Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

Malarkey

Tak nebudu suchar a ohodnotím to tady taky. Kurevská nakládačka se totiž fakt hrozně blbě hodnotí. Film se nedá brát subjektivně a ani objektivně. Subjektivně je to totiž sračka a objektivně je to taky sračka. Jenže pořád to má něco do sebe. Jedná se vlastně o takovej příběh nepříběh uprostřed pouště, kde jsou tři kurvy, který se pořád polejvaj vodou (no spíš volejem), občas někam majznou krumpáčem, ukážou kozy, prdel, boky (jak se jim tam při každým majznutí všecko klepe) nebo jim z prdele vystřelí jiskry a oni vodlítnou kamsi do prdele. Vlastně se to hodnotit ani nedá. Je to jenom taková sebranka úchyláků, kteří si dělají prdel z akčních filmů a hlavně toho, co chlapy tak rajcuje. A podávaj to uplně brutální ironickou formou, že víc ironicky už to ani nejde. ()

Renton

Scénář: Eric Gruendemann, Rick Jacobson .. Cudné (i lesbická scéna v oblečení), hloupé (sice občas s vtipným nadhledem), příšerně laciné (zejména efekty) a dlouhé (protahovaný tvůrčí zápas se zpětným odkrýváním děje a "údernou" pointou). Zkrátka potenciál zadupán do pouštního písku. Julii Voth ten tupoučký výraz alespoň nejvíce slušel. Jinak, žádné záběry na prsa a zadky - jen na dekolty a zadní části kalhot/sukní, které jsou opravdové vzrůšo leda pro panice. ()

Isherwood

Nejnadrženějších 100 minut roku v taktovce tří nadpozemských samic a režiséra s mozkem v koulích a libidem mimo tabulky. Nic zábavnějšího si chlap nemůže na závěr roku přát. Děj z flashbaků, zbraňový prototyp od CIA, Herkules a nekonečná spousta záběrů na kozy a zadky v těch nejtáhlejších kamerových zpomalovačkách od dvojky Transformerů. Nemá to smysl, ale je to nahláškovaná, antifeministická zábava, která ač vlastně trčí na zapadlé pouštní cestě, jede rychleji, než namazaná lubrikantem. Ano, dokonalý antagonismus Stmívání. :) ()

POMO

Bez blondýny?! Neodpustiteľné! A i koncepčne nerozumné, pretože vo flashbackoch, kde hrdinky zbesilo striedajú šatnik i celkovú imidž, sa divákovi často pletú. Ináč ako-tak zábavná nízkorozpočtová blbina, v ktorej sa postavy miestami chovajú ako idioti, a ktorá je plná presne toho, čo chýbalo slušňáckému Snyderovmu Sucker Punchu. Teda sexu, sexu a sexu. ()

Enšpígl

Jarda Kužel z divize by své hodnocení odůvodnil asi takto "kozy, chlapci, kozy". Takhle nějak podobně bych natáčel filmy, kdybych dostal příležitost, jen bych rozhodně nepřerušoval tu lezbí hrátku v tom vlečnáku, ta se rozjížděla úplně nad poměry. Holčíčí fighty vynikající, záběry na kozy a prdelky taky oscarový no prostě úplněj hold filmovýmu umění. Na můj vkus tam bylo až příliš mužů, tuším dva - tři, moc jsem jim nevěnoval pozornost, ale i tak svou přítomností zbytečně vyrušovali. Vyhodit mužský role, zajít do bordelu a nabrat ještě tři, čtyři herečky a Oscar by tenhle majstryštyk nemoh minout. ()

• Na konci filmu Trixie (Julia Voth) drží samurajský meč a nazývá jej naginatou. Naginata je však úplně jiná zbraň, podobná evropské kůse. (Dreadd)
  • Natáčelo se v americkém státě Kalifornie v lokacích Palmdale a Los Angeles. (Terva)