Bitch Slap

Kurevská nakládačka

Bitch Slap

Správna sexi trojka

Akční / Komedie / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2009, 106 min (Director's cut: 109 min)

3 akční kundičky kopou v poušti poklad, masej se, lízaj se, mačkaj se a špulej kozy, vychcávaj jedna s druhou, přehrávaj, koušou si bobry. Do toho maximálně dementní příběh s desítkou debilních zvratů, a stejně tak blbý počítačový triky (což je ale stejnak ukradený). Chvilku trvalo než jsem se konečně chytnul a odhadnul co to sakra ve skutečnosti je, dál už jen dobrá 'vypněte-mozky' retro zábava.(28.1.2010)

Na začátku se to začalo jevit, že to bude pouhá přehlídka těl bez náznaku děje. Ovšem velmi brzy po tomto dojmu na mě vlítnul jiný dojem. Samotné skoky v čase měly logiku, nepostrádaly vtipnost ani svižnost. Akce zde bylo víc než dost. Takže tomu odpusťme nelogický děj. Zbavovalo mě smyslu, jak "kopaly" lopatou a kroutily se u toho, nakrucovaly :-D Přitom nic nevykopaly :-D Ale my jim odpustíme i toto, když pro nás připravily svá krásná a dokonalá těla, na které se moc krásně dívalo.(1.3.2012)

Tak nebudu suchar a ohodnotím to tady taky. Kurevská nakládačka se totiž fakt hrozně blbě hodnotí. Film se nedá brát subjektivně a ani objektivně. Subjektivně je to totiž sračka a objektivně je to taky sračka. Jenže pořád to má něco do sebe. Jedná se vlastně o takovej příběh nepříběh uprostřed pouště, kde jsou tři kurvy, který se pořád polejvaj vodou (no spíš volejem), občas někam majznou krumpáčem, ukážou kozy, prdel, boky (jak se jim tam při každým majznutí všecko klepe) nebo jim z prdele vystřelí jiskry a oni vodlítnou kamsi do prdele. Vlastně se to hodnotit ani nedá. Je to jenom taková sebranka úchyláků, kteří si dělají prdel z akčních filmů a hlavně toho, co chlapy tak rajcuje. A podávaj to uplně brutální ironickou formou, že víc ironicky už to ani nejde.(28.5.2012)

Bombastické. Tři sexy mrchy uprostřed pouště si přišly vyřídit účty a jde jen o to, která z nich je největší mrcha. Julia Voth, Erin Cummings a America Olivo. Rick Jacobson dohromady nikdy nic pořádného nenatočil a pak se vytasí s touhle stylovou lahůdkou, ve které si holky navzájem rozmlacují ksichtíky na kaši, ve vzduchu je cítit pach krve a jedna stylová scéna střídá druhou. Quentine Tarantino a Roberte Rodriguezi honem se běžte schovat. Na scénu přichází nový král braku Rick Jacobson. 100%(12.4.2010)

Název filmu mluví za vše!! Jestli máš rád Kozy a Krev, tak tohle je to pravý pro TEBE!! Začíná to jako levný Porno Film Končí,však jako Akční Masakr Ala Tarantino Style! Ve filmu jsou skvělé Cat Fighty, Lesbické scény, Štavnaté, Kozaté Antihrdinky a na závěr přijde i sám Herkules! Nebýt tak přehnaného digitálního Konce dám i za 4*.(28.1.2013)

• - Ve filmu se objeví cela číslo 2187, která odkazuje na film Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977), kde byla Princezna Leia (Carrie Fisher) vězněna v cele se stejným číslem. (Dreadd)

• - Natáčelo se v americkém státě Kalifornie v lokacích Palmdale a Los Angeles. (Terva)

• - Camero (America Olivo) má celý film špinavě blond vlasy, jen v závěru filmu, kdy chce všechno podpálit, má vlasy černé. Tento záběr se totiž točil až o dva měsíce po dokončení původního natáčení. Herečka v té době už měla jinou barvu vlasů, protože natáčela jiný snímek. (Terva)