhané scény a protivné dialogy. Jedna hvězda za efekty a pár leknutí a jedna za Garryho kipu. Zároveň mu ale jednu hvězdu strhávám, že se nechal ukecat k takovému blábolu, co ho to jenom napadlo...ale přeci jen bych mohla něco ocenit...totiž onu rozumnou stopáž filmu:) ()

benqsiemens

No teda nevim, tohle je fakt divnej horror. Lekačky celkem šly, místy jsem měl co dělat abych si nestřík do textilu, ale to je tak vše, co by bylo tomuto filmku k dobru. Nehrající hlavní představitelka (ta by opravdu měla hrát jen ve hrách vysílaných v rádiu, popř. ve filmech pro slepce), jak tady už někdo napsal některý scény vůbec nenavazovaly na další (možná jsem jen nepochopil sled událostí, možná...), celej příběh byl tak trochu překopnutej - leckdy jsem se i v tak pitomim filmu ztrácel. Na druhou stranu už jsem byl schopen shlédnout daleko větší sračky a tohle se ještě jakž takž dalo. Ale jen jednou proboha!!!! ()

ElisD odpad!

Nějaký vůl si hodil do googlu rituální nástroj židů, vypadl šofar a už to jelo... trapárna. Zajímavé ovšem je, že měla hlavní hrdinka jednovaječné dvojče bratra (kvůli jednomu plodovému obalu - viz scéna se šňůrou) a nová teorie přenosu buňěčných fragmentů krví sourozence (in utero), prostě blábol. Do toho až směšní bubáci, předvídatelný děj ... jediné, na co se dá koukat, je herečka v hlavní roli, má hezký pyžamko... ()

Ironhead

Velmi slusne a napinave natocena ptakovina. Ach ten scenar... nelogicnosti, krkolomne osli mustky v deji a "prekvapive sokujici" konec. Forma (obraz, kamera, zvuk, hudba i vetsina hercu) za **** obsah za * spis za 0 :oZ ()

Venceslao90

Proč si ty dvě slečny volají na velkou vzdálenost po Skypu, když ta jedna stihne být u domu té druhé a bušit jí na dveře, než ta druhá ve vlastním domě sejde ze schodů dolů? K filmu: čekal jsem velkou kravinu. Lekačky na mě překvapivě fungovaly, natočené je to hezky a stylově. Celé to potápí zamotaný příběh, který je dost divně prezentovaný a po celou dobu filmu jsem úplně nepochopil o co tam vlastně šlo. Korunku tomu pak nasazuje poslední minuta....Stylové, místy i strašidelné a hlavně nelogické. 2,5* ()

Kozlowski8

Technicky slušné dílko, ale jinak až trapně působící brak. Hrozný příběh, laciné lekačky, předvídatelné scény...10%. ()

FantoMaSk

Vůbec to není tak zlé, jak by se mohlo z hodnocení a komentářů zdát. Odette je moc sympatická, lekačky řádně nečekané a celý příběh vlastně není úplně marný, a tak je třeba ocenit i to, že nejde o další z řady remaků japonské horrorové produkce. Pokud vás baví vidět v horrorech něco nového a neotřepaného, i když místy to funguje lépe a jinde zase hůře, myslím, že ta hodina dvacet není zase až taková oběť. Já byl v podstatě příjemně překvapen a to se v žánru nepodaří hned tak každému filmu. ()

TesterX

Ještě jsem hodnej a tu jednu hvězdu dám za solidní vizuál filmu i herečky, zbytek je zážitek asi jako cachtat se v žumpě. ()

Goyerův sci-fi Cliffhanger

Goyerův sci-fi Cliffhanger