Posedlá

Paul Seydor

Kostýmy:

Maya Lieberman
  • GodComplex

No tywoe, tak tohle je fakt ze slabsich soudku. To se zase televizni reziser rozhodl natocit si regulerni film, vybral si material klisovity az na pudu a dal si bezesporu velkou praci s obsazenim co nejvetsich nehercu, protoze tohle byla skvadra k pohledani. Idris Elba je neskutecne trapny cernousek a uz ted se desim jak jeho pritomnost zprasi muj mega-ocekavany Prometheus. Ali Larter je sice pekna blondyna, ale jak je jiz u podobnych psycho charakteru zvykem prehrava az to hezke neni. No a Beyonce to je vylozene utrpeni, ktere s herectvim nema uz vubec nic spolecneho. Rad bych napsal neco ve stylu at se radsi drzi zpivani, ale jeji hudba je na tom podobne zoufale. 3/10(8.8.2011)

• edie sedgwic

Sialenych psychopatiek snaziacich sa o ziskanie manzela niekoho ineho tu uz teda bolo, len v ziadnom z nich nehrala Beyonce, preto nejaky r'n'b milujuci producent pustil zilou a tak vznikol tento supernudny, banalny, neoriginalny, smiesny atd thriller (???). Mohli radsej poslat peniaze detom do Afriky.(3.3.2013)

Beyoncé si chtěla natočit film o tom, jak by nejraději naložila se všema ženskýma, které kdy pokoušeli (ať už úspěšně nebo neúspěšně) její partnery. Scénář podle toho vypadá, obsazení televizní, kamera a výprava též. Shill je seriálový rutinér, který si ovšem velmi dobře vede, co se stupňování napětí a dávkování tempa týká. Žel nápady mu dochází jak u akce (ale u fightu Ali vs. Beoncé v jehlových podpatcích by to měl těžké každý), tak v pokusích o odkazy (válka Roseových je do očí bijící, ale moc se to nehodí) a pak jsou tu pokusy o erotické dusno. Nemám na mysli fullfrontal záběry, ale když jsem viděl Ali v autě, bylo mi jí líto. Natočit tuhle holku ve spodním prádle tak, aby vůbec nevypadala sexy, to je už umění. Poslední kapka je soundtrack, chápu, že vzhledem k obsazení, hlavní hvězdě (která si to i produkovala) bylo r'n'b jasné, ale to přeci neznamená, že se hodí do každé scény a pouštět laskavě-romantickou píseň na pozadí scén "fungování odloučené rodiny," to už snad dělá jen Tyler Perry. Ali má chuť na chlapa, ale má smůlu, že Beoncé se ho jen tak nevzdá - jako porno by to ušlo, jako thriller je to slabé... 45%(10.9.2009)

• laik_60

A netrčal z toho filmu tak troška "čierny rasizmus" ? Niekedy mám dojem, že američania aby ukázali akí sú demokrarti tak namixuju do filmu farby pleti od výmyslu sveta , že sa tam musia ukázať azijati, afroameričania, hispanci, korejci, mexičania, biely alebo čierny rasizmus. To herecké obsadenie a výkon bola úbohosť. Scenár okukaný, a vôbec ... celé to bolo "na milú keďveš" :((3.3.2013)

Jeden z těch filmů co už mají několik podobných verzí, tedy vlastně skoro na chlup stejných, a liší se jen v detailech a hereckém obsazení a to mě u tohohle filmu docela sedlo, takže i přes to že jsem věděl jak bude vše probíhat a jak to asi skončí mě film zaujal a bavil... proto vyšší hodnocení než ostatní.(11.10.2010)

• - Aj keď Beyoncé v tomto filme nespieva, predsa na konci odznie jej pesnička z nového albumu "Smash into you". (luksharas)

• - Derek Charles (Idris Elba) nosí hodinky značky Counterfeit Omega Speedmaster. (dyfur)

• - Postav hraná Beyonce Knowles se původně měla jmenovat Beth. (Chatterer)