Bitch Slap

Kurevská nakládačka

Bitch Slap

Správna sexi trojka

Akční / Komedie / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2009, 106 min (Director's cut: 109 min)

Bombastické. Tři sexy mrchy uprostřed pouště si přišly vyřídit účty a jde jen o to, která z nich je největší mrcha. Julia Voth, Erin Cummings a America Olivo. Rick Jacobson dohromady nikdy nic pořádného nenatočil a pak se vytasí s touhle stylovou lahůdkou, ve které si holky navzájem rozmlacují ksichtíky na kaši, ve vzduchu je cítit pach krve a jedna stylová scéna střídá druhou. Quentine Tarantino a Roberte Rodriguezi honem se běžte schovat. Na scénu přichází nový král braku Rick Jacobson. 100%(12.4.2010)

Když jsem tento film sháněl, těšil jsem se na něco ve stylu Faster, Pussycat! Kill! Kill!. A úvodní titulky mě v tom ještě víc utvrdily. O to větší bylo mé zklamání, že film nedosahoval zábavnosti svých předloh a místy připomínal spíš trapnou parodii. Na druhou stranu (jako chlap) musím ocenit přednosti (i zadnosti) hlavních hrdinek, kterým byla věnována značná část normálních a všech zpomalených záběrů. Takže na závěr bych to shrnul: pokud máte rádi pěkné nadržené lesbičky, velké výstřihy a jejich polívání vodou, pěstní souboje mezi ženami (které mají i po dlouhých rvačkách výbornou kondici i vzhled), chcete vidět ve vedlejších rolích herce ze seriálů Xena a Herkules a nevadí Vám laciné filmové triky, tak přesuňte své zásoby krve z hlavy do střední části těla a směle do toho!(22.7.2011)

BITCH SLAP je určitě jedna z divnějších (a zároveň celkem originálních) věcí, kterou jsem kdy mohl vidět. Hodně úchylná a nezřízená pocta tvorbě Russe Mayera, u které je pochopitelně nutné se trochu odpoutat a nic moc neřešit (což bych v tomto případě skutečně vůbec nedoporučoval). Thumbs up za minirole Kevina Sorba (HERKULES) a Lucy Lawless (XENA), tomu říkám promyšlený casting. #420(23.2.2017)

Komerčných a povestných Charlie's Angels tento krát zatienil konkurenčný film Bitch Slap. Menej známe herečky nepodali nejaké heroické výkony, ale ich ženské zbrane za to zaberali na plno. Producenti vsadili všetko na ženský sexepíl, ktorým rozbili bank a tak u mňa získavajú výhru v podobe dobrého hodnotenia. Nebolo to len kvôli ženským zbraniam, ale bolo to aj jednoduchým a účinným spracovaním príbehu tajnej agentky Hel, drsnej gangsterky Camero a nepredvídateľnej šéfky podsvetia Trixie (malíček), ktorým režisér Rick Jacobson priviedol túto akčnú jazdu do skvelých rozmerov. Napriek tomu, že takmer celý film sa odohráva na jednom vyprahnutom mieste v púšti, dej je pútavý a stále dobre odhaľuje vopred vzniknuté udalosti, ktoré sú správne namierené k jednotlivým skutočnostiam. Miestami mi film pripomínal ako hudobný klip s krásnymi ženami a miestami ako keby zápasili medzi sebou dva boxerské mechy, keď sa toľko tie ženy medzi sebou mlátili, čo nebolo vôbec na škodu, skôr to doplnilo komickú stránku filmu. Našla sa aj štipka zdramatizovania a efektívne sprevádzanie výborným hudobným výberom počas celého filmu. Po Kill Billovi ozaj ďalšia vydarená ženská, plnokrvná, gangsterská revolúcia.70%(5.4.2012)

jo, tenhle film je neskutečně debilní, ale hlavně je setsakramentsky zábavnej.. tři kozatý roštěnky si dávají s prominutím na prdel kdesi v poušti a k tomu si stíhají střihnout (pseudo)lesbickou scénu a vylít na sebe navzájem desítky litrů vody.. a do toho všeho ústřední duo ze seriálu Herkules.. co víc si přát? snad jen hlavní hrdinky mohly ukázat něco víc, než jen dekolty a pozadí zakrytý kalhotama či šatama, když už se na tyhle jejich partie orientovalo snad 90% záběrů.. a smekám před komentářem Isherwooda :)(9.8.2010)

• - Camero (America Olivo) má celý film špinavě blond vlasy, jen v závěru filmu, kdy chce všechno podpálit, má vlasy černé. Tento záběr se totiž točil až o dva měsíce po dokončení původního natáčení. Herečka v té době už měla jinou barvu vlasů, protože natáčela jiný snímek. (Terva)

• - Na konci filmu Trixie (Julia Voth) drží samurajský meč a nazve ho "naginata". Naginata je oštěp, samurajský meč se nazývá "katana". Přesto nejde o chybu, protože v jedné scéně je tento meč použit skoro jako oštěp. (Terva)

• - Rawhide si ve filmu zahrála Zöe Bell, která měla také na starost koordinaci kaskadérů a kaskadérek. (Terva)