Bitch Slap

Kurevská nakládačka

Bitch Slap

Správna sexi trojka

Akční / Komedie / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2009, 106 min (Director's cut: 109 min)

V postGrindhouseovské záplavě nových laciných béčech snažících se vypadat jako stará laciná béčka patří Bitch Slap jasně k tomu nejzábavnějímu (a také nejpřímočařejšímu, nejujetějšímu, nejnadrženějšímu atd.). Na rozdíl od ostatních totiž jeho autoři pochopili, že dát si za cíl natočit ujetou krávovinu a pak se při její tvorbě zastavit na stavidlech dobrého vkusu a mainstreamové přízemnosti není úplně ideální cesta, a tak se absolutně urvali ze řetězu a chrlí na plátno nejen záplavu standartních (tedy standartně prezentovaných, nikoli standartně velkých) prsou a sem tam šplíchance krve, ale dělají si z filmů srandu hlavně co do stylu narace (vyprávění ve flashbacích jasně evokuje Občana Kanea), samotného příběhu (gangsterská Bondovka zkombinované s pornem, to celé na LSD), cameo roličkami a narážkami (agent Herkules, jeptiška Xena) i šílenostmi které se ve filmu dějí (pro změnu vykrádající anime a hentai filmy... jen ty chapadlovité monstra tu chybí). A k tomu samozřejmě, v hlavních rolích dokonale lascivní KOZY a ZADKY, v ideálním případě v mokrém/miniaturním/roztrhaném oblečení. Testosteron stříká na všechny strany, hardcore feministkám implodují lebky a všichni s nadhledem a lehce švihlým smyslem pro humor se skvěle baví. 7/10(15.6.2010)

• Beastmaster4

Asi ta nejnaivnější akční chujovina. Film, který za slupkou drsné akční řežby je jenom dráždičkou pánského přirození. Tři prsatice tu krom přehnaných a tím myslím opravdu přehnaných bitek, předvádějí a to ve stejném množství své vnady tak okatě, až si chvílemi budete připadat, že koukáte na rozjíždějící se porno. K tomu tu stačí už jen velmi málo. I když nás pány ty tři slečny dráždí sebevíc, nelze se zbavit dojmu, že podobnou lacinou šou jsem zažíval s časopisem BRAVO někde v 6. třídě ZŠ. Pokud byl záměr udělat z toho sexistickou šou, ve které se tři krasavice válí polonahé v blátě, pak to ušlo. Jediná role, která se mi líbila, byla ta Lucy Lawless (XENA), která byla bohužel jen velmi krátká. Souboje prsatic jsou bohužel tragikomickou vložkou bez špetky logiky a horší jsem v poslední době ve filmu neviděl. Pokud se někdo a o to víc ženy řežou 15 minut údery do hlavy, zad aj. a přesto jim víceméně nic není, pak je to pane Jacobsone na palici. Tohle jsem neviděl ani v akčních šílenostech v 80. letech. Za ty pěkný těla a občas zajímavou audiovizuální podobu dávám dvě hvězdy.(4.8.2012)

Vždycky jsem si přál vidět myšlenkově hluboké existenciální drama o třech filozofujících kozatkách, co se polévají vodou a žužlají si bradavky. Tenhle film mi zprvu připadal jako dar z hůry! Musím ale zkroušeně konstatovat, že jako člen bdělé křesťanské domobrany, který ostřížím zrakem vyhledává porno na internetu prakticky denně, aby potom varoval mládež před perverzními weby, na které by se neměl nikdo dívat, již nepovažuji lehkou lechtivou erotiku za erotiku. Holky jsou to sice překrásné a po vzoru kolegy Jary.Cimrmana.jr., potomka největšího z Čechů, musím za každou z nich dát po hvězdičce, jinak ale ten biják nestojí ani za protrženou šprcku.(21.3.2012)

• korbitch22

tady se někdo pokusil smíchat sin city a vdechnout tomu podstatu tarantinových gangsterek.parta polonahejch štětek,si nadává,pere se,hledá něco s lopatama v písku,polejvá se vodou,aby se nakonec postřílela,v rádoby překvapivém finále.jestli přemejšlíte o shlednutí,tak si radši pustě porno,kde tera patrick polyká něco o velikosti ananasového melounu a polejte se při tom vodou a budete mít zhruba stejný zážitek.(24.12.2010)

• AngelAngie

Vůbec nevadí, že co záběr, to prsa napěchovaná v nějakém topíku nebo zadek z pořádně uplých džínách nebo šatech... ten film tak byl nastaven od samotného námětu, tak se prostě nikdo divit nemůže... co mi ale drásalo srdce? To provedení... ten film by si zasloužil pořádný efekty a pořádnou kameru, aby to bylo aspoň sexy a koukatelný... takhle je to film ala velikost poprsí představitek... B? C? D? Uff...(16.12.2009)

• - Natáčelo se v americkém státě Kalifornie v lokacích Palmdale a Los Angeles. (Terva)

• - Ve filmu si, mimo jiné zahráli Lucy Lawless (matka představená), Renée O'Connor (sestra Batril), Kevin Sorbo (Mr. Phoenix) a Michael Hurst (Gage) - herci a protagonisti snímků Xena (od r. 1995) a Herkules (od r. 1995). (Terva)

• - Camero (America Olivo) má celý film špinavě blond vlasy, jen v závěru filmu, kdy chce všechno podpálit, má vlasy černé. Tento záběr se totiž točil až o dva měsíce po dokončení původního natáčení. Herečka v té době už měla jinou barvu vlasů, protože natáčela jiný snímek. (Terva)