Bitch Slap

Kurevská nakládačka

Bitch Slap

Správna sexi trojka

Akční / Komedie / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2009, 106 min (Director's cut: 109 min)

• Renton

Scénář: Eric Gruendemann, Rick Jacobson .. Cudné (i lesbická scéna v oblečení), hloupé (sice občas s vtipným nadhledem), příšerně laciné (zejména efekty) a dlouhé (protahovaný tvůrčí zápas se zpětným odkrýváním děje a "údernou" pointou). Zkrátka potenciál zadupán do pouštního písku. Julii Voth ten tupoučký výraz alespoň nejvíce slušel. Jinak, žádné záběry na prsa a zadky - jen na dekolty a zadní části kalhot/sukní, které jsou opravdové vzrůšo leda pro panice.(9.2.2010)

• kiddo

Potenciál drsného pouštního exploitationu se třemi sexy kočkami na jehlách a s velkýma zpocenýma kozama jde do kytek ve chvíli, kdy je „vylepšen“ nelineární strukturou a lá Memento s flashbacky ve stylu céčkového thrillerového akčňáku, mizernou zadní projekcí a zbytečným dělením obrazu, což, věřte nebo ne, řiďounký příběh nijak zvlášť nevylepšuje. Nevtipné, klišovité, upocené, aspoň že ty kozy se povedly. Vlastně se povedly tak moc, že z pouštního exploitationu je rázem lesbické soft porno. V tomto ohledu doporučuji.(9.8.2010)

Kurva, my muži sme takí slabí! Tak účelne natočená plejáda toho, na čo sa tak radi vo filmoch či mimo nich pozeráme a chytáme, a okamžite som ochotný vypáliť 100% ohodnotenie. Akonáhle sa mi tlak v nohaviciach ustálil a krv mi opäť začala vyživovať mozog pochopil som čo som vlastne sledoval. Samozrejme že som s vykĺbenou sánkou a slintajúc hľadel na kozy, oblievajúce a v zápätí vo vášnivých pózach obímajúce sa krásky, záhryzy na tich najrajcovnejších miestach, kozy a zasa kozy. Samozrejme že tie dráždivé a rajcovné dialógy mi zabezpečia prísun čistých prestieradiel po každom spánku, no povedzme si na rovinu film stojí a padá len na tom. Všetko to, čo robí film filmom či porno pornom tu absentuje. Dej, zápletka, strih, herci či efekty tu skrátka niesú. Pokusy o spätné vysvetľovanie deja, alebo "komplikovanejši" záver je len úbohý pokus o priblíženie sa filmovosti a aké také zmätenie diváka. Dámy, vy ktoré nemusíte sledovať porno a partner vás do toho neustále tlačí máte v Bitch Slape výbornú alternatívu. Objektívne ledva 3*, subjektíve čistých 5*.(30.9.2011)

• Campbell

A sakra. Nechal jsem se neuvěřitelným způsobem napálit. Film který si rhaje na grindhouse. Spolu se sexy herečkama. Spolu s představitelkou Xeny,Grabrielly a Herkula. S parádním názvem Bitch slap. Čekal jsem naprostou kravinu u který se budu maximálně bavit. Ale opak je pravdou film je zbytečně dlouhej a takovej.....Prostě o ničem, ty flashbacky mě naprosto sraly, stejně jako to že tu není žádná pořádná akce. Je tu sice sem tam krev ale o akci bych nezavadil. Tak jsem se těšil a takové zklamání.(19.10.2012)

Jarda Kužel z divize by své hodnocení odůvodnil asi takto "kozy, chlapci, kozy". Takhle nějak podobně bych natáčel filmy, kdybych dostal příležitost, jen bych rozhodně nepřerušoval tu lezbí hrátku v tom vlečnáku, ta se rozjížděla úplně nad poměry. Holčíčí fighty vynikající, záběry na kozy a prdelky taky oscarový no prostě úplněj hold filmovýmu umění. Na můj vkus tam bylo až příliš mužů, tuším dva - tři, moc jsem jim nevěnoval pozornost, ale i tak svou přítomností zbytečně vyrušovali. Vyhodit mužský role, zajít do bordelu a nabrat ještě tři, čtyři herečky a Oscar by tenhle majstryštyk nemoh minout.(29.5.2012)

• - Na konci filmu Trixie (Julia Voth) drží samurajský meč a nazývá jej naginatou. Naginata je však úplně jiná zbraň, podobná evropské kůse. (Dreadd)

• - Rawhide si ve filmu zahrála Zöe Bell, která měla také na starost koordinaci kaskadérů a kaskadérek. (Terva)

• - Ve filmu se objeví cela číslo 2187, která odkazuje na film Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977), kde byla Princezna Leia (Carrie Fisher) vězněna v cele se stejným číslem. (Dreadd)