Bitch Slap

Kurevská nakládačka

Bitch Slap

Správna sexi trojka

Akční / Komedie / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2009, 106 min (Director's cut: 109 min)

Dlouhý rockový klip, který zřejmě sponzoroval Playboy... Naprosto zbytečné je hledat nějaký příběh či souvislosti (byť to tam nakonec je), když hlavním cílem je předvést tři šťabajzny, co nakopávaj chlapům prdel a pak si ji nakopou navzájem. Kdyby film zůstal jen u polévání vodou a vrtěním zbrojními pasy, pak by stačily hvězdy dvě. Za nadsázku, vtip a gore musím ale přihodit dvě další. Tenhle snímek dotahuje scény tak, jak o nich mnohdy přemýšlím. Postava namíří na druhou zbraň a pak si to rozmyslí...říkám si, tak to zmáčkni...nic...no, a tady se onoho zmáčknutí dočkám. A nejlepší je, že i když se děvenky tváří smrtelně vážně, cítíte, že si v určitých chvílích dělají legraci samy ze sebe. Nevím, kdo si natáčení užíval více, zda ti před, nebo za kamerou. Něco mi však říká, že to pro všechny na place byla jedna obrovská bžunda! Pokud na tuhle hru přistoupíte, budete se bavit, jinak...jinak si to raději vůbec nepouštějte.(11.6.2013)

• Beastmaster4

Asi ta nejnaivnější akční chujovina. Film, který za slupkou drsné akční řežby je jenom dráždičkou pánského přirození. Tři prsatice tu krom přehnaných a tím myslím opravdu přehnaných bitek, předvádějí a to ve stejném množství své vnady tak okatě, až si chvílemi budete připadat, že koukáte na rozjíždějící se porno. K tomu tu stačí už jen velmi málo. I když nás pány ty tři slečny dráždí sebevíc, nelze se zbavit dojmu, že podobnou lacinou šou jsem zažíval s časopisem BRAVO někde v 6. třídě ZŠ. Pokud byl záměr udělat z toho sexistickou šou, ve které se tři krasavice válí polonahé v blátě, pak to ušlo. Jediná role, která se mi líbila, byla ta Lucy Lawless (XENA), která byla bohužel jen velmi krátká. Souboje prsatic jsou bohužel tragikomickou vložkou bez špetky logiky a horší jsem v poslední době ve filmu neviděl. Pokud se někdo a o to víc ženy řežou 15 minut údery do hlavy, zad aj. a přesto jim víceméně nic není, pak je to pane Jacobsone na palici. Tohle jsem neviděl ani v akčních šílenostech v 80. letech. Za ty pěkný těla a občas zajímavou audiovizuální podobu dávám dvě hvězdy.(4.8.2012)

BITCH SLAP je určitě jedna z divnějších (a zároveň celkem originálních) věcí, kterou jsem kdy mohl vidět. Hodně úchylná a nezřízená pocta tvorbě Russe Mayera, u které je pochopitelně nutné se trochu odpoutat a nic moc neřešit (což bych v tomto případě skutečně vůbec nedoporučoval). Thumbs up za minirole Kevina Sorba (HERKULES) a Lucy Lawless (XENA), tomu říkám promyšlený casting. #420(23.2.2017)

Solidní béčko které spíše parodovalo akční filmy. Děj je docela nudný a zbytečně přeplácaný, ale aspoň je na co koukat. Kdyby pan scénarista ubral trošku flashbacku a upravil délku tak na 85 minut tak bych možná dal 4*. Na druhou stranu jsem rád, že se aspoň sem tam natočí oddechový snímek u kterého můžu vypnout a můžu se kochat nádhernýma slečnama.(16.2.2010)

Nejnadrženějších 100 minut roku v taktovce tří nadpozemských samic a režiséra s mozkem v koulích a libidem mimo tabulky. Nic zábavnějšího si chlap nemůže na závěr roku přát. Děj z flashbaků, zbraňový prototyp od CIA, Herkules a nekonečná spousta záběrů na kozy a zadky v těch nejtáhlejších kamerových zpomalovačkách od dvojky Transformerů. Nemá to smysl, ale je to nahláškovaná, antifeministická zábava, která ač vlastně trčí na zapadlé pouštní cestě, jede rychleji, než namazaná lubrikantem. Ano, dokonalý antagonismus Stmívání. :)(28.12.2009)

• - Rawhide si ve filmu zahrála Zöe Bell, která měla také na starost koordinaci kaskadérů a kaskadérek. (Terva)

• - Ve filmu si, mimo jiné zahráli Lucy Lawless (matka představená), Renée O'Connor (sestra Batril), Kevin Sorbo (Mr. Phoenix) a Michael Hurst (Gage) - herci a protagonisti snímků Xena (od r. 1995) a Herkules (od r. 1995). (Terva)

• - Natáčelo se v americkém státě Kalifornie v lokacích Palmdale a Los Angeles. (Terva)