Reklama

Reklama

Ozzák strhal pípu, a tak Simona musí jet pro novou na pivovarnický veletrh. Tomáš udělá dobrý skutek a odveze ji tam. Iva, Saša a Lexa jsou bez rodičů a touží udělat nějakou rebelii, třeba si zajít na pánský striptýz nebo si večer nevyčistit zuby. Jenže Ozzák, který je také bez hlídání, potřebuje svůj pravidelný servis: horkou vodu na grog a noční transport z hospody domů. Čáru přes rozpočet mu udělá Marcelka, když ho pověří hlídáním akvarijní rybky. Půjde Ozzák do sebe a rybku ohlídá, aby mu neutekla do města, nebo je osud zvířete zpečetěn? Jak dopadne Simonin a Tomášův výlet za pípou, uvážíme-li, že opilá Simona vidí v každém chlapovi svého bývalého muže? Pacovské a spol. čeká nejedno překvapení. (TV Nova)

(více)

Recenze (13)

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak u tohoto dílu,který si jako jediný velmi dobře pamatuji,jsem se vždy řezal smíchy. Samoz. mám na mysli tu linku s rybičkou. To bylo/je/bude na infarkt. :DDD ()

Reklama

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Co to je ??" - "No, na ichtyla toho o rybách moc nevíte, Mambo !! Makrela, ne ?!" ;) Fišerovy režijní hokuspokusy činí z téhle epizody v rámci projektu nesmírně zajímavý hybrid a zároveň i dost zábavného solitéra.. ()

Zajímavosti (4)

  • V čase 21:34 zamyká Tomáš (Tomáš Matonoha) dveře klíčem a dokonce slyšíme zvuk zamykání. Ale o chvíli později odemyká zámečník svým klíčem dveře na druhé straně, což je nemožné, když byl z Tomášovy strany klíč v zámku. (SONY_)
  • V závěru epizody Ozzák (Martin Dejdar) říká malému koťátku: „Jsi jak peklo černý, služebník můj věrný.“ Jde o odkaz na muzikál „Mrazík“, ve kterém Dejdar ztvárnil Babu Jagu. (kwoky)

Reklama

Reklama