Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

Hal_Moore

Kozy, zadky, sténání, Herkules, Iolaos, Xena, Gabriela, prstění, lízání, kousání... To si pro příště pustím raději opravdové porno (a klidně bez Herkula a spol.). Bitch Slap je tak neuvěřitelně braková záležitost, že opravdu připomíná pornofilmy s "příběhem", které si můžou dovolit trošičku vyšší rozpočet na nějaké ty "efekty". Tohle se dalo dodívat jen díky postavě Trixie. Nevidím důvod film proklamovat jako testosteronovou jízdu, když odhalený dekolt je vidět jen jednou jedinkrát a lesbická scéna je s oblečenýma děvkama. Až mi příště někdo řekne, že zrovna viděl Bitch Slap, tak odvětím, že já koukal zrovna na porno, a užil jsem si neskonale více zábavy. ()

maseer2

jo, tenhle film je neskutečně debilní, ale hlavně je setsakramentsky zábavnej.. tři kozatý roštěnky si dávají s prominutím na prdel kdesi v poušti a k tomu si stíhají střihnout (pseudo)lesbickou scénu a vylít na sebe navzájem desítky litrů vody.. a do toho všeho ústřední duo ze seriálu Herkules.. co víc si přát? snad jen hlavní hrdinky mohly ukázat něco víc, než jen dekolty a pozadí zakrytý kalhotama či šatama, když už se na tyhle jejich partie orientovalo snad 90% záběrů.. a smekám před komentářem Isherwooda :) ()

korbitch22

tady se někdo pokusil smíchat sin city a vdechnout tomu podstatu tarantinových gangsterek.parta polonahejch štětek,si nadává,pere se,hledá něco s lopatama v písku,polejvá se vodou,aby se nakonec postřílela,v rádoby překvapivém finále.jestli přemejšlíte o shlednutí,tak si radši pustě porno,kde tera patrick polyká něco o velikosti ananasového melounu a polejte se při tom vodou a budete mít zhruba stejný zážitek. ()

Flipnic

Tak tohle je prostě neuvěřitelná paráda!!! Po excelentní reakci na staré grindhousy/blackpoitaition Black Dynamite zde máme další výbornou reakci a parodii na "girlploitation" (asi tento pojem neexistuje oficiálně, jen jsem si ho vycucal z prstu ...). Prostě perfektní akční, brutální a ujetá jízda kde se předváděj tři holky různých typů, jak psychologických, tak "estetických", přehlídka ženský krásy s ženskou brutalitou, ale i naivitou ... Ten film se absolutně nebere vážně, nic ze sebe nedělá, má výborně trapné trikové efekty, výborně ujetý děj ... výbornou akci a vyústění děje, brutalitu, krev, násilí ... Prostě šíleně zábavná jízda těžkého BÉÉ - kalibru!! ()

kiddo

Potenciál drsného pouštního exploitationu se třemi sexy kočkami na jehlách a s velkýma zpocenýma kozama jde do kytek ve chvíli, kdy je „vylepšen“ nelineární strukturou a lá Memento s flashbacky ve stylu céčkového thrillerového akčňáku, mizernou zadní projekcí a zbytečným dělením obrazu, což, věřte nebo ne, řiďounký příběh nijak zvlášť nevylepšuje. Nevtipné, klišovité, upocené, aspoň že ty kozy se povedly. Vlastně se povedly tak moc, že z pouštního exploitationu je rázem lesbické soft porno. V tomto ohledu doporučuji. ()

• Natáčelo se v americkém státě Kalifornie v lokacích Palmdale a Los Angeles. (Terva)
  • Na konci filmu Trixie (Julia Voth) drží samurajský meč a nazývá jej naginatou. Naginata je však úplně jiná zbraň, podobná evropské kůse. (Dreadd)