Posedlá

William Packer

Paul Seydor

Kostýmy:

Maya Lieberman

Priemerný, často nudný thriller o jednej erotomanke, ktorá nie a nie dať pokoj svojmu vysnenému chlapovi... V podstate som dostal presne to, čo som aj čakal - priemernú, nenáročnú zábavu, minimum napätia, klišé a obohrané scénky tohto námetu. Plusom oproti ostatným filmom z tohto súdka by ale mohol byť akýsi rasový a multikulti odkaz ukrytý kdesi hlboko v pozadí medzi riadkami. No chýbala tomu inteligencia, preto by som sa vôbec nečudoval, keby to niekomu pripadalo skôr na škodu ako na úžitok. Slabší priemer. 55/100(1.7.2017)

• Smok

Dereka by mali vytesať do mramoru ako stelesnený symbol manželskej vernosti. Sexuálna promiskuita je mu cudzia ako eskimákovi úpal, je vzorným otcom a o všetkých zážitkoch sa s manželkou porozprávajú. Proste harmónia ako zo Strážnej veže. Nedivme sa potom, že ak ho chce kolegyňa z práce zviesť, musí sa uchýliť ku všelijakým svinstvám, nech to skúša hocijako, Derek sa nedá. To sa môže radšej rovno zblázniť.(6.9.2009)

• BDMarty007

Určitě už jste někdy slyšeli frázi "...to je jak z blbého filmu!". Tak to měl dotyčný s největší pravděpodobností na mysli právě tento film. Pokud byste potřebovali někomu vysvětlit co znamená pojem "klišé", prostě mu pusťte tento film. Doslova od 1. minuty je úplně jasné o co půjde, kdo je kdo a jak to dopadne. Myslím že pojem thriller či drama není možné v tomto případě použít, neboť dramatického na tom není vůbec nic snad kromě nedostatku invence; ten je opravdu dramatický! Stokrát obehraná záležitost v maximálně neinvenčním balení. Prostě hudlařina. To že to má nějaké technické parametry a přitažlivé ksichty je už dnes přece samozřejmost. Jednu hvězdičku dávám jenom proto, že jsem bohužel viděl i ještě o něco horší věci; ale fakt jich nebylo moc.(14.4.2011)

Davam tri hviezdicky aj ked film si ich tento film asi nezasluzi. Zaciatok celom dobre navnadil a Ali Larter posobila viac ako dobre. Bohuzial po tridciatich minutach to zacalo byt tak trochu nudne a dost casto som kukal na hodinky. Z casti to napravila zaverecna akcna bitka v ktorej vsak bolo od zaciatku jasne kto bude vitazom. Jedna sa proste o film, ktory sa kostrou pribehu opiera a ovela lepsi film Osudova Pritazlivost.(3.10.2009)

Beyoncé si chtěla natočit film o tom, jak by nejraději naložila se všema ženskýma, které kdy pokoušeli (ať už úspěšně nebo neúspěšně) její partnery. Scénář podle toho vypadá, obsazení televizní, kamera a výprava též. Shill je seriálový rutinér, který si ovšem velmi dobře vede, co se stupňování napětí a dávkování tempa týká. Žel nápady mu dochází jak u akce (ale u fightu Ali vs. Beoncé v jehlových podpatcích by to měl těžké každý), tak v pokusích o odkazy (válka Roseových je do očí bijící, ale moc se to nehodí) a pak jsou tu pokusy o erotické dusno. Nemám na mysli fullfrontal záběry, ale když jsem viděl Ali v autě, bylo mi jí líto. Natočit tuhle holku ve spodním prádle tak, aby vůbec nevypadala sexy, to je už umění. Poslední kapka je soundtrack, chápu, že vzhledem k obsazení, hlavní hvězdě (která si to i produkovala) bylo r'n'b jasné, ale to přeci neznamená, že se hodí do každé scény a pouštět laskavě-romantickou píseň na pozadí scén "fungování odloučené rodiny," to už snad dělá jen Tyler Perry. Ali má chuť na chlapa, ale má smůlu, že Beoncé se ho jen tak nevzdá - jako porno by to ušlo, jako thriller je to slabé... 45%(10.9.2009)

• - Hlavní roli měl původně hrát LL Cool J, nakonec se jí zhostil Idris Elba. (Spidey3)

• - Jde o první film Beyoncé Knowles, ve kterém její postava nezpívá. (Hal_Moore)

• - Aj keď Beyoncé v tomto filme nespieva, predsa na konci odznie jej pesnička z nového albumu "Smash into you". (luksharas)