Bitch Slap

Kurevská nakládačka

Bitch Slap

Správna sexi trojka

Akční / Komedie / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2009, 106 min (Director's cut: 109 min)

• Caszidy

Filmy Russe Meyera jsem nikdy neviděl. Pokud ale byly aspoň z poloviny takové, jako Bich Slap, pak se nedivím, že v době vzniku tak zaujaly. Na druhou stranu se ale ze stejného důvodu nedivím, proč by v dnešní době nezaujaly, stejně jako nezaujal Bitch Slap. Jednoduchá formule spoře oděné krasotinky + plno výbuchů + velké bouchačky = zaručený úspěch dávno neplatí. Na spoře oděné krasotinky tu máme internet a na výbuchy a bouchačky například Roberta Rodrigueze, či Michaela Baye. Jinak na samotném snímku vcelku pobaví účast známé "mytologické trojky po americku" tedy Herkula, Xeny a Iolaose v hereckém podání Kevina Sorba, Lucy Lawless a Michaela Hursta.(1.11.2011)

• Beastmaster4

Asi ta nejnaivnější akční chujovina. Film, který za slupkou drsné akční řežby je jenom dráždičkou pánského přirození. Tři prsatice tu krom přehnaných a tím myslím opravdu přehnaných bitek, předvádějí a to ve stejném množství své vnady tak okatě, až si chvílemi budete připadat, že koukáte na rozjíždějící se porno. K tomu tu stačí už jen velmi málo. I když nás pány ty tři slečny dráždí sebevíc, nelze se zbavit dojmu, že podobnou lacinou šou jsem zažíval s časopisem BRAVO někde v 6. třídě ZŠ. Pokud byl záměr udělat z toho sexistickou šou, ve které se tři krasavice válí polonahé v blátě, pak to ušlo. Jediná role, která se mi líbila, byla ta Lucy Lawless (XENA), která byla bohužel jen velmi krátká. Souboje prsatic jsou bohužel tragikomickou vložkou bez špetky logiky a horší jsem v poslední době ve filmu neviděl. Pokud se někdo a o to víc ženy řežou 15 minut údery do hlavy, zad aj. a přesto jim víceméně nic není, pak je to pane Jacobsone na palici. Tohle jsem neviděl ani v akčních šílenostech v 80. letech. Za ty pěkný těla a občas zajímavou audiovizuální podobu dávám dvě hvězdy.(4.8.2012)

Je pravda, že aj niektoré trojminútové kraťasy majú vyššiu scenáristickú hodnotu ako tento výplod, je ale aj pravda, že v žiadnom z nich sa mi ešte nedostalo toľko povrchného potešenia. Je jasné ktorej časti populácie je film venovaný. Odkrvené mozgy dávajú štyri a viac, ženy a opačne orientovaní dve a menej. Ja som normal, akurát píšem film s pár-dňovým odstupom a krv sa mi vrátila späť do hlavy, takže som aspoň o trochu objektívnejší. 55%.(5.4.2011)

• Rocky62

Asi jsem v nedávné době nějak zhřešil, jinak si nedovedu vysvětlit proč jsem se stal obětí jedné z největších (promiňte) chujáren všech dob. Nemám nějak extra velké výhrady vůči podobným brutálním masakrům. Např. From Dusk Till Dawn shledávám za kvalitní podívanou, ale Kurevská nakládačka neobsahuje absolutně žádnou ingredienci správného cool masakru. Dialogů by se lépe zhostili neandrtálci s těžce poškozenou slabomyslností a samotný příběh vymyslel analfabetický šimpanz. Tenhle film si zkrátka hraje na něco, na co opravdu není, hluboké dekolty mu fakt nedodávají na šťávě a ústřední trio krav by se mělo taky léčit. Z jejich "drsného" chování, které je nadmíru trapné mi bylo do pláče. S tímhle tématem jsem nadobro skončil. 0,5%(12.7.2011)

jo, tenhle film je neskutečně debilní, ale hlavně je setsakramentsky zábavnej.. tři kozatý roštěnky si dávají s prominutím na prdel kdesi v poušti a k tomu si stíhají střihnout (pseudo)lesbickou scénu a vylít na sebe navzájem desítky litrů vody.. a do toho všeho ústřední duo ze seriálu Herkules.. co víc si přát? snad jen hlavní hrdinky mohly ukázat něco víc, než jen dekolty a pozadí zakrytý kalhotama či šatama, když už se na tyhle jejich partie orientovalo snad 90% záběrů.. a smekám před komentářem Isherwooda :)(9.8.2010)