Reklama

Reklama

Goong

(seriál)
  • Jižní Korea (více)

Epizody(24)

Obsahy(1)

Chae-kyung je 19-ročné spontánne a veselé dievča pochádzajúce z chudobnejších pomerov. Jej pravým opakom je korunný princ Shin, z ktorého sa počas života v paláci a prípravy na svoju budúcu úlohu stal veľmi osamelý a chladný človek. Vďaka sľubu ich starých otcov sa Chae-kyung a Shin stanú v mladom veku manželmi a do života kráľovskej rodiny tak vstúpi princezná neurodzeného pôvodu, ktorá ale so sebou do paláca prináša život, lásku a optimizmus. Pre Chae-kyung je náročné zvyknúť si na život princeznej, ktorá nemôže bez dovolenia ani len navštíviť svoju rodinu, a zložité jej to robí aj Shin, ktorý z "politického manželstva" nie je nadšený a dáva to patrične najavo. Postupom času, bezprostrednosťou Chae-kyung a vplyvom rôznych okolností, ako je napríklad návrat princovho bratranca a pôvodného korunného princa, sa však mení život členov kráľovskej rodiny a pomaly sa roztápa aj Shinovo srdce... (artemis2)

(více)

Recenze (11)

Zíza 

všechny recenze uživatele

Musím se přiznat, že jsem to měla zhlédnuté, no, ani ne ve třech dnech. Jenomže důvodem nebylo zase tak to, že by mě to tak hrozně moc zajímalo, honem, honem, co dál?! Ale to, že jsem spousty scén přeskočila. Nebavilo mě poslouchat, jak se v paláci pleticháří, jak se baví král a královna, co řeší její rodiče. Naprostej nezájem. Jediné, co mě bavilo, a bavilo mě to opravdu hodně, bylo sledovat vztah Chaekyung a Shina - tedy ze začátku. Pak už mě moc nebavilo, když docházelo k těm různým nedorozumněním. Ale tihle dva měli mezi sebou opravdu nádherné scény. To kvůli nim jsem to dokoukala až do konce. A ještě hudební doprovod se mi líbil (tak on je skoro ke každému k-dorama dobrý hudební doprovod, vždycky to dorama má tu svou písničku (kterou si častokrát i stáhnu). Mohla bych to doporučit, ale ne jako celek. Jsou tam skvělé chvíle, ale i naprosto zabité pasáže, které jsem prostě bez milosti přeskakovala. Ale to, co jsem nepřeskočila bylo občas k uzoufání roztomilé... ^^ Je to totální střed, jinak tohle ohodnotit nejde (mně). Určitě by nebylo na škodu seriál tak na polovinu zkrátit, vystřihat všechny ty scény, co mě nebavily, a byl by to plný počet :-) Btw. určitě se podívejte i na speciál, pobaví. Přeloženo. ()

artemis2 

všechny recenze uživatele

Ach joj, keď som tento seriál pozerala, cítila som sa ako keby som sa vrátila do mojich pubertálnych liet. :) Občasné pojašené dialógy a scény mi tu vôbec nevadili a nemohla som inak ako sa proste schuti baviť. Väčšia časť deja sa prikláňa skôr ku komédii a v prípade, že kórejský štýl humoru Vám je blízky, o smiech určite nebudete mať núdzu. Romantika, určitá vážnosť spojená so životom v paláci a etiketou a tiež humor sú vo vyváženom stave a tak som sa aj napriek dlhej minutáži nepristihla pri tom, že by som sa nudila a čakala kedy to konečne skončí. Sledovanie tohto seriálu bolo pre mňa potešením a určite sa k nemu budem často vracať. ()

Reklama

Andrea1717 

všechny recenze uživatele

Jediným problémom tohto seriálu je jeho rozťahanosť a na smrť ubíjajúce rozhovory všetkých kráľovien, kráľa, princov a princeznej. Priznám sa, že po niekoľkých častiach som už nemohla a tieto nudy som preskákala. Inak je príbehu veľká škoda, pretože to čo sa odohrávalo medzi mladými či už v škole alebo inde bolo rozhodne zaujímavé a vôbec nie nudné. Palácové pletichy boli tiež dobré podporovali príbeh ale čo je moc to je moc. A koniec to zabil, teraz príde spoiler, čakať, ktoré bolo podľa deja splodené nepoškvrnene to už trochu prehnali :-) ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Ze všech rolí, kde Eun Hye Yoon hrála, se mi tady líbila nejvíc. Ta praštěnost jí prostě maximálně sedla. Na to, že má seriál 24 dílů, mi to uteklo jako voda. A to i přesto, že v první polovině díly nekončily vůbec zajímavě, a proto jsem neměla potřebu hned si pustit další. Díky medvídkům jim to ale odpustím. Křen Lee Yul mi zpočátku vůbec nevadil, ale na konci ho bylo až moc. Zato Hyo Rin jsem nemohla vystát od samého začátku. Myslím, že tohle milé dorama patří k takové té korejské klasice, kterou by měl vidět každý, komu tenhle žánr něco říká. 3,5* ()

Pirkaf 

všechny recenze uživatele

Začátek vypadal zajímavě, ale pak se začalo všechno táhnout jako sopel a opravdu nevím, jestli to někdy dokoukám do konce. Nehledě na to, že princův bratránek a jeho máti mě neskutečně iritovali a některé jejich scény jsem musel přeskakovat.. UPDATE: Tak ne, myslím, že to nikdy nedokoukám. Tenhle seriál mě unudil xmrti. Manhwa je ale dobrá. ()

Galerie (31)

Reklama

Reklama