poster

Goong (TV seriál)

 • Jižní Korea

 • angličtina

  Princess Hours

 • angličtina

  Imperial Household

 • angličtina

  Palace

  (neoficiální název)

Romantický / Komedie / Drama

Jižní Korea, 2006, 24 h 45 min (Minutáž: 56–68 min)

 • Pirkaf
  **

  Začátek vypadal zajímavě, ale pak se začalo všechno táhnout jako sopel a opravdu nevím, jestli to někdy dokoukám do konce. Nehledě na to, že princův bratránek a jeho máti mě neskutečně iritovali a některé jejich scény jsem musel přeskakovat.. UPDATE: Tak ne, myslím, že to nikdy nedokoukám. Tenhle seriál mě unudil xmrti. Manhwa je ale dobrá.(14.10.2008)

 • artemis2
  *****

  Ach joj, keď som tento seriál pozerala, cítila som sa ako keby som sa vrátila do mojich pubertálnych liet. :) Občasné pojašené dialógy a scény mi tu vôbec nevadili a nemohla som inak ako sa proste schuti baviť. Väčšia časť deja sa prikláňa skôr ku komédii a v prípade, že kórejský štýl humoru Vám je blízky, o smiech určite nebudete mať núdzu. Romantika, určitá vážnosť spojená so životom v paláci a etiketou a tiež humor sú vo vyváženom stave a tak som sa aj napriek dlhej minutáži nepristihla pri tom, že by som sa nudila a čakala kedy to konečne skončí. Sledovanie tohto seriálu bolo pre mňa potešením a určite sa k nemu budem často vracať.(4.3.2009)

 • Zíza
  ***

  Musím se přiznat, že jsem to měla zhlédnuté, no, ani ne ve třech dnech. Jenomže důvodem nebylo zase tak to, že by mě to tak hrozně moc zajímalo, honem, honem, co dál?! Ale to, že jsem spousty scén přeskočila. Nebavilo mě poslouchat, jak se v paláci pleticháří, jak se baví král a královna, co řeší její rodiče. Naprostej nezájem. Jediné, co mě bavilo, a bavilo mě to opravdu hodně, bylo sledovat vztah Chaekyung a Shina - tedy ze začátku. Pak už mě moc nebavilo, když docházelo k těm různým nedorozumněním. Ale tihle dva měli mezi sebou opravdu nádherné scény. To kvůli nim jsem to dokoukala až do konce. A ještě hudební doprovod se mi líbil (tak on je skoro ke každému k-dorama dobrý hudební doprovod, vždycky to dorama má tu svou písničku (kterou si častokrát i stáhnu). Mohla bych to doporučit, ale ne jako celek. Jsou tam skvělé chvíle, ale i naprosto zabité pasáže, které jsem prostě bez milosti přeskakovala. Ale to, co jsem nepřeskočila bylo občas k uzoufání roztomilé... ^^ Je to totální střed, jinak tohle ohodnotit nejde (mně). Určitě by nebylo na škodu seriál tak na polovinu zkrátit, vystřihat všechny ty scény, co mě nebavily, a byl by to plný počet :-) Btw. určitě se podívejte i na speciál, pobaví. Přeloženo.(5.6.2010)

 • matini
  ****

  Musím se přiznat, že jsem téměř celý seriál sledovala s anglickými titulky a díky tomu, že nejsem zrovna výborný angličtinář je možný, že mi několik věcí uniklo. Ale na tom, že se mi příběh líbil to nic nemění. Seriál mě bavil, i když je pravda, že pár zdlouhavých a někdy i maličko zbytečných scén se tu taky našlo. Ale pokud hodnotím jako celek, tak se mi to vážně líbilo. Příběh ve kterém nechybí láska, přátelství, spousta pletichaření a díky vtipným scénám spousta zábavy.(28.5.2011)

 • mi0
  ****

  Skoro rozpávkový príbeh - chudobné dievča Chae-kyung sa zhodou okolností dostane do kráľovskej rodiny, kde sa musí pripraviť na novú úlohu - kráľovná krajiny (hoci len formálna). Plánovaná svatba bez akýchkoľvek citov, ťažký život v paláci, závisť v očiach druhých, učenie množstva kódexov a bontónov i princová stará láska - to všetko musí mladá študentka umenia zvládnuť. Avšak namiesto toho, aby sa prispôsobila palácu ona, palác sa pomaly mení a prispôsobuje charizmatickej a nespútanej Chae-kyung. Seriál asi vhodný pre dievčatá no mne sa to aj tak páčilo, hlavne herecký výkon hl. predstaviteľky Eun-hye Yun :)(9.6.2008)