Posedlá

William Packer

Paul Seydor

Kostýmy:

Maya Lieberman

Od tohodle filmu jsem nic nečekala, ale pak mě docela překvapil. Bylo to celkem napínavý a takový psycho prostě. Sice ve fázi, kdy byla Lisa v nemocnici jsem čekala, že se ukáže, že je všechno jinak. Myslela jsem, že nám řeknou, že je posedlej ten chlap nebo ta manželka, ale prostě tim, že režisér to nechal v tom, že Lisa je opravdu ta, která to celou dobu dělá, tak se z filmu stal prvoplánový snímek, což mě mrzelo, protože už nepřišel s žádným překvapením... což je škoda. Poslední scéna hodně přitažená za vlasy, jinak bych dala 4*, ale jelikož ten film dopadl jak dopadl a obecně je škoda, že tam chyběl takovej ten boom, kde si řeknete, COŽE? To není tak jak jsem si myslela? Ale jinak všichni tři herci, uplně super.(26.12.2014)

Životná rola pre Ali Larter. Tento film ju zaradil medzi najlepšie herečky sveta. Navyše vyhrala ocenenie MTV Movie Award za najlepší súboj práve v tomto filme. Film je určený skôr pre ženy než pre mužov, ( i keď aj muži si prídu na svoje), no mne sa páčil dej aj koniec a taktiež herecké výkony. Beyoncé tiež prekvapila na to, že je speváčka. Chválim vynikajúci soundtrack. Predovšetkým intro je skvelé s pesničkou Sam Sparro - Black and gold a scénou v aute. Thrilleru nechýbalo napätie a plno sexi scén, škoda len, že väčšina takýchto thrillerov sa končí rovnako. 100%(16.1.2011)

Davam tri hviezdicky aj ked film si ich tento film asi nezasluzi. Zaciatok celom dobre navnadil a Ali Larter posobila viac ako dobre. Bohuzial po tridciatich minutach to zacalo byt tak trochu nudne a dost casto som kukal na hodinky. Z casti to napravila zaverecna akcna bitka v ktorej vsak bolo od zaciatku jasne kto bude vitazom. Jedna sa proste o film, ktory sa kostrou pribehu opiera a ovela lepsi film Osudova Pritazlivost.(3.10.2009)

Docela by mě zajímalo, co si všichni ti, kteří Obsessed na IMDb udělili prabídné hodnocení 3.7/10, od toho filmu slibovali, že je tak strašně zklamal, protože já dostal přesně to, co se čekat dalo. Průměrný, ale nikterak urážlivý thriller, v němž se sice lepí klišé na klišé, ale dobře se na něj kouká. Hlavně díky dvěma hlavním hrdinkám. Pravda, mohly to holky na konci rozbalit trochu víc, ale i tak je Obsessed vcelku příjemnou a obstojně natočenou podívanou, která na to jedno zhlédnutí zabaví, a tak poslouží svému účelu. Nic víc, nic míň.(24.5.2009)

Já se připojím k té pozitivní naladěné půlce, která filmu odpustila ten ryze televizní syndrom. Co se týče zápletky, tak je okoukaná a neoriginální, ale zároveň si myslím, že se ubírá lehce jinde, než ostatní filmy s psychopatickou zamilovanou krasavicí a taky se musí uznat, že celý tento žánr ještě není tak vyčpělý, jak jsem si myslel. Byly místa, kdy jsem byl hodně napjatý. Závěrečná bitva je celkem povedená.(26.7.2011)

• - Aj keď Beyoncé v tomto filme nespieva, predsa na konci odznie jej pesnička z nového albumu "Smash into you". (luksharas)

• - Jde o první film Beyoncé Knowles, ve kterém její postava nezpívá. (Hal_Moore)

• - Postav hraná Beyonce Knowles se původně měla jmenovat Beth. (Chatterer)