Margaret Tateová nemá žádný osobní život a je oddána svému náročnému zaměstnání. Pracuje jako výkonná šéfredaktorka knižního vydavatelství, která se s oblibou vozí po svých podřízených včetně svého asistenta Andrewa. Když se dozví, že jí nebylo obnoveno vízum a hrozí jí deportace z USA, prohlásí se před imigračním úředníkem za Andrewovou snoubenku. Zaskočený asistent svou šéfovou z duše nesnáší, nakonec s návrhem souhlasí jen pod podmínkou, že ho po svatbě udělá redaktorem a pojede s ním na rodinnou oslavu na Aljašku. Imigračnímu úředníkovi jsou od začátku podezřelí. Informuje je proto, že budou vystaveni sérii otázek o sobě navzájem a pokud se jejich odpovědi nebudou shodovat, Margaret bude deportována a Andrew půjde do vězení. Svatba se blíží, málokdo jí věří, ale pro dříve silně ponižovaného asistenta je to jedinečná možnost, jak své nadřízené oplatit všechno dosavadní příkoří. (TV Nova)

Jordi9

Já nevím jak pro ostatní, ale pro mě to byl moc pěknej a příjemnej film...Navíc mám pro Sandru obzvlášť slabost...:) no a pejsek s orlem sou prostě boží....:) ()

oceanic6

Trojica najlepších komédií roka 2009 je jasná: Hangover, I Love You,Man aaaa.....Návrh :) Prekvapenie sa koná , a to dokonca väčšie ako som si spočiatku myslel. Sandra Bullock je prvýkrát v živote vtipná, na plátne neotravuje a dá sa povedať, že prvýkrát hrá v naozaj vydarenom filme. Ryan Renolds je potom maximálne uvoľnený a zábavný ,ale to najhlavnejšie je, že ústredná dvojica je geniálna SPOLU! Také iskry, takú chémiu medzi 2 hercami som už dlho nevidel! Presne to je aj dôvod, že všetky vtipy fungujú presne tak ako tvorcovia plánovali! Skvelé hlášky , skvelá hudba, sympatickí herci - to je všetko, čo môže človek od dobrej komédie chcieť. A tu dostanete všetko a v obrovských dávkach. Film má neskutočne slzopudný záver, takže sa nehanbite plakať ;) P.S.: S nástupom záverečných titulkov ešte film nevypínajte! Prišli by ste o jedny z najlepších a najzábavnejších záverečných titulkov aké tu kedy boli......ale fotky zo záveru Hangoveru zostávajú neprekonané :) ()

Petal76

Jak už tu někdo psal otřepané téma, přesto musím říct, že ze šíleného výběru v kině a zoufalého střílení naslepo, milé překvápko, odpočinula jsem si a taky pobavila, bo gegů tam bylo fest. ()

Johnnyka

Pěkná komedie, ještě že to Robertsovka nevzala, od Pretty Woman nějak zapoměla hrát. Stačí že pokazila Na dotek 2004. ()

Ja.cek

Romantická komedie par excellence. Klišovitá, předvídatelná, ale pobaví a dojme - a o to u tohohle žánru jde, ne? Sandra válí. ()

adamm90

Tak musím říci, že mě to celkem i potěšilo. Čekal jsem, že to bude větší nuda,ale nakonec se na to dalo i dobře koukat. Je jasné, že to je námět, který je pro takovéhle romantické komedie až klasický, ale i tak to byl pěkný film. Myslím, že tak akorát na tři a půl hvězdičky. ()

ste

Rozhodně jedna z lepších romantických komedií. I když začátek suveréně převyšuje konec, který se nevyhne takovým klišé jako přiznání před oltářem či vyznání před celým kanclem. ()

yarda1

Andie MacDowell a Gerard Depardieu byli o neco lepsi a přepracovávání takového námětu už opravdu nemá cenu. Od samotného začátku je jasné, jak film skončí. ()

Tweetak

Jo, tohle mě prostě baví, mám rád romantické komedie. Nové, nečekané situace a krásné vyznání na konci. lepší snad už bylo jenom (nevím z jakého filmu): "Raději se budu hádat s tebou, než spát s jinou." Velice sympatičtí herci, správná babča a velice dobrý dojem z celého filmu, krása! Jen by na Sandra nemusela být jak studený čumák... takhle zamilovaní lidé nevypadají. ()

Mangus

Prekvapivo dobrý film sa zrodil so Sandrou Bullock, ktorá nám už trochu vychádza z kurzu, a Ryanom Reynoldsom, ktorý zase do módy práve prišiel. Vtipné, romantické, typicky americké a milé. Dobrá oddychovka. p.s. výborná scéna, keď Sandra Bullock spieva s babkou v lese, najmä keď sa odviazala (český dabing) :-D, ešte teraz sa smejem. 8/10 ()

garten

Všetko bolo dosť predvídateľné. Typická americká romantická komédia, prvá polovica filmu celkom baví,v druhej polovici entuziazmus opadá... ()

lada32

Příběh o tom,jak lze vyhodit doslova do popelnice výborný nápad s pracovním povolením Sandry B.alias šéfové a mladého asistenta na zapřenou ze zbohatlické rodiny.Vůbec mě to už připadá jako posedlost tvůrčích týmů ze zámoří situovat děj filmu do luxusních sídel,nastartovaných motor.člunů,neomezených kont a líbezného chování.Ani špetka reálna.A přitom byl by to takový problém,aby ten kluk byl z nemajetné rodiny?Aspoň by lépe člověk chápal jeho pohnutky.Takhle jen kroutíte hlavou.Přece konfrontace té fifleny s prostším prostředím mohlo působit mnohem zajímavěji.Ale co se vůbec divím ,přece je to film se Sandrou.. ()

wellfish6

Tak tři, plus půl hvězdičky za Bullockovou v holinkách běhající se psem nad hlavou. Dobře sem se pobavila, ale nevím, jestli bych si právě tuhle komedii pustila ještě jednou. ()

najki

no tak my sme sa nhodou pobavili doma s manzelom, najlepsie je od romantickych komedii neocakavat vela a potom sa raz za pol roka pritrafi jedna lepsia a tuto k nim zaradujem. Cim je Sandra starsia, tak tym mi viacej sedi. ()

OziRaziel

Ačkoli tomuto žánru příliš neholduji, tak tohle mě (občas) originálními hláškami málem urazilo hlavu. O originalitě se dá polemizovat zvlášť v příběhu jenž je předvídatelný již od začátku. reynolds odvedl klasický slušný výkon a Sandra nebyla pozadu. Večerní oddychovka jak vyšitá (hláška : je to hřích, je to hřích, kapka potu na koulích - je prostě dobrá :-) ) ()

Zemřela herečka Betty White

Zemřela herečka Betty White

01.01.2022

Tatum a Bullock hvězdami romantické komedie

Tatum a Bullock hvězdami romantické komedie

30.12.2020

Mělo se jednat o opětovné setkání hvězd filmu Návrh Sandry Bullock a Ryana Reynoldse, nakonec se ale v nové romantické komedii The Lost City of D od studia Paramount objeví po boku známé herečky… (více)

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (více)

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci