Posedlá

Paul Seydor

Kostýmy:

Maya Lieberman
  • sochoking

Týchto psychicky vydieračsských thrilleríkov už tu je celá kopa! Toto sa v ničom od nich nelíši a už to otrepané klišé lezie krkom!(21.7.2009)

• choze

To se vezme televizní scénář neuměle opisující od OSUDOVÉ PŘITAŽLIVOSTI, ohákne se do řemeslného filmového kabátu a vyšperkuje dvěma hvězdičkami a solidním hercem v hlavním roli a ejhle, ono se nato dá koukat. Úspěch v USA mě neudivuje, vždyt jde o prodejně dokonale vysoustružené zboží. Černé holky zajdou kvůli Beyoncé nakopávající kostnatou prdel té bílé čůze a černí kluci se na to nechají od svých černých holek zatáhnout ze stejného důvodu plus kvůli Ali Larter a všichni si ten vděčný průměr korunovaný slabým catfightem spokojeně užijí a zapomenou. Jen mě zarazilo, že Beyoncé, na jejíž jméno to láká nejvíc, tu až do finále hraje druhé housle.(24.8.2009)

Začíná to pěkně, pohoda, klídek, vánoce a pak peklo. Lisa ( Ali Larter ) dokáže být neodbytná a Derek ( Idris Alba ) i Sharon ( Beyoncé Knowles ) si užijí její posedlost.(5.9.2009)

• Gilmour93

Chudák finanční poradce Derek. Ač je věrným manželem, dokonalým otcem i neuvěřitelně zdatným krotitelem erekce, nechá si příliš dlouho pro sebe, že blonďatý záskok v práci hodlá zjistit, jestli má dlouhý nejen Mercedes. Plně chápu jeho tajnůstkářský postoj a obavy. Taky bych měl doma strach kápnout božskou, abych nedostal od té černé stíhačky F-16 hlavičku.. V rovině dramatu o potenciální nevěře se to díky Elbovi ještě dá, jakmile však přijde na řadu thrillerová část, kdy kolegyni začnou vlny příboje až moc omývat maják a podkrovní wrestling přináší rozuzlení, trpí nejen bílé hubené prdele.. Zajímalo by mě, jak prudce by reagovala Derekova manželka, kdyby podlehl a neudržel Juniora za branami poklopce? Napadá mě historka Nice Guy Eddieho z Gaunerů o superlepidle, ptáku a zasrané stojce pokaždé, když by šel Derek chcát..(17.8.2015)

• Jara.Cimrman.jr

"Ty snad máš v prdeli podkovu. Jseš největší klikař, kterýho znám." To si Derek rozhodně nemyslí, ale já tvrdím, že pokud se má někdo pokusit rozvrátit mou skvělou rodinu, tak cosi vypadajícího jako Lisa považuju za ideální volbu. Ovšem Derek se ani nenechal pořádně znásilnit, takže mi nebylo příliš příjemné sledovat tohoto dobráka, kterak se zmítá v nastražené pavučině lží lstivé krásky a přitom nenalézá příliš pochopení ani u manželky. Ještěže dámy nakonec pochopily, co chce divák nemrava vidět, dospěly k poctivé fyzické konfrontaci a daly mi tak důvod udělit druhou hvězdu.(27.1.2016)

• - Jde o první film Beyoncé Knowles, ve kterém její postava nezpívá. (Hal_Moore)

• - Hlavní roli měl původně hrát LL Cool J, nakonec se jí zhostil Idris Elba. (Spidey3)

• - Derek Charles (Idris Elba) nosí hodinky značky Counterfeit Omega Speedmaster. (dyfur)